DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУПЛА КРУНА ОЛЕ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 24 May 2019 13:48    Post subject: Reply with quote

Мени је победа кад су узели да се иживљавају и уринирају по застави коју су направили bangin
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 24 May 2019 14:04    Post subject: Reply with quote

Један велики Звездаш је то најлепше објаснио:
https://www.youtube.com/watch?v=_KSTwCWyigs.
Back to top
View user's profile Send private message
Дићви
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2012
Posts: 27

PostPosted: 24 May 2019 14:54    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/6SRh36AKT00

Са источне стране снимано.
_________________
Напред Звездо само напред, где ти играш ту смо ми...
Back to top
View user's profile Send private message
sezione
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Sep 2009
Posts: 129

PostPosted: 24 May 2019 15:58    Post subject: Reply with quote

[quote="Београђанин"]
Звездин Делиј wrote:
Ортодоксија wrote:

Иначе мало смо се заиграли... играчи су играчи а навијачи су навијачи...


Exclamation

И нисмо се ми заиграли, лепо је имати играче који клиначки воле свој клуб али ови "клинци" морају да одрасту и од тренутних маскота постану прави лидери... А не да снимају песме.. Целу полусезону боље навијају него што играју.




Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 24 May 2019 16:18    Post subject: Reply with quote

Franck wrote:
Мени је победа кад су узели да се иживљавају и уринирају по застави коју су направили bangin

Управо видео снимак, не знам да ли да се смејем или да плачем?! Хахахахха мени су баш интересантни, к'о кад одем у зоо врт Very Happy
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 24 May 2019 17:44    Post subject: Reply with quote

Када су се сви већ дотакли разгласа- да додам свој утисак.
Након афтера, кад је већ север кренуо да се празни, чујеш разглас, оно стварно грми као да је са званичног озвучења Маракане. Чујеш кога већ, како урличу, сад очекујеш бог зна шта- а њихово навијање једва да допре до празног севера. Толико о разгласу, џабе им у дупло толико кад нема ко да пева.
Иначе мала дигресија, они су сами по себи смешна групација и вероватно најсмешнија франкција
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 24 May 2019 18:17    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=82mbZM403eM
Треба имати живце, нерве, менталитет...после свог негативног накупљеног међу Звездашима, и остати на овако нечему! Још једном свака част свакоме ко је остао, ово може да се гледа као да смо добили 3-0!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 24 May 2019 19:45    Post subject: Reply with quote

Они имају озбиљну историју скидања гаћа, показивања гениталија и гузица по стадионима.. деценијама је то саставни део навијања њихове трибине. Што и не чуди с обзиром да је реч о трибини која се дичи хомосексуалним чином њиховог вође. A та дика педерастијом се не огледа само у интервјуима појединаца, они су песме спевали и хорски их сви заједно годинама певају.
Тако да не чуди овај експериментални корак југа у ”public shitting”. Искрено ми је жао дела српске омладине која расте и васпитава се на њиховим основама.
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 24 May 2019 20:32    Post subject: Reply with quote

[quote="Генералштаб"]https://www.youtube.com/watch?v=82mbZM403eM

Kakav prkos i inat krece od 00:42 kad zagrepcane proglasavaju pobednikom sjajno! Bravo za svakog brata koji je ostao!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Делиријум
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Feb 2011
Posts: 53
Location: чарВра

PostPosted: 24 May 2019 22:15    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Они имају озбиљну историју скидања гаћа, показивања гениталија и гузица по стадионима.. деценијама је то саставни део навијања њихове трибине. Што и не чуди с обзиром да је реч о трибини која се дичи хомосексуалним чином њиховог вође. A та дика педерастијом се не огледа само у интервјуима појединаца, они су песме спевали и хорски их сви заједно годинама певају.
Тако да не чуди овај експериментални корак југа у ”public shitting”. Искрено ми је жао дела српске омладине која расте и васпитава се на њиховим основама.


Ово "искрено ми је жао дела српске омладине која расте и васпитава се на њиховим основама" је можда и једна од најбоље срочених реченица која се тиче свега онога виђеног на утакмици. Пази колико генерација млађих навијача треба да навијачки "сазрева" на онаквим бизаријама! На онаквој болештини. Каква навијачка деградација и слом у главама мора да се деси да би уопште дошао на идеју да осмислиш онако нешто...то само тежак умоболник може! А шта ће тек да се "изроди" на тим трибинама у будућности то сам Бог не зна...

Брате Џони БГ, све се слажем са тобом. Само је моје мишљење да ниси у праву када кажеш "нисмо били претерано добри, али ни лоши"...лично сматрам да смо били ОДЛИЧНИ читаву утакмицу! Поред свега овога наведеног овде, ја мислим да не постоји навијачка група на свету која би извукла онакву атмосферу за време и после утакмице, и на све то на крају надјачала противника на онакав начин! Па нека испаднем и пристрасан, али то је мој утисак. И то све упркос поразу и негативном резултату. Знаш како брате, све што је било право навијачки у дербију је потекло са наше трибине. И то је једина ствар вредна помена!

А победа и пораза ће увек бити...
_________________
"Није вино пошто приђе бјеше, није свијет оно што мишљасте. Барјактaру дариват Европу-грехота је о том и мислити!"
Back to top
View user's profile Send private message
dexterds
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Apr 2014
Posts: 15

PostPosted: 25 May 2019 10:49    Post subject: Reply with quote

Мало ми је чудно шта се све пише након дербија. Те ови причају како нема набоја, па да му још неко наведе како се ко осећа на дан дербија? Као нема више те неке еуфорије.. Значи кренеш тај дан на стадион онако сморен као кад те оставила риба, видиш гробарске мајице на команди и будеш у фазону нећу да га дирам, није више то то, има 4 фракције? Ко кога овде зајебава... Боли ме она ствар да л је једна дал 20539 фракција, сами су криви за то.
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 25 May 2019 12:14    Post subject: Reply with quote

dexterds wrote:
Мало ми је чудно шта се све пише након дербија. Те ови причају како нема набоја, па да му још неко наведе како се ко осећа на дан дербија? Као нема више те неке еуфорије.. Значи кренеш тај дан на стадион онако сморен као кад те оставила риба, видиш гробарске мајице на команди и будеш у фазону нећу да га дирам, није више то то, има 4 фракције? Ко кога овде зајебава... Боли ме она ствар да л је једна дал 20539 фракција, сами су криви за то.


Претпостављам да људи мисле на сам навијачки набој. Не очекујеш више да имаш с ким да се надгласаваш, с ким да се надмидрујеш скандирањима и паролама. С друге стране и тај део навијачког живота на улици је сведен на минимум с обзиром на то да их је све мање и да крећу на дерби стандардном рутом на којој ништа не може да се деси (част изузецима).
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 25 May 2019 12:54    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
dexterds wrote:
Мало ми је чудно шта се све пише након дербија. Те ови причају како нема набоја, па да му још неко наведе како се ко осећа на дан дербија? Као нема више те неке еуфорије.. Значи кренеш тај дан на стадион онако сморен као кад те оставила риба, видиш гробарске мајице на команди и будеш у фазону нећу да га дирам, није више то то, има 4 фракције? Ко кога овде зајебава... Боли ме она ствар да л је једна дал 20539 фракција, сами су криви за то.


Претпостављам да људи мисле на сам навијачки набој. Не очекујеш више да имаш с ким да се надгласаваш, с ким да се надмидрујеш скандирањима и паролама. С друге стране и тај део навијачког живота на улици је сведен на минимум с обзиром на то да их је све мање и да крећу на дерби стандардном рутом на којој ништа не може да се деси (част изузецима).


Размишљам како ће се ово одразити на млађе генерације које нису још осетиле шта значи вечити дерби?
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 25 May 2019 14:40    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=TYqYf1_W3wY
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 May 2019 15:58    Post subject: Reply with quote

Без обзира на сезону за памћење, ма и две сезоне...људи су у стању да сами себи помуте ум да више не знају да распореде у глави шта је шта. Па тако сада имамо свеопшту хистерију "Звездаша" имагинарних, оних који нам не прљају столице на стадиону, и чак и део оних који долази...који губи полако компас. Много лоше смо се показали уопште и као група и као навијачи, да ми у две године не можемо полу сезону да саставимо како треба а такве успехе ређамо. Као да су људи једва чекали да нешто не буде како треба да могу да кажу "е ево га разлог зашто не долазим". У данашњем свету навијања много је тешко урадити ово што смо ми на финалу купа. Неко би рекао ма освојили титулу, тачније две, играли Лигу шампиона...али само они који су у нашој кожи могу да схвате колико се лоше осећамо из унутра, због свега овога што гледамо и не можемо да исправимо а правог разлога за то нема. И онда у свом том сивилу, деси се онај потоп од недеље, где се видела жеља код људи, а након тога дерби где смо сви очекивали једно и били убеђени да ће тако бити и деси се друго, а ми останемо на трибини и навијамо како навијамо. Ове две ситуације тотално неповезане, а свака има тежину за себе, дају наду да још постојимо као права трибина. Да нисмо попримили одлике "Варвари шиптари" итд, да нас није сломио овај ријалити живот у Србији где се више не гледа домаћа лига него се прати шта раде "велики" клубови у другим државама. Још смо ту, још нас има! Ово после дербија је оно што имамо стварно и што има менталитет, челичне живце, има свој мозак, пркос, понос...све што треба једној трибини правој! И да није тога озбиљно би требали да се забринемо за даљу будућност трибине. Ипак, тако се наместило да смо хтели не хтели, били на испиту који се или полаже...или падаш и идеш у курац. Срећом ми смо га положили и себи доказали да умемо, да смо итекако ту и да ћемо се борити упркос свему...упркос непријатељима, упркос пријатељима који као да су непријатељи....на крају и није лоше да се ово деси овако. Много тога се јасније види. Када дође оваква ситуација нема фолирања...или можеш нешто или не.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop