DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Јанг Бојс
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 28 Aug 2019 14:31    Post subject: Reply with quote

Једва ствар која није толико важна, али ми је опет привукла пажњу. Можда је и због тога оно што је генерал рекао, да не може да се нађе неки добар снимак кореографије. Стекао сам утисак да су најлони држани затегнути нешто краће него иначе, мислим да се песма обрнула два пута, а да је већ почело да се маше најлонима по боковима, па онда и ми у средини, те кад је судија означио почетак вероватно слика није изгледала како треба. Можда сам се ја само истрповао јуче, али мислим да је слика синоћ краће била на северу него иначе.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 28 Aug 2019 14:40    Post subject: Reply with quote

Јел неко видео југ на крају текме? Какав је оно транс,шта је оно? Laughing чучи ту неки потенцијал да се у оваквим мечевима укључе 90мин у навијање...
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2019 14:49    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=-Y0yfRkwHHs
Иначе, домаћи задатак...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2019 15:14    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=pE6StQpoKQ8
Ево га најјачи снимак, што се аутобус са играчима јанг бојса помера да прође ово чудо....да ми је само да сам у том аутобусу у том тренутку када виде ове са терена са шлемовима и бакљама и ватромером кад пролазе поред њиховог буса. Laughing Вероватно ће остарити и причаће деци и унуцима а ови ће бити у фазону ај немој да лажеш деда.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 28 Aug 2019 15:38    Post subject: Reply with quote

Од 'Сад кад си најгора на свету' до Лиге Европе, и 2 узастопне Лиге Шампиона. Нек свако ко је тих година био уз клуб и на стадиону буде поносан на себе, и нек дупло више слави. Ја свакако јесам!

ДУШМАНИ ХТЕЛИ СУ ДА ТЕ СРУШЕ ДА ТИ ИМЕ НЕСТАНЕ, СЕВЕРНА АРМИЈА ТЕ ЧУВА УВЕК ИЗА ТЕБЕ ЈЕ

Браво Звездо, браво Делије!
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 28 Aug 2019 15:57    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=-Y0yfRkwHHs
Иначе, домаћи задатак...


Сан је да се ово изведе на домаћој лиги, прво са пуним западом и истоком за почетак па једног дана и са југом па сви заједно да грмимо и против Јавора и против великана!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 28 Aug 2019 17:40    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=WWe4emIh8bk
Просто ми је невероватно да од свих силних фотографа и камермана, мора да се тражи по овим каналима да се како тако види кореографија на снимку како треба.
https://www.youtube.com/watch?v=31FKtKmg6oY
Или да се јуре снимци људи који су снимали са других трибина нокиом 33 10
https://www.youtube.com/watch?v=_mXul85c1pI


Погледајте наше и њихове играче, део гледа фантастичну кореографију на северу, део се окреће и гледа остатак стадиона, људи не верују где су дошли и да оваква атмосфера идаље постоји у фудбалу... Шта ти је Маракана?!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Гио Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jul 2011
Posts: 53
Location: куда иду људи као ја

PostPosted: 28 Aug 2019 17:40    Post subject: Reply with quote

Невероватно је какав смо пут прошли од Апоела 2008. године. Да је неко тадашњем мени испричао какав ћемо круг обрнути... па више бих му поверовао да ћемо испред Севера имати тенак и мали Газиместан Very Happy

Због целокупне јучерашње халабуке, лажног моралисања и дрвља и камења са свих страна овај успех ми је још дражи и још више добија на тежини. Нисмо сви постали поремећени, изопачени и болесни. Не клањамо се сви тим "утопијским" накарадним западним вредностима. Није нас све срамота свог порекла, своје традиције и својих предака. Звезда је данас исти клуб какав је био и кад је основан, исте вредности негује до дана данашњег, исти слој људи је привлачила и то политички коректно време и затровани појединци не могу да промене!

Што се тиче почетка утакмице...Имао је Север бољих, компликованијих и оригиналнијих кореографија од јучерашње. Али оваква комбинације симболике, емоције и духа једног времена... тешко речима може да се опише. Мирко 12ти играч.
_________________
увек са тобом
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 28 Aug 2019 17:50    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=euhIi9JifHE
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 28 Aug 2019 18:27    Post subject: Reply with quote

боље речено какав смо пут прешли од недобијања лиценце и кад су нам секли струју кад су сви из клуба бежали, кад су сви (неприатељи) мислили то је то готови су. тад је прорадио инат правих звездаша. север је био ту у најгорим временима људи нису хтели да се помире са гашењем клуба цимали су се радили протеран је олош из клуба . Тад су постављене зрдаве основе после тог је све кренуло неком узлазном путањом ово сад је само шлаг на торту. Једини клуб који два пута узастопно од првог кола улази у ЛШ. УЖИВАЈМО У ОВИМ ТРЕНУТЦИМА!!!
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Дићви
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2012
Posts: 27

PostPosted: 28 Aug 2019 19:03    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/zh-im_WjTDk

Навијачки извештај, првобитна идеја је била да снимак као и до сада буде са југа али због дебилних правила УЕФЕ која не да се у снимку ухвати игра тј терен тако нешто није било могуће већ нам је речено да можемо да снимамо али са клупе, после смо померили камере са клупе према северу на сопствени ризик.
_________________
Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми...
Back to top
View user's profile Send private message
Дисциплина91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2015
Posts: 33

PostPosted: 28 Aug 2019 20:18    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Јел неко видео југ на крају текме? Какав је оно транс,шта је оно? Laughing чучи ту неки потенцијал да се у оваквим мечевима укључе 90мин у навијање...
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 28 Aug 2019 21:04    Post subject: Reply with quote

здравкохерби� wrote:
Јел неко видео југ на крају текме? Какав је оно транс,шта је оно? Laughing чучи ту неки потенцијал да се у оваквим мечевима укључе 90мин у навијање...


Значи нисам једини који је зинуо и гледао југ у неверици. Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Дисциплина91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2015
Posts: 33

PostPosted: 29 Aug 2019 06:47    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
здравкохерби� wrote:
Јел неко видео југ на крају текме? Какав је оно транс,шта је оно? Laughing чучи ту неки потенцијал да се у оваквим мечевима укључе 90мин у навијање...


Значи нисам једини који је зинуо и гледао југ у неверици. Very Happy Very Happy Very Happy



Покушао сам да ти учитам клип, сниман са југа.
Ја сам био на југу.
У пар наврата је било "буђење" и навијали смо из петних жила.

Проблем је што доста људи није прочитало флајере па је приликом кружног дозивања доста људи поиспадало. А и настојали смо да ућуткамо шиптаре, што се дало видјети.
У главном, југ је мали Север Smile

Уздравље!
Back to top
View user's profile Send private message
Дисциплина91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2015
Posts: 33

PostPosted: 29 Aug 2019 06:51    Post subject: Reply with quote

[/img]https://scontent.fbnx1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/69940747_2367162416865551_5033107917453131776_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlxL4tLQQw6rC97BaYmerFwF7MBcoY4bEfPxprKN75OkU4L3Zq0HWVKWHDcALFYiSk&_nc_ht=scontent.fbnx1-1.fna&oh=05e4d96b17f542d9346699092857f01b&oe=5DCB5CB1[img][/img]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop