DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
avatar14
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2021
Posts: 9

PostPosted: 02 Dec 2021 19:32    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Генералштаб wrote:
шумски_коњ wrote:
Био би ред подржати народ у борби против Рио Тинта. Дал паролом,заставом,барјаком,скандирањем није толико битно. Мало смо пасивни последњих година када су друштвене теме у питању,некада смо дизали гласи за много мање ствари...а то је прави дух Звездаштва.

И урадимо паролу и као исправни смо? Да се оперемо да нам се скину са грбаче? Па неће тако ништа да се ради нити ће било ко са било које стране преко наше трибине да скупља поене. Радићемо ствари када ми мислимо да треба. А то што смо "пасивни" за друштвене теме...тешко да је тако, пре би рекао да смо пасивни за друштвене мреже! То можда сад мало пред изборе пошто нећемо ничију страну да држимо...па ти се чини да је то друштвена тема...иначе је чиста политика са обе стране за које нам се јебе!
Ако и када север буде осетио потребу нешто да каже он ће рећи, ал не да би глумили неку подршку да би рекли ево и они су нешто се огласили...него када се све сабере и одузме и када нико неће да прави будалама људе. Има ту и битнијих ствари него што је тај рио тинто...него о њему се прича а битне ствари падају у запећак. Тако да...ко очекује од севера да се ваља по говнима овим немој да чека то. А рио тинто, видећемо дал ће шта ће и кад ће. Ми смо по страни као трибина и неће бар још увек нико да трчи "пред руду" да би шатро испали исправни. Него ових људи нема када се ради о Косову, нема их за геј параде, нема их за још много ствари...откуд од једном оволика брига за Србију?
Дух Звездаштва је да више никада трибина не буде та која у политику гура нос прва, много смо прошли да би нам се опет исто дешавало.
И север кад крене са нечим то има тежину добру, а то са собом носи све и свашта. Да нас хушкају и раде на шибицу тешко...а ако крене трибина нешто онда иде са тиме до краја. Тако да нема тог ај неку паролу, било шта...да би могао да се оправдам у друштву коме је мозак попијен, да смо и ми ето "исправни"...не иде то тако.
Дуго смо ми сами тумарали по улицама да би ико покушао прстом да упери у нас за било коју тему. Ко то не разуме тај је лабилан човек.


У основи, да тема није политички злоупотребљена, и да није ситуација да су за који месец избори, вероватно би се много лакше трибина огласила по том питању јер верујем да се 95 процената људи слаже да је уништавање природних богатстава наше земље једнако лоше као уништавање културе (на пример парола о Народном музеју од пре неколико година). Свакако, људе који одлучују о томе шта ће бити, а шта не на огради или трибини као став, сигурно да притискање од стране свих живих тера само да из ината не каже никад ништа на ту тему.

Много је лоша ситуација што се од навијача Звезде очекује све. Ено ових дана се и од Патријарха очекује да има мишљење о Рио Тинту што је невероватно. Човек због вере ишао у легло непријатеља под панциром малтене, и сад ће неко говорити да је нечији јер неће да се оглашава о теми око које није стручан.

Север како га ја доживљавам је прво навијачка група, а онда и патриотски оријентисана. Све остале теме су може и не мора. И на крају дана, која је релевантност навијачке трибине да се бави екологијом? За то постоје стручњаци и онда нека свако појединачно одлучује да ли ће да протестује, невезано да ли ће на то ићи 15 или 5.000 људи са наше трибине.


Ово разумем, али сигурно је рио тинто битнија тема од неког чанка коме је била посвећена песма а човека већ годинама нико не схвата озбиљно ако икад и јесте, па и онај борис милошевић скроз небитан лик
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 02 Dec 2021 19:47    Post subject: Reply with quote

avatar14 wrote:
Џони БГ wrote:
Генералштаб wrote:
шумски_коњ wrote:
Био би ред подржати народ у борби против Рио Тинта. Дал паролом,заставом,барјаком,скандирањем није толико битно. Мало смо пасивни последњих година када су друштвене теме у питању,некада смо дизали гласи за много мање ствари...а то је прави дух Звездаштва.

И урадимо паролу и као исправни смо? Да се оперемо да нам се скину са грбаче? Па неће тако ништа да се ради нити ће било ко са било које стране преко наше трибине да скупља поене. Радићемо ствари када ми мислимо да треба. А то што смо "пасивни" за друштвене теме...тешко да је тако, пре би рекао да смо пасивни за друштвене мреже! То можда сад мало пред изборе пошто нећемо ничију страну да држимо...па ти се чини да је то друштвена тема...иначе је чиста политика са обе стране за које нам се јебе!
Ако и када север буде осетио потребу нешто да каже он ће рећи, ал не да би глумили неку подршку да би рекли ево и они су нешто се огласили...него када се све сабере и одузме и када нико неће да прави будалама људе. Има ту и битнијих ствари него што је тај рио тинто...него о њему се прича а битне ствари падају у запећак. Тако да...ко очекује од севера да се ваља по говнима овим немој да чека то. А рио тинто, видећемо дал ће шта ће и кад ће. Ми смо по страни као трибина и неће бар још увек нико да трчи "пред руду" да би шатро испали исправни. Него ових људи нема када се ради о Косову, нема их за геј параде, нема их за још много ствари...откуд од једном оволика брига за Србију?
Дух Звездаштва је да више никада трибина не буде та која у политику гура нос прва, много смо прошли да би нам се опет исто дешавало.
И север кад крене са нечим то има тежину добру, а то са собом носи све и свашта. Да нас хушкају и раде на шибицу тешко...а ако крене трибина нешто онда иде са тиме до краја. Тако да нема тог ај неку паролу, било шта...да би могао да се оправдам у друштву коме је мозак попијен, да смо и ми ето "исправни"...не иде то тако.
Дуго смо ми сами тумарали по улицама да би ико покушао прстом да упери у нас за било коју тему. Ко то не разуме тај је лабилан човек.


У основи, да тема није политички злоупотребљена, и да није ситуација да су за који месец избори, вероватно би се много лакше трибина огласила по том питању јер верујем да се 95 процената људи слаже да је уништавање природних богатстава наше земље једнако лоше као уништавање културе (на пример парола о Народном музеју од пре неколико година). Свакако, људе који одлучују о томе шта ће бити, а шта не на огради или трибини као став, сигурно да притискање од стране свих живих тера само да из ината не каже никад ништа на ту тему.

Много је лоша ситуација што се од навијача Звезде очекује све. Ено ових дана се и од Патријарха очекује да има мишљење о Рио Тинту што је невероватно. Човек због вере ишао у легло непријатеља под панциром малтене, и сад ће неко говорити да је нечији јер неће да се оглашава о теми око које није стручан.

Север како га ја доживљавам је прво навијачка група, а онда и патриотски оријентисана. Све остале теме су може и не мора. И на крају дана, која је релевантност навијачке трибине да се бави екологијом? За то постоје стручњаци и онда нека свако појединачно одлучује да ли ће да протестује, невезано да ли ће на то ићи 15 или 5.000 људи са наше трибине.


Ово разумем, али сигурно је рио тинто битнија тема од неког чанка коме је била посвећена песма а човека већ годинама нико не схвата озбиљно ако икад и јесте, па и онај борис милошевић скроз небитан лик


Коме битнија? Зависи од човека до човека, мене ако питаш, националне теме као та, које никако не могу бити злоупотребљене су много нормалније за Север. Као што видиш, њих ретко ко и спомиње, као кад си имао причу о подели КиМ, место одакле је бунт почео је Маракана. Због тога су неки људи после утакмице пролазили кроз шпалир полиције итд. па нису кукали по твитеру о насиљу, репресији и осталим курцима јер су већ унапред знали и консеквенце и за шта их трпе.

Немој да се љутиш, али занимљиво је како ове дневно политичке теме на Навијачким причама обично започињу или дорађују нови форумаши као ти. Неколико пута се десило да ти форумаши и нису баш наши људи. Мој ти је савет да видиш да конструктивно пишеш прво о навијачким стварима, па ће доћи све на своје, поготово ако си млађи, временом ћеш разумети ширину којом север гледа јер има неку одговорност.

Све у свему, ово овде и није за тему Дух Звездаштва, па што се мене тиче модерација може да обрише моје постове.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Dec 2021 20:13    Post subject: Reply with quote

avatar14 wrote:
Џони БГ wrote:
Генералштаб wrote:
шумски_коњ wrote:
Био би ред подржати народ у борби против Рио Тинта. Дал паролом,заставом,барјаком,скандирањем није толико битно. Мало смо пасивни последњих година када су друштвене теме у питању,некада смо дизали гласи за много мање ствари...а то је прави дух Звездаштва.

И урадимо паролу и као исправни смо? Да се оперемо да нам се скину са грбаче? Па неће тако ништа да се ради нити ће било ко са било које стране преко наше трибине да скупља поене. Радићемо ствари када ми мислимо да треба. А то што смо "пасивни" за друштвене теме...тешко да је тако, пре би рекао да смо пасивни за друштвене мреже! То можда сад мало пред изборе пошто нећемо ничију страну да држимо...па ти се чини да је то друштвена тема...иначе је чиста политика са обе стране за које нам се јебе!
Ако и када север буде осетио потребу нешто да каже он ће рећи, ал не да би глумили неку подршку да би рекли ево и они су нешто се огласили...него када се све сабере и одузме и када нико неће да прави будалама људе. Има ту и битнијих ствари него што је тај рио тинто...него о њему се прича а битне ствари падају у запећак. Тако да...ко очекује од севера да се ваља по говнима овим немој да чека то. А рио тинто, видећемо дал ће шта ће и кад ће. Ми смо по страни као трибина и неће бар још увек нико да трчи "пред руду" да би шатро испали исправни. Него ових људи нема када се ради о Косову, нема их за геј параде, нема их за још много ствари...откуд од једном оволика брига за Србију?
Дух Звездаштва је да више никада трибина не буде та која у политику гура нос прва, много смо прошли да би нам се опет исто дешавало.
И север кад крене са нечим то има тежину добру, а то са собом носи све и свашта. Да нас хушкају и раде на шибицу тешко...а ако крене трибина нешто онда иде са тиме до краја. Тако да нема тог ај неку паролу, било шта...да би могао да се оправдам у друштву коме је мозак попијен, да смо и ми ето "исправни"...не иде то тако.
Дуго смо ми сами тумарали по улицама да би ико покушао прстом да упери у нас за било коју тему. Ко то не разуме тај је лабилан човек.


У основи, да тема није политички злоупотребљена, и да није ситуација да су за који месец избори, вероватно би се много лакше трибина огласила по том питању јер верујем да се 95 процената људи слаже да је уништавање природних богатстава наше земље једнако лоше као уништавање културе (на пример парола о Народном музеју од пре неколико година). Свакако, људе који одлучују о томе шта ће бити, а шта не на огради или трибини као став, сигурно да притискање од стране свих живих тера само да из ината не каже никад ништа на ту тему.

Много је лоша ситуација што се од навијача Звезде очекује све. Ено ових дана се и од Патријарха очекује да има мишљење о Рио Тинту што је невероватно. Човек због вере ишао у легло непријатеља под панциром малтене, и сад ће неко говорити да је нечији јер неће да се оглашава о теми око које није стручан.

Север како га ја доживљавам је прво навијачка група, а онда и патриотски оријентисана. Све остале теме су може и не мора. И на крају дана, која је релевантност навијачке трибине да се бави екологијом? За то постоје стручњаци и онда нека свако појединачно одлучује да ли ће да протестује, невезано да ли ће на то ићи 15 или 5.000 људи са наше трибине.


Ово разумем, али сигурно је рио тинто битнија тема од неког чанка коме је била посвећена песма а човека већ годинама нико не схвата озбиљно ако икад и јесте, па и онај борис милошевић скроз небитан лик

Шта је битнија тема Рио Тинто? Ко ти то каже? Ко би се сетио издајице нашег рода који по хрватској ради шта ради? Јел знаш ти колико ми тамо имамо другара и то угрожених? Јел знаш који је био датум тај дан када се скандирало? Ми радимо ствари кад ми мислимо да треба, радили смо их и када никога није било на улицама сем нас. Сад су од једном сви постали родољуби...сад се сетили Србије. Да су овако реаговали за све што се дешавало у прошлости ми би били наздравија нација у свету. Је си био можда у Инђији занима ме баш? И како си се сад баш нашао да јавиш са толико коментара колико имаш и да се региструјеш ових дана? Сигурно су те издања на овим гостовањима привукла да дођеш овде и региструјеш се? Или можда кореографија са Митјеланда и атмосфера? Овде сад као иде толеранција да се проба да се људима отворе очи...буде ли се видело да ово постаје место где се окупљају они који не треба...нема више приче на ову тему!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
avatar14
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2021
Posts: 9

PostPosted: 02 Dec 2021 20:54    Post subject: Reply with quote

Полако другар, немој да ме оптужујеш да сам нешто што нисам, никакав провокатор нисам нити сам хтео да будем икада, знам све одлично што си рекао али не можеш рећи да је чанак по било чему битан и релевантан и да је заслужио песму да му се пева. Није мени битнија политика од Звезде и Севера а нисам ни форум открио јуче
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Dec 2021 21:33    Post subject: Reply with quote

avatar14 wrote:
Полако другар, немој да ме оптужујеш да сам нешто што нисам, никакав провокатор нисам нити сам хтео да будем икада, знам све одлично што си рекао али не можеш рећи да је чанак по било чему битан и релевантан и да је заслужио песму да му се пева. Није мени битнија политика од Звезде и Севера а нисам ни форум открио јуче

А прасе дебело ти смета што му се певало? Па тај дан је и он човек раширио билборд са поруком која се не свиђа навијачима Звезде никако. И то је наишло на реакцију. А није баш да је парола ето тек тако, смета му што је ваздух загађен. То су ствари за које ми гриземо читав живот и наместило се у једном дану две, тачније три ствари јер је и фудбалски савез тада био на дневном реду. Али као што видиш ни чанка ни овог издајника нисмо даље помињали већ само тај дан, док смо оно што мислимо да је битно и круцијално, наставили на свакој следећој. И ту ћемо ићи до краја за оно у шта верујемо. Е сад, ако мислиш да ће једна парола нешто да промени у овом свету да се и ми "запљунемо", видиш ми мислимо да неће и сигурно нећемо ништа радити из маркетинга. За некога ко је овде ни 15 дана, мање пиши више читај. Па ћемо да видимо ко је ко.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 03 Dec 2021 15:51    Post subject: Reply with quote

Нико нема апсолутно никакво право да пљује и прозива навијачку групу Делије Север за неактивност на улици и друштвену небригу.
Исто тако ја лично као српски националиста имам моралну обавезу да искажем свој бунт против два неокомуњарска закона против којих се протестује: закон о експропријацији и закон о референдуму. Оба могу бити погубна.
Такође и бунт против накарадне и по злу чувене стране компаније Рио Тинто која би да узурпира и опустоши један од најлепших и најславнијих крајева наше драге Србије.
Још један разлог због ког мислим да сваки частан српски националиста треба изаћи је тај што не треба овим жутозеленим гмазовима препустити овај значајан део политике. Они на то убирају поене, а родољубива и националистичка страна увек некако са стране немо посматра. Не ради се о дневној политици, већ о стратешким интересима наше драге Србије.
Осим тога овај бунт су организовале и еколошке организације изразито родољубивог карактера као СЕОС, подржао их је Малагурски, а богами и Ратни ветерани чији су протест пре пар година и Делије подржале.
Четврти разлог због ког треба исказати бунт је тај што ме не занима ко је поред мене, ако сматрам да је нешто добро за Србију. Исто као што сам за време жутих на власти излазио са радикалима на улицу(нпр демонстрације због хапшења Караџића или Младића) или нпр на демонстрације организоване од стране власти 2008. због тзв проглашења независности Косова, или нпр на демонстрације подршке нашем народу и СПЦ у Црној гори кад је поред мене било разноразних "националиста и родољуба"... па до прошлогодишњег спонтаног бунта због најављеног затварања поводом тзв Ковид пандемије, када је на улици било на стотине и хиљаде људи различитих политичких опредељења, а са истим исправним циљем.
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 03 Dec 2021 17:06    Post subject: Reply with quote

Нека свако ради шта мисли да треба и шта је исправно . Не мора да се вијори барјак или да стоји парола да би изашао на улицу.
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Konacno prisutan
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Apr 2006
Posts: 299

PostPosted: 03 Dec 2021 19:02    Post subject: Reply with quote

Вероватно је и 1945. постојао неки закон о екпроијацији на основу ког је узимана имовина људима. Зна се добро шта је јави интерес, а сад се уводи да влада може поред јавног интереса да спроводи експропијацију за све што сама утврди да је пројекат посебног значаја. Пола Србије су бесправни објекти јер свака власт већ деценијама није способна да реши проблем дивље градње. По овом новом предлогу закона у експропијацији за бесправни објекат се не исплаћује тржишна вредност објекта него грађевинска, што је вишеструко мање. и тако неко остаје без крова над главом.

Мишљења сам да би свака власт на свој начин гурала пројекте који угрожавају екологију. Већ је виђено са минихдроелектранама пре пар година. Претходна власт је донела законе, актуелна их је спроводила, али ето нашао се неки народ који то не жели у свом селу - протестовали, правили барикаде, страже, тукли се са инвеститорима и истерали своје . Тек на крају кад се видело да су близу да истерају своје у те протесте су се укључиле разне организације. Рио Тинто је много шира прича, али свакако је важно чути шта мисле о томе људи који тамо живе и који ће први бити на удару свега тога.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Dec 2021 19:51    Post subject: Reply with quote

Да, и најбоље сад да сачекамо неког новорегистрованог који ће да се представи као домаћин из Лознице са петоро деце и да крене да прича причу. Имамо ми другара на свим местима тако да одлично знамо ко и шта мисли, тако да је даља прича на ову тему завршена. Јер очигледно нас увлаче у нешто у шта нећемо сигурно ући на овај начин, тек ово данас што излази само ставља још печат на све то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 06 Dec 2021 21:22    Post subject: Reply with quote

Обрни окрени не ваља никако, шта год да урадиш једни ће рећи ево их издајице... продали се овима или онима.... Ја лично не могу да останем нем када видим оне напаљене клинце како лемају свој народ чекићима нахушкани од стране некога зарад тога и тога... Бусамо се ту када нам шиптари малтретирају народ доле а овде нам пред очима наша омладина млати старе људе а ми ћутимо..... Генерално се створила ужасна атмосфера у народу, никада раније народ није био завађен до те мере, а од 4С не остаде ништа, која црна слога..... Капирам ја и знам да и међу нама има људи који подржавају власт, као и оних који их не подносе, једноставно сви смо ми различити и што рече неко свако има право да протестује и износи своје мишљење, стане уз овог или оног. Ја сам поткачио све гарнитуре власти на трибини, певали Слоби, Коштуници, Тадићу, Вучићу, али се не сећам да је нешто кретало са шипке, углавном је било спонтано из масе што се брзо преносило на трибину и неретко цео стадион... Е сад наравно људи су навикли да прозивају сваку власт па им ствара сумњу ова ћутња, у фазону прозивали су Јочића док је био министар полиције а сада имаш оног телетабиса Вулина а ћутиш му итд итд.... Просто наши људи воле целу ову причу нашу навијачку и сматрају да као вечити борци за правду Делије требају да одреагују на прави начин.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 06 Dec 2021 22:41    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Обрни окрени не ваља никако, шта год да урадиш једни ће рећи ево их издајице... продали се овима или онима.... Ја лично не могу да останем нем када видим оне напаљене клинце како лемају свој народ чекићима нахушкани од стране некога зарад тога и тога... Бусамо се ту када нам шиптари малтретирају народ доле а овде нам пред очима наша омладина млати старе људе а ми ћутимо..... Генерално се створила ужасна атмосфера у народу, никада раније народ није био завађен до те мере, а од 4С не остаде ништа, која црна слога..... Капирам ја и знам да и међу нама има људи који подржавају власт, као и оних који их не подносе, једноставно сви смо ми различити и што рече неко свако има право да протестује и износи своје мишљење, стане уз овог или оног. Ја сам поткачио све гарнитуре власти на трибини, певали Слоби, Коштуници, Тадићу, Вучићу, али се не сећам да је нешто кретало са шипке, углавном је било спонтано из масе што се брзо преносило на трибину и неретко цео стадион... Е сад наравно људи су навикли да прозивају сваку власт па им ствара сумњу ова ћутња, у фазону прозивали су Јочића док је био министар полиције а сада имаш оног телетабиса Вулина а ћутиш му итд итд.... Просто наши људи воле целу ову причу нашу навијачку и сматрају да као вечити борци за правду Делије требају да одреагују на прави начин.


Налупетао си се буразеру. Поредиш Вулина и Јочића па то је небо и земља. У време Јочића си трпео невиђену репресију и добијао батине на сваком кораку. Навијачи су били проблем бр. 1 у држави,буквално ниси мого да пођеш на неки стадион да те не малтретирају! Значи директно уперено против нас! А сад треба овог другог да прозиваш да би нека трећа страна била задовољна и да би људи престали да сумњају у нас? Па дај онда најбоље да баталимо навијање да се пребацимо сви на политику .Да постанемо политичка организација,него би нам тада рекли што се не бавите навијањем,тако то иде. Не брину људи што север ћути,него што је ничији. Покушаће свим силама да те натерају на једну страну и треба бити паметан. После ових наслова,видео клипова,ваљда је јасније шта се ради. Дух звездаштва је остати свој!!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Џон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Sep 2021
Posts: 21

PostPosted: 07 Dec 2021 04:06    Post subject: Reply with quote

Сад је битно сачувати екипу, тренера... Борити се за европу и дуплу круну. Све друге ствари су неважне, ко је шта рекао и написао. На тим новинама су запослени људи без образа, педери и проститутке који су преко курца дошли на то место.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 07 Dec 2021 05:31    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:

Налупетао си се буразеру. Поредиш Вулина и Јочића па то је небо и земља. У време Јочића си трпео невиђену репресију и добијао батине на сваком кораку. Навијачи су били проблем бр. 1 у држави,буквално ниси мого да пођеш на неки стадион да те не малтретирају! Значи директно уперено против нас! А сад треба овог другог да прозиваш да би нека трећа страна била задовољна и да би људи престали да сумњају у нас? Па дај онда најбоље да баталимо навијање да се пребацимо сви на политику .Да постанемо политичка организација,него би нам тада рекли што се не бавите навијањем,тако то иде. Не брину људи што север ћути,него што је ничији. Покушаће свим силама да те натерају на једну страну и треба бити паметан. После ових наслова,видео клипова,ваљда је јасније шта се ради. Дух звездаштва је остати свој!!

Када сам поменуо Јочића прво на шта сам помислио је да ће ме неко прозвати управо због тога.... и лепо си то рекао "небо и земља" тада су вршили невиђену репресију над мушкарцима!!! Није те стид да ћутиш док неки његов полицајац који снима рекламе како чува ред и мир пребацује жену преко банкине као стоку??? Сутрадан то може бити твоја сестра, мајка.... Или су сви попили причу то је "Ђиласова" жена... Не ради се овде ниокаквој политичкој организацији већ о Северу који је увек био Реакција! Мени се лично јебе и за Ђилкана и за Мутавог...
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 07 Dec 2021 07:12    Post subject: Reply with quote

А није те исте било стид да ћуте док су нам педери лагано шетали градом,док су нам шиптари долазили у Бг да промовишу разна срања,док се увелико причало о подели наше свете земље...тад је ок било ћутати?? Не треба ни теби ни мени да се север изјасни да би радили нешто ако мислимо да треба. Свако може на улицу па нек изволи. Не треба ширити ову тему даље,сигуран сам и да ће север рећи нешто ал када он мисли да треба а не када му други кажу. Чека нас утакмица са браћом,треба се посветити томе у наредним данима.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 07 Dec 2021 07:49    Post subject: Reply with quote

А не него ће полицајац да гледа како се блокирају саобраћајнице и угрожава безбедност учесника саобраћаја и да не ради ништа.

И зашто се уопште ова расправа води на форуму Делија, зашто се дозвољава уопште ово? Ти протести служе тамо да разни узимају у уста ову групу и овај клуб и ми им поклањамо пажњу неку овде?
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 210, 211, 212 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 211 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop