DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ПОВРАТАК НАВИЈАЧА НА СЕВЕР!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 28 Aug 2018 09:59    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:

Ово су најбоље 'оцењени' коментари на овом сајту. Има ботова сигурно, али већински су то стварно људи који овако мисле. Треба да схватимо да борба за Звездаше сад није више неће да се бије против лажовске машинерије као што су били разни инсајдери, него ће борба бити да вратимо реалне људе на прави колосек јер су се променили. Неко је некад излазио на поље против много јачег противника да готово сигурно погине, а некима данас смета усмено изражавање става. Ово значи да ће бити много тешко, јер до сад су противници били злонамерни и сами су се откривали, а данас имамо људе који заиста овако размишљају.

О томе сам хтео јуче да кажем... Ово је само један у мору таквих... и што кажеш нису то само ботови... Ту има на жалост брдо наших људи који су огорчени, а на све то још свакодневни хушкачки наслови и онда добијеш ту бројку на стадиону као производ тога. Боље је да сваки наш човек који има бримедби на рад групе итд изнесе своје мишљење овде па макар било и негативно, него што се такве ствари шире по разним порталима...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 10:00    Post subject: Reply with quote

Дал си ти при себи када кажеш да овако гледају људи на нас??? Па и тебе једе машинерија онда исто! Ко су ти људи? Не знам који је ово портал или шта је...али када видиш негде 500 минуса или плусева...нема шта даље да читаш ту тему...још кад испод видиш неки други коментар 25 плусева и 9 минуса...онда ти тек све буде јасније! Овако се води свет кроз ове коментаре и плусеве и минусе на њима!!! Оних 7000 са последње утакмице ти никада ово не би рекли, па чак ни онај други круг људи коме мало фали да од пасивног поново постане активан. А ти сад убацујеш(добро је што јеси да разјаснимо то), овде слике минуса и плусева ботова прво страначких, па клубских(наравно других клубова)...и један део оних који никада неће ни доћи на стадион, или ће доћи сад у салзбург и никад више! Када прокљуве људи ову превару ми ћемо у ствари тада да кренемо да растемо! Дотле ће да праве да се плашимо сами своје сенке! Ми толико глупи нисмо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂимлаБГ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 19

PostPosted: 28 Aug 2018 10:04    Post subject: Reply with quote

Џони је скроз управу. Нама најавећи проблем нису новине,њихове лажи, политчари и остакак тровача.. Наш највећи проблем су "наши" људи (или су бар били наши). Нон-стоп развлаче неку негативну енергију по тим свим друштвеним мрежама, порталима итд. па кад и онај који би дошао на утакмицу види то, "смори се" и одустане. Само се надам да нам се неће десити ситуација као са баскетом да почну људи да звижде за корео или паролу неку за Космет нпр, као што су Олимпијакосу и нашој здравој памети што се тиче оног што му је ћале снајпериста. У задње 2 године симптаризерима се много дигао курац и мисле да могу да раде шта хоће, а не проваљују да су они велики фактор слабих посета у првенству. Или можда намерно хоће да виде полупразан север и једва чекају да наставе да трују?!? curious
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 10:05    Post subject: Reply with quote

[quote="Vizantija"]
Џони БГ wrote:

ОТу има на жалост брдо наших људи који су огорчени, а на све то још свакодневни хушкачки наслови и онда добијеш ту бројку на стадиону као производ тога. Боље је да сваки наш човек који има бримедби на рад групе итд изнесе своје мишљење овде па макар било и негативно, него што се такве ствари шире по разним порталима...

Изнеси али не можеш да износиш нешто чему ниси дотастао! Ти то видиш својим очима ја видим својим, а не треба бити стручњак и схватити да је ово прљава кампања против нас и притисак кроз шатро Звездаше(где се пеца добар део пасивних), да престанемо да штетимо Звезди(читај да смо спомињемо то што спомињемо). Они хоће да ураде посао преко "наших" људи, а ја гарантујем да спроведемо анкету на првој утакмици сад у европи анонимну на стадиону, видели би колико људи подржава оно што се појави на трибини! Сада вешто користе ситуацију а ми само дубље и дубље тонемо у њихову креацију. Буквално не зна се ко се више зајебава са нама у овом тренутку...а овде, где би људи требали да су најчвршћи...долазе са причама како ту има и "наших"...има курац! НАШ неће никада то написати! Рећиће да није паметно то што је било али никада неће овако писати!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 28 Aug 2018 10:12    Post subject: Reply with quote

Главу дајем да 99 посто ових што лупају то плус минус никада не иде на утакмице. То уопште не треба гледати,ти људи су небитни. Мени једном другар показао неки балкански навијачи на фејсбуку. И почнем читати неке коментаре. И неки ббб написа пичке дођите у зг,лако је у атини. Дакле,он појма нема да смо били у зг после атине. Престао сам читати. Ало,па то моја стара од скоро 70 зна,а не неко ко прати иоле нешто везано за то. Дакле,те ствари везе немају са реалним стањем
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 10:18    Post subject: Reply with quote

ЂимлаБГ wrote:
Наш највећи проблем су "наши" људи (или су бар били наши). Нон-стоп развлаче неку негативну енергију по тим свим друштвеним мрежама, порталима итд. па кад и онај који би дошао на утакмицу види то, "смори се" и одустане. Само се надам да нам се неће десити ситуација као са баскетом да почну људи да звижде за корео или паролу неку за Космет нпр, као што су Олимпијакосу и нашој здравој памети што се тиче оног што му је ћале снајпериста. У задње 2 године симптаризерима се много дигао курац и мисле да могу да раде шта хоће, а не проваљују да су они велики фактор слабих посета у првенству. Или можда намерно хоће да виде полупразан север и једва чекају да наставе да трују?!? curious

Прво избаците термин НАШИ!!! То нису наши!!! Џајић када је теран из клуба, то се није десило тек тако притив Зенита. Него се кувало данима пре тога. Сваки дан нови наслов у новинама везано за њега или нас...сваки дан блаћење...а на стадиону на првенственим утакмицама једва 1500 људи! И наравно да ће глупаци плиткоумни да попуше причу из новина(данас су то портали, електронске новине итд), и да дођу на утакмицу да само чекају кад ће да крене! И онда се деси да и поред прогласа Делија на тој утакмици, да се ништа не ради тај дан, јер смо дали рок управи до децембра....запад на своју руку(а касније се испоставило и са убаченим људима да започну), креће скандирање управа напоље! Север који је тај дан био пун, а иначе у просеку је било 500 људи по утакмици, креће да прихвата ту хистерију са запада и почиње да скандира. Нико од екипа није хтео да реагује, јер кад дође дотле то је већ готово а ми не желимо да бијемо људе по трибини чак и кад знамо да греше!
Летеле су столице у ложу, на Северу разбијане главе људима у доњим редовима када неко одозго баци столицу...упада полиција бије људе...мучне сцене за наш стадион!
Следећу утакмицу за само 3 дана...пратило је ни мање ни више него истих оних 1500 људи, од тога 500 на Северу. Ни један човек више није дошао зато што је смењен Џајиће или војним термином да се послужим...извршен је пуч....нико није дошао јер нико није ни постојао пре те утакмице! То је поента свега! Новине су правиле такву слику да су сви чекали само да Џаји разбију нос буквално....
Е, шта је овде битно рећи? Битно је рећи да су тада "НАШИ" урадили то да су за господина мишковића очистили управу и дискредитовали Делије до најдаљих граница, да је од тог тренутка па у наредних 10 ак година Звезда добила дуг од 50 милиона! Да је тај што је све то реирао преко "НАШИХ", хтео да зида тржни центар а нас да измести негде ван Београда....другим речима "НАШИ" су нам се усрали у живот тада и дан данас осећамо посследице тога што су ови исти сада са портала са овим плусевима и минусима направили!
Неки су млади па ни не знају лепо ову причу, неки су изгледа толико луди да мора нешто два пута да нам се понови да би схватили да су 2 пута сипали будале! Сва срећа па је Север ојачао колико јесте, па ће им требати мало више од ових штелованих коментара да би нас угасили! Знају и они то али овако се почиње....
На крају крајева, дал би било нормално да неко малтене именом и презименом овде пише овакве ствари, а да су оне у стварности другачије? Која би будала то радила и што би то себи радио? Али на жалост дошли поприлично далеко и сада ствари морају да кажу јер после се поново нико неће ни сећати праве верзије свега...баш као што 90% оних пучиста не жели да се сећа тог Зенита!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 28 Aug 2018 10:19    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Дал си ти при себи када кажеш да овако гледају људи на нас??? Па и тебе једе машинерија онда исто! Ко су ти људи? Не знам који је ово портал или шта је...али када видиш негде 500 минуса или плусева...нема шта даље да читаш ту тему...још кад испод видиш неки други коментар 25 плусева и 9 минуса...онда ти тек све буде јасније! Овако се води свет кроз ове коментаре и плусеве и минусе на њима!!! Оних 7000 са последње утакмице ти никада ово не би рекли, па чак ни онај други круг људи коме мало фали да од пасивног поново постане активан. А ти сад убацујеш(добро је што јеси да разјаснимо то), овде слике минуса и плусева ботова прво страначких, па клубских(наравно других клубова)...и један део оних који никада неће ни доћи на стадион, или ће доћи сад у салзбург и никад више! Када прокљуве људи ову превару ми ћемо у ствари тада да кренемо да растемо! Дотле ће да праве да се плашимо сами своје сенке! Ми толико глупи нисмо!


Ја сам зато и поставио, да виде људи да је машинерија донекле успела да промени климу у Србији и народ. Можда портали нису мерило јер се на њима објављују већински коментари ботова, али има ту и других. Не знам да ли сам ја луд или ти не примећујеш да су људи генерално у тоталној конфузији и почели су да верују штампи. Имаш пример друштвених мрежа где реални људи пишу исте овакве ствари, ја ти о томе причам. Веруј ми, изненадио би се кад би чуо шта тај 'други круг' људи све говори (бар део тог круга). Нисам говорио од 7.000 са Чуке јер они сигурно не мисле овако. Много другара који више не долазе је почело да потпада под утицај медија и мисли све и свашта и њима треба објаснити шта и како јер су многи од њих стварно били навијачи, али су у неком моменту одлутали.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 10:21    Post subject: Reply with quote

bl_regency wrote:
Главу дајем да 99 посто ових што лупају то плус минус никада не иде на утакмице. То уопште не треба гледати,ти људи су небитни. Мени једном другар показао неки балкански навијачи на фејсбуку. И почнем читати неке коментаре. И неки ббб написа пичке дођите у зг,лако је у атини. Дакле,он појма нема да смо били у зг после атине. Престао сам читати. Ало,па то моја стара од скоро 70 зна,а не неко ко прати иоле нешто везано за то. Дакле,те ствари везе немају са реалним стањем

Ово је тек посебна тема. Постоје ти неки чудачки сајтови, где на жалост данашња деца оду да читају. И онда како наравно нема никога од наших ко би рекао шта има, онда спољни свет кроји слику о нама како нас види споља, која је врло често...из разноразних побуда...лоша. И онда једноставно избришеш то место у адреси компјутера и не пада ти на памет да одеш тамо јер си видео колико је сати. Колико смо им непознаница свима, ономе ко зна да ужива у томе је милина...али то млађи читају и усвајају као истину јер немају где друге да прочитају другу страну.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pendula
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2007
Posts: 62
Location: Колонија

PostPosted: 28 Aug 2018 10:23    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Дал си ти при себи када кажеш да овако гледају људи на нас??? Па и тебе једе машинерија онда исто! Ко су ти људи? Не знам који је ово портал или шта је...али када видиш негде 500 минуса или плусева...нема шта даље да читаш ту тему...још кад испод видиш неки други коментар 25 плусева и 9 минуса...онда ти тек све буде јасније! Овако се води свет кроз ове коментаре и плусеве и минусе на њима!!! Оних 7000 са последње утакмице ти никада ово не би рекли, па чак ни онај други круг људи коме мало фали да од пасивног поново постане активан. А ти сад убацујеш(добро је што јеси да разјаснимо то), овде слике минуса и плусева ботова прво страначких, па клубских(наравно других клубова)...и један део оних који никада неће ни доћи на стадион, или ће доћи сад у салзбург и никад више! Када прокљуве људи ову превару ми ћемо у ствари тада да кренемо да растемо! Дотле ће да праве да се плашимо сами своје сенке! Ми толико глупи нисмо!


Ово је оно што сам ја спомињао, да треба људе образовати, јер евидентно ни наши људи овде не капирају шта се и како ради, па мисле да неки наши људи стварно учествују у овим коментарима и оценама. И драго ми је да си барем мало овде објаснио како се то ради, зашто, итд... И тако и треба радити на људима, отварати им очи колико год је то могуће. Па сваки од коментара има малтене приближан број гласова, зар ни то није довољно да неко укључи свој мозак и сабере два и два...
Што више причати са људима и отварати им очи, да се овом спиновању и манипулисању стане на крај, барем што се наших људи тиче, а не да падају у искушенја или зле мисли, што је и циљ оваквих пропаганди.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 10:29    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Генералштаб wrote:
Дал си ти при себи када кажеш да овако гледају људи на нас??? Па и тебе једе машинерија онда исто! Ко су ти људи? Не знам који је ово портал или шта је...али када видиш негде 500 минуса или плусева...нема шта даље да читаш ту тему...још кад испод видиш неки други коментар 25 плусева и 9 минуса...онда ти тек све буде јасније! Овако се води свет кроз ове коментаре и плусеве и минусе на њима!!! Оних 7000 са последње утакмице ти никада ово не би рекли, па чак ни онај други круг људи коме мало фали да од пасивног поново постане активан. А ти сад убацујеш(добро је што јеси да разјаснимо то), овде слике минуса и плусева ботова прво страначких, па клубских(наравно других клубова)...и један део оних који никада неће ни доћи на стадион, или ће доћи сад у салзбург и никад више! Када прокљуве људи ову превару ми ћемо у ствари тада да кренемо да растемо! Дотле ће да праве да се плашимо сами своје сенке! Ми толико глупи нисмо!


Ја сам зато и поставио, да виде људи да је машинерија донекле успела да промени климу у Србији и народ. Можда портали нису мерило јер се на њима објављују већински коментари ботова, али има ту и других. Не знам да ли сам ја луд или ти не примећујеш да су људи генерално у тоталној конфузији и почели су да верују штампи. Имаш пример друштвених мрежа где реални људи пишу исте овакве ствари, ја ти о томе причам. Веруј ми, изненадио би се кад би чуо шта тај 'други круг' људи све говори (бар део тог круга). Нисам говорио од 7.000 са Чуке јер они сигурно не мисле овако. Много другара који више не долазе је почело да потпада под утицај медија и мисли све и свашта и њима треба објаснити шта и како јер су многи од њих стварно били навијачи, али су у неком моменту одлутали.

Управо сам ти горе написао пример ако је то било против Зенита и који утицај су медији имали на све то. Ниси ти луд, него ниси лепо осетио то да ти се деси, да скапираш на својој кожи неправду, да скачеш и вриштиш а нико те не чује, а сутрадан се испостави да си ти био у праву. То су јебене ствари, и наравно да ће сви плиткоумни да се ухвате оног што каже "дневник у пола 8"...јер где ће он да лаже?
Тада је било да смо Џајини плаћеници да зато ћутимо и нећемо да га терамо, а истина јесте била да смо ишли у трошку клуба на гостовања, али то је био случај са свим групама из овог региона. Али су нашли добру карику да нас споје са негативним и кренуло је....
Данас је то ултра коп, тендери итд...иако и ти што пишу знају какво је стање на Северу и колико је то тачно. Знају колико је Север чиста трибина у целини, али ето...опет имају за шта да се ухвате.
Север је после Џаје пресекао нмноге ствари и кренуо тим путем да када се нешто овдако деси, да сви ти могу да нам пуше курац јер смо чисти ко суза!
Данас, Север поново креће у реорганизацију и мења ствар за које људи могу да се ухвате...и наон неког времена ће поново моћи да нам пуше курац!!!
Дотле ћемо се већ некако снаћи....и ваљда преживети...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 28 Aug 2018 10:35    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Џони БГ wrote:
Генералштаб wrote:
Дал си ти при себи када кажеш да овако гледају људи на нас??? Па и тебе једе машинерија онда исто! Ко су ти људи? Не знам који је ово портал или шта је...али када видиш негде 500 минуса или плусева...нема шта даље да читаш ту тему...још кад испод видиш неки други коментар 25 плусева и 9 минуса...онда ти тек све буде јасније! Овако се води свет кроз ове коментаре и плусеве и минусе на њима!!! Оних 7000 са последње утакмице ти никада ово не би рекли, па чак ни онај други круг људи коме мало фали да од пасивног поново постане активан. А ти сад убацујеш(добро је што јеси да разјаснимо то), овде слике минуса и плусева ботова прво страначких, па клубских(наравно других клубова)...и један део оних који никада неће ни доћи на стадион, или ће доћи сад у салзбург и никад више! Када прокљуве људи ову превару ми ћемо у ствари тада да кренемо да растемо! Дотле ће да праве да се плашимо сами своје сенке! Ми толико глупи нисмо!


Ја сам зато и поставио, да виде људи да је машинерија донекле успела да промени климу у Србији и народ. Можда портали нису мерило јер се на њима објављују већински коментари ботова, али има ту и других. Не знам да ли сам ја луд или ти не примећујеш да су људи генерално у тоталној конфузији и почели су да верују штампи. Имаш пример друштвених мрежа где реални људи пишу исте овакве ствари, ја ти о томе причам. Веруј ми, изненадио би се кад би чуо шта тај 'други круг' људи све говори (бар део тог круга). Нисам говорио од 7.000 са Чуке јер они сигурно не мисле овако. Много другара који више не долазе је почело да потпада под утицај медија и мисли све и свашта и њима треба објаснити шта и како јер су многи од њих стварно били навијачи, али су у неком моменту одлутали.

Управо сам ти горе написао пример ако је то било против Зенита и који утицај су медији имали на све то. Ниси ти луд, него ниси лепо осетио то да ти се деси, да скапираш на својој кожи неправду, да скачеш и вриштиш а нико те не чује, а сутрадан се испостави да си ти био у праву. То су јебене ствари, и наравно да ће сви плиткоумни да се ухвате оног што каже "дневник у пола 8"...јер где ће он да лаже?
Тада је било да смо Џајини плаћеници да зато ћутимо и нећемо да га терамо, а истина јесте била да смо ишли у трошку клуба на гостовања, али то је био случај са свим групама из овог региона. Али су нашли добру карику да нас споје са негативним и кренуло је....
Данас је то ултра коп, тендери итд...иако и ти што пишу знају какво је стање на Северу и колико је то тачно. Знају колико је Север чиста трибина у целини, али ето...опет имају за шта да се ухвате.
Север је после Џаје пресекао нмноге ствари и кренуо тим путем да када се нешто овдако деси, да сви ти могу да нам пуше курац јер смо чисти ко суза!
Данас, Север поново креће у реорганизацију и мења ствар за које људи могу да се ухвате...и наон неког времена ће поново моћи да нам пуше курац!!!
Дотле ћемо се већ некако снаћи....и ваљда преживети...


Са свиме се слажем, исто је као у том периоду, баш на то сам и хтео да упозорим. Доћи ће нови Зенит и ови 'испровоцирани' Звездаши ће направити поново хаос и грешку ако не покушамо да допремо до сваког Цигана који има бар мало навијачког у себи, а сажвакао га је систем како ти малопре рече.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 11:12    Post subject: Reply with quote

То је сада па готово немогуће. Зато треба радити на себи а људи ће временом схватити и прићи поново, а ови сад...неће они ништа направти јер нас за разлику од те године уместо 500...има 3000-4000....па је посао једно 10 оструко тежи! Само да схвате људи о чему се ради и о каквој је превари реч. Сигурно да Север није безгрешан, али далеко је то од тога што они представљају, а тек да не причам да су људи из идеала ту где су и дају све од себе да се и грешке које се дешавају...временом мењају!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 28 Aug 2018 11:42    Post subject: Reply with quote

Људи моји па 75% Србије је навијало за усташе на светском првенству. И сваки дан је неко други долазио и прдео како готивно играју фудбал и како им је драго и како бисмо били јаки да је остала мртва југа. Ти и такви људи сад баљезгају на интернету на сав глас. Кад су делије отишле негде и понашали се нефер према домаћинима, поломили град или малтретирали људе? Да их питаш сад они не би ни умели да одговоре на ово питање. Али једно је сигурно, сваки јебени пут кад крене овако отворена борба против делија....ми изaђемо јачи и бројнији. И мало смо сад збуњени и не знамо на коју страну да кренемо, дал да позивамо што више тих који навијају за усташе и који туђе мишљење са интернет коментара прихватају као своје, или да се ми лепо окренемо себи. Пунији стадион на домаћим утакмицама неће бити, све и да уђемо у групну фазу лиге шампиона и да делије престану колективно да иду и не знам ја шта све. За Лш не бринем, ту ће се тражити карта више. Зато по мени је боље да нема нове мобилизације, да нема више дођите молим вас, да нема приђите копу плиииз, јер нисмо се баш ни овајдили нешто превише од те мобилизације. Квантитет сигурно нисмо добили, као што се види...а висок квалитет сигурно није прозивод мобилизације.
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 28 Aug 2018 11:44    Post subject: Reply with quote

Генералштаб
Одлично повучена паралела између догађаја Зенит-мишковић-ово данас
Тачно је кад се све сагледа буквално иста мантра по којој покушавају да нас јебу.Једном су успели,други пут нису,нема разлога да им сад успе. Поготово што у ову трећу "битку"улазимо далеко бројнији и организованији него у другу. Мислим да би на неки начин ово требало предочити успаваним звездашима и делијама (не пљувачима) као што је то био случај када су нас преко мишковића и савеза покушали сјебати.Да се доласком буквално чува клуб и група. Онај здрав део људи који је остао у Србији,који су против натоа,продаје Космета,парада и још сто срања.
Такође сам мишљења да треба што више разговарати и са људима који су 100% у причи,да им не дамо повода ни један промил да се ухвате за фирме,тендере,казну уефа..Неће то бити ни мало лако,али свести на најмању могућу меру.Такође објаснити људима (ако већ сами не могу да скапирају) да јурење шљаке преко странке,глумљење лудила као обезбеђења по клубовима ништа добро не могу да донесу.Ово би требало из куће да носе,али није на жалост увек тако.Да се млађи угледају на Јагоду,Вулета и још много светлих примера правих и поштених момака,звездаша и Делија.
Искрено мислим да би нам ово могло донети бољитак у квалитету трибине, а и у омасовљењу. Уздравље
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Aug 2018 11:49    Post subject: Reply with quote

Farhazdinac wrote:
да нема приђите копу плиииз, јер нисмо се баш ни овајдили нешто превише од те мобилизације. Квантитет сигурно нисмо добили, као што се види...а висок квалитет сигурно није прозивод мобилизације.

Нема више плиз....сад смо се договорили како се стоји и надамо се да ће то људи који стално долазе и да поштују! Ми из овога што сада имамо тек треба квалитет да правимо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop