DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Сви у Земун!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 05 Oct 2018 11:13    Post subject: Сви у Земун! Reply with quote

ДЕЛИЈЕ, САД КАО НИКАД ДА ПОКАЖЕМО НАШИМ ЈУНАЦИМА ДА СМО УЗ ЊИХ, ДА СМО ИМ ЗАХВАЛНИ НА СВЕМУ УРАЂЕНОМ ДО САДА! БОРБА ЗА ТИТУЛУ СЕ НАСТАВЉА, ПОРАЗ НА СТАДИОНУ У ПАРИЗУ НЕ СМЕ ДА ОСТАВИ НА НАС БИЛО КАКАВ НЕГАТИВАН ТРАГ! НИШТА НЕ ИДЕ ПРЕКО НОЋИ И ЗАТО СТРПЉИВО УЗ КЛУБ! ДОЧЕКАЛИ СМО И ОНО ШТО НИСМО ИМАЛИ СКОРО 3 ДЕЦЕНИЈЕ, ДОЧЕКАЋЕМО ЈОШ ЛЕПИХ СТВАРИ СИГУРНО АЛИ ЈЕ ПОТРЕБНО ДА ВЕРУЈЕМО У ЊИХ И ДА БУДЕМО ТУ! НЕДЕЉА 13 ЧАСОВА!
ЈЕБЕШ ПАРЕ МИ СМО ФУДБАЛ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 616
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 05 Oct 2018 12:07    Post subject: Re: Сви у Земун! Reply with quote

Делије Север wrote:
ДЕЛИЈЕ, САД КАО НИКАД ДА ПОКАЖЕМО НАШИМ ЈУНАЦИМА ДА СМО УЗ ЊИХ, ДА СМО ИМ ЗАХВАЛНИ НА СВЕМУ УРАЂЕНОМ ДО САДА! БОРБА ЗА ТИТУЛУ СЕ НАСТАВЉА, ПОРАЗ НА СТАДИОНУ У ПАРИЗУ НЕ СМЕ ДА ОСТАВИ НА НАС БИЛО КАКАВ НЕГАТИВАН ТРАГ! НИШТА НЕ ИДЕ ПРЕКО НОЋИ И ЗАТО СТРПЉИВО УЗ КЛУБ! ДОЧЕКАЛИ СМО И ОНО ШТО НИСМО ИМАЛИ СКОРО 3 ДЕЦЕНИЈЕ, ДОЧЕКАЋЕМО ЈОШ ЛЕПИХ СТВАРИ СИГУРНО АЛИ ЈЕ ПОТРЕБНО ДА ВЕРУЈЕМО У ЊИХ И ДА БУДЕМО ТУ! НЕДЕЉА 13 ЧАСОВА!
ЈЕБЕШ ПАРЕ МИ СМО ФУДБАЛ!


Последњу реченицу на барјак!!! Земун мора да гори,шампиони су тамо,недеља 13 часова !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 05 Oct 2018 15:52    Post subject: Reply with quote

Делије, браћо!
Сада је баш највише на свету тренутак да нашим играчима улијемо велику подршку коју ће да памте више од овог пораза. Ајде да направимо наше спонтано лудило да буквално, али буквално онај ко буде водио сиђе доле и остави масу да у трансу лудује док се заставе вијоре. Мање више(да се неко не наљути) у Земуну ћемо бити сви који се међусобно знамо или другарски или из виђења, хајде да направимо позитивну енергију и дигнемо наше шампионе!
Нека свако ко легне у суботу увече размисли како да се одужи овим људинама, циганима, јер смо ми ти које овај пораз није ни дотакао и који никад неће окренути леђа! Да на полувремену играчима већ вратимо осмех на лица без обзира на резултат!
МИ ВОЛИМО КЛУБ СВИМ СРЦЕМ! МИЛИОНИ, БИЛИОНИ СУ ПРОЛАЗНИ, А ЊУБАВ КА ЊОЈ ЈОШ ЈАЧА ЈЕ! СВИ У ЗЕМУН!
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
DelijeVeternikNSCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 May 2018
Posts: 22

PostPosted: 06 Oct 2018 21:30    Post subject: Reply with quote

Колико је карта за текму? Нови Сад је сутра у Земуну! Звезди треба подршка !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Oct 2018 21:32    Post subject: Reply with quote

500 динара је карта...ако су људи могли за париз да издвајају по 150 еура за карту само...могу ваљда и људи 500 динара за Земун!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 07 Oct 2018 17:35    Post subject: Reply with quote

На страну све,али ово је већ болест шта радимо рукама у пјесмама,нарочито код "по зими киши..."као група дегенерика која је дошла први пут на утакмицу. Очито је потребно да неко са шипке узме мегафон и као дјеци од десет година полако објасни како се тапше и пјева,макар то трајало цијело полувријеме. Све горе и горе,јел могуће да се не може тапшати и пјевати истовремено или људе једноставно боли курац па само отаљавају
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Oct 2018 18:16    Post subject: Reply with quote

Леп дан данас у Земуну...бројност солидна као и прошли пут рецимо исти термин исто време можда овај пут и за нијансу више људи...навијање је могло боље...али мало је умор стигао људе од путовања и ово је одлично да овако у пар дана изнесемо и извучемо навијачки добро гостовања...било у паризу, било у Земуну....сад заслужени одмор, па поново у борбе које нас очекују.

Last edited by Генералштаб on 07 Oct 2018 18:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Oct 2018 18:46    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=WQH2iTEWasw
На овом форуму под ником Девилс Омладинац, у стварном животу Александар Живковић-Жика Боксер...легенда Севера, борац за Србију...нас је напустио! Нека му је вечна слава, Бог душу да му прости!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DelijeVeternikNSCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 May 2018
Posts: 22

PostPosted: 07 Oct 2018 19:10    Post subject: Reply with quote

Ја контам да би требало да се певају неке брже песме да се дигне маса овако кад певају ја сам године и тако те песме сморе се и ову нову треба певати ту сам Звездо...
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 07 Oct 2018 19:15    Post subject: Reply with quote

DelijeVeternikNSCZ wrote:
Ја контам да би требало да се певају неке брже песме да се дигне маса овако кад певају ја сам године и тако те песме сморе се и ову нову треба певати ту сам Звездо...

Ти отиђи до кафане па наручи себи бржу песму... Доказано је милион пута да се увек свака песма може отпевати како треба, питање је само воље, жеље и хтења.
Back to top
View user's profile Send private message
незнани
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Sep 2011
Posts: 483

PostPosted: 07 Oct 2018 22:25    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=WQH2iTEWasw
На овом форуму под ником Девилс Омладинац, у стварном животу Александар Живковић-Жика Боксер...легенда Севера, борац за Србију...нас је напустио! Нека му је вечна слава, Бог душу да му прости!


Бог да му душу прости







Back to top
View user's profile Send private message
Casual
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jun 2010
Posts: 48

PostPosted: 08 Oct 2018 04:49    Post subject: Reply with quote


_________________
Ратко Младић!
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 08 Oct 2018 09:50    Post subject: Reply with quote

незнани wrote:
Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=WQH2iTEWasw
На овом форуму под ником Девилс Омладинац, у стварном животу Александар Живковић-Жика Боксер...легенда Севера, борац за Србију...нас је напустио! Нека му је вечна слава, Бог душу да му прости!


Бог да му душу прости









Последњи поздрав Жики. Бог да му душу прости.

пс. Ово би све требало пребацити у "заувек са нама". Овде ће се брзо изгубити.
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 08 Oct 2018 11:22    Post subject: Reply with quote

Вечна ти слава брате! Почивај у миру.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Краљ Петар
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Jul 2018
Posts: 133

PostPosted: 08 Oct 2018 12:23    Post subject: Reply with quote

Солидно навијање јуче и врло важна победа за наш тим!
Сад репрезентативна пауза па да се вратимо још бољи после ње! Надам се да ће људи схватити тренутак и да ће бити пун стадион следеће недеље!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop