DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

САЛЦБУРГ ВАЖНО!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 31 Aug 2018 08:26    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=zwsugHgclOU

00:48...шта је са телефонима мила мајко..језа шта ће бити на Северу сад на ове три утакмице..океј, велике утакмице, после толико година, капирам да ће већина желети неку слику, успомену да направи..апеловати барем да се то ради без блица! Ако се попали 2 сома блицева по трибини...до курца

Шта је са тобом пријатељу? Погледај ове снимке, слике, видео навијања....и упореди га са неким Бечом 2001. или јанг бојсом или псв ом...итд. Много људи је из Србије отишло на ово госњтовање, али много и није! Из ове масе извући овакво издање...треба да смо више него задовољни! Одлично навијање, не памтим бољу енергију и боље навијање на стадиону и то у европи...не памтим ни једно гостовање од 92. на овамо, да нам је 10000 људи овако навијачки активно учестовавало у навијању свих 90 минута! Огромне бројке људи, сјајно навијање...чак и на резултату 0-2...одлично смо се показали. А овај кортео...па ту малтене и да нема никога из екипа активних...немој да се мрачи после овакве утакмице и нашег издања...јебо телефоне у тунелу у сред салзбурга...биће дана кад ћемо и о томе причати...али ово сад је нереално добро било с обзиром колико је људи било.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sr[B]
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Oct 2010
Posts: 52
Location: Нови Сад

PostPosted: 31 Aug 2018 08:54    Post subject: Reply with quote

Организација пре текме је била мало хаотична, онај кортео посебна прича, на пола пута скренусмо на пиво, јер је било мучно гледати гастозе около себе како испољавају те неке западноевропске вредности, користећи савремене технологије, уживо преносе, киле гела на коси итд.

Незгодан положај кавеза је допринео мало лошијој комуникацији са остатком југа, али смо кривци били ми, јер смо напунили целу трибину icon_jump

Долази ми буквално 5 мин пред почетак неки наш гастос, ми стојимо једни другима на главама, он покушава нешто да ми каже, показује ми карту, прибижих се рекох реци пријатељу !? Он мртав ладан "Знаш, то је моје место, мораш да се помериш" Ја сам му по нашки објаснио где му је место, јбг не знам те европске језике.

На 2-0 смо мало пали, поготово десни део од кавеза, али ајд да кажем да је нормално, обзиром на састав тог дела трибине. Срећом уздигли смо се касније и извојевали Напуљ, Париз и Ливерпул...

Није да мрачим овим коментаром, али волим да искажем неке мале недостатке, лако је написати, ААА СВЕ БИЛО СУПЕР, НАЈБОЉИ СМО, ЛИГА ШАМПИОНА...
Back to top
View user's profile Send private message
javo
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2014
Posts: 110

PostPosted: 31 Aug 2018 10:31    Post subject: Reply with quote

У Салцбургу је било више него одлично,навијање боље него на многим утакмицама у Београду,бројка за пример и домаћи задатак тако да ове примедбе браћо можете слободно да оставите за неки следећи пут,уживајте цигани!!!
Back to top
View user's profile Send private message
InWires
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Aug 2007
Posts: 286
Location: тамо ђе се привиђа

PostPosted: 31 Aug 2018 10:54    Post subject: Reply with quote

sr[B] wrote:
Организација пре текме је била мало хаотична, онај кортео посебна прича, на пола пута скренусмо на пиво, јер је било мучно гледати гастозе около себе како испољавају те неке западноевропске вредности, користећи савремене технологије, уживо преносе, киле гела на коси итд.

Незгодан положај кавеза је допринео мало лошијој комуникацији са остатком југа, али смо кривци били ми, јер смо напунили целу трибину icon_jump

Долази ми буквално 5 мин пред почетак неки наш гастос, ми стојимо једни другима на главама, он покушава нешто да ми каже, показује ми карту, прибижих се рекох реци пријатељу !? Он мртав ладан "Знаш, то је моје место, мораш да се помериш" Ја сам му по нашки објаснио где му је место, јбг не знам те европске језике.

На 2-0 смо мало пали, поготово десни део од кавеза, али ајд да кажем да је нормално, обзиром на састав тог дела трибине. Срећом уздигли смо се касније и извојевали Напуљ, Париз и Ливерпул...

Није да мрачим овим коментаром, али волим да искажем неке мале недостатке, лако је написати, ААА СВЕ БИЛО СУПЕР, НАЈБОЉИ СМО, ЛИГА ШАМПИОНА...
извини буразеру,али после прве реченице,ово око организације пре утакмице и кортеа,цео коментар ти пада у воду,Какав кортео,каве организације...где је ко поменуо то пре утакмице
Back to top
View user's profile Send private message
sr[B]
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Oct 2010
Posts: 52
Location: Нови Сад

PostPosted: 31 Aug 2018 11:13    Post subject: Reply with quote

InWires wrote:
sr[B] wrote:
Организација пре текме је била мало хаотична, онај кортео посебна прича, на пола пута скренусмо на пиво, јер је било мучно гледати гастозе около себе како испољавају те неке западноевропске вредности, користећи савремене технологије, уживо преносе, киле гела на коси итд.

Незгодан положај кавеза је допринео мало лошијој комуникацији са остатком југа, али смо кривци били ми, јер смо напунили целу трибину icon_jump

Долази ми буквално 5 мин пред почетак неки наш гастос, ми стојимо једни другима на главама, он покушава нешто да ми каже, показује ми карту, прибижих се рекох реци пријатељу !? Он мртав ладан "Знаш, то је моје место, мораш да се помериш" Ја сам му по нашки објаснио где му је место, јбг не знам те европске језике.

На 2-0 смо мало пали, поготово десни део од кавеза, али ајд да кажем да је нормално, обзиром на састав тог дела трибине. Срећом уздигли смо се касније и извојевали Напуљ, Париз и Ливерпул...

Није да мрачим овим коментаром, али волим да искажем неке мале недостатке, лако је написати, ААА СВЕ БИЛО СУПЕР, НАЈБОЉИ СМО, ЛИГА ШАМПИОНА...
извини буразеру,али после прве реченице,ово око организације пре утакмице и кортеа,цео коментар ти пада у воду,Какав кортео,каве организације...где је ко поменуо то пре утакмице


Нисмо се разумели, то управо и кажем, обзиром да је било организације пре текме на већини масовнијих гостовања последњих година, и у Прагу и Келну, Трнави, (Разград и не баш, због оних барикада на улазу у град) ово ми је деловало неорганизовано, иако смо имали бројку никад већу. Мада обзиром на навијачку (не)образованост већине која није дошла из Србије, можда и боље.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 31 Aug 2018 13:27    Post subject: Reply with quote

sr[B] wrote:
InWires wrote:
sr[B] wrote:
Организација пре текме је била мало хаотична, онај кортео посебна прича, на пола пута скренусмо на пиво, јер је било мучно гледати гастозе около себе како испољавају те неке западноевропске вредности, користећи савремене технологије, уживо преносе, киле гела на коси итд.

Незгодан положај кавеза је допринео мало лошијој комуникацији са остатком југа, али смо кривци били ми, јер смо напунили целу трибину icon_jump

Долази ми буквално 5 мин пред почетак неки наш гастос, ми стојимо једни другима на главама, он покушава нешто да ми каже, показује ми карту, прибижих се рекох реци пријатељу !? Он мртав ладан "Знаш, то је моје место, мораш да се помериш" Ја сам му по нашки објаснио где му је место, јбг не знам те европске језике.

На 2-0 смо мало пали, поготово десни део од кавеза, али ајд да кажем да је нормално, обзиром на састав тог дела трибине. Срећом уздигли смо се касније и извојевали Напуљ, Париз и Ливерпул...

Није да мрачим овим коментаром, али волим да искажем неке мале недостатке, лако је написати, ААА СВЕ БИЛО СУПЕР, НАЈБОЉИ СМО, ЛИГА ШАМПИОНА...
извини буразеру,али после прве реченице,ово око организације пре утакмице и кортеа,цео коментар ти пада у воду,Какав кортео,каве организације...где је ко поменуо то пре утакмице


Нисмо се разумели, то управо и кажем, обзиром да је било организације пре текме на већини масовнијих гостовања последњих година, и у Прагу и Келну, Трнави, (Разград и не баш, због оних барикада на улазу у град) ово ми је деловало неорганизовано, иако смо имали бројку никад већу. Мада обзиром на навијачку (не)образованост већине која није дошла из Србије, можда и боље.

Друже, очигледно ниси доживео Лестер у Бечу где пола стадиона виче ју-го-славија, а на нашој трибини стоје њих 4 поређани све у гробарским дресовима!!! А када су остали без дресова човек испод има тетоважу булдога гробарског. Ниси доживео да видиш човека од главе до пете обучен у партизанове ствари који хоће у цириху да уђе на нашу трибину, ниси доживео да на тој утакмици скидаш југословенске заставе као да су шаховнице...ниси доживео у ајндховену кежманове дресове...а они мало старији...мијатовића и остале кад уђу и хоће још да се курче! Такође ни једна застава сем главних није била нигде што је такође за похвалу.
Немате појма колики је оно напредак од пре само пар година када се прича о гостовањима овог типа. Плашим се да ће неки са 15 година који сада одраста да драми за 3 године ако не уђемо у неку од европских група...а ја са 25 година навијачког стажа први пут сада видим нешто попут овога....немој да сте незасити....не може боље од овога. Много су нам се гастости еманциповали и унормалили...а такође није исто када имаш 5000 људи из Србије и њих 5000....утапају се и не штрче толико. Док си раније имао нас 200-300 и на хиљаде њих....зато је за мене ово огромно изненађење и позитивна ствар.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 31 Aug 2018 16:37    Post subject: Reply with quote

Можда први пут је потврђена флоскула која воли да се провлачи овде о неколико хиљада правих.. Велики број правих

бој се бије
https://www.youtube.com/watch?v=ILyBtARn1KA icon_jump
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 01 Sep 2018 15:24    Post subject: Reply with quote

Јел могуће да нико са ових наших форума није снимао навијање? Никаквог видеа нема. А било је одлично с обзиром на број и састав људи. Доста наших и на западу и истоку. Онај њихов спикер мора да нас је на крају оно молио да навијамо фер и спортски и да се не деремо онолико Laughing ЗАСЛУЖИЛИ СМО ОВО!
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 01 Sep 2018 15:35    Post subject: Reply with quote

Снимали су сигурно са РСБ форума, обећали су још јуче да ће бити.. Вероватно напоран пут, да не кажем мамурлук, успорио процес монтаже Very Happy


Code:
Вечерас навијачки извештај. Што се каже, посластица за крај.
Делијама капа до пода. Онако нешто се ретко доживљава. Вреди сачекати и натенане уживати у ономе што вас чека.


Кад смо могли четврт века да чекамо ЛШ сачекаћемо и извештај дан два Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 Sep 2018 10:18    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 04 Sep 2018 10:20    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=_hUNtPUPMcs&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop