DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА СУБОТА 18ч!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Sep 2019 13:21    Post subject: Reply with quote

Утакмица почиње у 18 часова у суботу. Дакле, сви предуслови су ту да Север прво буде на нивоу онога што гледа на терену! Време је...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Sep 2019 13:42    Post subject: Reply with quote

Умрла тема за Инђију?!
Требала би да нам је најбитнија тренутно, а не да се кука о ценама карата и о Минхену, да се плаче и опрашта од трибине, форума, чега ли већ. Ко нека деца кад им се не купи играчка, много људи постају размажени.

Ајде ми који будемо ту да испратимо играче на велику утакмицу како треба, онако како су заслужили! Не треба молити, кукати да људи дођу, онај ко има осећај, ко зна да је потребан ту у суботу увече тај ће и бити без иједног позива, без иједног плаката, без иједне јутјуб најаве или чега већ!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Космет1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jun 2015
Posts: 31
Location: Косово и Метохија

PostPosted: 12 Sep 2019 07:08    Post subject: Reply with quote

па шта кукаш онда Laughing не треба да се пише сад 15 страна,све је јасно,до Минхена преко Инђије,схватили су људи поруку..и ауфидерзен
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 12 Sep 2019 12:47    Post subject: Reply with quote

Само да не буде више људи у Минхену у среду него у суботу на Маракани, у нашој кући...Доста се кука око карата за Минхен, живим за дан када ће људи кукати да уђу на препуни север у домаћој лиги где сваки човек има сезонску карту.
Почиње Лига Шампиона а домаће првенство се наставља. Сваки меч је важан, нарочито овај меч са Инђијом јер пратимо играче на врло тешко гостовање а након тога идемо сви заједно на јна! Сви на север, сви на стадион!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 12 Sep 2019 13:06    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Умрла тема за Инђију?!
Требала би да нам је најбитнија тренутно, а не да се кука о ценама карата и о Минхену, да се плаче и опрашта од трибине, форума, чега ли већ. Ко нека деца кад им се не купи играчка, много људи постају размажени.

Ајде ми који будемо ту да испратимо играче на велику утакмицу како треба, онако како су заслужили! Не треба молити, кукати да људи дођу, онај ко има осећај, ко зна да је потребан ту у суботу увече тај ће и бити без иједног позива, без иједног плаката, без иједне јутјуб најаве или чега већ!

Тема није нешто претерано испраћена, али руку на срце нема шта пуно и да се додаје... Слика, пар уписа са прве стране говоре довољно.
На теми за Раднички из Ниша се писало 4-5 страна после утакмице, настављено пар страна на теми за ову сезону, пренето и на тему за Младост из Лучана- резултат невидљив. Посета иста као и увек. Број уписа није неки параметар, посебно кад се каже довољно на тему у пар уписа и уз коју слику. Ко схвати, схватио, ко неће, џабе да се Библија испише
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 13 Sep 2019 11:37    Post subject: Reply with quote

Можда скренути пажњу људима из маркетинга да батале оне анкете на вајберу пред утакмицу. Нису ми јасни мозгови који кликну да неће доћи. Сигурно да оно утиче на људе који се размишљају да л да дођу на стадион, довољно да виде да је сваку утакмицу 3-4х има више оних који неће доћи. Тако је из утакмице у утакмицу, будалаштина је, али мислим да има утицаја.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 13 Sep 2019 11:43    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=EFsrP82iqZw
Просто је невероватно шта смо ми прешли за ових два месеца. Какве су ово утакмице биле! Мени тек сада долази у главу како смо прошли Копенхаген и шта смо ми доживели тамо на трибинам. Када се 20 секунди опрашташ од победе, па 20 секунди скачеш од среће...па тако у круг...ко зна колико пута. Који лом у глави, какав осећај!Који осећај када сваки напад стрепиш са играчем мање и чекаш да време прође а они минут ко сат! За то се иде и у Лучане и у Ниш и у Суботицу, и на Инђију код куће...да се тражи оваква утакмица! Што рече неко после тих пенала...мислио сам да после Салзбурга нема даље...али сам се преварио. Зато је ово све тако добро, а тек посебну тежини има јер је то један клуб какав је Црвена Звезда који није постојао на мапи фудбалској бар 10-12 година! А и док је постојао, ни приближно овоме није био последњих 25 и више година! Просто ми делује и даље немогуће да је ово тим који смо гледали пре 5 година, пре 10...стварно је да се гледа сваки секунд и ужива. Невероватно је да овај осећај немају људи и да не капирају. Али ето...ја и дан данас кад погледам ове пенале не верујем и даље да смо их прошли...а не да смо их прошли него смо отишли напред још 2 корака. Можда треба људима времена да схвате у ствари шта се дешава...али како год да је...стварно и да не волиш фудбал....заволео би га после ових одгледаних тренутака!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 13 Sep 2019 18:00    Post subject: Reply with quote

Још један у низу од многобројних разлога на долазак сутра јесте рођендан наше браће са трибине који је требао да буде против Чуке. Нек буде леп број навијача који ће да уприличе овај догађај, као и да испрате наше хероје у Минхен! Какву поруку ћемо послати ако нас буде више у среду него сутра?!
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Sep 2019 21:47    Post subject: Reply with quote

Бројност на жалост очекивана, али садржајно је било. Први пут од када постоји Маракана нешто је висило од великог крова до трибина! Сигурно несвакидашња слика која је употпуњена пропратним садржајима како су другари наши замислили. На њихов, специфичан, њима својствен начин!
Друго полувреме...морамо да научимо да навијамо и када имамо барјаке. Како је одмицало и како се пиро палио спонтано све је то добијало свој облик правог оног навијања и праве атмосфере. И не верујем да може на Инђији да се извуче више од овога. Бројност нам је и даље бољка и на томе треба радити и радити и радити....сад минхен па дерби!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 14 Sep 2019 22:28    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/CZfI7UE0B7w

https://youtu.be/jr_ueSXpOLc
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 14 Sep 2019 23:11    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=y_5Ty8-UwW0
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 15 Sep 2019 09:53    Post subject: Reply with quote

Сви смо видели шта је било на утакмици са пеналима, дешавају се такве ствари. Свакако је изузетно позитивна ствар то што су људи реални и искрени тј. што су више волели да се меч заврши нерешеним резултатом него што смо на тај начин победили. Идемо даље, победа се пише и памти а игра забрињава али је можда и добро што се ово догодило, овај аларм може само да буде добра ствар пред старт Лиге Шампиона а пре свега пред дерби наредне недеље.

Што се тиче посете и атмосфере, малко већа посета него иначе. Лично сам очекивао доста од ове утакмице али добро, није ни прво ни последње разочарање због слабе посете. Само не треба одустати од те борбе која траје и трајаће. Рођендан екипе је био феноменално изведен, први пут виси са крова све до трибина, двомотке, барјаци, бакљада,...Свака част!
Следи пут у Минхен па дерби!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Sep 2019 11:11    Post subject: Reply with quote






Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Дићви
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2012
Posts: 27

PostPosted: 15 Sep 2019 12:23    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/D85YMUp6v68

Навијачки извештај, снимано са источне стране.
_________________
Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми...
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 15 Sep 2019 13:02    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=1mjXCOizMaw
Радост после голова.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop