DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ahaha jaoj
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
djoMla
Guest





PostPosted: 16 May 2004 13:49    Post subject: Reply with quote

Sta reći posle svega? Slažem se sa Đoletom i pored malog sarkazma u njegovim rečima mislim da bi trebalo najozbiljnije shvatiti sve to što se sa grobljem dešava u zadnjih nekoliko godina. Crying or Very sad Očigledan pad popularnosti tima iz Humske kulminirao je u polufinalu kupa na Marakani kada je od 35000 ljudi bilo 30000 Delija i oko 5000 Grobara, dakle odnos 6 prema 1, što odražava i stvaran odnos u brojnosti navijača dva kluba. Ne pamti se kada su grobari uspeli da napune sever Marakane, o kompleksima da ne govorimo. Delije su svojom organizacijom, brojnošću, koreografijama, tučama, glasnošću i podrškom Zvezdi pokazali da su nekoliko svetlosnih godina ispred Grobara. Delije su svojim navijanjem u ovoj sezoni postavili standarde svim navijačima u jugoistočnoj Evropi a i šire, i zato, kao takvi, apelovao bih vođama Zvezdinih navijača da smisle neku akciju kako bi pomogli Grobarima da opstanu u ovim teškim vremenima po njih i njihov klub.
Back to top
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 16 May 2004 13:56    Post subject: Reply with quote

djoMla wrote:
Ne pamti se kada su grobari uspeli da napune sever Marakane

Kako da se pamti kad se nikad nije desilo? Smile Niti ce...

djoMla wrote:
apelovao bih vođama Zvezdinih navijača da smisle neku akciju kako bi pomogli Grobarima da opstanu u ovim teškim vremenima po njih i njihov klub.

ti se verovatno salis?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djoMla
Guest





PostPosted: 16 May 2004 14:07    Post subject: Reply with quote

Ma šalim se Caki naravno, ali bi možda trebalo smisliti neku zajebanciju na tu temu?!
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 16 May 2004 20:39    Post subject: Reply with quote

ma mozda se on sali, ali ja se nesalim zaista bi trebali da im pomognemo.
Mozda neka humanitarna akcija recimo da skupimo stare kartone od neke nase stare koreo pa da im damo jebiga nisu novi al opet bolje im je ista nego nista, a sto se tice toga sto su crveni i beli neka slikaju crno belim foto aparatom pa eto i za to resenja...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Grunf
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 23
Location: Mala Kolumbija

PostPosted: 16 May 2004 21:18    Post subject: Reply with quote

????


Mislim da nisi u pravu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 16 May 2004 22:25    Post subject: Reply with quote

Question Question Question Question
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 17 May 2004 10:05    Post subject: Reply with quote

? Question ? Question



p.s. pazi grunTu podnik Smile moze i running man i vatrene kocije i maratonci trce pocasni krug, trka kanonbol, sebastijan kou,...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 17 May 2004 13:36    Post subject: Reply with quote

dickhunter Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Grunf
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 23
Location: Mala Kolumbija

PostPosted: 17 May 2004 13:42    Post subject: Reply with quote

CURVA SUD wrote:
dickhunter Embarassed Laughing


Dobro Curva, stavicemo ti taj podnick... nekako se i slaze Question Question Question Question
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 17 May 2004 13:45    Post subject: Reply with quote

????
REALNO nisi u pravu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 18 May 2004 22:26    Post subject: Reply with quote

Grunf wrote:
????


Mislim da nisi u pravu...


Samo malo, samo malo...
Mozda ne kontam foru sa upitnicima i "Nisi u pravu", ali nije valjda da je neki od smrdljivaca skupio muda posle svega da dodje na ovaj sajt?
Ako je tako, to prevazilazi granice (chak i grobarskog) dobrog ukusa. Ja bih se na njihovom mestu zakopao u govna!
...ali opet, njih nije blam ni da stoje pod MI SMO PICHKE NAJVECE parolom... Laughing


Povlacim ono sto sam rekao o zastiti grobara kao pandi, previse su bezobrazni, nastavicu da ih tretiram kao pacove (sisar iz porodice glodara)! - a mogli su i da prezive ova teska vremena...
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 18 May 2004 23:08    Post subject: Reply with quote

DjoleReject wrote:
Grunf wrote:
????


Mislim da nisi u pravu...


Samo malo, samo malo...
Mozda ne kontam foru sa upitnicima i "Nisi u pravu", ali nije valjda da je neki od smrdljivaca skupio muda posle svega da dodje na ovaj sajt?
Ako je tako, to prevazilazi granice (chak i grobarskog) dobrog ukusa. Ja bih se na njihovom mestu zakopao u govna!
...ali opet, njih nije blam ni da stoje pod MI SMO PICHKE NAJVECE parolom... Laughing


Povlacim ono sto sam rekao o zastiti grobara kao pandi, previse su bezobrazni, nastavicu da ih tretiram kao pacove (sisar iz porodice glodara)! - a mogli su i da prezive ova teska vremena...

Question Question Question Question
Mislim da nisi u pravu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop