DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kada ce nas sever ovako da peva????
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 28 May 2004 10:15    Post subject: Reply with quote

Ima li neko video fajl sa utakmice seltika prosle godine,mislim da je bio uefa kup protiv selte kada je bila sarpata preko cijelog stadiona ? Ili bilo kakav slican ?
stvarno su britanci neprevazidjeni sto se pjesme tiche...svaka im cast.

mada i torcida je za raspect.bar po ovom snimku Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Nemanjic
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Sep 2003
Posts: 12

PostPosted: 28 May 2004 13:38    Post subject: Reply with quote

Dok sam bio u prilici da idem redovnije na zvezdine tekme (bio sam mladji i ziveo sam u Srbiji) uvek su me nervirale dve grupe "navijaca": oni sto nece da pevaju i oni koji hoce, ali samo njima znane pesme. Secam se da su one zlatne '91. po toj tvrdoglavosti prednjacili nekakvi crnogorci koji su bili u stanju i po pola poluvremena da pijevaju nesto sto nema veze sa ostatkom severa. Naravno, stalno sam se nervirao kad manja ili ista grupa navijaca zvuci glasnije i kompaktnije od nas. Mislim da su Grci za sada najglasniji od svih sa kojima sam se "nadpevavao". Nas problem nije ni konstrukcija tribine, a ni nedostatak sluha. Nas problem je u "nekulturi" navijanja. Kod nas 60% ljudi dodje da bi posle govorio kako je bio i da bi gledao i dobacivao nesto levo-desno, zaboravljajuci da je osnova bodrenje i podrska ovima na terenu. Iako mnogo zavisi i od onoga koji vodi navijanje, glavni krivci za lose navijanje su ipak pijani i napuseni ljudi koji cesto ostanu bez glasa sat-dva pre tekme. Najveci dokaz da dobro zvucimo mi je bio uvek zvizduk sa suprotne tribine, kada oni prestanu da bodre svoje i zvizde nama jer smo ih nadjacali. Posebno sam uzivao u Minhenu i Drezdenu, svabe su izgleda po tom pitanju mnogo nervozne. U Bariju smo dobili zvizduke od francuza jedino kada smo pevali "Pune Tribine" (pre i na pocetku tekme, jer smo posle zavozili do kraja "Napred Zvezdo"). Da skratim: manje dranja pre tekme, manje tvrdoglavosti i tuca za vreme tekme, a vise lojalnosti Severu i Zvezdi!
Back to top
View user's profile Send private message
Spartakus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 35
Location: NBG-NBG

PostPosted: 28 May 2004 14:15    Post subject: Reply with quote

Nemanjic wrote:
Dok sam bio u prilici da idem redovnije na zvezdine tekme (bio sam mladji i ziveo sam u Srbiji) uvek su me nervirale dve grupe "navijaca": oni sto nece da pevaju i oni koji hoce, ali samo njima znane pesme. Secam se da su one zlatne '91. po toj tvrdoglavosti prednjacili nekakvi crnogorci koji su bili u stanju i po pola poluvremena da pijevaju nesto sto nema veze sa ostatkom severa. Naravno, stalno sam se nervirao kad manja ili ista grupa navijaca zvuci glasnije i kompaktnije od nas. Mislim da su Grci za sada najglasniji od svih sa kojima sam se "nadpevavao". Nas problem nije ni konstrukcija tribine, a ni nedostatak sluha. Nas problem je u "nekulturi" navijanja. Kod nas 60% ljudi dodje da bi posle govorio kako je bio i da bi gledao i dobacivao nesto levo-desno, zaboravljajuci da je osnova bodrenje i podrska ovima na terenu. Iako mnogo zavisi i od onoga koji vodi navijanje, glavni krivci za lose navijanje su ipak pijani i napuseni ljudi koji cesto ostanu bez glasa sat-dva pre tekme. Najveci dokaz da dobro zvucimo mi je bio uvek zvizduk sa suprotne tribine, kada oni prestanu da bodre svoje i zvizde nama jer smo ih nadjacali. Posebno sam uzivao u Minhenu i Drezdenu, svabe su izgleda po tom pitanju mnogo nervozne. U Bariju smo dobili zvizduke od francuza jedino kada smo pevali "Pune Tribine" (pre i na pocetku tekme, jer smo posle zavozili do kraja "Napred Zvezdo"). Da skratim: manje dranja pre tekme, manje tvrdoglavosti i tuca za vreme tekme, a vise lojalnosti Severu i Zvezdi!



Mislim da nema vise nista da se doda Exclamation Exclamation thumbsup
_________________
NAJLEPSI DEBELI COVEK U GRADU
Back to top
View user's profile Send private message
Älvkungen
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2003
Posts: 82
Location: Stockholm

PostPosted: 29 May 2004 07:24    Post subject: Reply with quote

1950 wrote:
evo van jedan link da nebi bilo nesporazuma...Video je sa proslave prvaka hajduk-varteks Exclamation Cool Wink
http://www.dreadlocks-split.com/video/varteks/002_dalmatinac.mpg


Sta se pevali? Moze reci pesme...?
Back to top
View user's profile Send private message
1950
Guest





PostPosted: 29 May 2004 08:31    Post subject: Reply with quote

Mladen Grdović - Dalmatinac

.
Ja san dite s mora
Moja mati je Dalmacija
Imam barku i gitaru
Srce koje ljubit zna

Nema meni do mog juga
I do mojih borova
Svo bi zlato ovog svita
Za moj bili kamen da

Dalmatinac sam
Tu sam rođen ja
Plavo more zna
da ga volin ja
splitskog hajduka

Dalmatinac sam
Ovo je moj dom
Tu su moji didovi
Davno sidro bacili
Mene vezali

Ja san dite s bilog žala
Di je pisma galeba
Di je zemlja vode žedna
Di su stabla maslina
Di su ljudi iste loze
Di je sveta nedilja
Svo bi zlato ovog svita
Za moj bili kamen da

Dalmatinac sam...

.
Back to top
Grunf
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 23
Location: Mala Kolumbija

PostPosted: 29 May 2004 10:07    Post subject: Reply with quote

1950 wrote:
evo van jedan link da nebi bilo nesporazuma...Video je sa proslave prvaka hajduk-varteks Exclamation Cool Wink
http://www.dreadlocks-split.com/video/varteks/002_dalmatinac.mpg



Kakvog nesporazuma, jel ovde o vama rec? Gde si se ti prepoznao u ovom topicu?

Jel ovo neka sezona pojavjivanja morona po forumima...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 29 May 2004 15:21    Post subject: Reply with quote

Grunf wrote:
1950 wrote:
evo van jedan link da nebi bilo nesporazuma...Video je sa proslave prvaka hajduk-varteks Exclamation Cool Wink
http://www.dreadlocks-split.com/video/varteks/002_dalmatinac.mpg



Kakvog nesporazuma, jel ovde o vama rec? Gde si se ti prepoznao u ovom topicu?

Jel ovo neka sezona pojavjivanja morona po forumima...


neka je postavio link pusti ga Very Happy jes da su ustase ali stvarno svaka cast za performans
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
1950
Guest





PostPosted: 29 May 2004 15:43    Post subject: Reply with quote

Grunf wrote:
1950 wrote:
evo van jedan link da nebi bilo nesporazuma...Video je sa proslave prvaka hajduk-varteks Exclamation Cool Wink
http://www.dreadlocks-split.com/video/varteks/002_dalmatinac.mpg



Kakvog nesporazuma, jel ovde o vama rec? Gde si se ti prepoznao u ovom topicu?

Jel ovo neka sezona pojavjivanja morona po forumima...


napisa je neko da kad cete vi to u srbiji da napravite da cili stadiona piva a kamoli bbb,torcida i ostali...Ja san van stavija link da nebi bilo nesporazuma...pozdrav
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop