DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда - Фенербахче
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 07:39    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
ту смо можда и ми криви јер смо требали таксативно да извучемо и покажемо шта све дебил изјављивао.


Треба нам свежа крв на трибини...контактираћу те следећи пут када буде требало поред дочека браће где је учествовало једно 500 људи, цела два дана проведена са њима, утакмице и целе организације, Крушевца и одласка у цик зоре на Јариње...да се и ураде за сутрадан СВЕ бљувотине које је он изрекао таксативно! Требају нам вредни људи који желе да помогну групи, да испишу фарбом једно километар текста у међу времену свега овог набројаног...па немој да се устручаваш следећи пут слободно се јави има посла колико хоћеш!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 11 Oct 2019 07:57    Post subject: Reply with quote

Споменуо сам само твитер јер је Калинић тамо све то писао што је писао и ретвитовао што је ретвитовао. Отуда и чуђење људи, па не знају што се певало против њега, јер многу немају ту друштвену мрежу. Мене брину људи који знају што се певало, ее ти људи га бране, и нас нападају да смо овакви или онакви. Ми смо ограничени и глупи што Калинић има другачије мишљење, ето то им је главни аргумент, неки иду толико далеко па кажу да то што је Калинић писао и причао је реалност коју треба да прихватимо.. А лајкови прште ли прште...Мени криво што га и неки транспарент није сачекао. Па нек види опет да ли смо требали бити бомбардовани у уста га јебем!
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 08:02    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Осећам се исто као после Омића, усрано. Нисам паметан дал треба престати ићи на тај баскет скроз, или распоредити људе по целој хали, без формирања копа, па тако у правом смислу речи ”организовати” навијање. Мени је поражавајуће да се овакве ствари дешавају на Звездиним утакмицама.

Не знам...опет гледам твој упис...мени је жао са једне стране што је такав звук се чуо, али ми је драго што смо се ми појавили и рекли шта имамо! Замисли да нема нас, да је прећутано ово...шта би тек онда било? Колико не би ништа имало смисла? Само маса, само да виде колико нас стоји иза неке идеје било да је то победа нашег клуба на терену, или става који смо изнели синоћ! Сваку ствар је тешко прогурати па чак и да се навија добро за победу клуба није лако постићи, а камоли у овом накарадном друштву испљувати некога ко заслужује, а имао је симпатије свих нас. Нису људи навикнути на тако нешто и праве се превише фини...зато јесте ту тај "неваспитани" део хале да каже шта треба! Само да нас у оваквим тренуцима буде што више, колико год нама тешко било и згуснут распоред нас успоравао...за овакве ствари свима треба црвена лампица да се пали и да остављаш све јер је ово битније можда чак и од саме победе на терену...да се не изгубиш на трибинама. Јер ако изгубиш на терену лако ћеш већ у две три утакмице следеће да то надокнадиш, али ако изгубиш на трибинама и не чује се глас....то је већ много опасније и малтене нема поправке! Замисли само да нас није било јуче....човек би отишао кући осокољен да и даље кења, да и даље ради исто што је до сад....овако...па бар ће се "мало" замислити....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 08:28    Post subject: Reply with quote

Од рођења мог wrote:
Споменуо сам само твитер јер је Калинић тамо све то писао што је писао и ретвитовао што је ретвитовао. Отуда и чуђење људи, па не знају што се певало против њега, јер многу немају ту друштвену мрежу. Мене брину људи који знају што се певало, ее ти људи га бране, и нас нападају да смо овакви или онакви. Ми смо ограничени и глупи што Калинић има другачије мишљење, ето то им је главни аргумент, неки иду толико далеко па кажу да то што је Калинић писао и причао је реалност коју треба да прихватимо.. А лајкови прште ли прште...Мени криво што га и неки транспарент није сачекао. Па нек види опет да ли смо требали бити бомбардовани у уста га јебем!

Ово би могао да буде и уједно позив за све "наше" који су јуче ладили муда ко зна где све(наравно има и оних који стварно нису могли да стигну), да зајебу више са причама "ма баскет, не могу у Арену, ужас какви људи итд", "смара ме хала"....ово се јасно види бре да мора да нас буде!!! Јер Маракана, која је покретач свега што има везе са навијањем и праћењем Звезде говори супротно од онога што се рађа у овој хали...што мора да буде аларм за нас на даље! Па нека наши људи "не могу да дођу" на кошарку...и имаћемо ово...али ће увек бити ко да каже шта треба...али опет нема смисла да ово гледамо а можемо да се појавимо у том броју да неће никоме пасти на памет да иде мимо нас! Мислите о томе има времена до следећег искушења....али до тада мора овај број да се повећава јер неће следећи пут ствари саме од себе да се реше, или да се 1000 људи надјачава са 5000 звиждача....МАСА ЈЕ МАМА!
И да...мислим да су много срећнији они људи који не гледају у твитере и та срања...живиш под мањим стресом...пробајте, верујте ми да је боље.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 11 Oct 2019 08:33    Post subject: Reply with quote

Највећи проблем је што људи имају неки анимозитет према групи, који вероватно ни сами не знају од чега потиче. Шта год се уради- по аутоматизму не ваља, одмах се пљује, ми смо одмах плаћеници, наркомани, беспосличари. Ти људи су звиждали само због тога што је скандирање потекло од нас. Да им сваком појединачно објасниш све, почетак, средину и крај, могу да се кладим да би бар 70% рекло: "Јеботе, па ови су ипак у праву, није у реду да се ради то и то". Људи не знају да размишљају, лакше је само осудити или попљувати. Посебно кад су видели једну малу заставу, групицу изнад, лако је шиљити тад курац, међутим свакако су им брзо запушена уста.
На нама је да следећи меч буде још више људи.
Видели смо против браће ко је изашао као апсолутни победник- да ли су то били симпатизери који су пљували браћу и братство са њима од оне текме у Пиониру, или ми. Време је све показало,
ко је какав, и ко је био у праву.
Исто ће бити и са калинићем, или ће престати да се мајмунише, или ће наставити да глуми будалу да сви виде колико је кретен. Оба сценарија ће потврдити да смо ми били у праву
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 08:54    Post subject: Reply with quote

Ел Пистолеро wrote:
Највећи проблем је што људи имају неки анимозитет према групи, који вероватно ни сами не знају од чега потиче. Шта год се уради- по аутоматизму не ваља, одмах се пљује, ми смо одмах плаћеници, наркомани, беспосличари. Ти људи су звиждали само због тога што је скандирање потекло од нас. Да им сваком појединачно објасниш све, почетак, средину и крај, могу да се кладим да би бар 70% рекло: "Јеботе, па ови су ипак у праву, није у реду да се ради то и то". Људи не знају да размишљају, лакше је само осудити или попљувати. Посебно кад су видели једну малу заставу, групицу изнад, лако је шиљити тад курац, међутим свакако су им брзо запушена уста.
На нама је да следећи меч буде још више људи.
Видели смо против браће ко је изашао као апсолутни победник- да ли су то били симпатизери који су пљували браћу и братство са њима од оне текме у Пиониру, или ми. Време је све показало,
ко је какав, и ко је био у праву.
Исто ће бити и са калинићем, или ће престати да се мајмунише, или ће наставити да глуми будалу да сви виде колико је кретен. Оба сценарија ће потврдити да смо ми били у праву

Не треба ово изговарати овде "победник", нема победника...сви смо поражени што морамо уопште овако да причамо. Немој да се ствара атмосфера да за такве утакмице морамо да се спремамо јаче него кад би нам долазили динамо или хајдук! Нормално је да природа уради своје после оних неприродних ствари на кошарци које су се издешавале. Фудбал је оно што покреће све...и не треба га мешати са овом појавом и проглашавати неке "асполутне победе". Што се тиче једне мале заставе...још је већа тежина да је само једна застава уа пуно више људи изнад ње! А што се тиче овог изрода...нема он шта да настави да се мајмунише...довољно је то урадио за до краја живота да му се "захваљујемо" на његовим исказаним ставовима! Неком је потребно 10 година да укаља своје име, па падне негде саплете се, да не успе да одоли времену, овом стручњаку су биле довољне 3 спојене изјаве у пар месеци да себи затвори врата за сва времена!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Oct 2019 09:14    Post subject: Reply with quote

Ljudi, da li vi imate mozga, eto samo to ću da vas pitam DA LI IMATE MOZGA? Poz za brata Kalinu - napisao je Milan Kalinić

Ја не разумем шта људима треба да стају у одбрану оваквих морона, навлаче гнев на себе, а нико их ништа није питао. Не долази ми до мозга да неко може да брани ону сподобу после свега изговореног?
Хала звижди па звижди, звиждаће и даље кад год њима нешто не одговара, али да неко јавно стаје на страну ове дебилчине мени никако није јасно.
Навијање добро, с обзиром на број људи у копу, бринем се само кад буде мање атрактивна утакмица нпр. Жалгирис или Алба колико ће бити људи. Нису људи више заинтересовани за баскет, мислим на наше људе, да л је проблем Човић, Арена, вучић, ко ли већ... А можда је и овај тежак распоред претходних 7 дана утицао на нас.
Све у свему Арена је највеће говно икада направљено, ко је измисли.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Oct 2019 09:43    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Ljudi, da li vi imate mozga, eto samo to ću da vas pitam DA LI IMATE MOZGA? Poz za brata Kalinu - napisao je Milan Kalinić

Ја не разумем шта људима треба да стају у одбрану оваквих морона, навлаче гнев на себе, а нико их ништа није питао. Не долази ми до мозга да неко може да брани ону сподобу после свега изговореног?
Хала звижди па звижди, звиждаће и даље кад год њима нешто не одговара, али да неко јавно стаје на страну ове дебилчине мени никако није јасно.
Навијање добро, с обзиром на број људи у копу, бринем се само кад буде мање атрактивна утакмица нпр. Жалгирис или Алба колико ће бити људи. Нису људи више заинтересовани за баскет, мислим на наше људе, да л је проблем Човић, Арена, вучић, ко ли већ... А можда је и овај тежак распоред претходних 7 дана утицао на нас.
Све у свему Арена је највеће говно икада направљено, ко је измисли.


Мислим да није Арена срање, само је потребно време и стрпљење да то буде како треба. Густ распоред је био иза нас па је синоћ била слабија посета тј. коп је био мањи него иначе али већ од следеће утакмице ће то бити другачије, боље. Може да пева цела хала, свака трибина, итекако може да грми и да се све тресе, само треба време да све дође на своје. Сетимо се само тих силних утакмица када се тресла Арена. Није свакако за поредити са Пионирем јер то су два универзума тотално али и у Арени може да буде брутално и биће. Синоћ је испало овако због Фенера, Жоца, Калинића али већ од следеће утакмице ће то бити како треба.
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Oct 2019 10:28    Post subject: Reply with quote



Јебеш потурице, ово је права слика од јуче!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 11 Oct 2019 10:30    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Idemo delije wrote:
Ljudi, da li vi imate mozga, eto samo to ću da vas pitam DA LI IMATE MOZGA? Poz za brata Kalinu - napisao je Milan Kalinić

Ја не разумем шта људима треба да стају у одбрану оваквих морона, навлаче гнев на себе, а нико их ништа није питао. Не долази ми до мозга да неко може да брани ону сподобу после свега изговореног?
Хала звижди па звижди, звиждаће и даље кад год њима нешто не одговара, али да неко јавно стаје на страну ове дебилчине мени никако није јасно.
Навијање добро, с обзиром на број људи у копу, бринем се само кад буде мање атрактивна утакмица нпр. Жалгирис или Алба колико ће бити људи. Нису људи више заинтересовани за баскет, мислим на наше људе, да л је проблем Човић, Арена, вучић, ко ли већ... А можда је и овај тежак распоред претходних 7 дана утицао на нас.
Све у свему Арена је највеће говно икада направљено, ко је измисли.


Мислим да није Арена срање, само је потребно време и стрпљење да то буде како треба. Густ распоред је био иза нас па је синоћ била слабија посета тј. коп је био мањи него иначе али већ од следеће утакмице ће то бити другачије, боље. Може да пева цела хала, свака трибина, итекако може да грми и да се све тресе, само треба време да све дође на своје. Сетимо се само тих силних утакмица када се тресла Арена. Није свакако за поредити са Пионирем јер то су два универзума тотално али и у Арени може да буде брутално и биће. Синоћ је испало овако због Фенера, Жоца, Калинића али већ од следеће утакмице ће то бити како треба.

Не може арена никад да буде као Пионир. Прво, што је тешко дићи халу на ноге, много је ту људи који не требају ту бити. Што неко рече, 2011. година је свашта довукла са собом, што се највише види баш у тој хали. Друго, и да се дигну људи на ноге, мора да буде 20+ сома, да би то грмело и да би се вршио притисак, какав може да изврши 5000 у пиониру. Просто, хала је намењена комерцијали, по потреби је баскет, по потреби футсал, по потреби концерти. Нити има душу, нити може да се прави атмосфера као у Пиониру. Разуме и да арена доноси паре, и маркетиншки је исплативија, али не разумем да све утакмице играмо то. Поменуо си тих пар мечева где је било 20+ сома и кад се тресло, али треба бити поштен и рећи, да је од 30-40 утакмица колико смо играли у тој хали, хала Грмела на можда 5, до 10 у вр' главе. Пао, Олимпијакос кад је била кореографија, Уникс, Будивељник. То ми пада на памет као врхунац, било је још можда толико солидних, остало у копу као синоћ, можда и мање, још кад смо били на оним одвратним местима иза коша. У хали буде 10 или 12 хиљада, а као да је празна.
У Пиониру кад буде 6000-7000, тресе се и кров и паркет.
Сложио бих се што се тога тиче да ће бити боље од онога, да ће после ове победе бити пуна хала, ал шта ће бити ако у јануару изгубимо шансе за пролаз даље? Нас онолико од синоћ, у остатку хале 5000-6000... Језиве сцене којима смо већ присуствовали доста пута, посебно у оној последњој сезони у Ел
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 11 Oct 2019 10:37    Post subject: Reply with quote

ЗвездаКрајин� wrote:
Ево, мене занима на основу чега су људи бранили Калинића? Баш би ме занимало да неко напише и образложи то. Почело је са оном срамотном изјавом везаном за Космет, али се ту није зауставио, па је пропагирао сличне ставове на твитеру, а поред Србије и Срба, стигао је да пљуцне и по Делијама и шта је очекивао?


Апсолутно је заслужио овакав дочек и ово је, не 100%, него 110% исправан став.


Неупућеност и неинформисаност и ништа друго, једноставно људи воле да читају и гледају будалаштине по разним новинама, каналима и емисијама а ово им није интересантно самим тим нису ни хтели да виде, ал то су ти симпетизери са ставом ''ови немају појма ајде мало да се свађамо са њима''
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 11 Oct 2019 11:02    Post subject: Reply with quote

То нам је што нам је, све утакмице евролиге (изузев 2 ако се добро сећам) ћемо играти ту. Сад имамо до 19. октобра времена да сузбијемо редове и кренемо још јаче очекује нас још много тешких утакмица.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 11:20    Post subject: Reply with quote


Ево за оне што као нису видели и ово!!! Па следећи пут гледајте коме ћете да звиждите!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 11 Oct 2019 12:19    Post subject: Reply with quote

Био годину дана у клубу, полу кошаркаш, нула од личности и ставова, Србин који пропагира независно Косово и неко налази за сходно да брани ту КРЕАТУРУ на утакмици Звезде? Ја не знам шта је у главама тих људи и са које стране се брани ово говно да ли са (не)људске, кошаркашке или политичке, пошто је на сва три фронта дебилчина. Ово су моменти када многи жале што ово нису нека радикалнија времена па да се свим тим "хиљадама звиждача" са којима нас очигледно људски и идеолошки спаја једино клуб за који навијамо, истог момента покаже пут ван хале по цену сутрашњих наслова ЗЛЕ ДЕЛИЈЕ ПРЕБИЛЕ ЦЕЛУ ХАЛУ ЈЕР ЈЕ БРАНИЛА ДОБРОГ КАЛИНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 11 Oct 2019 14:21    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
shomi wrote:
ту смо можда и ми криви јер смо требали таксативно да извучемо и покажемо шта све дебил изјављивао.


Треба нам свежа крв на трибини...контактираћу те следећи пут када буде требало поред дочека браће где је учествовало једно 500 људи, цела два дана проведена са њима, утакмице и целе организације, Крушевца и одласка у цик зоре на Јариње...да се и ураде за сутрадан СВЕ бљувотине које је он изрекао таксативно! Требају нам вредни људи који желе да помогну групи, да испишу фарбом једно километар текста у међу времену свега овог набројаног...па немој да се устручаваш следећи пут слободно се јави има посла колико хоћеш!


Не знам шта је тачно проблем, али генерално у свим другим уписима си сам показао да је тачно то што сам написао у претходној поруци.

Да људу већином нису знали што му се звижди, ја сам рекао да је то и наша грешка, не апострофирајући нити групу, нити појединца, нити овај форум, већ напросто да је то тако.

Ја данас био са колегом који је синоћ звиждао групи и кад сам га питао па што, јел знаш шта је будала изјављивала и зашто му се то скандирало, каже нема појма, нити је то нашао негде, напросто не користе сви људи твитер и друштвене мреже.

Што се тиче свеже крви, ако то могу бити са 35 год, врло радо, хвала на комплименту.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop