DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Младост Лучани
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 10 Aug 2019 07:37    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Свако ко је и мало Звездаш има ону апликацију Звездину где је данас на анкети за гласање да ли идеш на утакмицу резултат одприлике био...
5.4 к не идем
1,2 идем сигурно
и 700 вероватно.
Е, сад, мени нису јасни ових скоро 6000 људи, дал је реално да неко ко неће да дође на утакмицу кликне да се пријави да неће доћи!? Да ли је то нормално понашање било кога ко сматра себе симпатизером? Невероватна подударност је да је и прошлу анкету био скоро исти однос снага! За мене то није нормално! Ја када не би ишао на утакмицу, не би ми пало на памет да се пријавим да не идем...једноставно није ни Звездашки нити је некако за похвалу...све ми се чини да је много мрачних људи који буквално не желе клубу добро! Ово једноставно нису нормалне појаве. Више нема смисла понављати се ко папагај...пред битну утакмицу бла бла...на жалост и играчи су навикли већ на то тако да ништа више није изненађење. Али на квалитету људи мора да се поради иначе ћемо постати сами себи досадни за 3 утакмице, а навијаћемо евентуално на европским...као средином 90 их рецимо у доба највеће кризе и стагнирања Севера као трибине!



Imam ja tu aplikaciju,ali me bas zabole kurac da gledam ko ne ide i zasto ne ide na utakmicu. Ne znam sta se iko time opterecuje.
Kakve crne 90te,i ovako sjebani imamo veci kop od 90 posto Evrope,navija se bolje 5 puta nego prije 3 godine,jednostavno,ovaj raspored ubija trenutno,svakih 10 dana evro gostovanje. Nema sanse da u kopu ne bude 5,6 k ljudi kad prodju kvalifikacije i ovi odmori. E ako slucajno i tada bude ovako,onda je sranje zaista,ali meni licno je bar malo bolje u odnosu na proslu godinu
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 10 Aug 2019 07:45    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Мангуп дете, ниси испунио обећање и мислим да треба да баталиш такве уписе и такве речи.

Што се тиче саме утакмице, рутинска победа. Могло је убедљивије чисто због самопоуздања и наметања Милојевићу за наставак сезоне али пишу се нова 3 бода без иједног примљеног гола до сада и то је најважније.
А што се тиче посете, ту не знам шта бих рекао. Изгледа да нас бојкотују Београд и најближа околина. На 3 првенствене утакмице досад нас је било једва нешто преко 15 000. Немам речи, ово је срамота. Нису заслужили ово наши играчи! За само 4 дана играју врло важан меч у борби за Европску јесен на коју сви толико дркају али је зато мрско људима да промене пар превоза и дају пишљивих 300 динара за карту?! Ви не заслужујете ову Звезду оваква каква је последње 3 године! Срам те било Београде! Боље да више ништа не кажем, глава је превише врућа због ових "навијача"...

https://www.youtube.com/watch?v=o8iGI9Y7PGo - Сви на стадион!

https://www.youtube.com/watch?v=9-3uEqML9_s - Испраћај играча у Копенхаген на реванш!


Мислим да си реалан, мислио сам да се могу људи заварати да дођу на утакмицу, али не знам шта треба да се уради да би барем Север напунили.
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Aug 2019 07:51    Post subject: Reply with quote

bl_regency wrote:
Генералштаб wrote:
Свако ко је и мало Звездаш има ону апликацију Звездину где је данас на анкети за гласање да ли идеш на утакмицу резултат одприлике био...
5.4 к не идем
1,2 идем сигурно
и 700 вероватно.
Е, сад, мени нису јасни ових скоро 6000 људи, дал је реално да неко ко неће да дође на утакмицу кликне да се пријави да неће доћи!? Да ли је то нормално понашање било кога ко сматра себе симпатизером? Невероватна подударност је да је и прошлу анкету био скоро исти однос снага! За мене то није нормално! Ја када не би ишао на утакмицу, не би ми пало на памет да се пријавим да не идем...једноставно није ни Звездашки нити је некако за похвалу...све ми се чини да је много мрачних људи који буквално не желе клубу добро! Ово једноставно нису нормалне појаве. Више нема смисла понављати се ко папагај...пред битну утакмицу бла бла...на жалост и играчи су навикли већ на то тако да ништа више није изненађење. Али на квалитету људи мора да се поради иначе ћемо постати сами себи досадни за 3 утакмице, а навијаћемо евентуално на европским...као средином 90 их рецимо у доба највеће кризе и стагнирања Севера као трибине!



Imam ja tu aplikaciju,ali me bas zabole kurac da gledam ko ne ide i zasto ne ide na utakmicu. Ne znam sta se iko time opterecuje.
Kakve crne 90te,i ovako sjebani imamo veci kop od 90 posto Evrope,navija se bolje 5 puta nego prije 3 godine,jednostavno,ovaj raspored ubija trenutno,svakih 10 dana evro gostovanje. Nema sanse da u kopu ne bude 5,6 k ljudi kad prodju kvalifikacije i ovi odmori. E ako slucajno i tada bude ovako,onda je sranje zaista,ali meni licno je bar malo bolje u odnosu na proslu godinu

А замисли да не уђемо ни у једну лигу којим случајем(а пази ти колико смо се избезобразили да пишем "којим случајем"), шта ли ће онда да буде?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 10 Aug 2019 08:00    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/JitJi8PKLTs
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Aug 2019 08:27    Post subject: Reply with quote






Друго полувреме добро навијање...прво далеко бољи изглед копа него у другом. Као да људи у другом поново се врате свако на своје старо место...треба изгледати навијачки свих 90 минута!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Aug 2019 08:32    Post subject: Reply with quote

Иначе. јуче су нам у посети била и браћа из Москве са транспарентом подршке другу који је накнадно ухапшен за нереде у Марсеју на европском првенству 2016.Ухапшен је на путу за Билбао и тамо је још.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 10 Aug 2019 08:36    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
bl_regency wrote:
Генералштаб wrote:
Свако ко је и мало Звездаш има ону апликацију Звездину где је данас на анкети за гласање да ли идеш на утакмицу резултат одприлике био...
5.4 к не идем
1,2 идем сигурно
и 700 вероватно.
Е, сад, мени нису јасни ових скоро 6000 људи, дал је реално да неко ко неће да дође на утакмицу кликне да се пријави да неће доћи!? Да ли је то нормално понашање било кога ко сматра себе симпатизером? Невероватна подударност је да је и прошлу анкету био скоро исти однос снага! За мене то није нормално! Ја када не би ишао на утакмицу, не би ми пало на памет да се пријавим да не идем...једноставно није ни Звездашки нити је некако за похвалу...све ми се чини да је много мрачних људи који буквално не желе клубу добро! Ово једноставно нису нормалне појаве. Више нема смисла понављати се ко папагај...пред битну утакмицу бла бла...на жалост и играчи су навикли већ на то тако да ништа више није изненађење. Али на квалитету људи мора да се поради иначе ћемо постати сами себи досадни за 3 утакмице, а навијаћемо евентуално на европским...као средином 90 их рецимо у доба највеће кризе и стагнирања Севера као трибине!



Imam ja tu aplikaciju,ali me bas zabole kurac da gledam ko ne ide i zasto ne ide na utakmicu. Ne znam sta se iko time opterecuje.
Kakve crne 90te,i ovako sjebani imamo veci kop od 90 posto Evrope,navija se bolje 5 puta nego prije 3 godine,jednostavno,ovaj raspored ubija trenutno,svakih 10 dana evro gostovanje. Nema sanse da u kopu ne bude 5,6 k ljudi kad prodju kvalifikacije i ovi odmori. E ako slucajno i tada bude ovako,onda je sranje zaista,ali meni licno je bar malo bolje u odnosu na proslu godinu

А замисли да не уђемо ни у једну лигу којим случајем(а пази ти колико смо се избезобразили да пишем "којим случајем"), шта ли ће онда да буде?



Па ста знам,мозда би био тренутни сок,али не мислим да би било лосије. Контам,сви разлози за недолазак су потросени,теско је и измислити нове :лол:
Ја лицно сам изненадјен насим евро утакмицама,знас и сам како се код нас људи засите свега,небитно је ли добро или лосе.
Годинама сам пиздио на број људи,сад само узивам,заболе ме сто је јуце на истоку и западу по 500 људи. Разумијем колико се дајес (дајете),али ради,надоградјуј и узивај у овом сто имас,зајеби апликације. Јос нека два дјетета горилају 90 мин ко нездрави,пола утакмице сам их гледао,није ми било битно колико је људи около.
За мене утисак вецери је неспомињање оног дегена. Фино заврсис ствар иза кулиса,исцлани се кретен сам,јавно,без помпе на стадиону. Наравно,они сто им сметају столице,wц,саксије и осталих 43 разлога,неце бити задовољни,пљуцнуце,али ти додјјес куци,легнес и насмијес се јер си дио трибине која ријеси ствар у 24 сата,сконтас да они преко пута не могу (и кад хоце),отјерати никога,а ти то урадис вец "стоти" пут.
И за крај,донедавно сам био задовољан како навијамо на једној од пет утакмица,сад три,мозда некада и боље. Нисмо знали везати пет секунда да руке не брзају. Тако да,није све тако црно,сто би рекао брат цира,само преко треса треба ударити фресомVery Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Дићви
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2012
Posts: 27

PostPosted: 10 Aug 2019 13:24    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/Lb_1DhFB8DA

Снимано са истока
_________________
Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми...
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 10 Aug 2019 14:36    Post subject: Reply with quote

Камо среће да су људи препознали овај тренутак и утакмицу када треба играчи да се испрате достојанствено у Данску. Ја сам се искрено надао да буде 15 или реалних 10 хиљада душа или у најгорем случају да минимум буде број гледалаца исти као и број сезонских улазница.
Међутим не треба рачунати претерано на те људе, какви год разлози били. Имамо основу где треба да гледамо да усавршимо квалитетно навијање. Да се оно подигне на виши ниво, како не би усералави брзањем песама саму атмосферу. Људи долазе и одлазе, неки опстају. Нама би било свима драго и за десет година да видимо исте људе на трибини, плус нове и подмладак који треба да диже причу уз нас на виши ниво.

Зато и не треба скроз одустајати од довођења људи или цимања навијача на утакмице домаћег првенства, самим тиме је логично да играчи имају мотив више да пруже свој максимум, и да самим тиме дижу форму, усавршавају игру. Све је повезано... Ако то није мотив више да се дође у што већем броју на стадион и симпатизерима а камоли навијачима онда стварно не знам како људи другачије да препознају ситуацију. Медији играју своју улогу у свему томе, начин на који извештавају о свим утакмицама домаћег првенства и разним бабским причама, дебилима којима и одговара што лошија ситуација како би оправдавало њихове зле језике и речи. На делу се познају јунаци ☠️
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 10 Aug 2019 15:27    Post subject: Reply with quote

Ми смо изгледа тотални, али тотални антислухисти, кад мора 10 пута да се понови (а не би требало ни једном) слушај бубањ а ти опет машиш, е онда до курца. Браво за бубњеве ''само ти'', наставити тако па ако не уђе у главу после 100 поновљених пута онда боље и да се не пева више. Навијање генерално добро, и прво и друго полувреме.

Дићви wrote:
https://youtu.be/Lb_1DhFB8DA

Снимано са истока

Браво за снимак, коначно мало нека промена, да добије човек жељу и да погледа! Не мора стриктно сваки пут испред трибине у пуном фокусу, као да гледаш клипове са једне те исте утакмице.
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 10 Aug 2019 15:41    Post subject: Reply with quote

Јел знате како су неки момци доводили људе на стадион?
Тако што би им купили карту и дали неку мајицу или дукс од Звезде бесплатно, слично ономе када је клуб делио карте и воду, е сад би ми исто требало да радимо са оним плакатима , једино тако можемо да привучемо што више публику, да се покренемо и да МИ навијачи делимо карту и по неки шал или слично томе Exclamation
Шта мислите о овоме Question
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 10 Aug 2019 15:43    Post subject: Reply with quote

Кад могу Пазарци да напуне стадион на домаћој утакмици што не би могли и ми Север да барем напунимо?
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 10 Aug 2019 15:45    Post subject: Reply with quote

Или сендвиче и бесплатан превоз на гостовања? Мислимо да си требао одавно да будеш банован ментолу један провокаторски.
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 10 Aug 2019 16:02    Post subject: Reply with quote

блоковии wrote:
Или сендвиче и бесплатан превоз на гостовања? Мислимо да си требао одавно да будеш банован ментолу један провокаторски.

Лик је или наивни клинац или неки провокатор и комедијаш. Не треба му давати на значају и одговарати на уписе
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 10 Aug 2019 16:18    Post subject: Reply with quote

Ја сам само рекао како су то неки радили и предложио и рекао шта о томе мислите , немојте одма да нападате.
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop