DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 23 Sep 2018 22:14    Post subject: Reply with quote

Буквално дерби за заборав. Стигао умор и нас и играче изгледа, а и мислили смо лако ћемо, ја први, нажалост. Али ако смо ми били слаби, шта рећи за прекопута? Што нису дошли на дерби?
Десио нам се лош дан, имамо право понекад, није морало баш данас кад смо требали да гурамо играче до важне победе, али добро... Већ у среду иде Крушевац, мора бити боље. Што се дреса тиче, јесте ружна слика, неспоразум и јеби га, готово сад, било и прошло, као да је прва међусобна глупост.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 23 Sep 2018 23:32    Post subject: Reply with quote

Ушли смо у утакмицу и ми и играчи као да већ водимо 3:0 или као да ће се стока сама победити...попили смо директ у фацу и ми и они и то је то. Никад никоме такав приступ није донео ништа добро, па није ни нама вечерас. Дерби је то...у овој ситуацији прекопуташима убедљиво најбитнија утакмица ове полусезоне, ишли су на све или ништа..и добили барем нешто...није проблем изгубити (ми чак нисмо ни изгубили, иако се тако осећамо), али проблем је у дербију не дати 200% увек и у свакој ситуацији! Није лош овај шамар да се спустимо на земљу, али када се подвуче црта, опет сасвим добро стојимо, тако да идемо даље.
Овог пута стварно нисмо имали никаквог противника на трибинама, али и ми сами смо реално били баш такви, мање више никакви. Није искоришћен ни 50% потенцијал трибине са данашње утакмице. Само један човек са мегафоном и то скроз до истока, а овамо две трећине трибине ниједан мегафон. Океј, ко је хтео да навија, може и без мегафона, да прати ситуацију...или видимо да ипак не може када је оволики број људи. Још човек са мегафоном био заклоњен силним барјацима, буквално се није видео...и опет почесмо да навијамо тек кад дадосмо гол, до тада је било океј момената али слабо за дерби. Бакљада одлична
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 24 Sep 2018 04:22    Post subject: Reply with quote

Трипл кил ахаха Arrow https://youtu.be/yVLfCDbvKdk

Ја не верујем да ћу опет доживети да се 3 пута радујем за један гол на јна.. Laughing у сваком случају добар дерби, слажем се да смо заједно са играчима ушли превише опуштени у меч, ипак су њихови играчи напаљени.. није мала ствар да те бодри 5 фракција Very Happy

Идемо даље.. пунимо гостујуће секторе и Маракану
Ајде СЕВЕР
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 24 Sep 2018 05:51    Post subject: Reply with quote

Не разумем онакво мртвило на трибини,ок играли су како су играли али ако неко има кредита то су они доле на терену,људи блену у терен,блену у ове преко пута,али никако глас да се пусти, север лепо упакован само мало да се људи тргну и грмело би како треба.Какав умор каква засићеност,преко ноћи смо постали одвратно размажени и брзо заборавили у каквом смо до скоро били каналу и сад налазимо изговоре.Шта ћемо ако не дај Боже лоше крене,како ћемо звучати ако сад овако звучимо кад је скоро па идеално.Дошли људи јуче да виде 0-5 и то ти је,све осим 0-5 је катастрофа,а ни на 0-5 не би глас пустили.Спустимо се што пре на земљу јер нећемо освојити Лигу Шампиона а ни стока неће тек тако скинути гаће пред нама.
Back to top
View user's profile Send private message
sr[B]
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Oct 2010
Posts: 52
Location: Нови Сад

PostPosted: 24 Sep 2018 07:03    Post subject: Reply with quote

Бројка је била одлична, обзиром на тампон зоне, њихове групе, подгрупе и разреде...Север пун, цео један сектор запада, сасвим пристојна бројка.

Међутим од самог почетка се навијало са 50%, и не може изговор да нам буде, како су они ушли јаче, срчаније, јер првих 10 минута, увек грми против кога год да играмо... Нити нам изговор може бити то што се прекопуташи нису чули, ови са леве стране су се и чули богме пар пута.
Back to top
View user's profile Send private message
Casual
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jun 2010
Posts: 48

PostPosted: 24 Sep 2018 07:10    Post subject: Reply with quote

Бакљада https://www.youtube.com/watch?v=UjOle3Jfo_g
_________________
Ратко Младић!
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 24 Sep 2018 08:47    Post subject: Reply with quote

На последњих 10 дербија на јна, једва 2 пута да је то звучало како треба. Ово све остало је невероватно мучење. А још невероватније је да не исправљамо грешке, него стално их понављамо и као да нас све заболе курчина. Изговори како преко пута и поред себе немамо навијачку групу су глупи до бола и боље да их не помињемо. Шипка је на овом дербију можда била и најлошија икада, трибина стандардно незаинтересована. Вођу чује и види 10% људи, лош избог песама, људи или не знају или неће да се потруде да чују која је строфа, ал се песма форсира и даље по десет минута. Свака песма се певала само по један круг и после тога пола трибине стане и не пева. На терену туга и уместо да им ми помогнемо сад кад већ има простора, кад није паника за бодове, за титуле, за европу...ми ко најгори симпатизери они. Морамо некако наћи начин да личимо на навијаче на оном њиховом распалом стадиону, јер сем визуелног све остало је курац.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 24 Sep 2018 09:19    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=agejeAElsa8
Добро је да смо сви свесни грешака и да на томе треба да се ради. Јер смо дошли у ситуацију да се мало погубимо због успеха које доживљавамо. Увек треба да нам буде на уму где смо били пре 5 година а где сад. Није то уопште далеко. Нека су и играчи овај пут "заказали", ми смо тек! Зато ми да кренемо од себе, да не би за 6 месеци постали барселонина публика или реалова....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Дете Београда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Dec 2010
Posts: 32

PostPosted: 24 Sep 2018 13:03    Post subject: Reply with quote

Само да напишем, ако читају ово гробари са југа, нико са севера није певао ево вам курац на ваше скандирање за покојног дечка. Не знам шта сте ви чули, али то није скандирано уопште. Ми смо у том тренутку вас дозивали са нема поделе, а после тога је скандирано јебо вас вучић.
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 24 Sep 2018 17:26    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Што се дреса тиче, јесте ружна слика, неспоразум и јеби га, готово сад, било и прошло, као да је прва међусобна глупост.

Грешка због које сад пишу сви живи медији како домаћи тако и инострани како смо се тукли са браћом из Русије око некаквог дреса... Брука бре... Штета што нису неке озбиљније главе сишле доле да реше то са нашим људима..
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 25 Sep 2018 08:16    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Idemo delije wrote:
Што се дреса тиче, јесте ружна слика, неспоразум и јеби га, готово сад, било и прошло, као да је прва међусобна глупост.

Грешка због које сад пишу сви живи медији како домаћи тако и инострани како смо се тукли са браћом из Русије око некаквог дреса... Брука бре... Штета што нису неке озбиљније главе сишле доле да реше то са нашим људима..

Дај бре кога боли курац шта пише цео свет?? Па кад би се тиме водили не би постојали више. Какви Руси, каква брука....туку се браћа рођена а не неко на трибини. Битно је иза тога како се то гледа и зато кога боле пенис шта прича "цео свет". Пишам се на тај свет лажни...где се само чека наша пропаст пошто су сви остали одавно већ пропали...па сад чекају било шта да би причали. Било прошло...иде се даље, свако нормалан неће од једног песничења које је очигледно испало услед неспоразума, а трајало је 10 секунди, да прави не знам шта...сем поменутог "света". Овде стављамо тачку на ову тему...живите живот тамо где треба а не у "свету"...и биће вам много лакше и јасније све!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop