DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

TСЦ - Звезда, недеља 16:30

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 12 Jun 2020 09:04    Post subject: TСЦ - Звезда, недеља 16:30 Reply with quote

И кад' је радост и када је бол! И кад нас нервира! Ми смо увек уз њу!

И зато у недељу сви у Сенту.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 12 Jun 2020 09:57    Post subject: Reply with quote

Тежак меч нас чека, ТСЦ игра одличан фудбал. Али сада је време да се покажу снага и јединство, нека се тресе Сента!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 12 Jun 2020 10:28    Post subject: Reply with quote

Прави Делија веран је ко' пас...СВИ У СЕНТУ !!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Y.H.R.S.
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Jan 2008
Posts: 65

PostPosted: 13 Jun 2020 19:06    Post subject: Reply with quote

После тешког пораза треба подржати момке сутра знамо где нам нам је место!
_________________
Наша младост ту нестаје љубав према теби непрестаје..
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 14 Jun 2020 20:13    Post subject: Reply with quote

Докле ћемо трпети ово?! Докле ћемо толерисати лош играчки кадар, разноразне мутне и нетранспарентне трансфере(читај комбинације), апатију, зихерашење, кукавичлук, демагогију, популистичке изјаве, итд...Докле ћемо трпети и толерисати Терзића? Не личимо ни на шта, игру немамо, систем немамо, функционисање у клубу немамо, дуг је ко зна колики, итд...Терзићу, одлази!
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 14 Jun 2020 20:41    Post subject: Reply with quote

Чекај мало, Деки је наследио тим који је играо тврдо и одбрамбено (и некако ружно за око), и ради да промени система да се игра лепршаво и на гол више. За то треба време и да се промене неки играчи, који могу да испоштују то што се тражи. Ништа не може преко ноћи. Подршка Декију!
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 14 Jun 2020 20:50    Post subject: Reply with quote

Подршка Декију али управа мора на прослави добити упозорење пред следећу сезону, терзић је заслужио ту опомену.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 15 Jun 2020 08:18    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=qwe-rlkUxK8&feature=emb_title
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 15 Jun 2020 09:29    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/IREZqLvwcVc
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 15 Jun 2020 13:07    Post subject: Reply with quote

Кога ћеш ти да смењујеш и ти да опомињеш,за шта?Јел се неко зајебава овде или шта?Играли смо лигу шампиона,узели смо титулу ове сезоне.А о претходним сезонама и да не причамо .Јел ти то Ацаб имаш увид у неке папире у дугове да ми не знамо?Знаш нешто што ми не знамо?Ја знам за Агробанку,Марфин банку ,Штедионицу ајде реци нам дај доказ па да их смењујемо ако краду а ако само нагађаш и предпостављаш или само мрзиш неког онда заћути или ућути!Немој да ми овде правиш вештачке фрке и тензије сад кад треба да славимо рођендан и титулу.Да одузимаш енергију људима са тим глупостима.Ви сте размажени навијачи,нисте ништа друго.Исти они који су терали Џају ,исти они који су терали Радоњића у кошарци исти они који само знају да пљују неког а не знају дубље да размисле.Годинама без титула ,без европе,без продаје играча за веће износе ,са константним повећањем дуга,јел сте заборавили то ?Хоћета да вратимо мало Толета ,Вујошевића да вас подсете мало?Јесте ,нису погодили странце ,дешава се.Нико није безгрешан и анализираће ко треба све то.Али имају ваљда и они право да погреше па и ми као трибина смо грешили,свако од нас као појединац греши.Али и сад кад су погрешили ми смо играли лигу шампиона .Тај Гарсија је дао гол Јанг бојсима тај Кањас је играо скоро све у квалификацијама.Нису успешни али је циљ постигнут.Сад кад су погрешили ми смо опет шампиони ,мало ли је?Јесте лоше играмо дербије,имамо пад форме.Али нови је тренер ,промењена тактика,полако бре људи.Овде пет година да узмеш титулу ,пет година да играш европу а шесту да не освојиш и не уђеш људи ће да вичу управа напоље,е па неће да може.Зна се кад и зашто се неко тера.Идите мало јебите своје жене ,девојке идите дркајте мало,испразните се а не да овде због тренутног беса или мржње покрећете устанке.Кукали људи после олимпиакоса и победе,уђеш на форуме уместо да се слави тамо се прича о управи,картама,ван ла пари.Код нас нешто није уреду код нас је нешто што узима маха.Неко незадовољство свим и свачим.Гради се менталитет где уместо да једва чекамо да неко успе да неко има добар резултат ми чекамо да неко киксне и засере а то није нормално.Доста више негативе,пустите нас који хоћемо да славимо рођендан и ову заслужену титулу да уживамо мало.Маните нас те негативе,има ко ће да разматра и расправља и резултате и рад управе и све.И зато сви који мислите да је ово била заслужена титула сви који сте жељни да ово обележимо како треба,видимо се на стадиону на још једном спектаклу! ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН...СЛАВЉЕ ЈЕ ПОЧЕЛО

Овде стављамо тачку на тему управе и екипе!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop