DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СВИ У СУБОТИЦУ!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Aug 2019 07:04    Post subject: СВИ У СУБОТИЦУ! Reply with quote

У суботу од 20 часова у Суботици играју наши хероји утакмицу домаћег првенства!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 15 Aug 2019 10:45    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=GV8Nhms_Mdk - Можемо ли ово да организујемо у суботу? Има ли нас за овакву лудницу? Сетите се само које је ово време било и шта се све догађало и у нашем клубу и у нашој лиги и у држави, итд... А погледајте где смо данас стигли. Константно пробијамо границе које сами постављамо последње две године! Ако наши лавови нису заслужили овакву подршку у суботу након онога у Копенхагену што ће се препричавати деценијама, ја онда стварно не знам. Видимо се у Суботици!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Aug 2019 10:57    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=2fezJySaob4
Човек кад је сатеран у ћошак у главном зна шта да ради. Бори се да изађе из те ситуације. Међутим, ми смо се борили и изборили а сада не знамо да се поставимо како треба на утакмици каква је била копенхаген! Погледајте овај клип добро и пробајте да замислите ви који сте тада били на тој трибини, да вам неко каже биће Звезда 3 пута за редом у европи, од тога једном сигруно лига шампиона, победиће европског шампиона...рекли би му да је луд на истој тој трибини! Треба знати прославити, није поента само да губимо и инатимо се, време је да се људи мало радују, смеју, уживају...у свему приказаном!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 15 Aug 2019 12:16    Post subject: Reply with quote

Quote:
Cena ulaznice za utakmicu koja je okarakterisana kao utakmica visokog rizika iznosi:
Za odrasle osobe :

– Zapad 400,00 rsd,
– Jug i Istok 350,00 rsd,
– Sever 200,00 rsd.
– Za decu do 14 godina iznose 100,00 rsd.

_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 15 Aug 2019 14:28    Post subject: Reply with quote

Мора изгледа време да прође генерале. Не могу неке ствари причом да се објасне људима, мора из искуства да науче. И клубски и тимски а и навијачки менталитет у том смислу се добија и губи са сезонама у којима се побеђује или губи. Нарочито ако постоје дуги периоди победа или кризе.

Ја сам закачио период кад је било 17-18 година без пораза на Маракани у Европи. Онда сам дочекао да идем на утакмице са млађима који су ми говорили да нису никад у животу били на европској утакмици у којој смо победили.

Ово што ти помињеш о инату и знању да се прослави се назирало још пре 6-7 год. на финалима у баскету, кад у 4тој-5тој текми пред крај на нерешено нико глас да пусти. Писао сам тад о томе али си ти то лагано одбацио, као 'нисмо ми губитници'. Нисам ни ја мислио да смо губитници али не знамо баш како ни да се понашамо као победници. Исто тако кад смо испадали у првим колима са одбраном која није знала који гол брани, дал наш дал њихов, ти си причао како су то екипе реално прејаке за нас, да се фудбал променио. Док је било нас који смо ''тражили'' Звезду да мора да буде нешто овако као сад.

Све ће то да се намести ако наставимо мање-више овако још 5-10 година...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Aug 2019 15:06    Post subject: Reply with quote

Уф уф...кад крене овако прича...ај где је то да сам ја причао да "нисмо ми губитници"...баш ископај ај немој да те мрзи занима ме баш...сигурно имаш много тога паметног да кажеш види се да си искусан а може бити да сам се ја негде зајебао у процени, ајде пронађи то прво па ћемо да причамо зашто је нешто некад речено и у ком контексту. Исто важи и за другу ствар коју помињеш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 15 Aug 2019 15:59    Post subject: Reply with quote

Нађи сам. Баскет, 4. или 5., Железник уместо Пионира.

Скренуо сам ти пажњу само да се и ти некад зајебеш. Или неке ствари не видиш. Што значи можда и ви. Не да би сад разглабао зашто је то било, него да убудће неке ствари можда сагледаш и са неке друге стране.
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 15 Aug 2019 16:01    Post subject: Reply with quote

Јер ако си ти тек сад поменуо да се навија добро само кад губимо или кад се уђе као гости у Пионир, онда нешто не ваља...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Aug 2019 16:34    Post subject: Reply with quote

Ко ти каже да сам се зајебао или да смо се зајебали? Дај текст па да видимо. Ово што ти пишеш је толико произвољно и твој лични утисак само а овде представљаш на крајње чудан начин. Као да рецимо ја кажем теби... а је се сећаш кад си ти рекао...па напишем било шта...и онда кад ми ти кажеш где то...ја ти кажем иди нађи...не мора да значи да се неко зајебао, можда ти не видиш неке ствари како треба? Шта мислиш о томе? Ту опцију искључујеш одмах? Можда си нешто погрешно протумачио? Мислиш да нема шансе? Можда се много тога променило од тада до данас и не може да се гледа исто? Зато и кажем, ако већ имаш решење дај га да видимо можда треба ићи тим путем, а не "иди тражи"...не пада ми на памет осим ако ти не поставиш па да видим шта је.Само ако ишта настављаш, то ради на другој теми не овде...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 17 Aug 2019 20:30    Post subject: Reply with quote

деловало је доста добро, енергија , жеља, воља....можда тренутак да се преломи на боље
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 17 Aug 2019 20:43    Post subject: Reply with quote

сеси wrote:
деловало је доста добро, енергија , жеља, воља....можда тренутак да се преломи на боље


И за промену неизвесна и динамична утакмица у домаћем фудбалу. Итекако је то утицало на навијање.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 17 Aug 2019 21:22    Post subject: Reply with quote

Врло добро гостовање, било је сјајних тренутака. Утицао је и ток утакмице која је била више него неизвесна. Битно да смо ишчупали некако 3 бода пред најважније гостовање у Берну. Бројка солидна, није као некад али за тренутне услове је била сјајна бројка. Само наставити у овом ритму и може то временом да буде још боље. Следи Берн па Чука на Маракани.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Aug 2019 23:37    Post subject: Reply with quote

Бројка...не сећам се па речимо у последње 3 године када смо имали ову бројност. Очигледно да Суботица са околином уме да испрати играче далеко боље него што би то размажени Београд урадио! Навијање одлично...баш баш позитивна атмосфера....баш да човек изађе са стадиона јер је видео добру неизвесну утакмицу, а све је ти пратио добар амбијент са поприличним бројем Делија!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 18 Aug 2019 06:56    Post subject: Reply with quote

По мени ово је најбоље издање Делија у Суботици икада .
За разлику од предхоних гостовања , јуче без икакве кореографије , без организоване пиротехнике , без ролни , балона , картона и шта знам већ чега , а притом журка на трибини скоро целу утакмицу .
Мислим да нас је било у једном или два наврата бројчано више у Суботици али ни близу се није навијало као јуче .
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 18 Aug 2019 08:19    Post subject: Reply with quote

Delije svaka cast za jucerasnje gostovanje,ja iskreno ne pamtim vecu brojku u Subotici jos od sezone 2011/2012.I generalno Srbija voli Zvezdu,ja iskreno ne pamtim gostovanje u zadnjih pa recimo 10 godina gde se sever obrukao.Tu se dolazi do srzi problema sto se tice posete,a sada nam je verovatno svima jasno da je to Beograd.BEOGRADJANI DODJITE NA STADION!
Izvinjavam se na latinici pisem preko telefona,ne znam namestiti cirilicu.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop