DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СУБОТА 15 ЧАСОВА СВИ НА БРДО!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 15 Dec 2018 18:18    Post subject: Reply with quote

Мислим да је иста ситуација и за сутра као данас ... делегат сат времена пре меча излази и одлучује ...
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 15 Dec 2018 19:26    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
Браћо, на званичном сајту нашег клуба стоји да је утакмице између Звезде и чукаричког померена за 24 сата, што значи да би требала бити одиграна сутра у истом термину али поједини људи кажу да нема шансе ни тада... Има ли ико било какве информације? Наравно наше је да дођемо сутра па шта буде биће...


Па нисмо ми идиоти па да нас шетају као мајмуне од стадиона назад кући.. На страну новац, неко издвоји своје време ево већ 2 дана да гледа свој клуб а не зна се ни да ли ће играчи да се пресвлаче. И то све за 400 динара. Да не помињем унутрашњост. Ово је срамота шта се ради и ако се до сутра у 10 не буде тачно знало хоће ли се играти или не клуб треба да упути неку жалбу уколико има основа за то. Наравно да није проблем да се дође али да се зна за шта се долази а не да се кретени издркавају ту. Немој погрешно да ме схватиш, делимо став што се тиче овог дела који сам означио али не сме да се дозволи да лоповчине искоришћавају то због неких својих ситних играрија
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 15 Dec 2018 19:46    Post subject: Reply with quote

Маузер wrote:
Део Севера wrote:
Браћо, на званичном сајту нашег клуба стоји да је утакмице између Звезде и чукаричког померена за 24 сата, што значи да би требала бити одиграна сутра у истом термину али поједини људи кажу да нема шансе ни тада... Има ли ико било какве информације? Наравно наше је да дођемо сутра па шта буде биће...


Па нисмо ми идиоти па да нас шетају као мајмуне од стадиона назад кући.. На страну новац, неко издвоји своје време ево већ 2 дана да гледа свој клуб а не зна се ни да ли ће играчи да се пресвлаче. И то све за 400 динара. Да не помињем унутрашњост. Ово је срамота шта се ради и ако се до сутра у 10 не буде тачно знало хоће ли се играти или не клуб треба да упути неку жалбу уколико има основа за то. Наравно да није проблем да се дође али да се зна за шта се долази а не да се кретени издркавају ту. Немој погрешно да ме схватиш, делимо став што се тиче овог дела који сам означио али не сме да се дозволи да лоповчине искоришћавају то због неких својих ситних играрија


У праву си употпуности...
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 15 Dec 2018 22:16    Post subject: Reply with quote

Играчи сутра опет иду пут Брда и опет ће се тамо на лицу места знати на чему смо. Ово нема ни у једној лиги на свету, капирам и снег и непогоде, али нек скупе муда и кажу не игра се, игра се на пролеће, а не да малтретирају и нас и играче и све остале!
На нама је да се поново појавимо на Брду!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 16 Dec 2018 08:16    Post subject: Reply with quote

Колико видим, снег је престао да пада а и прогноза каже да неће опет почињати преко дана... Можда нешто и буде било од данашње утакмице ако се снег на време очисти. Ајмо Делије, сви на брдо!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Dec 2018 09:03    Post subject: Reply with quote

УТАКМИЦА СЕ ИГРА ДАНАС ОД 18 ЧАСОВА! АЈДЕ И ОНИ КОЈИ НИСУ ПЛАНИРАЛИ ДА ДОЂУ САДА НЕКА ОБУКУ ЧИЗМЕ И ЛАГАНО НА ПРОСЛАВУ ЈЕСЕЊЕ ТИТУЛЕ. ОВО МОРА ДА ДОБИЈЕ СВОЈ АДЕКВАТАН ОДГОВОР СВО ОВО ИЗДРКАВАЊЕ, А МИ НАЈБОЉЕ ЗНАМО КАКО СЕ ТО РАДИ!СВИ НА БРДО!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Dec 2018 10:16    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/7922/Dodite-na-Brdo-da-slavimo-jesenju-titulu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 16 Dec 2018 10:20    Post subject: Reply with quote

http://redstarbelgrade.rs/svi-na-brdo-da-cistimo-sneg-pomeren-pocetak-utakmice/
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Dec 2018 10:24    Post subject: Reply with quote

Шта све Звездаши неће урадити само да комшије не испадну у 5 у лигу!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 16 Dec 2018 10:25    Post subject: Reply with quote

Па јел смо господа или нисмо Laughing
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Dec 2018 10:49    Post subject: Reply with quote

ПОмерају из минута у минут. У 19 часова је дефинитивно!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 16 Dec 2018 10:52    Post subject: Reply with quote



Играчи нас зову, требамо им! Има довољно времена за све који су се премишљали да л да крену!
Сви на Брдо!!!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Dec 2018 10:54    Post subject: Reply with quote

Ни они још не знају да играју у 19 Laughing , али битна је поента шта пише...ајде сад да се потрудимо како ми знамо!
http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/7922/Dodite-na-Brdo-da-slavimo-jesenju-titulu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 16 Dec 2018 11:00    Post subject: Reply with quote

Била би фора да крене снег да пада Laughing Laughing
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 16 Dec 2018 21:26    Post subject: Reply with quote

Не зна човек ни шта да каже после овакве утакмице, одакле прво да крене? Нереално, као да је ово утакмица за себе одиграна, ван првенства, ван било чега. Људи купују карте на благајни а на терену још добра гомила снега. Улазак на стадион и очишћена 3-4 реда прва. Лопате у руке па чисти сам своју трибину ако хоћеш да стојиш на њој. Утакмица које се одлазе већ дан ипо, поново касни пола сата! Снег до колена буквално, као радна акција. Нереалне сцене...


Дал је реално да су ово слике са утакмице ЈСЛ?? Laughing
Па ово је сада виђено и ко зна дал ће икада више! Ко је ово пропустио стварно ће морати да иде још једно 20 година да му се можда нешто слично понови овако лудо. Не може застава на ограду јер су снежне дине више од ограде....невероватно али улазе људи и пуни се трибина! Навијање...прво полувреме добро, а друго...то је то због чега се иде на утакмице и оно што чекаш да ти се свремена на време догоди и испуни те навијачким трипом за ко зна који наредни период! Бакљаде, пароле, нова песма, возић, грудвање...једном речју БОЛЕС! Крај утакмице грудвање са играчима, подизање "трофеја", душмани хоће да нас униште...једноставно уз цео онај снег около...као бајка буквално навијачка. Ко није био баш се зајебао.
Одлично је што се осећа енергија и да тек имамо шта да покажемо у другом делу...нисмо могли боље да завршимо сезону на трибини од овога вечерас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop