DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ОЛИМПИЈАКОС
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 01 Oct 2019 22:21    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=rlgyQvZ9QvM

ОВАКО НЕШТО СЕ НЕ МОЖЕ ДОЖИВЕТИ НИГДЕ ДРУГДЕ. ЗАПАМТИТЕ ТО СВИ КОЈИ СТЕ ДАНАС БИЛИ ДЕО ОВОГ СПЕКТАКЛА И ЦЕНИТЕ БРАТСТВО КОЈЕ ИМАМО!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 01 Oct 2019 22:24    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=0hFHxCPrj88 - Кореографија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Oct 2019 23:11    Post subject: Reply with quote

Гарнтовано ово нема нико на свету!!! Неко је лепо описао, утакмица лиге шампиона, даалекооо важнија него онеу кошарци...са свим препрекама које смо имали....добронамерно се надам да смо сада отклонили код свих сваку недоумицу за кога ко навија, ко је прави брат ко није, коме ћеш да звиждиш коме не...људи су на наше голове аплаудирали...ониии....људи за које је други назив фанатици за свој клуб....скандирање Косово-Србија, покренуто од стране њих...ма...два дана која дефинитивно враћају сваком правом навијачу жељу за овим животом. Све сада има смисла, све је дошло на своје место. Бајка за себе, која не може да се пореди ни са чим буквално!!! Много има да се пише...свакакве лепе ствари су виђане...али да преноћи па полако...од овога се живи наредних месец дана!
ДЕЛИЈЕ И КАПИЈА 7 БРАЋА ЗАУВЕК!!!
https://www.youtube.com/watch?v=lfKIa3tmomk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Oct 2019 00:03    Post subject: Reply with quote

Буквално свим душманима смо натоварили говна у уста и заврнули петом! Нема ко шта да каже...злонамерници се праве луди као да је ово свакодневница било где у свету, док коментари испод вести о победи зврје празни. Изгледа да су се многи наоштрили да јебу маму ко зна коме све...али ово је Црвена Звезда...све се преокреће и видећемо дал ће и овај позитиван ветар да оде у празно, или коначно нешто може да нас пробуди. Ово што се доживело у два дана...тотално је категорија за себе, коју је подједнако тешко и компликовано извести као најтежу кореографију, као највеће искушење, једноставно прича за себе која је права навијачка! Грци, једна велика господа и прави и истински пријатељи...данас није било лажи и преваре....после њиховог гола да се чује "Звезда"...после нашег аплаузи...малтене да се нису радовали свом голу....ово је нешто што ћемо морати да тренирамо буквано до гостовања на Караискакију јер су показали нешто што се ретко виђа! И ми смо били добри, ништа нисмо препуштали случају...ово је доказ и показатељ како изгледа када се ЦЕЛА група покрене!
https://www.youtube.com/watch?v=EE-kmGxLXUI
https://www.youtube.com/watch?v=ZQXrCTJND_U
https://www.youtube.com/watch?v=nxAJsBKG_HY
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 02 Oct 2019 06:40    Post subject: Reply with quote

Немам речи савршенство.. .следећи ниво , не знам шта написати. ово треба неговати ово нема нико ЗВЕЗДА ОЛИМПИАКОС СПАРТАК СВЕТО ТРОЈСТВО. и Надам се да ће ово бити ветар у леђа и за тим што се тиче игара и за публику што се тиче посете на домаћим утакмицама..
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 02 Oct 2019 06:44    Post subject: Reply with quote

Прво што ми је прошло кроз главу кад смо извукли браћу је било ау где баш они да нам падну.. како сам се зајебао само. Кореографија, поготово Олимпијакосов грб, па не знам више ни реч коју да употребим. Свака част свима. Онај долазак играча Олимпијакоса код нас и одлазак наших играча код браће, кад се заплакао нисам, али стварно. И само да кажем још ово.. одговоран за то што браћу није дочекао пун стадион би требало ако има образ сам да изађе испред камера и да каже да људи ја сам тај ментол који је за пола капацитета запада ставио цену 60000. И поред тог мајмуна са Маракане је отишла слика у свет каква вероватно никад више неће да оде ни са једног осим са Олимпијакосовог или Спартаковог стадиона.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 02 Oct 2019 07:28    Post subject: Reply with quote

Не сећам се када сам поноснији отишао са Маракане кући.
Какав курац у устима свих што су лајали месецима о томе "ко за кога навија"... такозвани пљувачи и маме јебачи.

Кореографија - Сувишно је било шта коментарисати! Не знам у европи да ли и колико има група које са картонима могу онакву слику да направе.. А тек тежина коју има..
Навијање - БРАВО ЗА БРАЋУ! БРАВО ЗА НАС! То је то! Уџбеник како се даје гол "са трибине". Уџбеник како се навија против БРАТСКОГ тима. Уџбеник ШТА ЈЕ СЕВЕР!
Понашање - Феноменално! Понашање Грка као пример свима! Браво и за остатак стадиона, није лако да се оно изведе, нимало!
Терен - Друго полувреме надам се прекретница за наставак сезоне после неких доста лоших издања у последње време. А надам се више и за размажену публику да дође и подржи ове момке!

Посебно бих хтео да напоменем труд који је клуб уложио данима пред меч да на друштвеним мрежама прикаже против кога играмо и шта су они нама. Свака част људима у клубу, мислим да су допринели овоме синоћ!

Дефинитивно један од највећих испита које смо икада имали - Положен са десетком!

[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 02 Oct 2019 07:51    Post subject: Reply with quote

Дилеријум после сва три гола прекинут и креће скандирање Олипијакос, ми губимо браћа скандирају Звзеда... Немам речи. Дал ће ико, икада, игде у свету ово поновити? Хвала Капија 7!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
YRSF
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2019
Posts: 7

PostPosted: 02 Oct 2019 07:52    Post subject: Reply with quote

Јуче је све било одлично, од навијања на теразијама до кортеа са браћом, па навијање пре почетка утакмице са кавезом, у кавезу барјак "нека победи бољи" и парола за нас. На северу само три једноставне веће заставе на огради са јасном поруком, а о онаквој кореографији и пароли не треба ништа ни писати, све је јасно... Навијање добро, било је и падова али је то и нормално за овакве утакмице, било је и пуно одличних момената када је грмео цео стадион, и на крају победа и три бода у лиги шампиона! Свака част свима и нама и браћи Грцима на оваквом дану. Делије-Gate 7 БРАЋА ЗАУВЕК!
_________________
Због тебе будим се јер људи говоре да је то много важна ствар...
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 02 Oct 2019 08:47    Post subject: Reply with quote

*Нема везе са трибином али итекако има са тренутним стањем Звездаштва*

Конференција професора Владана Милојевића.
Препоручујем свако да је погледа, потогово други део.

https://www.youtube.com/watch?v=kPPl8n6Ng7c
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 02 Oct 2019 08:49    Post subject: Reply with quote

Такође, и са наше стране је сјајно прошло што смо након гола Олимпијакоса извукли Скандирање Олимпијакос, први "талас" је за нијансу био слабији, а онда из петих жила Олимпијакос. Аплауз на полувремену при резултату 0-1.
По слављу после голова се видело да нам ова победа значи малтене као против Ливерпула, резултатски и такмичарски можда и више јер нам отвара врата борбе за пролаз даље, али то није покобељало ни њих тад, ни нас након првог гола, да урадимо нешто што не треба, и то је највећа победа јучерашње утакмице.
А лудница на северу после голова, осећај након победе, калкулације за пороаз даље док се са масом спушташ ка Аутокоманди, најбоље показују да смо и ми и они изашли доста већи из свега овога.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 02 Oct 2019 09:14    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
И само да кажем још ово.. одговоран за то што браћу није дочекао пун стадион би требало ако има образ сам да изађе испред камера и да каже да људи ја сам тај ментол који је за пола капацитета запада ставио цену 60000. И поред тог мајмуна са Маракане је отишла слика у свет каква вероватно никад више неће да оде ни са једног осим са Олимпијакосовог или Спартаковог стадиона.

U maju je bio koncert André Rieu u areni i cena karata za najbolja mesta je bila 19k. Odlican koncert jednog jako poznatog violiniste i zabavljaca. Ali on nije recimo Hilary Hahn ili Itzhak Perlman.
Kutinjo, Levandovsi, Kejn, Eriksen su na marakani za 60k (odnosno 30k uz propusnicu) koji su virtuozi na fudbalskom terenu u najelitnijem takmicenju u evropi. A da napomenem da za domacina igra Marko marin koga u sali nazivaju mesi za sirotinju.
Ko je zeleo da gleda spektakl platio je, ko nema za spektakl a voli zvezdu moze da dodje na svaku domacu utakmicu gde je karta pristupacna, ko je zeleo selfi na marakani sa devojkom i kutinjom u pozadini nije dosao, mnogo je to para za jedno fotografisanje.
uopste mi nije zao sto marakan nije bila krcata, ako nije krcata u domacem prvenstvu ne mora ni u evropi. Nema evrop bez domaceg prvenstva, ko nema vremena za domace prvenstvo a ima za evropu neka plati taj luksuz i to je to.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 02 Oct 2019 10:23    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=w8uKx6ijXwk
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 02 Oct 2019 10:29    Post subject: Reply with quote

Ова три дана немају цену! Ово је нешто што не може да се пореди са било чим у навијачком свету. Почевши од дочека, журке, скупа, кортеа, растанка код југа, па опет скупа, па данас испраћаја браће...
Без иједног звиждука, без иједног негативног скандирања, њихови аплаузи на наше голове...буквално све како треба, све како се само пожелети може.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Oct 2019 12:35    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop