DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Судува

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Jul 2019 15:44    Post subject: Звезда-Судува Reply with quote

Почиње европа! Протекле године нам дају ипак снагу да се надамо да и ове године можемо нешто да направимо значајније у овом такмичењу. Ипак, то никако неће моћи да се деси ако се не одлепимо од овог старта како треба. Екипа против које играмо је већ била на Маракани, ако су једном сажвакани, сигурно ће бити доста опрезнији и знају шта их чека. Наше је да ону атмосферу од прошлог пута још дигнемо на већи ниво, да дамо свој максимум, па да заједно одемо степеник даље. Без пуног стадиона, и још доста продатих сезонских, све ће теже ићи! Зато знамо где нам је место у следећи уторак!

Бројност свакако мора да буде већа, не би смело да се осети размаженост или још горе неповерење! Зато пун Север пре свега, а онда и остале трибине!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 15 Jul 2019 09:16    Post subject: Reply with quote


Иначе ово је утакмица првог кола прошле године, па да видимо дал смо напредовали шта. По ономе што се сада наслућује, не делује да ћемо премашити ово од прошлог пута. Иду сезонске много боље, али оне ће вероватно дати резултат утакмицу две касније, што у првенству што у европи ако прођемо овде. Ипак, Север не би смео да иде сутра испод ове бројке са слике.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 16 Jul 2019 08:14    Post subject: Reply with quote

Нисмо се баш расписали на ове две теме, за почетак нове сезоне...
http://youtu.be/F-hn3WIlRis
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 16 Jul 2019 09:47    Post subject: Reply with quote

Да се бојкотује утакмица више би постова било. Остаје нам да видимо да ли је ово само затишје пред буру.
У сезону нову креће..
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 16 Jul 2019 21:28    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=H63EjI7GKeQ

https://www.youtube.com/watch?v=5xkSua1hXdo

https://www.youtube.com/watch?v=4TW8BOuXfpE
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Jul 2019 22:54    Post subject: Reply with quote

Имајући у виду да су Звездашима драстично порасли апетити и да се осетило у ваздуху као да сви мисле да играмо са Младости из Лучана а не квалификацијu за лигу шампиона...добро је још и све звучало. Као и играчи и ми се будимо полако. Радује посета на свим трибинама, Север није подбацио што је много битно! Сада да наставимо ово у суботу, па се поново видимо у среду. Мора са више жара да се уђе у овакве утакмице без обзира што сви мислимо и знамо да ћемо их проћи...и ове станице морају да се прођу да би се дошло до праве борбе! Добро је све у свему за прво коло...сад идемо на Јавор!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 17 Jul 2019 00:54    Post subject: Reply with quote

Јул месец, прво коло, после танке сезоне морамо бити задовољни посетом и издањем. Увек ми је процена била слабија страна, нисам видео колико је на семафору писало да има људи, видим журнал избацио 23,000, мислим да је било више свакако, али није ни битно, битно је да се види напредак. Навијање скроз коректно, пароле одличне, подршка за Кузму и Синишу, као и порука за Савиће, све таман како треба.

Не знам да л сам само ја приметио, али ми се чини да је све мање на европским утакмицама залуталих будала, пијанаца и оних који не знају зашто су уопште ту где јесу... Последњих сезону-две баш обраћам пажњу на то и ретко да видим такве појаве што је одлично.
Наставити овако у домаћем првенству, не смемо подбацити у суботу, много бољи термин него вечерас, јефтиније карте, противник једнак овима, битка за титулу, све испод 10,000 на Северу било би срамно.

БОРБА ЗА ТИТУЛУ ПОЧИЊЕ - СВИ НА СТАДИОН!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 17 Jul 2019 04:52    Post subject: Reply with quote

И на стадиону тј. на семафору је стајало званично 23000, мени је деловало знатно више.
Ја сам лично задовољан изашао са стадиона. Мислим да смо сасвим коректно звучали за једну европску утакмицу. Најбоља сцена кад је исток кренуо да води коло Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 17 Jul 2019 08:00    Post subject: Reply with quote

Сасвим коректно за премијеру у нашој кући ове сезоне. Може то наравно много боље, биће полако како се буду низале утакмице. Утисак вечери је када се исток самоиницијативно активирао уз лудницу при уласку Павкова у игру. Наставити са овим у суботу против Јавора, почиње одбрана титуле, имамо прилику да вежемо 3 титуле у низу и тако би на сјајан начин обележили 75 година наше Звезде!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Jul 2019 09:23    Post subject: Reply with quote





Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 18 Jul 2019 11:38    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=AksDpGeP4ow
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 19 Jul 2019 16:28    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=VO6NQ4EOJ-M
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop