DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Тотенхем
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 05 Nov 2019 08:34    Post subject: Звезда-Тотенхем Reply with quote

ХАЈДЕ ДА ПРОБАМО ЈОШ ЈЕДНО ЧУДО ДА НАПРАВИМО! НЕ ДОГАЂАЈУ СЕ ЧЕСТО АЛИ СЕ ДОГАЂАЈУ! СВАКИ ИГРАЧ КОЈИ КРОЧИ ПРВИ ПУТ НА НАШ СТАДИОН, СИГУРНО ТО НИГДЕ НИЈЕ ДОЖИВЕО! МАРАКАНА ЈЕ МЕСТО ГДЕ НОВАЦ НЕМА ТУ ТЕЖИНУ И РАЗЛИКУ КАО НА ДРУГИМ СТАДИОНИМА А ТО ЈЕ БАШ ЗБОГ ТЕ ЕНЕРГИЈЕ КОЈУ НАШ СТАДИОН ИМА! ЗАТО ЈЕ СУТРА ИСКОРИСТИМО ДО МАКСИМУМА!
ЗА СУТРА СЕ НАЈАВЉУЈЕ КИША. НЕМОЈ ДА СЕ БРУКАМО КАО ДОСТА ПУТА ДО САД ДА СЕ ЉУДИ НАБИЈАЈУ ПОД КРОВ ПА ДА НАМ ТРИБИНА ИЗГЛЕДА ПОЛУ ПРАЗНА! ТАКОЂЕ КОРЕОГРАФИЈА МОРА ДА СЕ ПОДИГНЕ И ТО ЈЕ ТЕК ДУПЛИ РАЗЛОГ ДА СЕВЕР БУДЕ ПУН ОД ПРВОГ ДО 90 ОГ МИНУТА, А НЕ ДА ПОД КРОВОМ БУДЕ ДУПЛО ВИШЕ ЉУДИ НЕГО У ДОЊИМ РЕДОВИМА!
ОВО ЈЕ СЕВЕР, ОВО ЈЕ МАРАКАНА...НЕКА ОСЕТЕ ТО СУТРА И ИГРАЧИ ТОТЕНХЕМА!


Last edited by Делије Север on 05 Nov 2019 09:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 05 Nov 2019 09:00    Post subject: Reply with quote

Нема изговора за време и сличне глупости, да грми, да се тресе, да се добије Тотенхем!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 05 Nov 2019 09:41    Post subject: Reply with quote

Људи пустите глас! Долази Тотенхем, празник фудбала, шанса за европско пролеће, Лига шампиона, то је амбијент за уживање, ослобдити глас притиска, навијајте као и увек! Ставите где обично стојите, свима смо показали како се навија по киши на прослави титуле. Прво полувреме где није падала ни само киша, ни само пљусак, већ ЛЕД нас није зауставио да грми сад већ култа песма "Навијање у мали џеп је ставио", нема разлога да се то и сутра не деси! Стој, скачи, урлај, навијај, јер да изгубимо не можемо ништа, а да добијемо можемо много. Нек се и навијачка и фудбалска Европа сутра поклони Маракани...
И опет... Нека буде што бити не може
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Nov 2019 09:49    Post subject: Reply with quote

Видели смо ми и 2 гола у мрежи Ливерпула, али и 4 у нашој против псж а. Али у обе утакмице Маракана је урадила своје! У првој нема шта да се прича, у другој, након смањења резултата на 1-2, наредних 10 минута...то је оно што ваљда сваког човека на стадиону, па чак и поред тв а испуни! Игачи, "звезде", надобудни милијардери, нису знали да се саставе наредних 10 минута. Да је пао гол у том периоду ко зна како би се све завршило. Причају пријатељи наши који познају неке од тренера псж а који их тренирају...кажу да нису могли да препознају своју екипу у тих 10 минута и да су се буквално усрали!!! Ово нећете прочитати ни у једним новинама, нити чути негде...ово су информације које само из унутра могу да се сазнају! Неће они на конференцији признати ништа, сабраће се још колико у тунелу, то су машине...али не може нико да порекне СТРАХ који је виђен код њих, где је и дете најмлађе које гледа утакмицу то могло да осети! Клоп после пораза прича лепа атмосфера али могло је да се игра...ЛАЖЕ! Ко ће да призна да је подлегао атмосфери са тимом који кошта милијраду? НИКО! Зато, свих 90 минута са Ливерпула и оних 10-15 минута са псжа требају да нам буду водиља! И ако крене лоше...ма бре има да запамте где су играли и да препричавају кришом коме смеју!!!
МАРАКАНА РОЂАЦИ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 05 Nov 2019 11:17    Post subject: Reply with quote

Само се треба сетити периода од 2009-2012 где смо тад били, и упоредити са овим данас. За овакве ствари смо долазили да бодримо клуб суботом у 13.00 на нашем стадиону јер је скупа струја за рефлекторе. Сетиете се купа у Севојну и још доста примера.
Пружа нам се шанса да презимимо у европи. О овоме смо сањали, они храбрији су у ово веровали. Дочекали смо то, дај да направимо и корак даље. Ово је утакмице какве смо сви једва чекали да гледамо. Никакве временске прилике нису битне,тачно секире да падају а не кише. За клуб, за играче, за нас..Игра Звезда данас прави лом
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 05 Nov 2019 11:19    Post subject: Reply with quote

Киша се најављује за јутарње и поподневне сате а увече се очекује престанак падавина... На крају крајева не знам што се толико бавимо тиме нека буде како буде али Север мора да покаже шта зна.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 05 Nov 2019 12:58    Post subject: Reply with quote

Дај да понесемо кабанице за сваки случај Laughing
Ово није бетинг типс, ал ако ће да уђе у кеца, онда ће да иде из кеца у кец! Реално најјачи утицај на играче и наше и њихове ћемо да имамо од 5 мина пре почетка па све до 45ог, са тенденцијом смањивања опште еуфорије од неког 25ог минута до полувремена. А после паузе када се наши и њихови играчи оладе (а бога ми и ми), привикну ил шта већ, тада ће да буде за нијансу теже. Стога сам мишљења да морамо да запнемо најјаче што можемо прво полувреме да им мунемо на галаму на вику дреку дезоријентисаност, мсм ово делује сад као да смо рђави и не можемо поштен гол да дамо, не, даћемо им голчине, ал морамо да усадимо нашима још један пар муда, а да овима одрежемо њихова. А за друго полувреме ваљало би активирати цео стадион да проструји енергија као с почетка утакмице. Па колко потраје, потраје...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Nov 2019 15:30    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
Киша се најављује за јутарње и поподневне сате а увече се очекује престанак падавина... На крају крајева не знам што се толико бавимо тиме нека буде како буде али Север мора да покаже шта зна.

Поучени искуством како Север уме да реагује у овим ситуацијама баш зато се и пише дан ипо раније! Не би нам први пут био да се пола трибине сакрије под кров где може трећина да стане ако и толико! Зато треба да причамо о томе а не да се правимо луди.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 05 Nov 2019 17:18    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Део Севера wrote:
Киша се најављује за јутарње и поподневне сате а увече се очекује престанак падавина... На крају крајева не знам што се толико бавимо тиме нека буде како буде али Север мора да покаже шта зна.

Поучени искуством како Север уме да реагује у овим ситуацијама баш зато се и пише дан ипо раније! Не би нам први пут био да се пола трибине сакрије под кров где може трећина да стане ако и толико! Зато треба да причамо о томе а не да се правимо луди.

Када неко помене такве ситуације, прво ми на памет падне утакмица другог кола квалификација прошле године. Против Судуве је под кровом било без претеривања 1/2 трибине, можда чак и више. Кореографија које је била сачињена од обичних заставица није личила ни на шта.
Срећа да је на прослави титуле била скроз другачија ситуација. Јака киша и град су натерали мали број људи да током првог полувремена оде под кров. Надамо се да ће тако и сутра бити.
Иначе, не најављује се киша само преко дана, већ и увече Confused
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
vojvoda_neunistivi
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2009
Posts: 210

PostPosted: 05 Nov 2019 17:31    Post subject: Reply with quote

Ел Пистолеро wrote:
Генералштаб wrote:
Део Севера wrote:
Киша се најављује за јутарње и поподневне сате а увече се очекује престанак падавина... На крају крајева не знам што се толико бавимо тиме нека буде како буде али Север мора да покаже шта зна.

Поучени искуством како Север уме да реагује у овим ситуацијама баш зато се и пише дан ипо раније! Не би нам први пут био да се пола трибине сакрије под кров где може трећина да стане ако и толико! Зато треба да причамо о томе а не да се правимо луди.

Када неко помене такве ситуације, прво ми на памет падне утакмица другог кола квалификација прошле године. Против Судуве је под кровом било без претеривања 1/2 трибине, можда чак и више. Кореографија које је била сачињена од обичних заставица није личила ни на шта.
Срећа да је на прослави титуле била скроз другачија ситуација. Јака киша и град су натерали мали број људи да током првог полувремена оде под кров. Надамо се да ће тако и сутра бити.
Иначе, не најављује се киша само преко дана, већ и увече Confused


Оно што мени падне на памет кад се помене киша и кров на овом форуму је управо та прослава титуле кад се део људи који овде пишу и читају у неком тренутку и склонио под кров пошто оно није била киша већ потоп.
Некако ми је сувишно, људе који посећују форум и на било који начин се сврставају у навијаче, подсећати где треба да стоје. Претпостављам да ће изазов бити спустити на кишу све оне који ће бити на северу а везе са навијањем немају и колико је у ствари таквих
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 05 Nov 2019 18:13    Post subject: Reply with quote

vojvoda_neunistivi wrote:
Ел Пистолеро wrote:
Генералштаб wrote:
Део Севера wrote:
Киша се најављује за јутарње и поподневне сате а увече се очекује престанак падавина... На крају крајева не знам што се толико бавимо тиме нека буде како буде али Север мора да покаже шта зна.

Поучени искуством како Север уме да реагује у овим ситуацијама баш зато се и пише дан ипо раније! Не би нам први пут био да се пола трибине сакрије под кров где може трећина да стане ако и толико! Зато треба да причамо о томе а не да се правимо луди.

Када неко помене такве ситуације, прво ми на памет падне утакмица другог кола квалификација прошле године. Против Судуве је под кровом било без претеривања 1/2 трибине, можда чак и више. Кореографија које је била сачињена од обичних заставица није личила ни на шта.
Срећа да је на прослави титуле била скроз другачија ситуација. Јака киша и град су натерали мали број људи да током првог полувремена оде под кров. Надамо се да ће тако и сутра бити.
Иначе, не најављује се киша само преко дана, већ и увече Confused


Оно што мени падне на памет кад се помене киша и кров на овом форуму је управо та прослава титуле кад се део људи који овде пишу и читају у неком тренутку и склонио под кров пошто оно није била киша већ потоп.
Некако ми је сувишно, људе који посећују форум и на било који начин се сврставају у навијаче, подсећати где треба да стоје. Претпостављам да ће изазов бити спустити на кишу све оне који ће бити на северу а везе са навијањем немају и колико је у ствари таквих

Слажем се. Зато сам и напоменуо прво полувреме, до звиждука за крај првог дела смо се држали у егалу са кијаметом Very Happy
На полувремену и другом делу је доста људи побегло под кров, сушило се, спасавало, јер је оно заиста била провала облака. После текме није могла улица да се пређе, низ Булевар је текла дословно река.
Но да не дужимо у оф топик, оно што сам хтео рећи јесте да је ово обавештење са форума пренело и доста медија. Углавном је или злоупотребљено или погрешно тумачено, али је пренето што је опет нешто јер и поред кликбејт наслова се могло прочитати обавештење у целости.
Да би сви скапирали да сутра бар кореографију треба да издрже на киши, треба напоменути и на лецима слично ово, за шта не сумњам да ће се и урадити.
На све људе који ће се наћи сутра на северу, пре свега због цене карата, не можемо да утичемо да стоје на киши и навијају целу текму, али бар пробати ући у свест колико толико
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 05 Nov 2019 20:39    Post subject: Reply with quote

Н А В И Ј А Ј Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Nov 2019 23:03    Post subject: Reply with quote

Ел Пистолеро wrote:
vojvoda_neunistivi wrote:
Ел Пистолеро wrote:
Генералштаб wrote:
Део Севера wrote:
Киша се најављује за јутарње и поподневне сате а увече се очекује престанак падавина... На крају крајева не знам што се толико бавимо тиме нека буде како буде али Север мора да покаже шта зна.

Поучени искуством како Север уме да реагује у овим ситуацијама баш зато се и пише дан ипо раније! Не би нам први пут био да се пола трибине сакрије под кров где може трећина да стане ако и толико! Зато треба да причамо о томе а не да се правимо луди.

Када неко помене такве ситуације, прво ми на памет падне утакмица другог кола квалификација прошле године. Против Судуве је под кровом било без претеривања 1/2 трибине, можда чак и више. Кореографија које је била сачињена од обичних заставица није личила ни на шта.
Срећа да је на прослави титуле била скроз другачија ситуација. Јака киша и град су натерали мали број људи да током првог полувремена оде под кров. Надамо се да ће тако и сутра бити.
Иначе, не најављује се киша само преко дана, већ и увече Confused


Оно што мени падне на памет кад се помене киша и кров на овом форуму је управо та прослава титуле кад се део људи који овде пишу и читају у неком тренутку и склонио под кров пошто оно није била киша већ потоп.
Некако ми је сувишно, људе који посећују форум и на било који начин се сврставају у навијаче, подсећати где треба да стоје. Претпостављам да ће изазов бити спустити на кишу све оне који ће бити на северу а везе са навијањем немају и колико је у ствари таквих

Слажем се. Зато сам и напоменуо прво полувреме, до звиждука за крај првог дела смо се држали у егалу са кијаметом Very Happy
На полувремену и другом делу је доста људи побегло под кров, сушило се, спасавало, јер је оно заиста била провала облака. После текме није могла улица да се пређе, низ Булевар је текла дословно река.
Но да не дужимо у оф топик, оно што сам хтео рећи јесте да је ово обавештење са форума пренело и доста медија. Углавном је или злоупотребљено или погрешно тумачено, али је пренето што је опет нешто јер и поред кликбејт наслова се могло прочитати обавештење у целости.
Да би сви скапирали да сутра бар кореографију треба да издрже на киши, треба напоменути и на лецима слично ово, за шта не сумњам да ће се и урадити.
На све људе који ће се наћи сутра на северу, пре свега због цене карата, не можемо да утичемо да стоје на киши и навијају целу текму, али бар пробати ући у свест колико толико

Нема ту цене карата! Север има сигурно 5000 претплатних. Да је свако узео по једну још на пола цене...то је 10000 људи...према томе, Север је добро покривен и од кога не може да се очекује да покисне 2-3 сата једном у пар месеци, и то на утакмици каква је ова...немој ни да долази! И немој да правдате у напред такве људе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 06 Nov 2019 10:08    Post subject: Reply with quote

Историјска утакмица! Играчи ће на овој утакмици морати да искрваре а то без нас неће моћи. Јебеш и кишу и све остале изговоре,сви желимо незаборавну атмосферу а морамо од себе да почнемо,свако да допринесе најбоље што може и успех загарантован! НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!!!
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 50

PostPosted: 06 Nov 2019 22:47    Post subject: Reply with quote

Показали смо им да смо уз њих и кад је тешко! Толико су нам радости донели протеклих година,бар су толико заслужили ! На свету све си нам!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop