DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Псж
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
СА89
ДЕЛИЈА


Joined: 31 Aug 2011
Posts: 168
Location: СЕВЕРна трибина

PostPosted: 11 Dec 2018 08:21    Post subject: Reply with quote

СКАКАЋЕМО И ПЕВАЋЕМО УЕФА МАФИЈА, ОПЕТ ЋЕ ЦЕО СТАДИОН БИТИ КОРЕОГРАФИЈА! Wink

Сваки човек на трибини да понесе шал, да направимо слику за памћење! ЈЕБЕШ ПАРЕ, МИ СМО ФУДБАЛ!
_________________
...а мозга нема, у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 11 Dec 2018 08:26    Post subject: Reply with quote

Ма брее...сад нам је прилика да модерни виде шта је за њих изворно...коју ми историју као клуб имамо, какве трофеје...ови има још милијарди да побацају да би дошли до пола тога! Шта год се десило...НЕКА ЦЕО СТАДОН НАВИЈА! Да им гаће спадају саме!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делиријум
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Feb 2011
Posts: 53
Location: чарВра

PostPosted: 11 Dec 2018 11:32    Post subject: Reply with quote

Да пробамо са:

АЛЕ АЛЕ АЛЕ О ПЕСЕЖЕ ДА КАРАМО АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ ОООО,
ЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ПОПУШИ НАМ ЕМБАПЕ(НЕЈМАРЕ) ЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ!

Сви заједно, цео стадион коп и до последњег судијског звиждука грмљавина! За ово се живи!

ЗВЕЗДА ИЗНАД СВЕГА И СВИХ!!!!!
_________________
"Није вино пошто приђе бјеше, није свијет оно што мишљасте. Барјактaру дариват Европу-грехота је о том и мислити!"
Back to top
View user's profile Send private message
Дисциплина91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2015
Posts: 33

PostPosted: 11 Dec 2018 17:10    Post subject: Reply with quote

Браћо моја, грмите са Севера док се не усеру!
Покажите им колика је наша љубав према Звезди.

Жао ми је што вечерас нисам са вама на Северу.




Поздрав из Добоја!




Звезда је живот!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 11 Dec 2018 23:23    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Dec 2018 00:34    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=P2zZe7mN14o
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 12 Dec 2018 09:20    Post subject: Reply with quote

После најубедљивијег пораза последњих година, срце је пуно после свега што су наши хероји на терену показали и ове полусезоне! Показали смо да смо успавани гигант који се буди.. Дошли смо до тога да се тресу гаће милијардерима на 1:2 док смо у налету и моменту када подрхтава Београд од песме.

Да ми је неко пре 2 године рекао да ће Павков да буши Ливерпул, да ће Гобеља да хвата волеј Буфону у ближи угао.. А на све то да ћемо грмети на Сан Паолу онако како смо пре 2 недеље. Велика жал што Енфилд и Парк Принчева нису видели оно што треба у пуном издању, за то смо живели... Сигуран сам да ни резултати на терену не би били онакви какви су били.

Навијање синоћ добро када се има у виду да смо губили скоро целу утакмицу. Корео у мету, разумели су сви ко је ко, као и цео свет.
Јел има неко тачан превод парола на француском? О овима преко пута све је синоћ речено.


ЗА ВИКЕНД СВИ НА БРДО - ЗА НАС! ОВО ЈЕ ЗВЕЗДА!

Господину Владану Милојевићу бланко уговор што се мене тиче.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Dec 2018 09:54    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/results?search_query=delije&sp=EgIIAQ%253D%253D
ПОгледати снимак по више пута...ово је нереално! Да на утакмици лиге шампиона, капитен тима води навијање! Дешавало се то на многим стадионима да позирају за сликање на местима која су за вођење навијања, али ово...ово нема нико! Осећај када су играчи са терена пришли ка трибини(на позив севера Very Happy ), и када су угледали вођу...најјача ствар коју сам видео у ко зна колико у назад! Ово је већ да нема даље, и ствар којом можемо не да се поносимо, него да кажемо да стварно нико ово нема! Ово није фолирање, додворавање ни са једне стране, ово је стварност коју ми тренутно живимо и требамо да уживамо у њој што је таква каква јесте! Јер ово се не виђа често, па можда и скоро никад!
Ми...почетак кореографија дал има шта да се каже на ту тему? Све што смо хтели да кажемо упаковали смо у слике и поруку а односи се баш на ово изнад што сам писао и не асамо то. Њима од када је клуб преузео овај арапин све више и више долази тог света на стадион а све мање људи беле пути. Навијачке групе које су забрањене су у главном белци, док им црнци воде причу. Тако да је ово вишеструка поента. Иначе вештачки клуб, са својом милијардом, дошао је на место где је оно што они траже узето још пре 27 година! Други пехари тек да не причамо...
Навијање...у моментима смо звучали боље него на Ливерпулу поготову пред почетак утакмице, пред гол, после гола....па и на крају где је већ огроман резултат узео данак међу људима, али је опет то изгледало добро! Шарпата...није она била најгушћа на Северу, знали смо ми то много боље када се договоримо...али прихватање целог стадиона и дизање шалова...то је већ ствар коју макар ја уживо нисам видео од стране нашег истока и запада...југ је можда некада и пратио нас раније чак и са шарпатом. Тако да је и то несвакидашња сцена за наш стадион. Мислим да смо се полако уиграли што се каже са ове 3 велике утакмице, и да ће оне бити добар темељ за неку будућност. Ни једна туча на трибини, све мање пијаних људи који не знају да се контролишу...исток и запад далеко више учествују у навијању и атмосфери...у најкраћем, у ове 3 утакмице смо направили искорак у сваком навијачком сегменту!
Пароле за одавдање почасти Француској која се некада борила заједно са нама(1914-1918), а данас је више нема...обележавање 100 година од победе у Првом Светском рату...су ствари које су још више дале на тежини нашем издању јуче.
Група преко пута...уз келнове, убедљиво највећи дебили који су гостовали на нашем стадиону. Људи без образа, части, било чега навијачког у себи, а онолика застава Ултрас. Могу са њом комотно дупе а обришу.
Све у свему као што рече друг изнад...сада субота и Чука, да затворимо ову сезону која је била пуна преокрета, осцилација, ненормално лошег и ненормално доброг! Да се полако још мало приберемо, па на пролеће да јуримо титулу која нам доноси све ово поново, али са много више искуства, знања, клубу пара...и много више шансе да идемо још даље!
БРАВО ДЕЛИЈЕ !


Last edited by Генералштаб on 12 Dec 2018 10:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Dec 2018 10:08    Post subject: Reply with quote













Нека уживају људи у правом фудбалу и правом навијању!
Кореографије, поруке, смисао и начин изражавања преко трибина...сигурно је један од најозбиљнијих приступа у целој европи. То је оно што нема скоро нико и што нас одваја од осталих!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 12 Dec 2018 10:27    Post subject: Reply with quote

Навијање просек за европске утакмице, тренутно је то то. 4000 навијача који су ту сваки викенд, плус 2-3 хиљаде који нису најредовнији, остало су симпатизери и љубитељи фудбала. Иста сорта људи као на ливерпулу, с тим што смо тамо водили све време, а синоћ губили, па је навијање било слабије.
Вођама капа до пода, као и увек. Свака реч између песама је погађала суштину. И летак и прича са шипке и све. С тим што не би смеле да се прекидају песме тек тако...као да смо секција хорског певања, а не навијачи. Тако дођемо у ситуацију да се навија, па вођа каже СТАНИ, па се песма буквално угаси и у тренутку настане мук на целом стадиону. Па као ајмо опет , ал сад боље и јаче, па на 3-4-САД загрми, па после опет зауставимо песму у секунди. Као да неко стиска play/pause на џубоксу, а не да смо навијачи. То себи могу да дозволе швеђани, швајцарци, пољаци, мађари...ми бисмо требали да смо пар степеника изнад у тим стварима. И још једна лоша ствар. Зашто се једна шмекерска група као што смо ми, уопште бави тако глупим вређањем противничких играча?Капирам да је неимар, свакоме ко има преко 20 година, један од најјаднијих и најодвратнијих ликова тренутно у фудбалу и разумео бих да су нам показали курчину, да су нас понижавали на конференцији, да су шиптар, хрват, балија...Ал сад да ми као јебемо неимара и екипу и да им посвећујемо песмице и то на енглеском језику....глупост. То је у рангу горе поменутих навијача, а не групе као сто смо ми.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Dec 2018 10:50    Post subject: Reply with quote

Farhazdinac wrote:
Навијање просек за европске утакмице, тренутно је то то. 4000 навијача који су ту сваки викенд, плус 2-3 хиљаде који нису најредовнији, остало су симпатизери и љубитељи фудбала. Иста сорта људи као на ливерпулу, с тим што смо тамо водили све време, а синоћ губили, па је навијање било слабије.
Вођама капа до пода, као и увек. Свака реч између песама је погађала суштину. И летак и прича са шипке и све. С тим што не би смеле да се прекидају песме тек тако...као да смо секција хорског певања, а не навијачи. Тако дођемо у ситуацију да се навија, па вођа каже СТАНИ, па се песма буквално угаси и у тренутку настане мук на целом стадиону. Па као ајмо опет , ал сад боље и јаче, па на 3-4-САД загрми, па после опет зауставимо песму у секунди. Као да неко стиска play/pause на џубоксу, а не да смо навијачи. То себи могу да дозволе швеђани, швајцарци, пољаци, мађари...ми бисмо требали да смо пар степеника изнад у тим стварима. И још једна лоша ствар. Зашто се једна шмекерска група као што смо ми, уопште бави тако глупим вређањем противничких играча?Капирам да је неимар, свакоме ко има преко 20 година, један од најјаднијих и најодвратнијих ликова тренутно у фудбалу и разумео бих да су нам показали курчину, да су нас понижавали на конференцији, да су шиптар, хрват, балија...Ал сад да ми као јебемо неимара и екипу и да им посвећујемо песмице и то на енглеском језику....глупост. То је у рангу горе поменутих навијача, а не групе као сто смо ми.

Кад мора некоме ко се удубљује у навијање да се црта...јеби га онда. Навијање прекидаш ваљда када видиш да на трибини од 18000 пева рецимо 3000...логично је ваљда да кажеш стани ово није ни за курац? Види колико нас је на шта ово личи? Некад мораш то да урадиш, а у утакмици каква је против псж а, ни један моменат није прави за то тако да, кад год да се то деси, не ваља. Али мора да се деси да не би било још горе. Имамо ту могућност да зауставимо људе у секунди и да већ за 10 секунди кренемо поново...да немамо озвучење на оваквим утакмицама, ми би тешко могли да дигнемо песму па бар минут или два, а прекидали би је исто толико. Тако да, колико год то изгледало тако како ти кажеш...бољи пут не постоји барем по мени.
Друга ствар што се тиче прозивања. Маракана је таква да не трпи те примадоне, никада нико није дочекан са цвећем а то раније није ни било толико распрострањено као данас, ал си и тада имао "јутрос ми се курац диго пушиће га Луис Фиго", на сваки контакт Роналда са лоптом цео стадион је звиждао...итд. Међутим, данас је све отишло у три лепе, и много је приметније све то. Па онда имаш ситуације да неке клинке хоће да утрче на терен док тренира псж да би не знам шта урадиле оном циганину неимару. Њих пар су постали предводници те накарадне филозофије да он игра сам за себе а не за клуб у коме игра. Да њих пар имају своје фанове широм света као да играју индивидуалан спорт а не колективан. Та хистерија је захватила и Србију, што је мени иначе јако смешно. Да неко од наших клинаца хоће да се шиша као онај циганин или да девојчице луде за њим. Јесте тога било и раније, али никада на овај "гранд, пинк, задруга..." фазон. Ово више нема везе са фудбалом јер гарантујем да ти људи не прате домаћи фудбал прво, а тешко да прате и страни, евентуално оно што су преко сонија научили. Што рецимо нико не плаче за Зиданом, Малдинијем, Тотијем на овај накарадни начин? Па чак и луди Марадона нека буде пример. Узми ове набројане играче и ове садашње и схватићеш шта хоћу да кажем. Север, као одбрамбени механизам од ових ствари мора да реагује, а на овакву хистерију међу људима који не знају ни шта раде, мора да следи и жесток контра одговор. Нема ту ничега шмекерског или не шмекерског, нека се свако дете запита када дође кући зашто је његов идол вређан, нека родитељи мало покушају да схвате где иде све и да им деца постају мали клонови ретарда попут неимара. Довољно је било у Паризу видети када му се скандирало фак ју неимар, што је човек застао и погледао у правцу трибина и још гестикулира климајући главом у фазону "добро добро". Па то можеш да видиш овде на зонским утакмицама када некоме добацују, а ова "звезда" се увредила очигледно како је неко могао уопште да се дрзне да његово име стави у лош контекст. То су те нарцисоидне личности које са пуно пара праве много штете поготову фудбалу онаквом каквог га ми волимо. И зато никада неће бити дочекани овде са цвећем.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Dec 2018 10:53    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=6LTcOt3XXMo
https://www.youtube.com/watch?v=QYiCP1kxL1E
Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 12 Dec 2018 11:03    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=WjsZlc2CI2s
https://www.youtube.com/watch?v=rL68NKEWGgg
Шта је заједничко за ова два клипа? Па смех првих 15-20 секунди..то је то што нема цену!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 12 Dec 2018 11:11    Post subject: Reply with quote

За Стефана је скупљено
406.167 динара
73,15 конвертибилних марака
132,2 евра
20 Шведских круна
20 денара
10 долара
Свака част Делије!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 12 Dec 2018 11:55    Post subject: Reply with quote

СВе све,ал ко се сети палме да дода на кореографији тај је краљ Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop