DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

CZ - Jedinstvo

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 28 Apr 2004 09:39    Post subject: Reply with quote

3. ЂЕРИСИЛО ЈЕ МОЈА НАЈВЕЋА ЉУБАВ

Звезда је шампион,
све је готово,
на Северу славље,
сада је почело!
На-на-на-на-на-на...


Прво да се извиним админима што ћу у спортске приче убацити и део атмосфере која је била на трибинама јуче у хали ''Шумице''. Ко је гробар или ко је Циган, а да синоћ није био у ''Шумицама'', не може да зна какав је то био осећај. У првом сету су повели ужичанке, а кад су крајем сета наше девојке почеле да стижу предност, почело је да грми ''Напред Звездо тебе волим ја...''. То је била несносна бука за онако малу халу. У другом сету наше девојке добијају уз константну подршку са трибина. Кад год је дебела Сања Старовић долазила на сервис испод нашег копа, кретало је са прозивкама ''Кец је транвестит, јебото кец је транвестит'' и ''Пластична хирургија шалалалала''. Трећи сет солидно навијање, али Ужице добијају. У четвртом сету креће са слабим навијањем и лошом игром девојака, али на 24:20 за Ужице, моја љубав долази на сервис и Звезда прави невероватан преокрет. Навијачи Јединства су само чекали један поен да би победили, али ће морати за титулу да причекају још најмање годину дана. Кад је Звезда стизала предност из копа је грмело ''На целом свету ми је све...'''Пети сет је био лаганица, уз песме ''Звезда је шампион...'' (на ОФК-и смо је научили, тако да није предтављала проблем). Утакмици су присуствовали Пурке Стојановић, који је навијао са нама и Славољуб Муслин, који је поздрављен песмом ''Један је Славољуб Муслин''. Иначе највећа комедија је била кад смо прозвали навијаче Јединства са ''Јави се Ужице...'', они се јавили, а онда кренуло из нашег копа ''На њиву, на њиву, марш на њиву''. После свега је уследило опијање на Сењаку, тако да сад не знам где сам, а треба да се иде на дерби...
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 28 Apr 2004 11:58    Post subject: Reply with quote

meni nikada necete biti jasni sta je tu zanimljivo gedati odbojku i bocanje...al dobro ajde nadam se da ste se dobro zabavili.

Koliko je bilo tih iz Uzica koje ste isprozivali?

i ko je ta Dzirlo?

a i ja serem mislim ako ja pratim samo fudbal da i svi ostali razmisljaju tako...
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 29 Apr 2004 11:04    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:

a i ja serem mislim ako ja pratim samo fudbal da i svi ostali razmisljaju tako...



I ja tako mislim...
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop