DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Јанг Бојс
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 29 Aug 2019 07:22    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=PMUOX-g2pVo
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Aug 2019 13:49    Post subject: Reply with quote

Цео овај случај "тенк" је много добар када се посматра са стране. Па кад се на то још појавио сутрадан "Лазар" на улицама...па лудилу није било краја. Доказ колико смо јадни и бедни постали као нација, а колико наш део гура по свом и иде даље у истом смеру. Они несретници испаркираше трактор испред стадиона, ови милогорци траже по тенку ко је ко,наши "цивилизовани" потрчали да се срамоте у напред, аналитичари, војни стручањаци....нема шта ко није измислио и изманипулисао на свој начин тражећи од овога неку своју корист. То је тежина онога што наша група има на себи, и носи ту тежину и нити има механизам нити жели да одговара на будалаштине. Ипак истине ради, почело је да се прича како је у ствари партизан крив што нисмо извели Лазара раније, што је поново једна у низу будалаштина. Свако ко је и мало хтео да чује, знао је да је за 30 у титулу и 30 година Делија спремано ово возило. Чак је негде и изало не могу да се сетим где. Али невероватно је да људи толико воле да измишљају и да лажу...да не можеш више ни сам да се сетиш шта је у ствари истина.
Када се мало загледа, може јасно да се виде "таблице" борног возила где пише СА 30-30. И да си ретардиран ваљда би схватио после те асоцијације нешто. Или барјак црвено бели са три звездице који је стајао на крају каминона.
Али ето...људи су се претворили у ријалити, улице, стадиони, хале...постали су имагинаријуми....сви лажу, причају шта им одговара...данас је врлина на квадрат да НЕ ЛАЖЕШ И ДА БУДЕШ РЕАЛАН! Па таман изгубио најважнији меч дал на трави или на бетону! Докле год нисмо део тога добро је. Докле год се нико не слика за туристе да кажу да смо опасни, добро је....Све у свему...било...поновио се још 100 пута овакав осећај!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 29 Aug 2019 15:19    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=-Y0yfRkwHHs
Иначе, домаћи задатак...


Ово је најбољи показатељ труда и рада групе, цимања око навијања и бесконачног објашњавања људима како треба да се навија. Пре пар година је ово била мисаона именица... Сећам се колико сам срећан био кад се први пут са истоком отпевала “још једна победа и титула”, први пут да нека трибина није само понављала за Севером. Сећам се и година пре тога кад сам пиздео зато што нам запад не одговори, или се јави пар десетина људи... Да не мисли неко да причам о неким давним временима, то је све период од 2000.-е на овамо. Неки људи који нису закачили овај период можда не схватају која је важност овога и колико је до овога било тешко доћи и која је ово победа људи који су своју младост посветили навијању. Много смо напредовали као трибина, сазрели...
Свака част свакоме ко је и најмањи део себе уградио у ово што смо добили у уторак! Свако ко се цимао око навијања треба да буде поносан кад види шта је Север постигао!
Можда је фраза, можда звучи глупо, али ово стварно показује да огромним трудом и радом све можемо да постигнемо. А ја сам сигуран да ми имамо људе спремне да запну...
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 30 Aug 2019 06:36    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Неки људи који нису закачили овај период можда не схватају која је важност овога и колико је до овога било тешко доћи и која је ово победа људи који су своју младост посветили навијању. Много смо напредовали као трибина, сазрели...
Свака част свакоме ко је и најмањи део себе уградио у ово што смо добили у уторак! Свако ко се цимао око навијања треба да буде поносан кад види шта је Север постигао!
Можда је фраза, можда звучи глупо, али ово стварно показује да огромним трудом и радом све можемо да постигнемо. А ја сам сигуран да ми имамо људе спремне да запну...


Да се надовежем на ово изнад.

Слажем се са свим написаним.. И не само навијање четири трибине на овај начин. Некако је прошло недовољно опажена кореографија. Добар део људи одавде је учествовао у кореографијама годинама уназад, и свако ко је макар један картон/балон/заставицу поставио на трибину зна колико је оно што је урађено компликовано и колико је добро испало! Притом на све то та кореографија има озбиљну тежину за нашу трибину и навијачки свет.. Браво и свака част момцима који сада раде овакве ствари! Ово је Север!
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 30 Aug 2019 13:30    Post subject: Reply with quote

Лука30 wrote:
Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Неки људи који нису закачили овај период можда не схватају која је важност овога и колико је до овога било тешко доћи и која је ово победа људи који су своју младост посветили навијању. Много смо напредовали као трибина, сазрели...
Свака част свакоме ко је и најмањи део себе уградио у ово што смо добили у уторак! Свако ко се цимао око навијања треба да буде поносан кад види шта је Север постигао!
Можда је фраза, можда звучи глупо, али ово стварно показује да огромним трудом и радом све можемо да постигнемо. А ја сам сигуран да ми имамо људе спремне да запну...


Да се надовежем на ово изнад.

Слажем се са свим написаним.. И не само навијање четири трибине на овај начин. Некако је прошло недовољно опажена кореографија. Добар део људи одавде је учествовао у кореографијама годинама уназад, и свако ко је макар један картон/балон/заставицу поставио на трибину зна колико је оно што је урађено компликовано и колико је добро испало! Притом на све то та кореографија има озбиљну тежину за нашу трибину и навијачки свет.. Браво и свака част момцима који сада раде овакве ствари! Ово је Север!


На полувремену сам видео шта је била кореографија,али је слика била лоша и нисам баш могао видети како је испало. Знао сам о којој се слици ради и помислио да је боље било да се урадила шеталица,да би испало добро. Међутим када сам стигао кући,погледао слике,нисам могао да верујем да је тако добро одрађено и то најлонима. Свака част,за мене нема боље!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Aug 2019 13:47    Post subject: Reply with quote

Сигурно једна од најбоље изведених кореографија, нема шта да се прича. О тежини и смислу кореографије тек не треба трошити речи.
https://www.youtube.com/watch?v=EwAAJ8MAMmw
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 30 Aug 2019 14:01    Post subject: Reply with quote

Домаћи 2
https://www.youtube.com/watch?v=WyL2mhZU8xw
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 01 Sep 2019 18:55    Post subject: Reply with quote

Цео извештај :

https://www.youtube.com/watch?v=wwCOF1D9VHk
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop