DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Vojvodina-Zvezda iz navijackog ugla

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 03 Apr 2004 21:22    Post subject: Vojvodina-Zvezda iz navijackog ugla Reply with quote

evo sad sam dosao sa tekme iz ns-a pa ajde da napisem izvestaj sa tekme.Sto se tice kopa i njegove brojnosti bio je sasvim pristojan,ali jos da je dosao makar jedan bus iz Dvora bilo bi ekstra,ali nema veze.........
navijanje su pretezno vodili heroes-i,koji su dosli u solo varijanti,ali izbor pesama je bio katastrofa--na prstima obeju ruku mogu se nabrojati pesme koje su pevane(((a drugacije i nije moglo jer ljudi stvarno nisu znali((((pesme su pevane samo one gde se urla)))))----nananananna i napred zvezdo le,srce na teren,neka veceras,napred zvezda samo napred zvezda, zvezda le i poneka pesma posvecena slaninarima
nemam ja nista protiv nek svako dolazi na zvezdine utakmice kako hoce,aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii---------danas covece 75%kopa je bilo obuceo kao novogodisnja jelka((i to oni stari salovi,majce mnogo smo jaci i sl.)))ali i pored toga zvezdi je pruzena lepa podrska,kad se uzme sve u obzir nije bilo lose u ns-u.Jos da smo pobedili------aaaaaaaaaliiiiiiiiiiiiiii
I NEMA VEZE STO ZVEZDA NEMA VEZE
I NEMA VEZE NISAM NERVOZAN
I NEMA VEZE STO PONOVO SMO ZADNJI
JER ZA ZVEZDU ZIVOT DACU JA
Moramo biti realni mi tim za titulu nemamo,ali Zmagova taktika me je iznenadila,u poslednjoj cetvrtini ubacuje (valjda Katica ili Subotica))koji veze s vezom nema--ali o ovoj temu na sportskim pricama
Znam da je Dvor u pizdu materinu i da su se vecina smorili na toj tekmi,ali moglo je da se nastavi za ns i da se odradi i to gostovanje na nivou,makar jedan bus da je dosao u ns
i za kraj svaka cast onima sto su danas spoili i Dvor i Novi Sad

APRIL CEO IMA DA BUDE CRVENO BEO
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 04 Apr 2004 07:37    Post subject: Reply with quote

Ja sam razumeo da busevi iz Dvora idu pravo za NS???
_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 04 Apr 2004 12:07    Post subject: Reply with quote

Sto se tice navijanja Zvezdas je sve rekao. Samo da dodam da bi navijanje bilo mnogo mnogo bolje da u kopu ne 75 vec 90% nisu bili pozeri (kojih ima sve vise i vise) i klinci od 11 god.

pesma nananana i napred Zvezdo le ne bi trebala toliko da se forsira jer se masa izmori od onolikog skakanja. Na ovoj tekmi je pevana ukupno oko 10 min (svi okrenuti ledjima)
Back to top
View user's profile Send private message
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 04 Apr 2004 16:25    Post subject: Reply with quote

Prosek godina u kopu bio je oko 13,5. Ovo je realna procena, racunajuci i najmatorije. Kako su stvari isle i kakva je masa po godistu bila nije bilo ni lose navijanje.
_________________
...а онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим стазама кокаинских ноћи...
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 05 Apr 2004 10:07    Post subject: Reply with quote

Mnogi su planirali da odu i za ns iz dvora, sta je to 40 km, ali tako smo se prebili do dvora i tamo, da mislim da smo nastavili dalje da bi otisli za madjarsku ili rumuniju... jedva smo se kuci vratili, bar mi koji smo isli kolima... u svakom slucaju zao mi je sto nisam bio u ns, ali kroz pricu sa drugima kapiram da je sve vise smorenih basketom i zmagom i celom pricom... mislim to nema veze, bili su oni i gori pa smo ih svuda pratili i redovno punili hale, pogotovo pionir, ali nesto definitivno dismr trenutno oko zmaga...
Back to top
View user's profile Send private message
28.10.1950.
Guest





PostPosted: 05 Apr 2004 10:20    Post subject: Re: Vojvodina-Zvezda iz navijackog ugla Reply with quote

zvezdas wrote:
I NEMA VEZE STO ZVEZDA NEMA VEZE
I NEMA VEZE NISAM NERVOZAN
I NEMA VEZE STO PONOVO SMO ZADNJI
JER ZA ZVEZDU ZIVOT DACU JA


i nema veze sto hajduk nema veze
i nema veze sto sam pijan ja
i nema veze sto nema moje kurve
sa torcidom sretan sam ja

inace, u originalu, pisma daleke obale;

i nema veze sto palme ne rastu
i sto se vise ne valja val
i nema veze sto nema moje drage
sa drugom sutra sretan bit cu ja
Back to top
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 05 Apr 2004 11:00    Post subject: Reply with quote

Mora da je pesma nastala 1950. cim se pojavila i Torcida...
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 05 Apr 2004 15:27    Post subject: Reply with quote

Red Star Forever wrote:
ali nesto definitivno dismr trenutno oko zmaga...

ako postoje neke ne suglastice izmedju prve ekipe delija((i stava delija prema upravi kkcz-a))) i kkcz-a trebalo bi makar reci ,makar na forumu ,ako ne u novinama.Da znamo kakav je stav delija po pitanju kkcz-a i odnosa prema njemu
Mozda ako na forumu postoji neko od vidjenijih delija da nam kaze da li postoji nesto izmedju prve ekipe delija i uprave kkcz-a((da li se delije slazu sa politikom kkcz-a))
Nesto je sigurno,ne moguce je da odjednom u tolikom broju splasne interesovanje za utakmice kkcz-a
pozdrav
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 06 Apr 2004 23:08    Post subject: Reply with quote

neka su sve vase pesme originali! Usput, nisam nesto cuo ovu pomenutu pesmu na Severu.

Na kraju - odpepaj.

Da se vratim na temu: sta vam je uvek Uprava kriva? Jel' transparentno - za sada jeste. Jel' se zna gde ide lova - za sada zna se. Jel' imaju dobar marketing - u poredjenju sa FK i bosancem su kao KPMG.

Tim je u krizi, Zmago izgleda prolupao, plan B postoji - i to je najbitnije.
Za rezultat su odgovorni igraci i trener. Zmago jos nije sve sjebao i ne verujem da bi vratilo neku stabilnost timu ukoliko bi sada bio smenjen, ali budite sigurni da ce biti svasta ukoliko se ovakvi rezultati veoma skoro ponove (npr. Buducnost). Zika nece ni trepnuti ako treba da ga shutne.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop