DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2018-2019
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Aug 2018 11:01    Post subject: Reply with quote

Лука30 wrote:
Мени само иде на курац то што су они који су најгласнији највећи лицемери! Поптисујем да ако Север од данас на даље ниједном не помене ниједно политичко или национално питање да се ништа не би променило. Стадион би зврјио празан као сад, долазило би се само на Европу и џабе улаз јубиларних утакмица (рођендан, прослава итд..).
Онда би вероватно био проблем чувени "комфор" на стадиону. Па би се и то некад решило постављањем фотеља итд итд.. Па би онда једење гована добило нову димензију...
Боли бре њих курац што да би дошао до тог Салцбурга мораш да добијеш 30 утакмица... Битан је само Салцбург. Ја мислим да смо то почели да капирамо.. Једино што треба исцимати и покренути је Београд. Рак рана празне маракане!

Дођите на стадион, Звезда игра и викендом.

Све је то брате било и виђено! Нисмо ми били у овој ситуацији када смо играли 2-2 са бугарима, иза себе смо имали сезону снова, где је комшије спасло то што су се бодови делили иначе би разлика била можда највећа у историји! А да не причам тек да смо сезону пре те испали најраније у историји од када играмо европу од Каирата. Имали смо само пар дана након те утакмице у бугарској, првенствену, где смо сви очекивали реке навијача који ће да дођу да дају ветар у леђа екипи којој је та утакмица била битка деценије! За улазак у европске групе! И дошло је можда 6000 људи од тога 4000 на Северу! Од тада креће све ово...џабе им било која прича...те лош комфор, те избили клубу из џепа паре, те Гроф, те син снајперисте...све ово је почело да се дешава ПРЕ БИЛО КОГ ИЗГОВОРА КОЈИ СЕ САДА НАБРАЈАЈУ! И то само луд човек може да попасе причу неког "разочараног" јер смо били ту и доживели на својој кожи да ничим изазвано Север остане полу празан, исток и запад тек да не причам...на утакмици која прати наше играче на меч деценије! Па раније одиграмо са Кајзерслаутерном добро и већ прву следећу утакмицу буде 40000 људи против неког Пролетера...не могу да се сетим сад тачно...у временма када нас је било по 300 на стадиону укупно. И тада, у тим послератним данима су људи знали да дођу да награде нешто....данас?? Ја сам мислио да нас ово не може да погоди али сам се изгледа преварио. Није више важно што смо изгубили тај неки идентитет који смо имали...људи су се опраштали од много горих ствари и то боли неко време па пређеш даље....али боли то што још увек права истина не излази на видело, још увек имају простора да дивљају којекакви који су ово само дочекали! А широк је спектар тих....од игле до локомотиве што би се рекло. Ипак, Север сигурно неће одустати од онога што јесте и неће се мирити са стањем које је! Ако је неко заслужио да буде напушен, неће се прескочити па нека се љути до прекосутра! Зна Север да процени шта се и од кад кренуло да дешава...и све те приче су само конструкција људи који више не могу, немају снаге, прошло их је, неки део је разочаран....да нађу себи изговор зашто не долазе. И много је тешко борити се са њима јер су они већина, и без обзира што да им 100 пута нацрташ како је све кренуло и да су они ти који су издали...они ће да заврте опет своју причу и тако у недоглед. Али...умемо ми да се носимо са притиском, тако смо рођени...такви ћемо бити док нас има!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 17 Aug 2018 11:29    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Лука30 wrote:
Мени само иде на курац то што су они који су најгласнији највећи лицемери! Поптисујем да ако Север од данас на даље ниједном не помене ниједно политичко или национално питање да се ништа не би променило. Стадион би зврјио празан као сад, долазило би се само на Европу и џабе улаз јубиларних утакмица (рођендан, прослава итд..).
Онда би вероватно био проблем чувени "комфор" на стадиону. Па би се и то некад решило постављањем фотеља итд итд.. Па би онда једење гована добило нову димензију...
Боли бре њих курац што да би дошао до тог Салцбурга мораш да добијеш 30 утакмица... Битан је само Салцбург. Ја мислим да смо то почели да капирамо.. Једино што треба исцимати и покренути је Београд. Рак рана празне маракане!

Дођите на стадион, Звезда игра и викендом.

Све је то брате било и виђено! Нисмо ми били у овој ситуацији када смо играли 2-2 са бугарима, иза себе смо имали сезону снова, где је комшије спасло то што су се бодови делили иначе би разлика била можда највећа у историји! А да не причам тек да смо сезону пре те испали најраније у историји од када играмо европу од Каирата. Имали смо само пар дана након те утакмице у бугарској, првенствену, где смо сви очекивали реке навијача који ће да дођу да дају ветар у леђа екипи којој је та утакмица била битка деценије! За улазак у европске групе! И дошло је можда 6000 људи од тога 4000 на Северу! Од тада креће све ово...џабе им било која прича...те лош комфор, те избили клубу из џепа паре, те Гроф, те син снајперисте...све ово је почело да се дешава ПРЕ БИЛО КОГ ИЗГОВОРА КОЈИ СЕ САДА НАБРАЈАЈУ! И то само луд човек може да попасе причу неког "разочараног" јер смо били ту и доживели на својој кожи да ничим изазвано Север остане полу празан, исток и запад тек да не причам...на утакмици која прати наше играче на меч деценије! Па раније одиграмо са Кајзерслаутерном добро и већ прву следећу утакмицу буде 40000 људи против неког Пролетера...не могу да се сетим сад тачно...у временма када нас је било по 300 на стадиону укупно. И тада, у тим послератним данима су људи знали да дођу да награде нешто....данас?? Ја сам мислио да нас ово не може да погоди али сам се изгледа преварио. Није више важно што смо изгубили тај неки идентитет који смо имали...људи су се опраштали од много горих ствари и то боли неко време па пређеш даље....али боли то што још увек права истина не излази на видело, још увек имају простора да дивљају којекакви који су ово само дочекали! А широк је спектар тих....од игле до локомотиве што би се рекло. Ипак, Север сигурно неће одустати од онога што јесте и неће се мирити са стањем које је! Ако је неко заслужио да буде напушен, неће се прескочити па нека се љути до прекосутра! Зна Север да процени шта се и од кад кренуло да дешава...и све те приче су само конструкција људи који више не могу, немају снаге, прошло их је, неки део је разочаран....да нађу себи изговор зашто не долазе. И много је тешко борити се са њима јер су они већина, и без обзира што да им 100 пута нацрташ како је све кренуло и да су они ти који су издали...они ће да заврте опет своју причу и тако у недоглед. Али...умемо ми да се носимо са притиском, тако смо рођени...такви ћемо бити док нас има!





Зато и не треба трошити вријеме на њих већ на млађе генерације. Сву снагу усмјерити,објашњавати им сваки дан шта је Звезда. Баш некидан са другаром у Трнави коментаришем како неки људи уопште не долазе на стадион,а били редовни. А из Бг. Какви су то разлози,смучи ти се...можда прочитају ово па се запита неко. Или ме бар напуши на пп Very Happy
Колико видим,није ово мјесто толико мртво како сам мислио. У задња 24 сата,3000 прегледа ове теме. Значи,занима људе.
И да,ово што си причао за утамице 90их и почетком 2000их...буквално сваки не добар,већ солидан резултат у европи људи су знали наградити пуним стадионом у првенству с ким год да играмо. После Хартса,Кајзерслаутерна,Меца...још су то била нека прва,друга рунда европе,смијешно у поређењу са данас.
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 17 Aug 2018 11:58    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/7392/Zvezda-vas-zove-dajte-krv
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Major
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 10

PostPosted: 17 Aug 2018 15:05    Post subject: Reply with quote

Овде се занемарује оно што обичног човека доводи на стадион, то је фудбал, надметање, неизвесност. А тога у првенству нема. Данас је разлика у квалитету нас и остатка тимова у домаћој лиги огромна. Једноставно већина људи неће да гледа фудбал са противником који игра бункер и не прелази половину 90 минута, где већ знаш да ћемо са комбинованим саставом накантати кога стигнемо. Ми да не знам шта урадимо у Европи то не би много утицало на посету у домаћем првенству. Можда ружно звучи, али то је тако и не видим да може значајно да се промени посета ако српски фудбал остане на истом нивоу.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Aug 2018 15:14    Post subject: Reply with quote

Major wrote:
Овде се занемарује оно што обичног човека доводи на стадион, то је фудбал, надметање, неизвесност. А тога у првенству нема. Данас је разлика у квалитету нас и остатка тимова у домаћој лиги огромна. Једноставно већина људи неће да гледа фудбал са противником који игра бункер и не прелази половину 90 минута, где већ знаш да ћемо са комбинованим саставом накантати кога стигнемо. Ми да не знам шта урадимо у Европи то не би много утицало на посету у домаћем првенству. Можда ружно звучи, али то је тако и не видим да може значајно да се промени посета ако српски фудбал остане на истом нивоу.

Rolling Eyes
Који смо ми фудбал играли пре 7-8 година ...пре 10..само ми то није јасно? Где нисмо могли два паса да спојимо, радовали смо се ко мала деца када Металцу дамо гол јер је гробарска филијала па запињу. Сад када сви могу да нам дувају кару, сад од једном не ваља фудбал није интересантно? Ми би требали значи да играмо мање квалитетно да би изгледало неизвесно не разумем логику? Како безобразлук расте, тако се људи и дрзну да пишу овакве глупости и то на овом форуму! Ово је знак да смо у курцу...али знак за све оне који умеју ово да препознају! Сад не ваља што толико добро играмо....Боже ме сачувај шта ли још неће да изађе као изговор....Ово неће да се брише баш из разлога да се види колико су људи шинули и отишли у курац.....
Дал је могуће да неко помисли да током сезоне првенство неће постати неизвесно? Да нећемо кикснути, да неће бити проблем против пар клубова....каква размишљања ја не верујем. Као да људи мрзе када дамо 3 гола некоме, играмо добро...шетамо се кроз лигу.
А тек да не причам да је ове године неки Раднички изашао у европу и није се обрукао, Спартак такође, ми смо ту где смо, ови преко пута се копрцају...дакле, много боља ситуација од пре само коју годину када је овако нешто за нашу лигу било само пусти сан. Али изгледа да људи хоће калчо да гледају овде или примеру.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Major
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 10

PostPosted: 17 Aug 2018 15:37    Post subject: Reply with quote

Па није ово мој изговор, ја долазим и на првенствене утакмице, али овако већина људи која не долази размишља, зато кажем да посета није нешто на шта ми можемо да утичемо.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Aug 2018 15:45    Post subject: Reply with quote

Да нису то можда исти ови људи?
https://www.youtube.com/watch?v=Vpg9lKGUslg
Већа радост после овог гола него после Радоњићевог у Трнави...то је болест...али негативна!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Aug 2018 15:51    Post subject: Reply with quote

Можемо овако до сутра да постављамо....колико само утакмица на ивици слома живаца...колико стотина небулозних пасова и небулозних додавања и грешака смо морали да видимо да би дошли до тога да играмо како играмо?
https://www.youtube.com/watch?v=bfrSLKo08tc
Нама је ово било....нема даље! Изгледа да не умемо да се снађемо у тренуцима када баш треба да се опустиш и уживаш...што је најгоре!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 17 Aug 2018 15:54    Post subject: Reply with quote

Има ли веће горчине од тога да скупиш пун стадион против неког Доњег Срема...и играчи ти се исеру на све!
https://www.youtube.com/watch?v=I7dCMEnP16w
Изгледа да то људима фали, да то воле?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Major
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Aug 2012
Posts: 10

PostPosted: 17 Aug 2018 16:02    Post subject: Reply with quote

Све то+ навијачки покрет који је у то време постао интересантан млађима је оно што је између осталог у том периоду доводило људе на стадион. И то није нормално, али је тако. Сад кад тога нема а имамо најбољу генерацију у последњих 20-ак година, имамо 4 хиљаде људи, и можемо само да се нервирамо размишљајући о томе, али не видим како можемо то да променимо.
Back to top
View user's profile Send private message
bl_regency
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Aug 2004
Posts: 298
Location: Banjaluka

PostPosted: 17 Aug 2018 16:07    Post subject: Reply with quote

Хахахахха. Је ли могуће да су цијелој нацији испрали мозак...
Сваки дан прочиташ нешто и помислиш,не може даље. Овај изговор је у рангу једног што сам прочитао данас гдје је писало нешто као навијачи оду на евро гостовање,виде те стадионе па хоће тај комфор и на Маракани...
Па друже,и ја сам пишао прије скоро 20 година у вцу Доналд Трампа,позлаћена даска на шољи и шта сам требао рећи старцима кад сам се вратио? Можда,еј стара (стари),не пишам ја више у те шоље
Очекујем да овај пост заврши у телеграфу сутра уз неки бомба наслов типа "хулиган Црвене Звезде попишао кућу предсједнику америке"
Back to top
View user's profile Send private message
ragazzi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2018
Posts: 33
Location: Unutrasnjost

PostPosted: 17 Aug 2018 17:52    Post subject: Reply with quote

Поздрав свима, форум читам већ годинама,али тек сад пишем први пут, један сам од оних који се труди да је ту што је чешће могуће...Другари, ми смо се одувек били апсурдна држава, па смо у време кад смо на табели били по 10 бодова за комшијама знали да окупимо и по 40 х. гледалаца, ето сад кад деремо све редом нас буде по 5,6 х. од тога 3,4 на северу... Свакаква говна су се дрзнула да нас плјују сад, јер смо се као друство искривили до јаја... све ово је већ речено али мислим да ми као група треба мало да се затворимо да не зовемо више и шиш и голиш, онај ко је прави он је ту,ко то не препознаје ни не треба нам... ми сад имамо 4,5 хилјада правих навијача,редовних а то је данас суво злато ,баш да видим ко још у европи може да се подичи са том бројком момака који су навијачи од главе до пете? Мислим да треба да се окренемо себи и да се потрудимо да напредујемо у свакомсмислу јер смо створили озбилјну базу ,куд и камо је ово квалитетније од онога сто смо имали пре 5,6 година мислим на коп пре свега... ми знамо да смо исправни сто посто и јебе нам се шта ће да напише неки клошар на фејсу који дође два пута годишнје...
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 17 Aug 2018 18:07    Post subject: Reply with quote

ragazzi wrote:
Поздрав свима, форум читам већ годинама,али тек сад пишем први пут, један сам од оних који се труди да је ту што је чешће могуће...Другари, ми смо се одувек били апсурдна држава, па смо у време кад смо на табели били по 10 бодова за комшијама знали да окупимо и по 40 х. гледалаца, ето сад кад деремо све редом нас буде по 5,6 х. од тога 3,4 на северу... Свакаква говна су се дрзнула да нас плјују сад, јер смо се као друство искривили до јаја... све ово је већ речено али мислим да ми као група треба мало да се затворимо да не зовемо више и шиш и голиш, онај ко је прави он је ту,ко то не препознаје ни не треба нам... ми сад имамо 4,5 хилјада правих навијача,редовних а то је данас суво злато ,баш да видим ко још у европи може да се подичи са том бројком момака који су навијачи од главе до пете? Мислим да треба да се окренемо себи и да се потрудимо да напредујемо у свакомсмислу јер смо створили озбилјну базу ,куд и камо је ово квалитетније од онога сто смо имали пре 5,6 година мислим на коп пре свега... ми знамо да смо исправни сто посто и јебе нам се шта ће да напише неки клошар на фејсу који дође два пута годишнје...


Па пази, лепо је неко написао овде да ми један дан позивамо све да дођу а онда сутра их терамо у пичку материну и у фазону смо да не треба да долазе.. Мислим да ти које позивамо овде на форуму тај исти форум и не читају, питање је да ли знају да постоји уопште.. Треба да се окренемо али стварно томе што имамо и да не пишемо више људима који те уписе нити виде нити желе да виде. Ко осећа да треба да долази добродошао, ко не осећа џаба му и да организујемо курве по трибини да их задовољавају он нема ту љубав и као такав који курац има да долази
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
ragazzi
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 May 2018
Posts: 33
Location: Unutrasnjost

PostPosted: 17 Aug 2018 18:43    Post subject: Reply with quote

Маузеру слажем се апсолутно, који курац бре више да им се титра по јајима и удовољава,кад је то имбецил који седи кући и само тражи разлог да не дође и још приде пљује по трибини како не може да поведе дете и жену на текму јер олош са севера кличе Младићу и Косову можеш мислити баш ми га жао што неће моћи да дође против Салзбурга и да се оговеда од алкохола да не зна где је дошао,ма и не требаш нам уопште , значи окренимо се себи и гурајмо своју причу,знамо да смо на правом путу.
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 17 Aug 2018 19:09    Post subject: Reply with quote

http://redstarbelgrade.rs/poslednji-trening-pred-salcburg-uz-prisustvo-publike/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Next

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 28

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop