DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Otkrivaje spomen ploce svim delijama poginulim u ratovima
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 01 Jun 2004 19:26    Post subject: Reply with quote

Quote:
hehehe ,kakav si ti balavac....
Ma ko nosi crveno-bjele dresove???
Pa jesi ti normalan??
Imaš malo veliku maštu....
Svašta sam čuo,al ovo još nisam....
Kad sam ja bio u Vukovaru na utakmici (2 mjesec 2000g)
niko nije smjeo da pisne....
Djete drago di si onda bio?
Ma neću se svađat sa djecom........Žalosno


Kad si ti bio u Vukovaru (a utakmica nije igrana u Vukovaru, nego u Borovu Naselju) u februaru 2000 (Vukovar 91-Dinamo), bilo je na utakmici 5000 ljudi, od toga 4000 BBB iz cele Hrvatske, i hiljadu povratnika, koji su posle otišli u Vukovar da se iživljavaju nad zgradom konzulata Srbije, i da laju milu majku svima koji bi se pojavili na ulici.

ko što ti je verovatno poznato, Vukovar 91 je HNK (hrvatski nogometni klub), pa je bilo malo glupo da ja budem prisutan na utakmici, jer me živo boli kurac za njihove rezultate.

da, da, žalosno....

napadali ste na ulici svaku babu koja je prošla misleći da se u njoj krije četnički vampir, ako si ti uopšte bio na toj utakmici ( a sumnjam da jesi ).

a o tome ko nosi crveno-belo, raspitaj se malo bolje. Pre svake veće Zvezdine tekme sve srpke srednje škole i grad prepuni su momaka u crveno-belom, a po gradu se baš ne kurči mnogo momaka u modrim dresovima (srpske škole jer su škole podeljene na srpske i hrvatske, kao i sve drugo ovde)

i fasade zgrada govore same za sebe, jer na većini pišu parole cigana (Grobarske majke sve su to kurve sa štajge i grb Delija na Fabrici, na Domu Zdravlja grafit Delije, a po stambenim zgradama da ne govorim, retko koja da nije overena)

ma, kome ja pričam...

idi leči svoje komplekse negde dalje, nije ovaj forum za tebe.
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 02 Jun 2004 07:12    Post subject: Reply with quote

To je bas lepo od strane Zvezde da su to postavili!

nek je laka zemlja svakom preminulom Srbinu!!!

A ti Ustasa nekvari ovaj Post!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemanjic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 12

PostPosted: 02 Jun 2004 10:52    Post subject: [b]Srpska Krajina[/b] Reply with quote

Da li su nam Knin, Vukovar, Benkovac i ostali Srpski gradovi (koji se danas nalaze u Hrvatskoj) jos uvek na srcu, mozemo pokazati vec za dva meseca kad pocnemo igrati u Evropi. Mozda kroz neku koreografiju mozemo pozdraviti nasu bracu koji tamo navijaju za Zvezdu!? Vecnaja pomjen i Slava svim Srbima i Delijama koji su dali zivot za Slobodu.
Back to top
View user's profile Send private message
DOBERMAN_BGD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Oct 2003
Posts: 8

PostPosted: 02 Jun 2004 18:47    Post subject: Reply with quote

Smisao topica ste svi razumeli,greota je sto mora ustasa da vam objasnjava neke stvari.
I treba da orgijate po trenutno okupiranim gradovima,sledeci put kada udjemo tamo necemo stati kod Vinkovaca i Osijeka.
A ti administratore sada vidi cijes ces postove da brises a cije da ostavljas.
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 02 Jun 2004 19:40    Post subject: Reply with quote

Quote:
Sinko dragi smješan si.....
Jer ti uopće znaš kolko ima od Borova do Vukovara???
Jesi kad bio u Vukovaru?
Kakav mentol....
Bio sam tamo i mogu ti reći mirne duše da niko nije napadao babe,
nego se je ulazilo u srpske kafiće i puštala se ustaška muzika.
Ja osobno nisam za agresiju prema nikome jer sam,puno toga u
životu prošao,al kad je to potrebno onda UDARAJ!!!


e, kakav si ti bolid.... bolidčina ona najstrašnija... ni šumaherov ferari ti nije ravan... koju ti količinu gluposti izvaljaš za minut, to nekim treba 100 godina da skupe.

od Borova Sela do Vukovara ima 10 km, a od kraja Borova Naselja do Vukovara ima tačno 5 kilometara i 400 m.
ti što si bio jednom u [url]mom rodnom gradu[/url], i video da se tabla Vukovar nalazi na ulazu u Borovo Naselje oćeš mene da učiš lokalnu geografiju.
sine, ta ti je tabla stavljena u jesen 1997 (reintegracija Krajine u sastav Hrvatske), i samo nepismeni idioti i ljudi sa strane misle da Vukovar tu počinje.

Vukovar počinje posle četvrti na izlazu iz Naselja koja se zove Trokut, a započinje delom grada koji se zove Priljevo. posle slede luka Vukovar, pa deo oko bolnice, pa Olajnica i Rupe, pa centar. posle centra slede Sajmište, Slavija pa Mitnica, a sa leve strane Leva Bara. na izlazi iz grada je Novo Groblje, a onda se redaju sela.

kafići u koje ste vi ulazili su hrvatski kafići u Vukovaru, u koje izlaze samo hrvati, a zovu se Ferari, Blacky i Dinamo. da, puštali ste ustaške pesme, koje si iz tih kafića i bez vas stalno čuju. u srpske kafiće niste ulazili, već ste ih hrabro gađali kamenicama preko policijskog kordona, i razbili par stakala.

jesam bio kad u Vukovaru?
pa, mislim da jesam, jer sam ovde rođen i ceo život živim.
možda te ova činjenica iznenađuje, ali i ovaj post pišem dok sedim kući u Dalju, 15 km od centra Vukovara, iz kojeg sam se vratio pre nepunih pola sata.

tek ja nisam za agresiju ni prema kome, ali ne trpim da mi ljudi seru i prave se pametni u stvarima o kojima u stvari pojma nemaju.

ti iz Zagreba objašnjavaš nekom iz Vukovara gde je Borovo...
i sad sam ja mentol, je li?

e, jadan si, najgore si jadan.

imaš stvarno previše slobodnog vremena. iskoristi ga malo konstruktivnije, molim te.
čitaj na Serbian caffeu Podbarine postove, možda se sprijateljiš s njim, imate zajedničku crtu- previše seret i pravite se pametni.

ajde uživaj, i nemoj molim te više da se brukaš onako jadnim postovima.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 02 Jun 2004 19:47    Post subject: Reply with quote

Petar II wrote:
U svemu kasnite pa i s tim spomen plocama.
BBB, Torcida i Armada su to davno napravili
Ali dobro ajde ...

Nas poslednji rat se zavrsio 99. (zvanicno)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
dinamovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 45

PostPosted: 03 Jun 2004 03:53    Post subject: Reply with quote

i opet ste spusili Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 03 Jun 2004 06:35    Post subject: Reply with quote

dinamovac wrote:
i opet ste spusili Smile

Sloba nam rece da smo pobedili, sad me zbunjujes Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 03 Jun 2004 07:52    Post subject: Reply with quote

Sergio Orsi wrote:
Quote:
Sinko dragi smješan si.....
Jer ti uopće znaš kolko ima od Borova do Vukovara???
Jesi kad bio u Vukovaru?
Kakav mentol....
Bio sam tamo i mogu ti reći mirne duše da niko nije napadao babe,
nego se je ulazilo u srpske kafiće i puštala se ustaška muzika.
Ja osobno nisam za agresiju prema nikome jer sam,puno toga u
životu prošao,al kad je to potrebno onda UDARAJ!!!


e, kakav si ti bolid.... bolidčina ona najstrašnija... ni šumaherov ferari ti nije ravan... koju ti količinu gluposti izvaljaš za minut, to nekim treba 100 godina da skupe.

od Borova Sela do Vukovara ima 10 km, a od kraja Borova Naselja do Vukovara ima tačno 5 kilometara i 400 m.
ti što si bio jednom u [url]mom rodnom gradu[/url], i video da se tabla Vukovar nalazi na ulazu u Borovo Naselje oćeš mene da učiš lokalnu geografiju.
sine, ta ti je tabla stavljena u jesen 1997 (reintegracija Krajine u sastav Hrvatske), i samo nepismeni idioti i ljudi sa strane misle da Vukovar tu počinje.

Vukovar počinje posle četvrti na izlazu iz Naselja koja se zove Trokut, a započinje delom grada koji se zove Priljevo. posle slede luka Vukovar, pa deo oko bolnice, pa Olajnica i Rupe, pa centar. posle centra slede Sajmište, Slavija pa Mitnica, a sa leve strane Leva Bara. na izlazi iz grada je Novo Groblje, a onda se redaju sela.

kafići u koje ste vi ulazili su hrvatski kafići u Vukovaru, u koje izlaze samo hrvati, a zovu se Ferari, Blacky i Dinamo. da, puštali ste ustaške pesme, koje si iz tih kafića i bez vas stalno čuju. u srpske kafiće niste ulazili, već ste ih hrabro gađali kamenicama preko policijskog kordona, i razbili par stakala.

jesam bio kad u Vukovaru?
pa, mislim da jesam, jer sam ovde rođen i ceo život živim.
možda te ova činjenica iznenađuje, ali i ovaj post pišem dok sedim kući u Dalju, 15 km od centra Vukovara, iz kojeg sam se vratio pre nepunih pola sata.

tek ja nisam za agresiju ni prema kome, ali ne trpim da mi ljudi seru i prave se pametni u stvarima o kojima u stvari pojma nemaju.

ti iz Zagreba objašnjavaš nekom iz Vukovara gde je Borovo...
i sad sam ja mentol, je li?

e, jadan si, najgore si jadan.

imaš stvarno previše slobodnog vremena. iskoristi ga malo konstruktivnije, molim te.
čitaj na Serbian caffeu Podbarine postove, možda se sprijateljiš s njim, imate zajedničku crtu- previše seret i pravite se pametni.

ajde uživaj, i nemoj molim te više da se brukaš onako jadnim postovima.

Čuj sinko ja sam bio na prvoj linji u istočnoj Slavoniji....
Od Lipovca pa sve do Vinkovaca....
U Vukovaru nisam bio (kao vojnik),al sam bio 3 puta tamo i nebi se izgubio....
Oćeš da ti nabrajam sela iz kojih smo se povlačili pred vaših 200 tenkova?
ha? ma vi ste tu svi djeca i neznate ništa o ratu...
Jer bio ko u ratu od vas tu na forumu?
Neka se javi takav ako postoji...
Back to top
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 03 Jun 2004 08:55    Post subject: Reply with quote

ko hoce da prica o ratu moze na PM iil mail i slicno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 03 Jun 2004 17:52    Post subject: Reply with quote

Quote:
ko hoce da prica o ratu moze na PM iil mail i slicno




AMIN.

a ti si purgeru nađi nekog da evociraš uspomene na 91, jer ja od te godine želim da zaboravim sve sem Zvezdinih uspeha (rat prevashodno).
znaj da nisi samo ti tu godinu upamtio po zlu.

zadnji reply na ovaj topic od mene.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop