DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

POLITIKA I ULTRAS
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tony adams
Guest





PostPosted: 17 Jun 2004 11:10    Post subject: Reply with quote

Trenutno su sve grupe Rominih ultrasa desno orijentisane osim Fedayn koji se ne deklarisu, ali su vise levicari. Medju tim grupama ima vecih fasista nego sto su laziovi navijaci npr. Tradizione e distinzione koji su kao svoj grb preuzeli grb neke SS divizije. Uglavnom je Italija podeljena po regionima: recimo Toscana i Emilia Romagna su crvene i kao posledica su ultrasi levo orijentisani. Npr. CAV '78 ili BAL itd. Dok recimo Interove grupe su skoro sve desno orijentisane onda Hellas Verona, pa Bergamaschi... Da li je neka grupa levo ili desno ne mora da znaci da se te grupe i mrze medju sobom. Najvise rivaliteta ima na lokalnom nivou. Recimo CAV i Hellas su prijatelji... [/quote]
Back to top
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 17 Jun 2004 11:24    Post subject: Reply with quote

tony adams wrote:
Trenutno su sve grupe Rominih ultrasa desno orijentisane osim Fedayn koji se ne deklarisu, ali su vise levicari. Medju tim grupama ima vecih fasista nego sto su laziovi navijaci npr. Tradizione e distinzione koji su kao svoj grb preuzeli grb neke SS divizije. Uglavnom je Italija podeljena po regionima: recimo Toscana i Emilia Romagna su crvene i kao posledica su ultrasi levo orijentisani. Npr. CAV '78 ili BAL itd. Dok recimo Interove grupe su skoro sve desno orijentisane onda Hellas Verona, pa Bergamaschi... Da li je neka grupa levo ili desno ne mora da znaci da se te grupe i mrze medju sobom. Najvise rivaliteta ima na lokalnom nivou. Recimo CAV i Hellas su prijatelji...
[/quote]

Recimo CAV ne ispoljava toliko tu levicu,imao Sam prilike da 10-tak puta odgledam sa njima tekme,dok Livorno fura transparente na Ruskoj cirilici Shocked {jebo ih Staljin}
Interovi nisu vise tako extremni desnicari kao pre 10-tak godina...
Vremenom se sve menja...

Z interrail on tour
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 17 Jun 2004 14:45    Post subject: Reply with quote

Moje misljenje je da bi svi trebalo malo vise da furamo prosrpski fazon... da se okrenemo vise ideji srbije i srpstva koje je vladao pre svih partija,organizacija i orjentacija...na primer vise srpskih zastava, sa motivima delija i srbije...znaci farbati tribinu u crveno/plavo/belo i tako bi se najbolje izbegle odredjene formacije tipa radikali, levicari,slobini, ili sta ti ja znam...karicevci Very Happy ...mislim NEEEE


pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 17 Jun 2004 20:14    Post subject: Reply with quote

SEVER = SRBIJA!!!!!!!
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 17 Jun 2004 20:47    Post subject: Reply with quote


jeste se iskenjali Question Wink
Back to top
View user's profile Send private message
stex_ser
Guest





PostPosted: 18 Jun 2004 10:41    Post subject: Reply with quote

Giska wrote:
Moje misljenje je da bi svi trebalo malo vise da furamo prosrpski fazon... da se okrenemo vise ideji srbije i srpstva koje je vladao pre svih partija,organizacija i orjentacija...na primer vise srpskih zastava, sa motivima delija i srbije...znaci farbati tribinu u crveno/plavo/belo ...


pozdrav


bas tako!
Back to top
Nolle DELIJA
Guest





PostPosted: 22 Jun 2004 13:02    Post subject: Reply with quote

Na severu se peva BOZE PRAVDE i CHIHA DRAZO MI TI SE KUNEMO ! ! !
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop