DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Младост Лучани
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 07 Aug 2019 18:30    Post subject: Reply with quote

Фудбалери ми после синоћ делују прилично напржено за реванш и као да су жељни одмах данас да истрче и да их победе. Ајмо да у петак буде добро навијање, изглед копа, и више људи него прве две.
Колико сам видео кад су се дигле руке после меча, може "Београд" са Копенхагена сасвим лагано да попуни не 2 него 4 сектора.

А ако их дочекамо са једва 2 пуна, смориће се и они, изгубиће овај жар који су добили који их држи, и сва та енергија ће да спласне и како прилази 13.8 биће их страх.
Морамо да их мотивишемо, могу бре да прођу, само да грми са Севера и да буде људи. Да кува да се крчка да их спремимо за то гостовање како треба!

И немојте одмах после меча да јурите ван стадиона, него да их сачека цела трибина кад дођу на север. Још једна бољка која нам се јавила претходних пар година и која мора да се исправља док се не искорени.

СВИ НА ЛУЧАНЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
zlidzon
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2012
Posts: 33

PostPosted: 07 Aug 2019 21:49    Post subject: Reply with quote

Quote:
Колико сам видео кад су се дигле руке после меча, може "Београд" са Копенхагена сасвим лагано да попуни не 2 него 4 сектора.


Уф, ја се надам да мене вид полако издаје и да си ти много боље видео од мене. Ја ћу свакако на тај број подигнутих руку да гледам са позитивне стране, а то је да ми имамо велики потенцијал да и у краћем и у дужем периоду активирамо људе из Београда. Само полако и стрпљиво, тешко да можемо "преко ноћи" да изградимо културу одласка на стадион, али се назиру први конкретни резултати у виду броја сезонских карата и навијања на евро утакмицама. А да док дижемо посету у домаћем првенству, паралелно порадимо и на ономе што се такође потенцира, а то је квалитет навијања и изглед навијачке трибине.

А што се тиче наших фудбалера, уопште не сумњам у њих - прошле године смо у истој фази такмичења, са истим резултатом отишли у госте и вратили се уздигнутих глава. Да их ми са трибина додатно погурамо, онако како најбоље умемо, још сад у петак, па да им звони и одзвања навијачка песма у ушима све до уторка увече!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 08 Aug 2019 09:05    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/acpGc9yptoc - НАЈЛУЂА ЖУРКА НА БАЛКАНУ, ПРОТИВ ЛУЧАНА ДРУГО ПОУВРЕМЕ.
Пун Север, пример свима, зато људи знате где нам је место против Лучана!
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 08 Aug 2019 09:17    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=XKGT0-7CDds - Журка је на "малим" утакмицама!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 08 Aug 2019 12:24    Post subject: Reply with quote

Нађох ову слику на интернету, баш леп натпис. Београђани размислите мало, делите сви са форума ову слику!
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 08 Aug 2019 12:29    Post subject: Reply with quote

Упс, није успело слање фотографије, натпис:
БЕОГРАЂАНИ
НА ВАС
ЈЕ
РЕД
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Дисциплина91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2015
Posts: 33

PostPosted: 08 Aug 2019 18:48    Post subject: Reply with quote

1945 wrote:
Dve stvari za nas navijace na ovoj utakmici treba da budu u fokusu.A to je da se napravi kop koji ce da lici na nesto i da se peva bez da se stedi grlo. Lepo je imati svoje mesto na stadionu i to ima smisla kad kop doseze do tog mesta kad je kop manji i napravi se rupa izmedju mesta gde stojis i onog gde se kop zavrsava tada treba da se zaboravi i mesto gde inace stojis i sve drugo. Onda se prilazi kopu i pravi se kompaktnost. Mi nismo razularena banda za sebe cesto kazemo severna armija e pa ako smo armija onda tako trebamo i da izgledamo i da se ponasamo.Jos jedna stvar koja makar meni bode oci na malom utakmicama a to je mikrofon. Moje je misljenje da moze da se upotrebi dok se priprema koreografija ako je kma ilo ako se uci nova pesma dok za zapocinjanje neke pesme kad nas vec ima koliko nas ima mislim da nije neophodan.Protivnik sam mjkrofona i za velike utakmice ali da se razumemo nismo jos dostigli taj nivo a na velikim utakmicama je veliki ulog da bi se kockali sa navijanjem i eksperimentisali. Tako da je moj predlog da to krene lagano da se smanjuje na manjim utakmicama pa polako videti kako to zvuci.


Е, то! То је одговор на сва ова пискарања. Уз дужно поштовање, наравно, према најредовнијима, према најпреданијима.

Извући максимум из бројке која долази.
Ако је на Север дошло 3000, онда тих 3000 да грми као 30000.

Уопште не бих хтио да коментаришем изглед Трибине. Дјела све говоре.
Трибина је моћна, педантна, наша Циганска.


Храбро на Лучане!
Српска уз Звезду!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангуп дете
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2019
Posts: 28

PostPosted: 09 Aug 2019 14:40    Post subject: Reply with quote

Мислим да ће Север бити фино испуњен баш као што сам обећао!
_________________
НАША СНАГА СВИМА ПРОБЛЕМ ЈЕ НАЈВЕЋИ!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 09 Aug 2019 21:42    Post subject: Reply with quote

Мангуп дете, ниси испунио обећање и мислим да треба да баталиш такве уписе и такве речи.

Што се тиче саме утакмице, рутинска победа. Могло је убедљивије чисто због самопоуздања и наметања Милојевићу за наставак сезоне али пишу се нова 3 бода без иједног примљеног гола до сада и то је најважније.
А што се тиче посете, ту не знам шта бих рекао. Изгледа да нас бојкотују Београд и најближа околина. На 3 првенствене утакмице досад нас је било једва нешто преко 15 000. Немам речи, ово је срамота. Нису заслужили ово наши играчи! За само 4 дана играју врло важан меч у борби за Европску јесен на коју сви толико дркају али је зато мрско људима да промене пар превоза и дају пишљивих 300 динара за карту?! Ви не заслужујете ову Звезду оваква каква је последње 3 године! Срам те било Београде! Боље да више ништа не кажем, глава је превише врућа због ових "навијача"...

https://www.youtube.com/watch?v=o8iGI9Y7PGo - Сви на стадион!

https://www.youtube.com/watch?v=9-3uEqML9_s - Испраћај играча у Копенхаген на реванш!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 09 Aug 2019 21:48    Post subject: Reply with quote

Velika sramota! Gore ne moze
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Aug 2019 22:09    Post subject: Reply with quote

Свако ко је и мало Звездаш има ону апликацију Звездину где је данас на анкети за гласање да ли идеш на утакмицу резултат одприлике био...
5.4 к не идем
1,2 идем сигурно
и 700 вероватно.
Е, сад, мени нису јасни ових скоро 6000 људи, дал је реално да неко ко неће да дође на утакмицу кликне да се пријави да неће доћи!? Да ли је то нормално понашање било кога ко сматра себе симпатизером? Невероватна подударност је да је и прошлу анкету био скоро исти однос снага! За мене то није нормално! Ја када не би ишао на утакмицу, не би ми пало на памет да се пријавим да не идем...једноставно није ни Звездашки нити је некако за похвалу...све ми се чини да је много мрачних људи који буквално не желе клубу добро! Ово једноставно нису нормалне појаве. Више нема смисла понављати се ко папагај...пред битну утакмицу бла бла...на жалост и играчи су навикли већ на то тако да ништа више није изненађење. Али на квалитету људи мора да се поради иначе ћемо постати сами себи досадни за 3 утакмице, а навијаћемо евентуално на европским...као средином 90 их рецимо у доба највеће кризе и стагнирања Севера као трибине!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 10 Aug 2019 00:34    Post subject: Reply with quote

Ali dva klinca od mozda deset god na tribini...kakvo navijanje!!!
Back to top
View user's profile Send private message
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 10 Aug 2019 05:43    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Свако ко је и мало Звездаш има ону апликацију Звездину где је данас на анкети за гласање да ли идеш на утакмицу резултат одприлике био...
5.4 к не идем
1,2 идем сигурно
и 700 вероватно.


Сад се замоле људи из тима који су радили апликацију да извуку демографски по ИП адреси одакле су људи који су гласали да неће ићи.
Можда су то деца која су једноставно дала искрен одговор, можда 5000 наших који живе преко.

А можда је то 5000 људи из Београда и околине гласало да неће доћи, где онда треба ући дубље у проблематику - шта тебе као неког ко је на корак од Маракане спречава да дођеш на текму?

Можда да се одради нова анкета: Шта вас спречава да дођете на утакмицу? Противник, цена улазнице, цена пропуснице, немам превоз од мог места до Београда, итд.

Уради се анкета за људе из Београда, а онда за људе ван Београда.
_________________
ДЕЛИЈЕ СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Aug 2019 06:54    Post subject: Reply with quote

КОлико је то дете које неће да дође на стадион? Колико година имају деца којима родитељи дају да имају телефон? 10-12? Мислиш да они овако помахнитало гласају? Ја не верујем у то. Од тренутка пуштања анкете цифра је дошла до стандардне за врло кратко време, док је ова за долазак морала да сачека малтене утакмицу саму да би дошла до те цифре. Немој да се извлачимо на децу....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 10 Aug 2019 07:27    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=71VqBCsiPVo - Димови и бакљада
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop