DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Наполи
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 19 Sep 2018 20:50    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Дефинитивно једна од најбољих структура људи на Северу за овакве утакмице од кад ја идем! НИ ЈЕДНА ТУЧА, чак људи нису били ни усрани како умеју, нема оних са оним картонским шеширима што су се продавали напољу

Стварно невероватно! Буквално сам скенирао људе у маси не бих ли наишао на те стандардне појаве када су овакве утакмице у питању, али није их било, на северу су преовладали људи из група, што би се рекло стари навијачи, а горе по боковима ови други... али су сви дисали као један. Е сад што се навијања тиче могло је сигурно боље искористити онолику масу али опет то је стандардна бољка ових утакмица, људи путују са разних страна цео дан и многи су преморени и овакви и онакви па је и навијање такво, само на моменте врхунско...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 Sep 2018 20:56    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=FZchlgOIP2o
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Бакеро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2010
Posts: 71

PostPosted: 20 Sep 2018 05:36    Post subject: Reply with quote

што се тиче кореографије, овај детаљ све говори:
'ладно се види лого пуме на дресовима Exclamation Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Sep 2018 07:21    Post subject: Reply with quote




Колико ме сећање служи, Маракана није никада ништа боље видела од овога....СПЕКТАКЛ то је то!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 20 Sep 2018 17:04    Post subject: Reply with quote

Све је било на нивоу, нема шта. Корео фантастичан, навијање обзиром на стање на терену такође солидно, на моменте баш баш фино. Против Ливера и француских арапа ће вероватно бити још инфериорнији што се тиче игре и терена, па већ сада треба некако људима допрети до мозгова да не играмо против Јавора или Напретка већ против најјачих тимова на свету! И ако буде сваки погрешан пас наших играча утицао на интензитет навијања, онда јебига, ми онда нисмо навијачи. НАВИЈАЈ 150% И НОСИ ИГРАЧЕ НА ТЕРЕНУ ПА МАКАР ДА НЕ МОЖЕМО ДВА ПАСА ДА СПОЈИМО! А не да чекаш да одиграју дупли пас, изборе корнер, дају гол па да паднеш у транс...баци својим навијањем ти њих у транс, па нека они лете по терену ношени твојим хуком, а не обрнуто.
Али опет, и поред те блокаде и психолошке стеге, било је доста добро.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 20 Sep 2018 18:18    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
Против Ливера и француских арапа ће вероватно бити још инфериорнији што се тиче игре и терена, па већ сада треба некако људима допрети до мозгова да не играмо против Јавора или Напретка већ против најјачих тимова на свету! И ако буде сваки погрешан пас наших играча утицао на интензитет навијања, онда јебига, ми онда нисмо навијачи. НАВИЈАЈ 150% И НОСИ ИГРАЧЕ НА ТЕРЕНУ ПА МАКАР ДА НЕ МОЖЕМО ДВА ПАСА ДА СПОЈИМО! А не да чекаш да одиграју дупли пас, изборе корнер, дају гол па да паднеш у транс...баци својим навијањем ти њих у транс, па нека они лете по терену ношени твојим хуком, а не обрнуто.
Али опет, и поред те блокаде и психолошке стеге, било је доста добро.

Сјајно запажање,вероватно једина мана на утакмици,нешто што је стварно мучно за гледање. Ем што те сатерају у 30 метара на терену ем мук на трибинама(али смо успевали да се тргнемо брзо),а долазе екипе дупло јаче и биће још теже. Можда би могло да се проба са звиждањем при њиховом нападу,када нас баш притисну,па на сваки наш добар потез песма,притисак,хук да би покренули екипу. Радили смо то већ пар пута пре,чини ми се једном против Напретка,генерација са Перовићем,када нам је баш лоше ишло. Сећам се да је баш грмело,притисак на оба тима је уродио плодом,наши играчи си су тргли. Остало ми то баш онако упечатљиво,као да је кошарка,а упалило је.
Иначе сјајно вече,коначно дочекасмо ту лигу шампиона,било је све како треба и како доликује Звезди и Делијама.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Sep 2018 21:08    Post subject: Reply with quote

Много је велика замка и варка то. Људи мисле да су довољни јаки да могу да издрже и понесе их утакмица и уђу у њу а тамо нема доброг фудбала са наше стране јер је тако једино вероватно изводљиво да не најебеш. Али то је мучно за гледање ако су ти очекивања нереална. А очигледно су људима апетити много порасли. Мислим и надам се, да ће протива друга два клуба публика бити далеко реалнија у размишљању и очекивањима и да ће много лакше преломити да навијају из срца...јер као што неко каже, играмо са најбољим тимовима света тренутно и ко се ту штеди тај је сав свој навијачки живот улудо утрошио ако такву утакмицу не изађе знојав и промукао са стадиона какав год да је резултат! Нека буде и 0-0 и 1-0 и 0-5...све једно...то су утакмице за које живиш и не чекаш да се заврше да би могао да пустиш глас.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Minarik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Aug 2016
Posts: 46

PostPosted: 20 Sep 2018 21:17    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Много је велика замка и варка то. Људи мисле да су довољни јаки да могу да издрже и понесе их утакмица и уђу у њу а тамо нема доброг фудбала са наше стране јер је тако једино вероватно изводљиво да не најебеш. Али то је мучно за гледање ако су ти очекивања нереална. А очигледно су људима апетити много порасли. Мислим и надам се, да ће протива друга два клуба публика бити далеко реалнија у размишљању и очекивањима и да ће много лакше преломити да навијају из срца...јер као што неко каже, играмо са најбољим тимовима света тренутно и ко се ту штеди тај је сав свој навијачки живот улудо утрошио ако такву утакмицу не изађе знојав и промукао са стадиона какав год да је резултат! Нека буде и 0-0 и 1-0 и 0-5...све једно...то су утакмице за које живиш и не чекаш да се заврше да би могао да пустиш глас.


https://www.youtube.com/watch?v=_WDgvg_hiW4
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 20 Sep 2018 21:35    Post subject: Reply with quote

Опште је познато да боље навијамо кад губимо него кад је нерешено.. Па боље навијамо када губимо него када водимо Very Happy Кажу људи инат, па инатиш се ваљда и кад је нерешено да поведеш. Кад инат савлада грч е тад смо сви на коњу и можемо да причамо о навијању. До тада...
Сада кад ми се мало слегло све, од еуфорије после Салцбурга до овог првог бода.. Прво и основно драго ми је да је наш клуб дошао ту где јесте и неизмерно сам захвалан тренеру и играчима што су нам омогућили све ово. Дубок наклон нема шта. Трибина се исцимала да се одужи и да све буде како доликује и нема шта ту да се дода што се нас тиче, жабарски коментари довољно говоре. Гостовала нам је једна од најбољих европских трибина, важно је пред таквима оставити добар утисак а мислим да ми јесмо и то са пола гаса. Што се њих тиче.. надам се да бисмо ми бар на тренутак привукли њихову пажњу у обрнутој поставци ствари Wink
Играчи изашли на терен после полувремена и довикивање са њима, њихова гестикулација и аплаузи, тих пар секунди чисте емоције, то је оно што те нераскидиво веже за клуб и север за цео живот, оно што људи који не долазе на првенствене утакмице не могу да разумеју.
Од тебе тражим само!
Да као лав се бориш!
Хвала ти Звездо!
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 21 Sep 2018 05:56    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/QDHN-ottkHc
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop