DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда - Фенербахче
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
344A
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jun 2015
Posts: 74

PostPosted: 10 Oct 2019 20:51    Post subject: Reply with quote

У последњих десет дана имали смо Олимпијакос, Крушевац, кренули смо на куп и дошли до Јариња и данас ово са турцима, просто речено претрпан распоред и јак темпо за људе како новчано тако и временски, али то смо ми, бићемо увек уз Звезду без обзира какве нам етикете лепили са стране!
Пун погодак за стајање горе на нивоу 400, лично презирем арену и све што та хала носи са собом, сав гламур и сјај, што би рекао један другар као да је прављена да уништи организовано навијање.Вечерас са наше стране једноставно из срца, једна застава, један бубањ, без мегафона, било је успона и падова наравно пошто је кошарка у питању и динамичан спорт такво је било и навијање, ја сам макар лично изашао задовољан из хале.О оном смраду са терена не желим ни да трошим речи и видим да је како избезумљен са терена исто тако побегао и у аутобус после утакмице, тако ћеш смраде један сваки следећи пут да пролазиш.
Back to top
View user's profile Send private message
делијаПА
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Aug 2006
Posts: 153

PostPosted: 10 Oct 2019 20:58    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Највећи проблем је што је БИО НАШ! Јебем ти дина мерлина, он нас мрзи и даље мрзео нас и је и тад...а дебили му пуне халу...али овај је БИО ДЕО НАС и требао је да зна шта ради тим изјавама! Више боли ово смеће него тај дино мерлин. Ово је буквално била Звездашка дужност да се догоди.


Онда смо "ми" само око 1000 људи који нису звиждали. Очигледно нас је и овај мрзео. Не треба упадати у клопке око поделе међу Звездашима. Овај проблем је много дубљи. Делије су одбраниле част. На остале гледам као на неке заморчиће.
_________________
Јер доцније крупни огњеви да плану, треба искра оних што умру у сјају.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Oct 2019 21:04    Post subject: Reply with quote

Ма није звиждало пола хале, него звиждук се чује јако...нека их, знају сами да су дебили...то је најбитнија ствар после овога. Осећа се да знају да су дебили.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 10 Oct 2019 21:17    Post subject: Reply with quote

Овде је најгоре што људи не разумеју неке ствари. Проблем са дотичним није само један твит, већ низ ствари које он ради. У свакој изјави исмева патриотизам, наглашава то као нешто што је "измодело", стално потенцира да је Србија небитна, ретвитује и смеје се дегутантним "форама" за тенк, где се чак исмевају СПЦ и патирјарх, мислим да је неко то поставио на теми "е моја Србијо". Као шлаг на торту изјава да Косово није Србија и да је за курчево разграничење.
Глуми неког европејца, узео Турске паре, па сад ништа не ваља у Србији.
Ти другосрбијанци, аутошивинисти, такви ставови имају само код нас. Лепо је поменуо момак горе ту неку комунистичку заоставштину, од које не можемо да се ослободимо. Где, али где у свету можете наићи на људе који подржавају отцепљење, поклањање дела сопствене територије, још ако је то највреднији део земље, што културни, што религијски, што историјски...
Ето такви су нам звиждали данас.
Посебна ствар је у томе да га бране као да је он Џордан лично. Да се разумемо, колико год добар кошаркаш био, онакве ствари се не толеришу, али он је био ЈЕДАН ОД играча те сјајне генерације, можда чак и неко из другог плана, тако да није оставио ништа иза себе да би неки људи имали толико материјала да га бране...
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 10 Oct 2019 21:31    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
ЗвездаКрајин� wrote:
Ево, мене занима на основу чега су људи бранили Калинића? Баш би ме занимало да неко напише и образложи то. Почело је са оном срамотном изјавом везаном за Космет, али се ту није зауставио, па је пропагирао сличне ставове на твитеру, а поред Србије и Срба, стигао је да пљуцне и по Делијама и шта је очекивао?


Апсолутно је заслужио овакав дочек и ово је, не 100%, него 110% исправан став.

Не знају ни они гарантујем ти 100%! По аутоматизму звижде нама, баш ме је зачудило да неће на "Косово је срце Србије" да звижде...ал мислим да се уједају за језик и за то...иако сад кад свако од њих, у ствари већина...дођу кући и кажу сами себи...па рекли су му шта је требало...битно је да су прво извиждали то...па онда размислили...вероватно да смо му скандирали име...они би нам звиждали....тј. њему јер му ми скандирамо...и тако то иде са Ареном усраном...



И ја сам сигуран да не знају, да ли су они свесни да је он пљувао и по њима? Да, по вама који сте га бранили. У више ситуација је помињао Србе у негативном контексту, дакле не Космет, не Србију, него Србе као народ, да смо разбојници и свакакве сличне глупости.



Хвала Богу, па све постоји документовано.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 10 Oct 2019 21:36    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=4WloJctVTWs
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 10 Oct 2019 21:41    Post subject: Reply with quote

Осећам се исто као после Омића, усрано. Нисам паметан дал треба престати ићи на тај баскет скроз, или распоредити људе по целој хали, без формирања копа, па тако у правом смислу речи ”организовати” навијање. Мени је поражавајуће да се овакве ствари дешавају на Звездиним утакмицама.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 10 Oct 2019 21:44    Post subject: Reply with quote

Издржали смо до краја и истерали да се на крају чује "јебемо николу и фенербахче", дрко си на трнџу никола"...какав мук, што тад неко није звиждао да ми је знати? Мислим да полако лечимо ове, иде то споро али ће ићи...сигурно...извео човека први пут кад се трибина загрлила и загрмела...мени довољно.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 10 Oct 2019 21:47    Post subject: Reply with quote

Нема шансе да се престане са одлажењем на баскет, то би било исто као да не идемо више на Космет и да чекамо да ствари саме од себе среде. Ко је мало боље погледао по арени видео је заправо број људи који звижди у мањини, и на другим трибинама су се могли затећи људи који су певали заједно са нама.
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 11 Oct 2019 03:54    Post subject: Reply with quote

Пола звиждача нема појма шта је дотични изјављивао, пискарао, паламудио, пљувао итд. ту смо можда и ми криви јер смо требали таксативно да извучемо и покажемо шта све дебил изјављивао.

Нажалост друга половина звиждача нема апсолутно проблем са стварима које је он износио, напросто његови су истомишљеници.

и то је то.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 11 Oct 2019 06:48    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ма није звиждало пола хале, него звиждук се чује јако...нека их, знају сами да су дебили...то је најбитнија ствар после овога. Осећа се да знају да су дебили.


Нажалост, не знају да су дебили. Ено их, дивљају по твитеру и бране Николу, кажу, дао пуно Звезди, не заслужује, и шта све још не пишу Ето, колико људима мало фали, тројка из ћошка и титула, па пљуј по свом народу. Па Дејана Савићевића који је дао Звезди оно што Калинић неће ни за десет живота, нису бранили колико бране Калинића. Свашта је довукла Звезда од 2011 у дворану. Посебно у Арену.
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 07:24    Post subject: Reply with quote

Сад бар знамо зашто морамо да се појављујемо у Арени у добром броју ако желимо да такве људе научимо, али добро намерно томе шта је Звездаштво...пошто они очигледно то за 5 живота не би научили. А када иза нас стоји маса, па чак и онаква као јуче...довољно је да се бар пола њих преиспита сутрадан. Чуј твитер...мало Звездаштво треба да прође кроз филтер...
Другар каже случајно се нашао на страни преко пута нас...људи појма немају зашто се њему звиждало и већина мисли зато што је прешао у фенер...док што неко каже постоји и онај део који зна...али тај део ће полако да се преваспита...они нас сигурно неће! Јер понављам, то нису ни људи из Пионира ни они са Маракане...то су неки чудни људи којима треба објаснити како и шта, када дође спортски догађај а у њему учествује Звезда!


Last edited by Генералштаб on 11 Oct 2019 07:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Oct 2019 07:25    Post subject: Reply with quote

Читајући статусе и коментаре по друштвеним мрежама, сајтовима и форумима, опет испада да смо плаћеници, да је пичкоусти то тражио од нас, да је политички наручено скандирање Калинићу, итд...Докле иде људска глупост са таквим размишљањем?
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 11 Oct 2019 07:30    Post subject: Reply with quote

Камо среће да се такав став задржао на твитеру, али није. Ја не знам како да објасниш људима који су јуче бранили турчина, да је он и по њима пљунуо? Рекао је да смо разбојнички народ и да није сигуран да ли смо заслужили нешто боље од онога што нам се десило 1999. године. Да ли треба да се нацрта? Није то ни до Звездаштва више, није чак ни до српства, једноставно добар део људи воли да ужива док се пиша по њима.

Овај проблем се решава једноставно: следећа утакмица - пун коп.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Oct 2019 07:30    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Читајући статусе и коментаре по друштвеним мрежама, сајтовима и форумима, опет испада да смо плаћеници, да је пичкоусти то тражио од нас, да је политички наручено скандирање Калинићу, итд...Докле иде људска глупост са таквим размишљањем?

А он човек изјавио оно што је његова политика била у то време...макар ова површинска...као да му је он рекао да изађе и да прича то...докле иде болест таквих људи...мада сам поприлично сигуран да нам у свакој нашој препирци са оваквим људима комшије доливају уље на ватру. Тако да ни то не треба узимати за озбиљно. Плус један део неуморних мрзитеља Севера који су вероватно били малтретирани у школи као мали...који су се коначно докопали места где им нико ништа не може.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop