DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Јавор
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 20 Jul 2019 11:23    Post subject: Reply with quote


Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 20 Jul 2019 19:27    Post subject: Reply with quote

Велико разочарење...шта рећи,ово сам најмање очекивао...да ми је неко пре утакмице рекао да ће бити или 6,7хиљада или 30 хиљада,пре бих рекао ово друго ... Ни у најгорем случају не бих помислио да ће бити оволико мало људи на премијери... Могу слободно да кажем да сам  изгубио неку наду да ће трибина бити као што је била предходних година што се тиче бројке,надао сам се из утакмице у утакмицу,стално сам мислио ма од следеће ће кренути на боље,али данас ...не могу више да лажем себе,мислим да у скоријем периоду јако тешко... Клуб и навијачи су уложили пуно труда за враћање људи али дефинитивно узалуд...мислим да од сад треба гледати само себе,баталити акције,позиве бар у некој скоријој будућности..глупо је рећи али некада сам се  боље и срећније осећао кад је клуб био у срању него данас када је оваква ситуација...стварно не знам шта је потребно да би људи дошли да гледају свој клуб али више ме апсолутно не занима,нек пуше курац, ми за нас и чекамо нека боља времена..
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 20 Jul 2019 20:43    Post subject: Reply with quote

Подбацили у потпуности, шта рећи а не заплакати?
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 20 Jul 2019 20:44    Post subject: Reply with quote

Рутинска победа на премијери, одлично за почетак. Одлично отварање другог полувремена са димовима и ватрометом, једини минус вечери је посета. Ову утакмицу је морао да извуче Београд јер људима из унутрашњости је много у финансијском смислу да долазе за Београд 3 пута у 7 дана. Зато су Београђани и најближа околина вечерас морали да изнесу "терет". Свега 6 000 душа вечерас, прошле сезоне на отварању је било око 5 500. Могу слободно рећи срамотно али идемо даље, не треба и не сме да нас ово деморалише. Очигледно нас чека дуга и тешка борба, кренули смо у ту причу око изградње менталитета прошле сезоне са сезонским картама. Ове сезоне смо то наставили и засад добро иде та прича, дан по дан па полако. Не може ништа преко ноћи. Видимо се у среду против Хелсинкија!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 20 Jul 2019 20:51    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=gbLP1BmzSrU - Друго полувреме

https://www.youtube.com/watch?v=yYJkmM-xxOA - Играчи испред севера
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 20 Jul 2019 21:08    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Рутинска победа на премијери, одлично за почетак. Одлично отварање другог полувремена са димовима и ватрометом, једини минус вечери је посета. Ову утакмицу је морао да извуче Београд јер људима из унутрашњости је много у финансијском смислу да долазе за Београд 3 пута у 7 дана. Зато су Београђани и најближа околина вечерас морали да изнесу "терет". Свега 6 000 душа вечерас, прошле сезоне на отварању је било око 5 500. Могу слободно рећи срамотно али идемо даље, не треба и не сме да нас ово деморалише. Очигледно нас чека дуга и тешка борба, кренули смо у ту причу око изградње менталитета прошле сезоне са сезонским картама. Ове сезоне смо то наставили и засад добро иде та прича, дан по дан па полако. Не може ништа преко ноћи. Видимо се у среду против Хелсинкија!


преко ноћи? које ноћи.. ово траје већ годину дана,... ова смејурија од посете али битно да се дође на ливерпул... а и не разумем људе који дођу на север и седе са стране неће у коп... па седи на истоку није разлика у цени 1000динара...
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 20 Jul 2019 21:17    Post subject: Reply with quote

LOYAL wrote:
АЦАБ wrote:
Рутинска победа на премијери, одлично за почетак. Одлично отварање другог полувремена са димовима и ватрометом, једини минус вечери је посета. Ову утакмицу је морао да извуче Београд јер људима из унутрашњости је много у финансијском смислу да долазе за Београд 3 пута у 7 дана. Зато су Београђани и најближа околина вечерас морали да изнесу "терет". Свега 6 000 душа вечерас, прошле сезоне на отварању је било око 5 500. Могу слободно рећи срамотно али идемо даље, не треба и не сме да нас ово деморалише. Очигледно нас чека дуга и тешка борба, кренули смо у ту причу око изградње менталитета прошле сезоне са сезонским картама. Ове сезоне смо то наставили и засад добро иде та прича, дан по дан па полако. Не може ништа преко ноћи. Видимо се у среду против Хелсинкија!


преко ноћи? које ноћи.. ово траје већ годину дана,... ова смејурија од посете али битно да се дође на ливерпул... а и не разумем људе који дођу на север и седе са стране неће у коп... па седи на истоку није разлика у цени 1000динара...


Годину дана није велики период, било је успона и падова али морамо остати доследни и упорни. Боли оваква посета и оваква незаинтересованост људи али од кукања нема леба него мало се искулира па наставак борбе!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 20 Jul 2019 22:05    Post subject: Reply with quote

Имамо да радимо у два правца. Први је повратак публике а други на себи. Друго полувреме навијање одавно нисмо боље извукли. Не одустајемо сигурно колико год да траје...идемо даље. Ако радимо исправно, када тад ће то дати резултат. Тако да стрпљиво...шта би тек било да нисмо дигли причу и потрудили се? Увек може још горе сигурно. Полако...идемо без нервозе и разочарења...јер ако било би много лоше да смо поред посете заказали и ми, али нисмо! Јако битно је и како смо навијали и колико смо били садржајни...све у свему разочарење за број људи, али већ се види да је то баш се укоренило и да мора да прође време да би се нешто осетно променило.



Иначе, ово су слике због којих се и иде на трибину. Да седнеш и уживаш у њима данима иза! Добри...садржајни...бројност за сваку осуду и критику!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 21 Jul 2019 14:43    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=WRvw2eQVydc - Журка!
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 21 Jul 2019 18:12    Post subject: Reply with quote

Мислим да нико није ни очекивао да преко ноћи имамо 50.000 чланова, 20.000 сезонских карата и 2 пуна сектора на првенственим утакмицама
(сем Војводине и дербија), али ово је баш било лоше, бар што се тиче бројке.

Једноставно не може преко ноћи и готово. Чак и клуб даје све од себе да привуче људе, верујем да ће једног дана то донети резултате, али инстант не може.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 22 Jul 2019 15:57    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=BLRkvPk19P8
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop