DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ТСЦ-ЗВЕЗДА СУБОТА 16ч

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 28 Feb 2024 10:42    Post subject: ТСЦ-ЗВЕЗДА СУБОТА 16ч Reply with quote

Утакмица у Бачкој Тополи, сигурно једна од тежих у првенству генерално, а посебно када дође пред дерби. Наша обавеза је да се свако како уме и зна дочепа карте за стадион у Топли, било која страна, и да се попуни Делијама што више! Пробајте и око стадиона, можда може да се нађе карта. Свакако је ово гостовање где треба противник да се осећа као гост, да би учинили да наши играчи играју као код куће. Много је битно, јер иза ове утакмице следи дерби, у који морамо да уђемо са истом бодовном разликом, или повољнијом, никако нешто друго.
СВИ У ТОПОЛУ!


ЗА ПОЧЕТАК ОВА ТРИБИНА ДА БУДЕ ДУПКЕ ПУНА ДЕЛИЈА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Паразит_н
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2005
Posts: 102

PostPosted: 02 Mar 2024 19:14    Post subject: Reply with quote

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2023-2024/tsc_cz
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 02 Mar 2024 20:23    Post subject: Reply with quote

Odlična brojka danas! Koliko je sve drugačije kad je normalna tribina , dobar stadion, protivnik koji igra fudbal. A ne , da pola lige nema ni publiku ,ni stadion, ni navijače. Definitivno treba težiti smanjenju lige, da ispliva kvalitet i što bolja infrastruktura. Čeka nas teška borba za titulu, kako vreme prolazi treba da nas bude sve više i da pomognemo igračima da prelome ovu sezonu. Bravo Delije za danas!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Mar 2024 20:37    Post subject: Reply with quote










Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Mar 2024 20:39    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=PpaBatXhDtw
https://www.youtube.com/watch?v=johJLuuH8CU
https://www.youtube.com/watch?v=r5Za9vcfqPk
https://www.youtube.com/watch?v=fBk2Jyv7-sQ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Mar 2024 08:39    Post subject: Reply with quote

Све је указивало на овакво издање наше. Једноставно, од наставка сезоне осетила се позитивна енергија, мало као да су Звездаши прогледали и дозвали се себи. Арена крцата преко зиме иако генерално, ми не живимо од кошарке, почетак фудбала за сада одличан! Ово је убедљиво најбројније издање некога на стадиону у Тополи, и тешко ће га неко надмашити скоро. Цела трибина на којој је било једно 300-400 људи преко капацитета, и једно 70% источне трибине је навијало за наш тим. У цифрама то није средишња два сектора на северу, али свакако знајући шта раде са картама сваке године, да деле по фирмама и фабрикама, да их нема у слободној продаји, да позивају људе да дођу у црном и плавом и бране црвену одећу а онда као грешка...ово све додатно добија на тежини, јер је много људи дошло на слепо и то из разних крајева. Осетила се атмосфера као од пре 10 и више година. Само овај пут, делује ми, да су људи свесни за шта се боримо и против кога, и да је неки Звездашки консензус испуњен и да су људи се усагласили да је ипак време да се покаже све шта треба.
Одлично издање, идемо даље настављамо, иде дерби, ту нема шта да се прича, а онда, како год да буде, ништа се ту не завршава, па тако у било којој варијанти, тек након дербија ћемо бити потребни клубу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ратник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Sep 2010
Posts: 15
Location: qq

PostPosted: 06 Mar 2024 17:38    Post subject: Reply with quote

Неколико је ствари које су ме на овој утакмици подсетиле на некадашња гостовања у Кули, цимање око карата, трибина је уз сам терен, а наравно и сама локација 20 км од Куле...
Обузео ме је неки осећај у смислу "и даље смо ту, и даље се боримо", чак сам игром случаја видео и неке људе које нисам одавно на трибини. Све време ми је у глави био неки ретро фазон, само на неком новом, модерном стадиону.
Године пролазе моје...
_________________
Хајте, хајте, Срби устајте!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop