DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ВОЖДОВАЦ
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 29 Nov 2019 23:04    Post subject: Reply with quote

Ма ми смо бре људи навијачи и то је довољно за нас који овде читамо да дођемо. Ова шизофренија која нам се дешава је тек онда на то додатни мотив да покажемо правац којим треба да се иде! Увек смо то радили са много више људи него иначе. Да ли ће тако бити и сутра, од сваког од нас зависи...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 30 Nov 2019 07:20    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Црвена звезда се брани и критиком кад је потребно. Публика нека дође на стадион не да стане иза Милоја него иза Црвене звезде као што је стала кад се примио пети гол од бајерна или кад смо малтене прослављали друго место пре 2 године. Тад нисмо стајали ни иза управе ни иза тренера него иза Црвене звезде која је већа од сваког од нас ма како се он звао. И макар смо на примеру грофа божовића видели да се од старе славе не живи. Звезда изнад свега и изнад свакога.

Један од паметнијих уписа, слажем се у потпуности. Јесте и чињеница да Милоје има резултате као нико до сада, да је ова генерација урадила много, али је такође и чињеница да је игра у паду, да из године у годину делујемо све блеђе, да нас боли што су нам порази од 5-6 голов постали рутина. И зато треба сад доћи,бити уз КЛУБ пре свега, повети Звезди, играчима још једном показати како се навија кад не иде, па ако опет изађу на терен као пичке као против гробара или као у ЛШ, можда и мало опоменути. Ситуација где се нису дуго задржали изамољени да оду одсевера на ЈНА је можда једна од ствари.
Сада мора да нас буде довољно да им дамо пре свега енергију, за сада подршку, јер ако нас сад не буде, ако ми не певемо и не бодримо играче, нећемо имати право да им замеримо пораз 6-0 од лучана, а камоли од Бајерна.
ШАЛ У РУКЕ, СВИ НА СТАДИОН
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 30 Nov 2019 08:32    Post subject: Reply with quote

Специфична утакмица,мислим да за ову утакмицу нема оних што се нећкају дал ће дођи , има оних што су чврсто решили омах после бајерна да ће бити ту у суботу и има оних што су бесни и што ће бити љути до наредне полусезоне. Е сад да видимо колико је оних што им је прорадио инат после уторка...
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Зећанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jan 2012
Posts: 6
Location: Зета

PostPosted: 30 Nov 2019 08:37    Post subject: Reply with quote

Слажем се да је Звезда изнад свих,ал ову "ситуацију" треба сагледати из више углова.Сви се слажемо да је игра нашег тима у посљедње вријеме далеко од оног што очекујемо,не мора се бити сручњак за то.Ал са друге стране,ова и "оваква" Звезда је прва,иде ка титули и има,какву такву шансу да презими у Европи."Новинари" ових дана су већ смијенили Милоја и нашли му замјену.Е то ми не смијемо да дозволимо,да нам други у нашој кући коло воде.Спортски сектор је омануо са појачањима ове године,тога су свјесни,ал мислим да и као стручњаци и као људи заслужују максималну подршку до краја сезоне да одраде посао.А бојим се да је Милоје већ бивши на зиму уколико ми као група не дамо максималну подршку и покваримо планове одређених интересних група.
_________________
Нико у бучније време није говорио тишe-а да се чуо даље,нико није говорио мање-а да је рекао више
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Nov 2019 09:08    Post subject: Reply with quote

А јок остаће на месту где је три пута улазио од почетка ових дивљих предкола у лигу шампиона два пута и у лигу европе једном. Побеђивао тимове, играо добре утакмице са тимовима какви су Спарта, Краснодар, Бате Борисов, Арсенал, Келн, Наполи, Ливерпул, Јанг Бојс, Копенхаген, Олимпијакос....и сад ће да остане што га надувавају курцем сви живи што "није показао муда" у лиги шампиона!? Ја први не би остао да сам на његовом месту. Ми смо сањали да играмо са тимовима горе побројаним а не да их прођемо...много брзо су нама порасли безобразно апетити из више разлога. Први је јер смо разједињено друштво у целини па чак и ми Звездаши то нам је изгледа фетиш свима као Србима...друго јер људи нису свесни шта упоређују и коментаришу...шта год да је, време је да на једну утакмицу проради разум. Ваљда су сад сви видели после ове 3 узастопне утакмице колико је сати? Није лига шампиона ето тек тако и то још да ти у две године западне од 10 најјачих клубова света...ти добијеш у групи Ливерпул, Псж, Бајерн, Тотенхем...тимови који су освајали лигу шапиона или били финалисти у последње време, најмање полу финалисти. Тимови који коштају Бога Оца...Победили смо Олимпијакос и то 3-1, каква год да је победа...победа је победа. Али људи су толико мрачили након те утакмице да се ја не сећам више да смо победили и ту једну! У домаћем првенству 3 сезоне за редом мељемо. Не играмо како би могли да играмо? У јееее...ја не знам дал је неко од тих што причају такве приче гледао Звезду у континуитету ето бар задњих 10 година? Кад прегазимо Војводину у Новом Саду 5-0 не ваља...када добијемо Олимпијакос кући не ваља...ја искрено мислим да нема тог човека који би остао да буде тренер у клубу и међу навијачима где влада оваква шизофренија. Ко је био одавде на Валенсији? Кош у задњој секунди еуфорија, лудиница...а играчи? Одоше у тунел! Да им хала није кренула да звижди(што је исто лудило), не верујем да би се ни вратили. Дозлогрдило људима да их пљују, да им нападају играче малтене у сред утакмице....уопште не улазећи у то дал неко игра добро или не....људи су једноставно НЕЗАХВАЛНИ! Заборављају где смо били јуче и у фудбалу и у кошарци...и погубили су се много.
Зато је потребан један рестарт јер овим темпом отераћемо управе које су дигле клубове и ставиле их на ноге...а несвесно ко зна кога ћемо вратити. Мало треба гледати даље од свог носа да би видео праву слику. Не оно што прича кафана(најгори извор информација могући где никада истину нећеш чути него само конструкције у главном исфрустрираних људи који немају где па ту лају своје верзије прича), него праву истину и право стање.
Немамо ми шта да дајемо подршку Милоју, никада је нисмо ни доводили у питање, када треба да се награди увек смо то радили...пуна трибина данас ће значити и њему и нама и свима који су ЗАХВАЛНИ на УКУПНОМ учинку ЗВЕЗДЕ у последњих пар година!
Тражити напредак наравно...али у границама онога што је нормално и реално...реално је добијемо дерби, реално је да су некога избацили на атлетску стазу после 0-4 већ на Бајерну...али морају људи да се унормале под хитно јер изгубићемо сами себе овако.
Тражити да се види где су паре потрошене, шта се урадило по том питању...све је то на месту....али ова негативна енергија...заиста мора да престане већ једном.
ШАЛ У РУКЕ! СВИ НА СТАДИОН!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 30 Nov 2019 10:03    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
А јок остаће на месту где је три пута улазио од почетка ових дивљих предкола у лигу шампиона два пута и у лигу европе једном. Побеђивао тимове, играо добре утакмице са тимовима какви су Спарта, Краснодар, Бате Борисов, Арсенал, Келн, Наполи, Ливерпул, Јанг Бојс, Копенхаген, Олимпијакос....и сад ће да остане што га надувавају курцем сви живи што "није показао муда" у лиги шампиона!? Ја први не би остао да сам на његовом месту. Ми смо сањали да играмо са тимовима горе побројаним а не да их прођемо...много брзо су нама порасли безобразно апетити из више разлога. Први је јер смо разједињено друштво у целини па чак и ми Звездаши то нам је изгледа фетиш свима као Србима...друго јер људи нису свесни шта упоређују и коментаришу...шта год да је, време је да на једну утакмицу проради разум. Ваљда су сад сви видели после ове 3 узастопне утакмице колико је сати? Није лига шампиона ето тек тако и то још да ти у две године западне од 10 најјачих клубова света...ти добијеш у групи Ливерпул, Псж, Бајерн, Тотенхем...тимови који су освајали лигу шапиона или били финалисти у последње време, најмање полу финалисти. Тимови који коштају Бога Оца...Победили смо Олимпијакос и то 3-1, каква год да је победа...победа је победа. Али људи су толико мрачили након те утакмице да се ја не сећам више да смо победили и ту једну! У домаћем првенству 3 сезоне за редом мељемо. Не играмо како би могли да играмо? У јееее...ја не знам дал је неко од тих што причају такве приче гледао Звезду у континуитету ето бар задњих 10 година? Кад прегазимо Војводину у Новом Саду 5-0 не ваља...када добијемо Олимпијакос кући не ваља...ја искрено мислим да нема тог човека који би остао да буде тренер у клубу и међу навијачима где влада оваква шизофренија. Ко је био одавде на Валенсији? Кош у задњој секунди еуфорија, лудиница...а играчи? Одоше у тунел! Да им хала није кренула да звижди(што је исто лудило), не верујем да би се ни вратили. Дозлогрдило људима да их пљују, да им нападају играче малтене у сред утакмице....уопште не улазећи у то дал неко игра добро или не....људи су једноставно НЕЗАХВАЛНИ! Заборављају где смо били јуче и у фудбалу и у кошарци...и погубили су се много.
Зато је потребан један рестарт јер овим темпом отераћемо управе које су дигле клубове и ставиле их на ноге...а несвесно ко зна кога ћемо вратити. Мало треба гледати даље од свог носа да би видео праву слику. Не оно што прича кафана(најгори извор информација могући где никада истину нећеш чути него само конструкције у главном исфрустрираних људи који немају где па ту лају своје верзије прича), него праву истину и право стање.
Немамо ми шта да дајемо подршку Милоју, никада је нисмо ни доводили у питање, када треба да се награди увек смо то радили...пуна трибина данас ће значити и њему и нама и свима који су ЗАХВАЛНИ на УКУПНОМ учинку ЗВЕЗДЕ у последњих пар година!
Тражити напредак наравно...али у границама онога што је нормално и реално...реално је добијемо дерби, реално је да су некога избацили на атлетску стазу после 0-4 већ на Бајерну...али морају људи да се унормале под хитно јер изгубићемо сами себе овако.
Тражити да се види где су паре потрошене, шта се урадило по том питању...све је то на месту....али ова негативна енергија...заиста мора да престане већ једном.
ШАЛ У РУКЕ! СВИ НА СТАДИОН!

Донекле сам се осетио да је и мени мало одговорено оно да се игра без муда и слично.
Да разјаснимо, овде нико нити шири негативну енергију, већ се добронамарно дискутује. Ни маузер ни ја нисмо имали жељу да оспоримо све успехе, нити да будемо незахвални, али просто некад треба рећи шта ти лежи на души.
А мени лежи то да нас гробари надигравају већ годуну и по, да смо без муда изашли на тотенхем и бајерн јер не играју паре, јер Олимпијакос који смо ми добили је са бајерном играо 2-3 ја мислим,са Тотенхемом 2-2. Да су машине, јесу, али да може да се игра,може, али не на начин на који смо ми то урадили.
Пре свега су људи са форума овде први који су били и на валенсији, и на бајерну,и на тсц, и мачва куп, и мислим да имају право да кажу овако нешто.
Нико није ширио злу крв, терао тренера далеко било јер бољег за наш клуб нећемо никад наћи, ширио негативу, већ само изнео да није све ружичасто, са јасном поруком која следи из уписа, а то је сви на стадион!
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Nov 2019 10:23    Post subject: Reply with quote

Није се уопште односило на тебе нити било кога одређено овде. Много је то дубље у нама на жалост...свакако да као такав имаш право на своје мишљење...али прочитај мало и друго...па сам реци себи шта желиш и настави путем којим мислиш да је исправан.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 30 Nov 2019 10:28    Post subject: Reply with quote

Ел Пистолеро wrote:

А мени лежи то да нас гробари надигравају већ годуну и по, да смо без муда изашли на тотенхем и бајерн јер не играју паре, јер Олимпијакос који смо ми добили је са бајерном играо 2-3 ја мислим,са Тотенхемом 2-2. Да су машине, јесу, али да може да се игра,може, али не на начин на који смо ми то урадили.
Пре свега су људи са форума овде први који су били и на валенсији, и на бајерну,и на тсц, и мачва куп, и мислим да имају право да кажу овако нешто.
Нико није ширио злу крв, терао тренера далеко било јер бољег за наш клуб нећемо никад наћи, ширио негативу, већ само изнео да није све ружичасто, са јасном поруком која следи из уписа, а то је сви на стадион!


Кад се већ дотичемо спортских тема онда морам да ти одговорим.

Једино што ја могу да замерим нашим играчима после Бајерна јесте приступ и однос према дресу који су носили. МИ навијамо као ненормални а код њих 9 од 11 нисам видео ни трунку жара или жеље да бар жути картон добију а камоли нешто више, отуда верујем и ово масовно незадовољство. И то је ок, само је важно бити објективан.
За партизан морам да подсетим неке ствари. Апсолутно није тачно да су нас надигравају годину и по. Први дерби одигран у 2019. години је завршен 1:1, где нам је поништен чист гол у 20. минуту а њима признат нерегуларан на крају првог полувремена. После у другом је Павков дао голчину па је било 1:1. Оно што је народ очекивао било је дообићемо 4:0 и тако то... е па људи, ми јесмо најбољи у лиги али не играју за нас више Савићевић, Панчев, Белодедић и Југовић.
Наредни дерби, април ове године је завршен 2:1, где ни они сами не знају због чега је Марин направио пенал а Иванић је промашио зицер за 3:0. Оно што сам тад приметио на иутакмици је да се људи нису нешто претерано радовали кад је Вукановић дао други гол а исто је рекао и Жуле Стојковић после утакмице са стазе, док смо славили са њима. Буквално је дечко у микрофон рекао ''радујте се цигани''. Мора да нас опомиње играч да се радујемо после победе у дербију? Шта су људи очекивали, победу од 6:0? То ти је доказ да смо се мало погубили и да нисмо реални.
На самом крају смо одиграли два лоша дербија, један у купу кући и овај последњи код њих.
Значи никако није у питању период од годину ипо већ ни пола године. Све што је овде на снази, и код великог дела звездаша, јесте чињеница да су глодари више него добро успели у намери да нам помуте разум па после једног добро одиграног полувремена они су у фазону ''разбили смо вас, играмо свемирски фудбал'' а ви све намештате. Није све тако једноставно. Па да будемо објективни.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Nov 2019 10:43    Post subject: Reply with quote

валејелоу wrote:
а исто је рекао и Жуле Стојковић после утакмице са стазе, док смо славили са њима. Буквално је дечко у микрофон рекао ''радујте се цигани''. Мора да нас опомиње играч да се радујемо после победе у дербију?

Који беше то? Јел то онај "Гардиста"??? Немој њега да помињеш случајно, знаш ти какво мишљење "јавност" има о њима? И онај Савић...за њих је кафана и да снимају спотове а не терен...а ја могу да се кладим да би бар једног бајерновог изнели на 0-5 са стадиона и то од стране баш тих.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Nov 2019 13:28    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3367279/aleksandar-vucic-novi-predsednik-crveno-belih-da-ov-zvezde-napravimo-evropskog-sampiona

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3366379/nebo-se-zatvorilo-zvezda-vise-nije-onaj-klub-otkad-su-je-uzeli-navijaci?utm_source=kurir&utm_medium=mostread_carousel&utm_campaign=adria_internal

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3367075/crveno-beli-u-velikom-problemumoraju-da-jure-novog-trenera-miloju-je-dosta-ide-iz-zvezde?utm_source=kurir&utm_medium=mostread_carousel&utm_campaign=adria_internal

КОме није јасно како се води хајка против нашег клуба и уопште како се ради на дискредитовању свега што има везе са нашим клубом, па самим тим и нас, нека погледа ова 3 чланка од којих су два у пар сати малтене један за другим! И да су ово једине новине, него је буквално на свим местима тако. Буквално свима одговара да Севера нема, били власт или опозиција...на најпедерскје начине покушавају да се увуку под кожу сваког ко и помисли да оде на стадион!
Морају људи да су много паметнији од овога, да науче да читају и преко свега овога ситуације...иначе неће бити добро ако се овако настави!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 30 Nov 2019 19:29    Post subject: Reply with quote

Свака част свакоме ко је био вечерас, то су прави навијачи, то је тврдо језгро Севера!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 30 Nov 2019 19:31    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=L1XTTDrGG9k - Ти доле на терену!

https://www.youtube.com/watch?v=6STs_9iGym0 - Шарпата уз "Добро знај"

https://www.youtube.com/watch?v=oKktlW9cHX4 - Корео и пиро

https://www.youtube.com/watch?v=33F9An8rbyQ - Крај утакмице
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Nov 2019 20:48    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3367489/zvezda-povela-iz-veoma-sumnjive-situacije-drustvene-mreze-gore-bice-puno-prasine-i-oko-ovog-gola-crveno-belih-video

Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3367397/uzivo-video-zvezda-vozdovac-1800-crveno-beli-lece-evropske-rane-protiv-ekipe-sa-krova

Коме још увек није јасно, нека настави да чита. Пре утакмице, да наш клуб није својим средствима изрекламирао утакмицу како је умео и знао, буквално ни у једним јединим новинама није била најава за ову утакмицу! Да ли је нормално да у првих 4-5 најчитанијих онлајн новина не можеш да нађеш вест када почиње утакмица!? Ја сам остао згранут чињеницом да нас неко третира намерно као сеоску лигу буквално...лига без брига...и да је интерес да се оно језгро од данас распадне! Пре утакмице ни речи нигде, а сада галама и халабука! Одједном им је неко јавио да се одржало коло!
Много је битно што нас је од почетка сезоне баш сада било највише на трибини! Ово је већ подстрек за све нас, ово је већ прича која пије воду и када је сам кажеш себи, можеш да кажеш да ипак стојиш на трибини са добрим менталитетом!
Одлична и садржајна утакмица на Северној трибини, да је било још 500-1000 људи...то би било то. Али и овако, довољно је јако било и ово што је урађено! Свака част свима који су били, који су пришли копу и остали до краја малтене! Јединство је нешто што и упркос свим размимоилажењима у начину размишљања, ми и даље имамо то нешто...што нас покреће и неће стати!
БРАВО ДЕЛИЈЕ САД ДА СЕ СПРЕМАМО ЗА ПРОСЛАВУ ЈЕСЕЊЕ ТИТУЛЕ!!!
https://www.youtube.com/watch?v=vIEJTO1SjXE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 30 Nov 2019 21:24    Post subject: Reply with quote






За почетак...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zemun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Nov 2019
Posts: 3

PostPosted: 30 Nov 2019 23:39    Post subject: Reply with quote

По мени данас одлично навијање. Увек је права журка на “малим” утакмицама.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop