DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-РАДНИК СВИ НА СТАДИОН!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 15 Sep 2018 22:40    Post subject: Reply with quote

Не знам одакле прво да почнем па ћу се осврнути на посету за почетак.
Колико год да смо се сви трудили да пробудимо свест код успаваних Звездаша једноставно није успело у оној мери у коликој смо желели, јесте видљив напредак, али ми све то личи на неко пролазно "буђење"(надам се да грешим). Исток и запад су морали то много боље, север за нијансу бољи, првенствено због термина утакмице и саме важности, али тако је како је.
Што се тиче навијања, било је садржајно, доста добро у односу на неке претходне утакмице, бакљаде, зезање и што је најважније позитивна атмосфера међу људима! Свака част људима са истока и запада на оном дозивању, то нам је фалило итекако, види се да и даље има оних који знају како и шта треба, невероватан осећај у тим тренуцима! Као шлаг на торту иде песмица за ону којој име не бих ни помињао.
Надам се да смо играчима бар мало олакшали предстојеће окршаје својом подршком иако је то морало много боље! Све у свему свако ко је био вечерас није зажалио!
_________________
дању, ноћу, сваки дан црвено-бело осећам!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 15 Sep 2018 23:02    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=TtfsZKy6cuw&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=jlj0P_tne64&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 15 Sep 2018 23:12    Post subject: Reply with quote

Не знам за друге, али ја сам презадовољан напустио стадион. Очекивао сам бољи исток и запад, али добро, искупили су се оним довикивањем, најежио сам се кад сам чуо исток, то је то чему се тежи, да навија цео стадион, са свих страна да грми Маракана.
Видела се емоција на Северу, видела се жеља да се из срца отпева, да се пусти глас, то је то! Можда још 1000-2000 људи да је било или макар да су сви који седе пришли копу било би све баш како треба.
Надам се да је најбољи светски тенисер повезао неке ствари и да је скапирао да није случајно изабран тренутак за песму.
Овај коп да се формира пола сата раније за Наполи и немамо бригу са ободима трибине, биће то како треба!

Премијеру затрудни!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 16 Sep 2018 01:17    Post subject: Reply with quote

Последњи пут сам овако задовољан напустио стадион на прослави титуле претходне сезоне. Једноствано, вечерас су се осетиле ствари због којих се долази на стадион и због којих се постаје навијач.
Чиста емоција већим делом другог полувремена! И можда и најбоље певање уз бакљаду последње време на крају утакмице. Певање на почетку другог уз бакљаду веома лоше.
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 16 Sep 2018 01:49    Post subject: Reply with quote

Па јаче на крају кад смо демолирали противника. Очекивати више од овога што се бројности тиче нереално је из много разлога али и ово је велики помак.
Некако деформисано ми делује западна трибина, да не праве неки милионски пројекат па редари чувају празне столице Question
У уторак три бода.
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Sep 2018 06:27    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:


Премијеру затрудни!




Биће јој тешко да погоди ко је донатор... слатке муке, што би се рекло у... "Било једном у Србији". Laughing
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Sep 2018 06:46    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=7dSYxDt2Rz8
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Sep 2018 06:57    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kiza Lionac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Sep 2004
Posts: 507
Location: Црна Гора

PostPosted: 16 Sep 2018 08:11    Post subject: Reply with quote

II полувреме

https://www.youtube.com/watch?v=s6q8UgMoSK4
https://www.youtube.com/watch?v=MbFe0kCB-VU
_________________
С ТОБОМ НАША ПЕСМА УВЕК БИЋЕ ЗВЕЗДО НАПАДАЈ, КАДА ГУБИШ КАД ЈЕ ЛОШЕ СЕВЕР ТЕ... НЕ ОСТАВЉА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
1300
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Dec 2014
Posts: 56

PostPosted: 16 Sep 2018 11:53    Post subject: Reply with quote

Напокон једна утакмица са навијањем које подсећа на она од пре пар година. Коначно се певало онако из срца у поређењу са претходним утакмицама где је све нешто било на силу и вештачки са ретким позитивним моментима. Не знам због чега разочарење код људи. Ја сам искрено презадовољан и издањем и бројком. Није било релано очекивати сад одједно 25, 30 хиљада људи. То смо ваљда закључили после ових претходних утакмица кад смо очекивали да ће људи да дођу па нас било по 5000. Ја сам се тад разочаравао па данас искрено нисам превише ни очекивао па ми је ових и оваквих 13, 15 хиљада било одлично. И види се помак. Искрено надам се да ће од ове утакмице кренути на боље. Боље данас 13, па следећу 17, па ону тамо 22, него да је данас дошло 30 па наредних неколико утакмица опет по 5000. Очекујем да се ова позитивна атмосфера пренесе и на уторак а ако тако буде, а не видим разлог да не буде, убићемо их Smile

Такође обзиром да је европска утакмица можда обратити пажњу на одабир песама. Своју оригиналност смо доказали и више него довољно тако да се надам да неће бити избегавања песама чије мелодије потичу из Италије јер играмо против италијанког клуба. Такође претпостављам да људи који треба да знају имају у виду 100годишњицу пробоја солунског фронта и да ће и то бити поменуто ако не директно кроз кореографију онда неком квалитетном паролом. Обзиром да се у нашој држави нико није сетио да организује нешто тим поводом, али нису пропустили организацију разних парадирања.
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 16 Sep 2018 22:28    Post subject: Reply with quote



Још неких 2000-2500 људи на свакој од 3 трибине и то би било сасвим ок за домаће мечеве. Мада и ово није лоше за почетак али ако се лепо стoји, бокови и првих пар редова при самом врху 2 централна сектора су и даље прилично раштркани. Улазак на стадион, треба подсећати људе да се улази на време како би некад навијање и загревање кренуло и пре меча као током мобилизације. А "Звезда ми је све" опет одлично звучи, надам се да ће бити неки снимак с почетка меча.
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 17 Sep 2018 04:47    Post subject: Reply with quote

Веома добро вече у сваком смислу. Видан напредак и у навијању и у бројности. С ким год да сам причао, задовољан је напустио стадион. Верујем да нико од људи који су били неће дозволити себи да пропусти наредну утакмицу у првенству на којој будемо домаћини. Навијање сасвим добро,поготово у другом полувремену. Довикивања са истоко,западом.. Можда би требало правити оне клипове са најавама, као пар година раније,где би свако видео шта пропушта уколико не дође. Још једном подвлачим сасвим добро наше издање
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 17 Sep 2018 11:25    Post subject: Reply with quote

Од ових људи зависи какво ће навијање бити против Наполија! Не дозволите онима који су залутали на стадион да заузму ваше место на трибини, немојте да чекате да неки тамо са цилиндром на глави дође пре вас већ пораните и на време будите ту где треба да будете, у копу!
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 17 Sep 2018 12:07    Post subject: Reply with quote

Ја сам био испуњен и срећан, то је оно за шта се живи Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 17 Sep 2018 12:54    Post subject: Reply with quote

Vizantija wrote:
Од ових људи зависи какво ће навијање бити против Наполија! Не дозволите онима који су залутали на стадион да заузму ваше место на трибини, немојте да чекате да неки тамо са цилиндром на глави дође пре вас већ пораните и на време будите ту где треба да будете, у копу!

"Ред има да зависи од нашу фамилију татко,не од неки тамо студенти."
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop