DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Predlog: Kako se suprotstaviti divljanju!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 14 May 2004 14:18    Post subject: Reply with quote

chivitli wrote:
Stolice su bacala neka deca, meni se cinilo kao da su pobegli sa casa da dodju na utakmicu (il' sam video ranceve il' sam slep). Dzaba je bilo vikati nemojte... Video sam da je jedna pogodila nekoga u glavu sto je bio kod ograde, ali nisam video ko je bacio, niti ovi dole inace bi pale lepe batine. Kad sam izlazio pandur u civilu je uhvatio jednog klinca i zavalio mu takav samar da mu je cela strana lica bila sarena (ne crvena nego sarena)... Nije mi bilo zao...

jel to pricas za finale?
oko mene su ljudi, kao sto sam vec na drugom topiku napisao, vise gledali da polome stolice nego da pozdarve sampione, citiram jednog "ajde da divljamo da im polomimo sve stolice", sto bi u nekoj drugoj situaciji razumeo, ali na ovoj tekmi u sredu... ne ide.onda je ta ista ekipica klinaca lomila jednu stolicu, a parcad koja je letela okolo zamalo je izbila oci drugima koji su stajali u blizini, i sta da im readis kako "ludacima" objasniti.jedino resenje da se to mafijasenje prekine jeste redovna poseta severa, ali do tada ce se jos mnogo sranja desiti bez pravog razloga.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 14 May 2004 14:53    Post subject: Reply with quote

zato je i potrebno odstampati, recimo na pocetku nove sezone, novi informator...i mladjim pridoslim ekipama objasniti kada je vreme da se na tribini sta radi, i to sto se radi kako se radi Cool , neka se uce od starijih... Wink
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 14 May 2004 22:15    Post subject: Reply with quote

plasticman wrote:
BEOGRAD - Protiv Beograđanina M.P. koji je osumnjičen da je u subotu, 8. maja, u sukobu navijača na utakmici Crvena zvezda - Vojvodina nožem ubo Dobricu Dimitrijevića (27) iz Zaklopače podneta je krivična prijava zbog pokušaja ubistva, saznaje „Blic“.

M.P. je uhapšen, a beogradska policija je o ovom slučaju najavila konferenciju za novinare. Povređeni Dimitrijević, koji je u sukobu povređen po rukama, nogama i stomaku, pušten je na kućno lečenje, saznaje „Blic“ u Urgentnom centru.

Do sukoba je došlo na severnoj tribini „Marakane“, a incident se, prema izjavi jednog Zvezdinog navijača, objavljenoj na sajtu „delija“, desio par minuta pre kraja prvog poluvremena.

- Izazvali su ga jedna podgrupa jedne od naših „viđenijih grupa“ i par ljudi sa strane. Sve je počelo oko toga gde će i ko da stane, odnosno prođe. Tu nastaje makljaža. Jednog od „viđenijih“ su par njih propisno naklepali i tada jedan od njih pali baklju rasterujući ih. Tuča se nastavlja naviše, gde su „viđeniji momci“ dohvatili jednog pridošlicu, koji se zaglavio i gde ga je, bilo bi glupo da OVDE kažem KO, izbušio nožem. Tada je sve stalo. Dečko je ostao da leži među stolicama. Kad su ga podigli, bio je jezivo krvav - objavljeno je na sajtu Zvezdinih navijača.

Prema informacijama iz SUP-a, u intervenciji su povređena i trojica policajaca, ali srećom nije reč o težim povredama.


'ladno su me citirali... Mad Confused
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chivitli
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2002
Posts: 10

PostPosted: 14 May 2004 23:13    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:

jel to pricas za finale?
oko mene su ljudi, kao sto sam vec na drugom topiku napisao, vise gledali da polome stolice nego da pozdarve sampione, citiram jednog "ajde da divljamo da im polomimo sve stolice", sto bi u nekoj drugoj situaciji razumeo, ali na ovoj tekmi u sredu... ne ide.onda je ta ista ekipica klinaca lomila jednu stolicu, a parcad koja je letela okolo zamalo je izbila oci drugima koji su stajali u blizini, i sta da im readis kako "ludacima" objasniti.jedino resenje da se to mafijasenje prekine jeste redovna poseta severa, ali do tada ce se jos mnogo sranja desiti bez pravog razloga.


Da, na finale kupa mislim. Jedan je slomio stolicu, pa je bacio ispred sebe, pa je uzeo i bacio ispred sebe, pa je uzeo i bacio ispred sebe... Mene inace nervira lomljenje stolica (sem u svrhu samoodbrane), jaki su mi to hooligani, iscupa stolicu i misli da je neko (a onda istu zavrljaci nekom svom na glavu). Na zadnjem derbiju na JNA klinac je bio 2 metra iza mene i bacio stolicu zbog koje zamalo nisam ostao bez glave, a pogodila je devojku ispred mene u nogu mislim Shocked Malo je falilo da ga bacim sa tribine, ali sta vredi, idiotu ne mozes objasniti... I sad protiv Vojvodine, momci koji su preskocili sa severa su lomili nase stolice na istoku Shocked Ne znam kako to spreciti, znam samo da ne vredi vikati nemojte...
Back to top
View user's profile Send private message
woorf
Guest





PostPosted: 15 May 2004 09:48    Post subject: woorf Reply with quote

Vise nije M.P...sad ima ime i prezime
http://www.kurir-info.co.yu/Dnevne-vesti/SP-02-14052004.shtml
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop