DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-ТСЦ-среда-куп!

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 18 Nov 2018 11:29    Post subject: Звезда-ТСЦ-среда-куп! Reply with quote

У среду играмо куп утакмицу са клубом из Бачке Тополе у 15 часова. Због славе, лошег времена, утакмица је стављена у овај, мало је рећи, незгодан термин. Лоше време, слава, шеснаестина финала са клубом из прве лиге, сви предуслови створени за оне који хоће да уживају у навијању! Зато, оваква утакмица се никако не пропушта! Овде је битно да они који дођу знају што су дошли, па колико год то било људи!
Наш клуб и ми ове године идемо на дуплу круну, и овакве утакмице морају да се одиграју да би стигли до тог циља, а наша група мора да покаже да је уз клуб увек.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Омладинaц011
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 May 2018
Posts: 83
Location: Београд

PostPosted: 18 Nov 2018 16:01    Post subject: Reply with quote

Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!!
_________________
... напред младићи куцно је час, Северна Армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Nov 2018 20:08    Post subject: Reply with quote

Ма ово су утакмице где треба да уживаш и некада су овакве утакмице служиле за спонтане спрдње. Додуше и првенствене су служиле у неком кризном времену за то јер није било људи једноставно...али данас када смо зрели као група, знамо шта можемо да очекујемо од људи који долазе на куп утакмицу средом у 3 сата и то са неким друголигашем који је 5 и на табели. Цар Константин ми први пада на памет када смо играли са њима. Навијање никад боље иако је било свега пар стотина људи максимално.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 19 Nov 2018 23:48    Post subject: Reply with quote

Е сад је прва прилика да се неко пожали на термин у овој сезони, а не да људи кукају кад је субота у 7 зашто није у 9, кад је у 9 онда не могу да се врате кућама...али шта је ту је, свако ко може мора бити на Северу у среду!
Овакве утакмице бар мени имају огромну драж, увек су биле зезање, певање из срца, на оваквим утакмицама се увек давало све од себе и најбоље се навијало.
Не долази Тополјаи Спорт Клуб сваки дан на Маракану!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 20 Nov 2018 10:38    Post subject: Reply with quote

Сутра искрено не очекујем више од 2000 људи, ако нас и толико буде, али зато знам да сваки човек који буде дошао сутра на трибину зна где је дошао, и да ће дати све од себе, и да ће бити врхунско навијање!
Сутра само победа долази у обзир, иако наш гост сутра није нимало наиван, да презимимо у купу, па да на пролеће нападамо и ту дуплу круну!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Nov 2018 10:43    Post subject: Reply with quote

Тужно је то што у напред већ предпостављамо шта нас чека а умели смо и по 5000-6000 само у копу да имамо на оваквим утакмицама...мада је увек остављам резерву да се изненадим...са нама се никад не зна. Кад очекујеш људе њих нема, када мислиш да их неће бити, дођу у већем броју него што си мислио....видећемо. Али сигурно је да стварно сваки човек који дође сутра зна зашто је ту и то је највећа тежина сутрашње утакмице. Сигурно их има још који стварно не могу да стигну, али ко дође то је то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 20 Nov 2018 18:25    Post subject: Reply with quote

играмо против куба који финасира мађарска влада, тако рећи као да играмо инострану утакмицу
Back to top
View user's profile Send private message
Норт Арми
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2018
Posts: 27

PostPosted: 21 Nov 2018 11:18    Post subject: Reply with quote

Лоше време а прехлађен сам већ, слаб противник, имам школу поподне... и био сам ближи томе да прескочим ову утакмицу, али јутрос ме је нешто ухватило и ја морам да одем на утакмицу тако да бежим из школе Smile Ако се још неко размишља да ли да дође, из ко зна ког разлога, мислим да се нико неће покајати ако дође! Ајмо цигани сви на стадион!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 21 Nov 2018 17:06    Post subject: Reply with quote

Права журка је на оваквим утакмицама !
Свака част свима који су били...браво ЗВЕЗДО !
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 21 Nov 2018 17:37    Post subject: Reply with quote

Нема бољег спектакла од овог, још смо имали групу преко пута Very Happy . Занимљиво је то што их је било у једнаком,ако не и већем броју него било које друге групе ове сезоне.
Све у свему прави Звездашки дан, прави људи на стадион.
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 21 Nov 2018 19:45    Post subject: Reply with quote

Фино поподне на Северу, упркос можда најмањој посети у претходних 12,13 година...ако грешим нека ме исправи неко...Песма права, певљива, мелодија одлична, баш како треба!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 21 Nov 2018 21:41    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/mWL_OhWPS_g
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 22 Nov 2018 15:14    Post subject: Reply with quote

Олако се прешло преко ове утакмице. Бедан смо народ, и незахвална говна. 1000 људи дође да гледа тим који је победио Ливерпул. Слава, ма важи. Хладно? Гледаш њене противнике шабане. Ајде играј и бори се, за кога?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 23 Nov 2018 09:54    Post subject: Reply with quote

Јесте била слава,јесте био радни дан,јесте био незгодан термин,јесте било лоше време,све то стоји ал да ми бар 5000 људи не можемо да скупимо, никако ми то не иде у главу.
5000 Људи јесте мало и пре пар година би били шокирани са том бројком,ал дошло је неко друго време где бих сад искрено био пресрећан и да нас је макар тих 5000 људи било,ал ми смо говна од људи,превише смо незахвални и треба нас бити срамота ови момци никако нису заслужили да их овако разочаравамо из утакмице у утакмицу све више.
Нова песма пун погодак, може цео дан да се пева,играчи стандадно на висини задатка,сад следи Ниш па да се спремимо за једну од најважнких утакмица у историји клуба!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Nov 2018 10:26    Post subject: Reply with quote



Ако ово није за опомену не знам шта јесте? СВИ У НИШ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop