DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Ливерпул
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1416

PostPosted: 04 Nov 2018 18:10    Post subject: Звезда-Ливерпул Reply with quote

МИ НЕМАМО СТОТИНЕ МИЛИОНА У ИГРАЧИМА АЛИ ИМАМО СРЦЕ И МАРАКАНУ! ЗАТО, ШТА ГОД БИЛО У УТОРАК, ДА ПОКАЖЕМО ЦЕЛОМ СВЕТУ ДА ЈЕ ОНО ШТО ЋЕ ВИДЕТИ НА СТАДИОНУ СМИСАО ФУДБАЛА И ДА НАПРАВИМО АТМОСФЕРУ ДА ПРОТИВНИЧКИ ИГРАЧИ И НАВИЈАЧИ НЕ ЗНАЈУ ДАЛ ВОДЕ ИЛИ ГУБЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Nov 2018 07:36    Post subject: Reply with quote

Нормално је надати се нечему и сигурно зато и идемо на утакмице, али ако не крене све како смо се ми потајно надали, да загрмимо, у инат оним милијардама преко пута нас! Немој да су људи у грчу само и да су стегнути. Играмо такмичење које играмо, ми смо већ победници шта год било! Много је леп осећај ако већ сад знаш да ти не може ништа пореметити срећу коју имаш! Зато пусти глас да буде као никад до сад!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Иницијатор
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Apr 2014
Posts: 124

PostPosted: 05 Nov 2018 11:23    Post subject: Reply with quote

Нормално је надати се нечему... Надати се да ћу срести у кафани пре утакмице неког домаћег Џерарда... Rolling Eyes Laughing
Најгора сорта људи.
Back to top
View user's profile Send private message
cattivoragazzo14
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2018
Posts: 12
Location: СвеСрбија

PostPosted: 05 Nov 2018 11:33    Post subject: Reply with quote

оће ли играти козојеб саћири? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Пера којот
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Feb 2014
Posts: 245

PostPosted: 05 Nov 2018 13:04    Post subject: Reply with quote

Ја верујем да можемо да направимо добар резултат сутра само ако ми покажемо ко смо и шта смо. Шиптарско говно је давало изјаве како Звезда није баш најбољи тим, онај неки други је причао како нема боље атмосфере од њиховог стадиона док са друге стране наши играчи мудро ћуте и тренирају. И ови домаћи ливеруп фан кубови су на њиховом форуму писали како су узимали читаве пакете само због ове утакмице, е на нама је сад да им свима покажемо ко смо и где су дошли!!! Немојте се разочарати шта год да буде доле на терену, ал само треба да дамо све од себе па шта буде. Буквално мора да се тресе цео стадион, да Север својом позитивном енергијом да ветар и осталим трибинама, а и играчима да сви упамте тај дан.

Уживајте! Само јако! Напред Звездо!
Back to top
View user's profile Send private message
Дака
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2018
Posts: 4
Location: Од главе Зете до града Спужа

PostPosted: 05 Nov 2018 13:49    Post subject: Reply with quote

cattivoragazzo14 wrote:
оће ли играти козојеб саћири? Laughing


Није га повео Клоп у Београд, извукао се шиптарчић..
Back to top
View user's profile Send private message
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 506
Location: Црна Гора

PostPosted: 05 Nov 2018 16:13    Post subject: Reply with quote

Ово је већ други случај да није смео да дође, после Шефки Кућија 1996. године.
Ипак, долази Ловрен, шиптарски брат, који воли да пева Томпсонове песме "За слободу, за дом браћо боримо се ми..."
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 05 Nov 2018 16:23    Post subject: Reply with quote

Они људи појма немају где долазе.. онај мучени мане ладно каже да сумња да је атмосфера овде боља него тамо
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 05 Nov 2018 17:16    Post subject: Reply with quote

Ма какав шаћири и ловрен,немојмо превише да се бавимо тим гмизавцима.Треба да славимо Звезду,треба да покажемо шта је право навијање,шта је права страст,шта је прави фудбал. Подршка за играче свих 90 минута без обзира на резултат.Можда не вреде по 100 милиона евра али остају после утакмице са 2000 навијача да певају и навијају,то су наша браћа! Да заједно направимо чудо и добијемо енглеска говна!
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 05 Nov 2018 17:54    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/marakana-pozdravlja-junake-iz-1973/310832
Још један сјајан потез, као и онај да пре почетка меча са Наполијем, почасни круг одраде они због којих смо европски и светски шампиони!
Друга ствар, има људи који воде бригу о томе али бих волео истаћи. Да се са прављењем буке и певањем крене пар минута пре изласка играча на терен, значи пре дизања кореографије (уколико је буде Very Happy ). Замислите играче њихове како се спуштају из правца свлачионица ка терену а отуда заглушујућа бука и све дрхти око њих! Као у пакао да силазе! Ногице лагане да им се одсеку! А нашима пуна срца због тога Twisted Evil
Не знам шта бих дао да видим погледе њихове тада.
Ајмо сутра да свако да све од себе, буквално све, да олакшамо нашим играчима и да сви заједно направимо чудо!!! Фудбал је прелепа игра зато што, између осталог, не побеђује увек најбољи и најскупљи. А само уз нашу несебичну и огромну помоћ свих трибина могу да испуне тако нешто!
Да грми и да се тресе све сутра, нек' се споје небо и земља од песме и славља!
'АЈМО, 'АЈДЕ, СВИ У НАПАД!
Back to top
View user's profile Send private message
ragazzi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2018
Posts: 33
Location: Unutrasnjost

PostPosted: 05 Nov 2018 21:35    Post subject: Reply with quote

Са оваквим утакмицама се улази у историју,а ја сам готово сигуран да ће се много тога лепог десити сутра увече на нашем стадиону, знала је Маракана да прогута и веће але од овог Ливерпула...Неће знати шта их је снашло, ја не сумњам да ћемо сутра бити брутални како на терену тако и ми на трибинама,зато сутра буразери само лагано без нервозе и грча и наши су...
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 06 Nov 2018 11:08    Post subject: Reply with quote

Можда не би било лоше да се скрене пажња са шипке људима да ми играмо и првенствене утакмице,не само европу. Пробати их тргнути.
Што се ове утакмице тиче, нема шта да се прича. Утакмица ће сигурно бити за памћење
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 06 Nov 2018 19:29    Post subject: Reply with quote

Што је једном господин Јохан Кројф рекао "Да ли сте некада видели врећу новца како игра фудбал?" то се данас показало још једном!
ХВАЛА ТИ ЉУБАВИ НА ОВОЈ НЕЗАБОРАВОЈ НОЋИ, БРАВО ЗВЕЗДО, СВИ У СУРДУЛИЦУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 06 Nov 2018 19:35    Post subject: Reply with quote

Ала смо уболи кореографију и паролу.. Хвала Богу што ми је омогућио да доживим ово, слави циганијо
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 06 Nov 2018 20:10    Post subject: Reply with quote

Мени је ово нестварно. Ја не знам да ли сањам људи??Како да се захвалим и одужим играчима , какоооо???
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop