DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Akcija u Splitu

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 06 Apr 2004 19:16    Post subject: Reply with quote

Pa i mi smo valjda uzeli i jednima i drugima zar ne Wink

Ajd Zdravo Buraz!!
Back to top
View user's profile Send private message
Torcida Mannheim
Guest





PostPosted: 06 Apr 2004 20:49    Post subject: Reply with quote

eto te "akcije" skoro su svi u Stadionu bili!
cekali su "dobru priliku"


Back to top
CeDo
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 191
Location: BG

PostPosted: 07 Apr 2004 01:59    Post subject: Reply with quote

Koliko ja shvatam navijacke su price, i nevidim razliku izmedju Dinama-Hajduka i Milana-Lacija, odnosno njihovih navijaca.
Nije da me preterano zanimaju ni hrvati ni zabai ali ne smeta mi ni da procitam sa se desava kod njih. Koje su im grupe naj. itd. Cisto da bi ih poredio sa nasom navijackom scenom.

Naravno uz uslov da to pise neko "normalan" od pomenutih grupa, odnosno neko upucen a ne neko ko nije ni bio na mestu dogadjaja i slicno. Ili cisto neko od nasih da napise sta je bilo. A cim pocnu neke prozivke, internet huliganisanje, nek se slobodno brise.
_________________
Јетра ми је пропала, имам чир на цреву, камен је у бубрегу јебем ли му кеву...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Н_КЛАН99
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1066
Location: СЕФКЕ-СИТY-КЕШУАЛС

PostPosted: 07 Apr 2004 05:54    Post subject: Reply with quote

Iako mrzim BBB a jebote i ovi drugi mi nisu dragi moram reci da je akcija dobra. Sad dali je to 5 ili 10 min pre tekme kakve to ima veze dosli su do vase tribine.
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 Apr 2004 05:58    Post subject: Reply with quote

mi smo grobarima uleteli u spicu brate kad ih je bio pun kurac ispred tribine i kad je bilo polupanih glava koliko hoces.
Caki se seca toga jer ga je artiljerija dobro opizdila po glavi Laughing

meni licno i nije neka akcija a vidite i sliku nigde nikoga okolo!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 07 Apr 2004 06:53    Post subject: Reply with quote

kao da je juce bilo... artiljerija sa 1m udaljenosti... strasno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 Apr 2004 09:47    Post subject: Reply with quote

a najcrnje je bilo ono:"izvini brate izvini"

bem ga ćoravog
Back to top
View user's profile Send private message
red_storm
Guest





PostPosted: 07 Apr 2004 11:23    Post subject: Reply with quote

Siste mi jaja i za Torcidu i za BBB...
Back to top
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 07 Apr 2004 12:34    Post subject: Reply with quote

red_storm wrote:
Siste mi jaja i za Torcidu i za BBB...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
nikolaBG
Guest





PostPosted: 07 Apr 2004 14:53    Post subject: Reply with quote

Meni je ova akcija, posle ''akcije'' JF-a u Zagrebu, naj pederskija akcija godine...
Naravno ima jos vremena da se top lista naj gej junaka promeni, borba ce biti zestoka za to prvo mesto...
Back to top
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 08 Apr 2004 10:42    Post subject: Reply with quote

Akcija je izvedena na jedini mogući način i u sushtini je sasvim ok. To je slično kao da je 30-ak grobara 10 minuta prije početka vashe tekme s Rosenborgom došlo ispred istoka Marakane i malko poplashilo prisutne obichne navijache jer pretpostavka je da bi ozbiljni i pravi ultrasi već bili na tribini.To je akcija koja svakako zahtjeva muda jer shetati se na 100injak metara od protivničke tribine je znak hrabrosti.
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Bongo
Guest





PostPosted: 12 Apr 2004 21:31    Post subject: Reply with quote

da se malo odmaknem od teme topika (moldavija, jugo 45 i sl.) ...
ovaj Skalice koji iznosi detalje "akcije" je tipičan primjer zašto je torcida u kurcu... ostali su na 50 ljudi koji nešto vrije i par tisuća "Skalica"

nas je bilo 40-ak u 4 kombija i jednom autu ... išli smo malo okolo i prošli uz obalu. ušli u Split prek Šibenika, Trogira, Kaštela ... putem smo im mogli porazbijati gro auta i ljudi koji su išli na tekmu - običnih navijača .. kako smo se prema takvima odnosili vidi se na zadnjoj slici (na prethodnom derbiju u st 40 tovara je zapalilo auto u kojem je bilo 5 ljudi i to im je sad dokaz kako su jaki, a prije neg su zapalili auto, s 2-3 auta su prošli pokraj naše prve ekipe koja ih je čekala u Naprid bili i nastavila ko da nikog ne vide)...ušli smo pred stadion samo 10 min prije tekme jer je na ulazu u st bila saobraćajka (3 poginula) i krenuli pod sjever ... cesta prema sjeveru je bila zatvorena pa smo došli pod istok i 50 metara prije križanja izletili...bila je jedna ekipa sa velikim barjakom koja je zapalila čim nas je vidjela i jedna ekipa koja se potukla (svaka čast, bilo ih je manje) ... šal koji ima jedan naš na prvoj slici je uzet 20 metara niže kad smo izletiti iz kombija (pozdrav Skalice) ... u ulici i na križanju smo slomili sve što je imalo nešto hajdukovo na sebi, pobacali par baklji dole među tovare koji su ulazili na tribinu (nije ih se puno zaletilo prema nama) ... sve je trajalo dvije minute dok nisu došli specijalci ... jedan naš je popio bocu u vugla od nas samih, jedan je pao na murju ... pozdrav svima koji kuže spiku ... ZDS
Back to top
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 12 Apr 2004 23:39    Post subject: Reply with quote

Nije mi jasno sto vas sad svi satro napadaju kad je navijacka akcija
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Petar II
Guest





PostPosted: 13 Apr 2004 05:25    Post subject: Reply with quote

Cuj, Robbie, sta god da BBB naprave, postoje cyber navijaci koji ce reci , ma to nije nista, oni su pederi.

Pravi navijaci znaju i cijene akciju, bilo tko da ju poduzme.
Back to top
bokšić
Guest





PostPosted: 13 Apr 2004 12:15    Post subject: Reply with quote

Bongo, svaka čast na hrabrosti, ali mi svejedno to malo smrdi. Na slici se vidi da idete prema jugoistoku i da oko vas i nema navijača što si i sam rekao. Čini mi ste da ste vi to dobro tempirali (5 min. prije tekme kad su svi već unutra) baš kako bi se malo prošetali ispod istoka, uslikali se par puta i onda pričali o velikoj akciji. Ja sam osobno bio na sjeveru i tek sam jučer na ovom mjestu uopće saznao da se ovo dogodilo, toliko o tome koliko ste ostali primjećeni.
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop