DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДУХ ЗВЕЗДАШТВА 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 228, 229, 230  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 12 Sep 2018 18:30    Post subject: Reply with quote

Реално свако ко је имао паре а није комплетан идиот могао је да узме карту.. да не причамо о погодностима за сезонце, чланове и људе који су доносили карте са домаће утакмице.. направише медији од ове објаве као да је клуб учинио неправду њему што он није узео карту.. глупост жива.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 12 Sep 2018 18:52    Post subject: Reply with quote

Све је ствар како ти желиш да протумачиш то што је написано. Ја да сам хтео некоме индиректно да напишем ''ти дебилчино са селфи штапом и розе мајицом, ти што појма немаш где си, што не знаш 2 наша играча из првих 11, јел си чуо некад да Звезда игра и викендом?'' баш бих му тако као што је тај на слици исто написао. Три пута сам читао то што је написано и ни једном ми није пало на памет да он у ствари кука јер нема карту. Да је овде оставио пост па и да те разумем шта пишеш, али у гомили интернет глупости, на некој друштвеној мрежи неко напише тако нешто, нешто што не можеш да прочиташ ни на звездашким форумима од ''осведочених звездаша'' и ти овде откријеш топлу воду са питањем ''а што се није учланио?''.
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 12 Sep 2018 18:58    Post subject: Reply with quote

opet ponavljam klub je morao da uz paket prodaje karte za radnik uz pakete pod obavezno i da te pare od 50000 karata odu na nesto humano oni do veceras ne izlaze sa obavestenjem o kartama za radnik a ocemo 30000 ljudi po meni propust...
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 12 Sep 2018 19:11    Post subject: Reply with quote

блоковии wrote:
Све је ствар како ти желиш да протумачиш то што је написано. Ја да сам хтео некоме индиректно да напишем ''ти дебилчино са селфи штапом и розе мајицом, ти што појма немаш где си, што не знаш 2 наша играча из првих 11, јел си чуо некад да Звезда игра и викендом?'' баш бих му тако као што је тај на слици исто написао. Три пута сам читао то што је написано и ни једном ми није пало на памет да он у ствари кука јер нема карту. Да је овде оставио пост па и да те разумем шта пишеш, али у гомили интернет глупости, на некој друштвеној мрежи неко напише тако нешто, нешто што не можеш да прочиташ ни на звездашким форумима од ''осведочених звездаша'' и ти овде откријеш топлу воду са питањем ''а што се није учланио?''.


Ок,ето нека је и то што ти кажеш тачно. Хтео је овим да нешто поручи индирикетним путем..али он и даље нема карту? А зашто? Невезано сад за овај случај, зашто било ко, ко је редован на домаћим текмама нема карте за ЛШ? Па ваљда ти је то неки врхунац долажења на стадион,да твој клуб игра најјаче такмичење са највећим клубовима, и да ти присуствујеш томе. Да не гушимо сад тему,само кажем да ми је то сулудо, да један навијач себи дозволи да највеће мечеве на свом стадиону гледа на ТВ.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 12 Sep 2018 19:38    Post subject: Reply with quote

Па боље да не гушимо, пошто ти очигледно ниси ни прочитао шта сам написао, сконтао си да се односило на твој упис, прочитао евентуално задњу реченицу и решио да одговориш. Ево и четврти пут сам прочитао, и даље ми не делује да кука јер нема карту, чак је можда и има. Нико се овде од чланова није пожалио да је извисио, па да се сад овде развлачи прича о томе. Да може да ти одговори па и да те разумем, овако пошто не може пробај да извучеш нешто позитивно из 37 од 39 редова које је написао. Ко после ове и прошле сезоне није укапирао да му је у најмању руку јефтиније, а плус и сигурније да има чланску и сезонску, том нема шта ни да се објашњава.
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 12 Sep 2018 20:30    Post subject: Reply with quote

Ал сам закувао са инстаграмом Very Happy
Слажем се и са хербиком и са блоком и са спајдерменом.
Мислим да је мали фигуративно написао то да нема карту. Уколико стварно нема карту, а киснуо је и преживљавао тешка времена са Звездом и и даље је редован онда је идиот.
И спајдермен лепо каже, али касно се сетио за идеју... Тачно је клуб требао уз пакет да убаци и карту за Радник 200-300 дин да буде обавеза да се купи. Не би дошло 50,000 сигурно, али би дошло ја мислим једно 25-30 хиљада, али добро било па прошло, на нама је сада да подржимо момке подједнако у суботу као у уторак, сигурно у много мањем броју, али да урадимо шта је до нас, да осете да смо дали све од себе. Ко год се размишља да л да дође нека прочита позиве играча још једном!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Космет1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jun 2015
Posts: 31
Location: Косово и Метохија

PostPosted: 13 Sep 2018 02:46    Post subject: Reply with quote

Мени је само криво што ће сигурно 5% капацитета запада, истока и југа укупно попунити симпатизери ове стоке са лавора
Back to top
View user's profile Send private message
Победник
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2009
Posts: 250

PostPosted: 24 Oct 2018 11:22    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/senke-onih-dana-zvezda-liverpul-i-jedan-dorcolski-mangup/309636

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 07 Nov 2018 14:44    Post subject: Reply with quote

Звезда и звездаштво као бранилац душе фудбала...

http://www.espn.com/soccer/uefa-champions-league/775/blog/post/3691375/red-stars-upset-of-liverpool-a-reminder-of-what-football-stands-to-lose-with-a-super-league
Back to top
View user's profile Send private message
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 25 Nov 2018 08:39    Post subject: Reply with quote

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-slobodan-cole-jankovic-igras-za-zvezdu-dajes-golove-realu-i-liverpulu-pijes-sa-tomom-zdravkovicem-ljubis-najzgodniju-jugoslovenku-to-je-zivot/312517
Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 01 Dec 2018 19:33    Post subject: Reply with quote

ДОк се спремамо за сутра,можда није ова тема за то,али просто боде очи,наиме неко је пре пар месеци избацио ову слику,и све би то било лепо ко што и јеста а да на њој нема Прелета,молим оног који је радио овако нешто,а лепо јесте за графит за дух звездаштва уосталом да стави Прелета на слику,слика без прелета је тиме без радилице Југовића например.Дакле градски даса,шмекер старог кова мора бити овде......ко зна,нека покуша,па ако се модератори љуте због уписа нека ми пошаље на поруке

Back to top
View user's profile Send private message
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 01 Dec 2018 20:20    Post subject: Reply with quote

Може и Црњански да упадне у ово фино друштванце

''Када се, после деценија странствовања, вратио на своју Итаку, навијао је за Црвену звезду. Владимир Буњац је тај податак забележио у Разговорима са Црњанским. И не сачекавши питање, пише Буњац, одговорио је: „Ја навијам за Звезду, али наставите“.

Према казивању књижевника Милосава Буце Мирковића, та љубав је рођена на „Хајберију“, старом Арсеналовом стадиону, у „мајсторици“ КЕШ коју је београдски тим играо против Глазгов ренџерса: „То није било навијачко опредељење у пуком смислу већ осећање једне високе културе спорта коју је Звезда на најбољи начин тада демонстрирала“. О томе је ЈСЛ „Спорт“, поводом премијере филма „Сеобе“ Саше Петровића, први писао.

Казао је том приликом да је гледао још неке југословенске тимове, али да је Црвена звезда, и поред пораза (1:3), најбоља. Била му је испуњена жеља да се одмах после утакмице упозна са Звездиним фудбалерима. Црњански је био школован играч и знао је да гледа фудбал и процењује актере на терену.

– По повратку у земљу Црњански је, сведочи Мирковић, ретко ишао на стадионе, сем неколико пута (једном је Миљанић послао кола по њега) али се увек интересовао за своју Звезду, посебно би питао коју је оцену добио његов љубимац Душан Савић. У једној карти из месташца Фијезоле крај Фиренце, где је углавном написао поему „Стражилово“, пита ме: Шта се то побогу догађа са Црвеном звездом?''
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 07 Dec 2018 22:47    Post subject: Reply with quote

ПЕВАЛА ЈЕ ТАД ЦЕЛА ПЛАНЕТА...



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
severnoarmejac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jul 2008
Posts: 333

PostPosted: 30 Dec 2018 18:50    Post subject: Reply with quote

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/matija-beckovic-za-blicsport-marakana-je-jedino-bojno-polje-na-kojem-nismo-porazeni/kgldss2
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 31 Dec 2018 19:39    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
ДОк се спремамо за сутра,можда није ова тема за то,али просто боде очи,наиме неко је пре пар месеци избацио ову слику,и све би то било лепо ко што и јеста а да на њој нема Прелета,молим оног који је радио овако нешто,а лепо јесте за графит за дух звездаштва уосталом да стави Прелета на слику,слика без прелета је тиме без радилице Југовића например.Дакле градски даса,шмекер старог кова мора бити овде......ко зна,нека покуша,па ако се модератори љуте због уписа нека ми пошаље на поруке



Мени је ова слика тотално незвездашка. Прво, никада нисмо форсирали неке познате личности које су биле звездаши. Не знам зашто би смо то сада радили? Да докажемо гробарском треш ретардизму да као и ми имамо неке славне личности које су навијале за Звезду? Чему то? Па јел неко до сад мислио како немамо? Јел се то као у нечему такмичимо са тим дегенерицима?
Друга ствар је што је то одвратно секташење склоно гробарима. Не могу да нам парирају у навијачким сегментима последњих 20 година најмање, па су онда измислили нове навијачке категорије као "врста музике коју нека трибина слуша" и прогласили себе за урбане панкере, а нас за шабане и "број познатих личности које навијају за наш клуб", па су почели да раде графите са њиховим ликовима у дресовима... Не знам заиста шта је небитније и ретардираније од та два и молио бих неког да ми објасни због чега је то битно за навијачку причу.
Спуштати једног Иву Андрића, Чкаљу, Тому Здравковића, Вујисића, Бату Стојковића... на овај ниво је прилично јадно. Ко нама даје за право да ми користимо њихове личности уопште? Па није Андрић узео Нобелову награду за Звезду нит је Тома певао за Север... Немојмо се глупирати. Покојне људе, великане развлачимо у навијачке размирице и сврхе..? Знамо ми много боље од овога и не треба нам ова врста промоције никако.
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 228, 229, 230  Next

View previous topic :: View next topic
Page 204 of 230

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop