DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Сви по дуплу круну!
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 11 Jun 2020 12:32    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ожи1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Nov 2019
Posts: 4

PostPosted: 11 Jun 2020 14:18    Post subject: Reply with quote

Следи нам сада гостовање, дерби је прошао тако како је прошао, могло је боље логично, зато сви на гостовање да грми трибина!
_________________
Ти нећеш остати никад сама, јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Jun 2020 14:57    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=kqkUjDIVc_U

https://www.youtube.com/watch?v=8KqDKnUkD7I

https://www.youtube.com/watch?v=wixflbe1YaY
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 11 Jun 2020 15:07    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/kLJS54i1sAA
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 11 Jun 2020 15:10    Post subject: Reply with quote

Они нас добијају на исту фору годинама, притиском преко медија и кукањем. Како пре тако и после дербија. Тамо се тачно зна ко шта ради, Вулетић шаље нон стоп неке тужбе савезу, не знам ни ја коме, кења врши притисак.. Жељко Пантић позива на нереде и прекид утакмице ако се покраде Партизан, припрема се терен и диже притисак на судије.

Даље то преносе добро уиграни медији и у народу се већ створила атммосфера негативна по нас

Онда гомила малоумника покреће причу о Вучићу, Арапима, Русима саједне стране и о о њима који су сами против свих са друге.
Играчи им од прве секунде иду у месо, судије под притиском допуштају такво понашање, наши играчи са мудашцима паука падају и деси се шта се деси.

Да је Борјан онако скршио некога као задњи и да није добио црвени, сада би гледали специјале, враћали би се пасоши, наслови по новинама би били скандалозно суђење, да ли је ово одлучило дерби..бла бла.. Не би могао да уђеш на фејсбук, инстаграм или на било који портал где сви хорски не би кукали о томе...

А ми ћутимо. Ми смо одлучили на многе ствари које су дошле из њихове кухиње да ћутимо.

Они су од симбола југословенштине и партизанштине, направили у очима деце неку српску авангарду. Они причају о намештеним титулама, а имају 3 титуле НЕПРАВЕДНО ДОБИЈЕНЕ за зеленим столом.
Што им се ћути више?

Па они су нас тужили за нашу титулу из 46те, која нема никакве везе са њима, а ми њих нећемо за титулу из 86те која је нама одузета и дата њима... АЛОООО!

Е зато нас добијају, што су наложенији на свим нивоима. Што су гласни, што не знају за образ, што срамоте немају.. Као што усташе цео свој национални идентитет заснивају на мржњи према Србима, тако и стока своју ”љубав” према партизану заснива на мржњи и борби са нама.

И на крају то тако изгледа на терену како изгледа, нема шта да се чудимо више
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 11 Jun 2020 17:10    Post subject: Reply with quote

Знам да је правило да се не пише о спортским темама, али не треба замерити људима што су се дотакли терена. Бројка одлична, навијање доста боље него обично, Север је уз Гобељића и евентуално Борјана био једина светла тачка јуче. Неко је поменуо, али треба поновити да смо од 2015. одиграли 19 утакмица против стоке и победили у само 4, а 7 пута смо изгубили. Ове сезоне само ми нисмо постигли гол против њих и они аматери против Велса, то је јако поражавајуће. У историји Звезде чини ми се да није постојала генерација која у 4 меча није постигла гол против стоке. Пост од николеБГ је одличан, наши играчи јесу изашли као пичкетине, али замислите само тај притисак, кукање и плакање медија, ботова на инстаграму и осталим мрежама, да је Борјан онако стартовао у гол шанси и добио само жути картон? То је та машинерија која ради свој посао несметано, док ми сви ћутимо. Сваки следећи дерби на пашњаку личи на прошли, као репризу да гледаш.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 11 Jun 2020 17:20    Post subject: Reply with quote

ЗвездаКрајин� wrote:
Знам да је правило да се не пише о спортским темама, али не треба замерити људима што су се дотакли терена. Бројка одлична, навијање доста боље него обично, Север је уз Гобељића и евентуално Борјана био једина светла тачка јуче. Неко је поменуо, али треба поновити да смо од 2015. одиграли 19 утакмица против стоке и победили у само 4, а 7 пута смо изгубили. Ове сезоне само ми нисмо постигли гол против њих и они аматери против Велса, то је јако поражавајуће. У историји Звезде чини ми се да није постојала генерација која у 4 меча није постигла гол против стоке. Пост од николеБГ је одличан, наши играчи јесу изашли као пичкетине, али замислите само тај притисак, кукање и плакање медија, ботова на инстаграму и осталим мрежама, да је Борјан онако стартовао у гол шанси и добио само жути картон? То је та машинерија која ради свој посао несметано, док ми сви ћутимо. Сваки следећи дерби на пашњаку личи на прошли, као репризу да гледаш.


То је тако, ми смо овакви, они су онакви. Нама је срећом или нажалост, испод части да кукамо као женетине на тај старт, ако не успемо да дамо гол ево 4 дербија. Просто се разликујемо ту и зато они боље одрађују тај педерски посао.
Back to top
View user's profile Send private message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 11 Jun 2020 18:18    Post subject: Reply with quote

Ми не губимо дербије јер је неко нахушкан већ зато што филозофирамо измишљајући играчима позиције које не играју, стално неке тактике, нека изненађења... Није јуче био проблем ни жеља ни пожртвованост већ БЕЗИДЕЈНОСТ, да не идем даље нису спортске теме.

Не могу да схватим поенту аплауза играчима на крају утакмице, зна се шта су обећали пре годину дана на нашем стадиону у финалу купа. Није требало организовано да им се звижди али аплаузи тотално непотребни. Навијање боље него иначе.
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 11 Jun 2020 18:52    Post subject: Reply with quote

Београђанин wrote:
Ми не губимо дербије јер је неко нахушкан већ зато што филозофирамо измишљајући играчима позиције које не играју, стално неке тактике, нека изненађења... Није јуче био проблем ни жеља ни пожртвованост већ БЕЗИДЕЈНОСТ, да не идем даље нису спортске теме.

Не могу да схватим поенту аплауза играчима на крају утакмице, зна се шта су обећали пре годину дана на нашем стадиону у финалу купа. Није требало организовано да им се звижди али аплаузи тотално непотребни. Навијање боље него иначе.


Проблем није пожртвованост? Како онда називаш то што се сваки играч малог клуба залеће да брани свог саиграча док наше малокрвно гледају у позадини? За разлику од неких претходних генерација, овима сада куца новчаник уместо срца, а тим претходним су се неретко очитавале буквице за мање лошија издања од овог.

У клуб нам је ушло 120 милиона за 3 године, нама је дуг и даље исти, и даље нисмо у стању да исфорсирамо свог играча из омладинске школе и играмо најодвратнији фудбал икада, уз то је доведено доста играча који су добијали папрене плате за наше услове, а да нису показали ништа. Ко ће да одговара за то? И докле ћемо да дозвољавамо господину *дух који лебди над Мараканом* да нас обмањује и лаже?
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Jun 2020 22:04    Post subject: Reply with quote

Одосмо много у спортске теме, ал ајде оправдано је, после оваквог издања екипе и тога што немамо противника преко пута, нема о чему много да се пише.
Мене би било срамота да се клуб или Терзић или било ко огласе поводом старта мустафе, па макар и био чист црвени картон, а није ни близу. Имао је Терзић тих испада и када смо оштећени и када нисмо да кука и да брука клуб. Ово што они раде, оно што онај партизанов весник/болесник ради то је ван сваке памети, да позива на прекид и да прети и остало, било би ме срамота онаквих људи у вољеном клубу и никада не бих волео по цену било ког успеха да онакве наказе,имбецили,морони морају да бране мој клуб или да га представљају било где.
Играчима треба очитати лекцију свакако, морају да укапирају где се налазе и чиј дрес носе, морају са схвате шта нама значи победа у дербију, мислим да је тога јуче једино био свестан Гобеља, који је буквално до крви дао све од себе,остали да се запитају... Да поред њих 11 и 20 људи са клупе дегенерик излази са терена и прети руком и псовкама,увредама...и да нико не одреагује, да гледају и трпе то, да ћуте оном смраду? То говори да не осећају дерби...ако не са терена са клупе је морао неко макар за гушу да шчепа говно чупаво.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 12 Jun 2020 09:56    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=e2iW25zimXU
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop