DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Gospodo (ako ste uopste gospoda) NOVINARI!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 24 Apr 2004 05:11    Post subject: Reply with quote

Sta se ti sa B92 javljas ovde koji kurac! Idi na onaj vas forum pa tamo razmenjuj misljenja. Jesi li ti nekad cuo za Zvezda Srbija nikad jugoslavija. A vama sa B92 bode oci neko kada kaza da je Srbin i sve sto je srpsko. Ko ne veruje neka ide na njihov forum pa ce da se uveri. Kukali su za onim dzamijama ko da su njihove, nisam mogao da verujem sta su sve pisali tamo. Ajde pali Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Prki
Guest





PostPosted: 24 Apr 2004 19:46    Post subject: Reply with quote

Dzontra Volta wrote:
Sta se ti sa B92 javljas ovde koji kurac! Idi na onaj vas forum pa tamo razmenjuj misljenja. Jesi li ti nekad cuo za Zvezda Srbija nikad jugoslavija. A vama sa B92 bode oci neko kada kaza da je Srbin i sve sto je srpsko. Ko ne veruje neka ide na njihov forum pa ce da se uveri. Kukali su za onim dzamijama ko da su njihove, nisam mogao da verujem sta su sve pisali tamo. Ajde pali Twisted Evil


ne znam zashto me napadashl; nisam pricao o politici niti o dzamijama.

ja ne navijam za Srbiju i Crnu Goru. od kada znam za sebe na utakmicu Jugoslavije sam otisao dva puta (protiv madjarske ejr smo skupa otishli svi iz kluba, i protiv Rusa jer sam dobio dzabe kartu a i to je bila prilika da odem sa casova a da mi budu opravadani (to je bilo pre 4 godina ako se ne varam)

Dzamije gledam kao istoriske spomenike. daleko sam od Srbije i bukvlano mi krenu suze na oci kada vidim NASHE spaljene manastire i crkve. mozda nisam religiozan (verovati u istinksog boga) ali se ponasham kao HRISHCANIN, Pravoslavac ako ti je ovako bolje.
mada nije bitno biti prvrzen hrishcanstvu nego je bitno moralno i razumno razmishljati, kao shto tvoja knjiga kaze.

PS ali toliko moraln nisam jer bi, da niasm u situaciji kojoj sam, sigurno bio jedan od onih koji bi govorili da trebamo da idemo na Kosovo... bblblbaaa

kao shto sam rekao... prvi put vidim da je neko od medija objavio sliku gde panduri tuku bespomocnog coveka. DA LI SI TI VIDEO NEKI DRUGI MEDIJ???
Back to top
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 24 Apr 2004 22:29    Post subject: Reply with quote

a da li bi neko hteo da da zvanicni interview na temu ovog lazljivog balavca za www.northforces.tk ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 25 Apr 2004 10:00    Post subject: Reply with quote

Godra Red United wrote:
Eno malog su prikazali na TV-u, nema ni jednu jedinu masnicu, a kamoli neke druge povrede! A kaze da su ga gazili, sutirali, padao u nesvest. Mali bi u bolnici zaglavio, bio bi pocepan, pogotovo sto je kao, jednog udario. Sta sve govna pustaju na televiziju, strasno... Twisted Evil


kaze momak bilo mi je zatvoreno oko dva dana, evo to je jedna sitnica koja svima govori da je u pitanju laz, svako kom je oko bilo zatvoreno barem jednom zna da takav otok ne moze da se povuce bez 10-ak dana i da on izgleda onako kako izgleda, kao bilo mu zatvoreno oko dva dana, a onda posle ta dva dana sve proslo i oko i ogrebotine po nogama itd.
zamisli lika kog pegla tri-cetri navijaca opusteno, bez frke, na miru, pa ne bi mogao da prica deset dana, pogotovo sto kaze da je jednog zapalio.
nije li malo cudno da ta prica bude plasirana tek posto su ispusili na oba derbija, kao nisu znali ranije sta? on ide zatvorenog oka na trening, ali oni to provale tek posto prodju oba derbija?
koga bre jebu, sta zele da postignu?
da ne stvaraju mozda "atmosferu linca", covece sto neko ne zastiti ljudska prava navijaca, ispadosmo zlikovci ko da nas je tito sve pravio.
ali neka, neka necemo se dati ubedjen sam!!!!

a vi novinari koji ove stranice citate i koji pisete tekstove o nama, razmislite koliko ste mali
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 25 Apr 2004 12:08    Post subject: Reply with quote

Dzontra Volta wrote:
Ajde pali Twisted Evil

Dzontra, brate, mojne da napadas Pizona. Smile Jos ce postenjacina ispasti zrtva. Znas li ti da se on u subotu protiv pandura branio samo svojim pesnicama dok su oni njega gadjali gumenim mecima? Very Happy
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Prki
Guest





PostPosted: 25 Apr 2004 14:31    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Dzontra Volta wrote:
Ajde pali Twisted Evil

Dzontra, brate, mojne da napadas Pizona. Smile Jos ce postenjacina ispasti zrtva. Znas li ti da se on u subotu protiv pandura branio samo svojim pesnicama dok su oni njega gadjali gumenim mecima? Very Happy


CIZS KRAJS Smile . pa ko je rekao da cu da se protiv pandura tabam sa pesnicama. jebote pa gde zivish kada morash da sve gledash ravno. ja kazem da mi je zao shto shto ljudi iz susedih tabora koriste nozeve.
Protiv pandura koristim sve.... kada sam napilju onda kamenje i sve ostalo a dok sam na stadionu onda polomljene stolice.
Happy?
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 25 Apr 2004 20:50    Post subject: Reply with quote

Ajde bre, ostavite Prkija i B92 na miru. Radi se o nesporazumu. Samo je rekao da koriscenje nozeva nije prikkladno (prevedeno sa "picke sa nozevima...") sto stvarno jeste za osudu na svakom nivou i sa nase strane se dosta puta ponavljalo. Do sada znam samo za misheve i njihove "podvige" sa nozevima i 50 na jedno dete, jer ovo mnogo smrdi. Sto godra rece, nema ni masnice, a da je tako kako je opisao, bio bi sa bar par polomljenih rebara i rascepane lobanje.

Ana, slike stizu ubrzo! Wink
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 25 Apr 2004 21:50    Post subject: Reply with quote

Novinari svih vrsta se uglavnom "prodaju" za besplatan ulazak na stadion kad su neke "vaznije" utakmice u pitanju. Ovo vazi i za fudbalske,sportske, a bogami i ostale, politicke, "utakmice".
I istina je da je B92 jedini, bar da ja znam, objavio sliku gde policija mlati navijaca koji bespomocan lezi(bez obzira kome pripada).
Zbog komunjarske i postslobisticke zaostavstine mi sada u Srbiji nemamo ni jednog novinara koji ce osuditi policiju koja krsi zakon da bi "sprecila" narusavanje istog.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 25 Apr 2004 22:13    Post subject: Reply with quote

Dragance, ne moras da branis Prkija, neka se brani sam. Wink On se ne brani od napada medija i njihove prljave anti-ciganske kampanje jer se postenjacina ne oseca prozvanim?! Ipak, tvrdi da smo na "istoj strani". Zato je i dobio malo prozivke, pride...cisto da i on oseti kako je to kada ga "napadaju"... Laughing

p.s. nemoj da na slici ne bude ono sto sam narucila. Razz
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Prki
Guest





PostPosted: 25 Apr 2004 23:00    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Dragance, ne moras da branis Prkija, neka se brani sam. Wink On se ne brani od napada medija i njihove prljave anti-ciganske kampanje jer se postenjacina ne oseca prozvanim?! Ipak, tvrdi da smo na "istoj strani". Zato je i dobio malo prozivke, pride...cisto da i on oseti kako je to kada ga "napadaju"... Laughing
Razz


Hehehehehhehehe Very Happy ... eh bash me napravi srecnim covekom. Pa da se ne oscem prozvanim nebi bio ovde. A da je inace tako kako ti kazesh onda bi bio dvolicna licnost, a to ne da mrzim (izrazito mrzim takve likove). Ja sa inace izrazito osecam napadnutimn kada je bilo kakva rec uperena protiv navijaca, ili ti Delija (bolje reci da te slucajno neko ne lincuje na forumu zbog toga). Poshto sam ja, kako neki kazu, izdajnik placen od strane americkih obveznika onda sam imao priliku da se prepirem sa nekim tvrdoglavim ljudima na B92 forumu, i branio sam tezu koju zastupamo MI, ljudi sa ovog foruma.
Ana, nadam se da ljude koji slusahju B92 i koji su Delije ne smatrash dvolicnim osobama Smile
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 26 Apr 2004 05:46    Post subject: Reply with quote

Da ne bude zabune i da mi nesto lazemo evo ga decko kako izgleda posle dobijenih batina ili gazenja i nesvesti kako je sam opisao.
Inace autenticna slika je bila i na konferenciji za stampu gde je on sve opisao a sliku mozete da nadjete na B92 Laughing (Prki ale ale ale)



Pa vi vidite...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 26 Apr 2004 05:49    Post subject: Reply with quote

Prki ako imas imalo uticaja na onaj debilski sajt b92 pokusaj da im objasnis da pronadju masnice da probaju sa sudskim vestakom ili bar nadju nekog postenog doktora da sve lepo ispita jer oni komentari i ono pisanje... Shocked

i da zavrsimo sa b92 jer nista nisu bolji ni ostali mediji kakvi crni bolji eto list Sport koji ja iskreno ne znam dal iko cita je vec u dva navrata pisao budalastine...
Back to top
View user's profile Send private message
wule011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2003
Posts: 34
Location: BG

PostPosted: 26 Apr 2004 11:32    Post subject: Reply with quote

Ne znam bas da li ce mali zaigrati uskoro u prvom timu kada odlazi ranije sa utakmice koja odlucuje o tituli Exclamation
Zar se tako voli klub za koji se igra Question
Ali, bar je zasluzio par novih rukavica jer nije zamucao na konferenciji!
Misteriozni vozac? Imam osecaj da je bio "neki peugeot" i vozac je izgledao dobronamerno, recimo ovako Cool
Sreca njegova da nije naleteo na kola puna zvezdasa naoruzanih do zuba,krvavih usta i crvenih ociju koji su uzaludno pokusavali da nadju marakanu (a da se ni sami ne secaju zasto), ko zna gde bi i kako zavrio, i kada bi ga nasli. A nas fudbal bi tako ostao bez, jos jednog, velikog talenta i potencijala kome se smesila blistava reprezentativna karijera! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
wule011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Sep 2003
Posts: 34
Location: BG

PostPosted: 30 Apr 2004 08:33    Post subject: Reply with quote

Kako niste culi za grupu (paranavijacku formaciju)?
Tek ce se cuti za njih! Pouzdana info Cool
"Cigani-sa-AK-koji-nozevima-presecu-grobare-ako-ranije-izadju-sa-derbija"
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 02 May 2004 09:01    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Sta se vi bunite? Laughing
Zensko sam, moje godine u odnosu na prosek u kopu Shocked (necemo o tome Cool )...vremenom su se pomirili sa cinjenicnim stanjem...neki tvrde da su digli ruke od mene Very Happy .

Ajde, ajde da cujemo mi te godine
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop