DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда - Фенербахче
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 11 Oct 2019 16:08    Post subject: Reply with quote

Ал је Шоми напоран ко узбрдица Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 11 Oct 2019 16:51    Post subject: Reply with quote

ово кад неко напише прочитао сам на друштвеној мрежи коментаре....па онда пише о томе 9 реченица, такве постове треба одмах обрисати... ако си читао тамо онда тамо и пиши кометариши са њима...не да читамо нека просеравања, не може нешто нормално и паметно да се прочита

јел има неки снимак са текме? колко се сећам и претходне евролиге нису снимане, а мислим да може да се извуче бар 15 мин кватлитетног навијања на свакој утакмици
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 11 Oct 2019 16:58    Post subject: Reply with quote

Прочитах негде да се умешао и Милан Калинић да брани свог презимењака дркаџију. Rolling Eyes

Да ли је њега икад неко у животу питао где му је мозак био кад је крао телевизор из звездиног Музеја? И када ће да га врати?
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 17:31    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Генералштаб wrote:
shomi wrote:
ту смо можда и ми криви јер смо требали таксативно да извучемо и покажемо шта све дебил изјављивао.


Треба нам свежа крв на трибини...контактираћу те следећи пут када буде требало поред дочека браће где је учествовало једно 500 људи, цела два дана проведена са њима, утакмице и целе организације, Крушевца и одласка у цик зоре на Јариње...да се и ураде за сутрадан СВЕ бљувотине које је он изрекао таксативно! Требају нам вредни људи који желе да помогну групи, да испишу фарбом једно километар текста у међу времену свега овог набројаног...па немој да се устручаваш следећи пут слободно се јави има посла колико хоћеш!


Не знам шта је тачно проблем, али генерално у свим другим уписима си сам показао да је тачно то што сам написао у претходној поруци.

Да људу већином нису знали што му се звижди, ја сам рекао да је то и наша грешка, не апострофирајући нити групу, нити појединца, нити овај форум, већ напросто да је то тако.

Ја данас био са колегом који је синоћ звиждао групи и кад сам га питао па што, јел знаш шта је будала изјављивала и зашто му се то скандирало, каже нема појма, нити је то нашао негде, напросто не користе сви људи твитер и друштвене мреже.

Што се тиче свеже крви, ако то могу бити са 35 год, врло радо, хвала на комплименту.

Свако може ко то осећа, нема то везе са годинама.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 17:37    Post subject: Reply with quote

ПОента приче је...изофирали су се ови чудаци из Арене, навикли да треба да нам се звижди па шта год да кажемо као став. Лажу да не знају, обитавају по тим мрежама, да не обитавају и наши не би пола ствари ни знали као што је рецимо онај "ретвит" искривљеног монголоида! Према томе...има људи који нису знали, али онда ставиш прст на чело и добро се замислиш зашто се то догађа!!! А не да ти звиждиш групи која се никада ни о кога није огрешила! Одакле некоме право да звижди бланко а не зна зашто то ради!? Каква лаж, вукло се једно 3 недеље у фељтонима буквално човек писао о Косову. Па политичари нису у то време писали колико је овај магарац! Али ајде и да кажемо да није неко знао, где је мозак што би рекао његов пајтос данас што је нама поставио питање? Где је мозак да звиждиш а да не знаш зашто то радиш!? Нису Делије никада никоме звиждале или га овако дочекале, да дебело није заслужио!
Ово им је за наук за следећи пут, да се не брукају, да не брукају име нашег клуба, да упадају у шизофреније па да вичу Србима да су шиптари, а да балију прихватају као род најрођенији, да гробарима певају да су фрањевци а неће да певају цедевити "сломити руке и оба рамена"...итд. Мало се приберите, знам да читате....нема вас превише овде али вас има...мало се спустите на земљу јер ће једном да прегори сијалица, а онда....оде све у курац! Јер безобразлук може да се трпи једном, два пута, три пута...али не може вечно!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 11 Oct 2019 19:54    Post subject: Reply with quote

Истрага потурица је нама од драгоцености, не треба се обазирати на старлетане из Арене.
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 11 Oct 2019 19:56    Post subject: Reply with quote

Игром случаја сам био преко пута групе на нивоу 200...ало, поједине ултра симпатизерске лобање су показивале средњаке према Делијама кад се скандирало овом изроду. Знамо сви да рецимо у Пиониру им тако нешто не би пало на памет, јер нема одвојеног нивоа да их дели од тих истих Делија, па би ћутали ко сисетине најобичније..а јуче, све јунак до јунака, звижди да се тресе хала, млатарај средњацима..много озбиљна ствар и много велика странпутица код појединаца! Само гурати исправну и здраву патриотско национално конзервативну причу па ће се такви дебили сами одстранити из хале.
Иначе навијање није лоше звучало, на моменте баш фино кувало, постоји добар потенцијал да чак и у арени то буде како треба. Једном у 2 недеље издвојити 500 кинти стварно није пуно, постојао је и ЕЛ пакет, а можемо пуно да добијемо на враћању појединаца на прави пут или њиховом самоискључивању, на њима је.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Oct 2019 21:46    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Игром случаја сам био преко пута групе на нивоу 200...ало, поједине ултра симпатизерске лобање су показивале средњаке према Делијама


Како изгледају ултра симпатизери? Laughing

Добро је, жив је форум, дешава се нешто, искористили смо потурицу на прави начин, нема шта.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 14 Oct 2019 08:03    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3339371/nije-mi-bilo-jasno-sta-se-dogadja-pa-sam-reagovao-voleo-bih-da-nikoli-kalinicu-postavim-hiljadu-pitanja-milan-kalinic-obrisao-fotku-sa-kosarkasem-fenerbahcea-i-obratio-se-delijama-foto

Ово је већ друга прича...и овако треба да буде! Са овим би могли полако и да затварамо ову тему, јасно је ко дан колико смо били у праву и колико овим путем треба да се настави даље! Само да нас буде у Арени колико треба и то је то!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop