DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда игра у четвртак
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Oct 2017 21:07    Post subject: Reply with quote

Добро је бре више са тим евро навијачима...треба знати кад повући ручну! Зајебите више те приче...него гледајте како да се што боље навија! Немој свака друга реч "евро навијачи" и "где сте за икс ипсилон утакмица мајстори". То се не пита у четвртак из 100 разлога! Размишљајте како да навијамо као никада до сад, на оваквој врсти утакмице. Избор песама није лоше да се размишља о томе...али зајебите више приче о овима што долазе да се сликају итд. Тако је како је, на нама је да од ове утакмице кренемо даље да дижемо Звездаше. Ништа добро нећемо постићи контрирајући намерно на утакмици каква је Арсенал. Ми да покажемо колико смо одани, и шта смо научили ми који смо сваки дан уз наш клуб...остатак стадиона ће то или умети да препозна или не...од нас доста зависи. Зато се сконцентрисати на навијање...да буде изнад онога што смо навикли када су овакве утакмице у питању. Сјајна ствар је и та што се игра у 7, па немају људи толико времена да се урољају...а када је мозак чист, много боље размишљамо!
ОСТАВИ ГЛАС НА СЕВЕРУ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 18 Oct 2017 00:21    Post subject: Reply with quote

Треба тим "евро навијачима" на фин начин,нпр. кроз летак објаснити да је нама "Арсенал" сваки викенд, да се Звезда бодри свако коло првенства,свако коло купа,да је на Северу журка редовно,а не само кад долазе европски великани. Ако се њих 300-500 макар дозове памети читајући то и надовеже се на онакав коп против Мачве и дођу да "гледају" Лучане у недељу треба то схватити као велики помак у враћању људи на стадион,као помак у новој мобилизацији и полако буђење Делија и Севера.
Али свакако шта год се десило у четвртак,било 1:0 или 0:5 не сме ниједан човек који је био у суботу да одустане сада! Не сме бројност више да опада! Мислим да овакве утакмице могу да нам донесу бољитак што се тиче повратка људи на стадион,надам се да ће укапирати како им је некад било добро на Северу и да ће схватити шта губе својим изостанцима!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Бакеро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Nov 2010
Posts: 71

PostPosted: 18 Oct 2017 06:20    Post subject: Reply with quote

Што више барјака сутра Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Боскез
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Aug 2012
Posts: 207

PostPosted: 18 Oct 2017 07:05    Post subject: Reply with quote

Бакеро wrote:
Што више барјака сутра Exclamation

Паметно, да не могу да гледају текму Laughing Laughing Laughing
_________________
...Ти нећеш остати никад сама јер живот си мој...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2017 07:49    Post subject: Reply with quote

Боскез wrote:
Бакеро wrote:
Што више барјака сутра Exclamation

Паметно, да не могу да гледају текму Laughing Laughing Laughing

Који они? А ми? Што долазиш на утакмице? Да гледаш у столице на поду или фудбал? Немој да се застрањује толико, вероватно доста млађи људи пишу овде и мало су погубили компасе шта се када ради и зашто. Радићемо онако како ми хоћемо, али то не значи намерно гурање прста у око некоме...да се губимо на томе, док доле играмо са Арсеналом. Дакле, као што рекох...све подређујемо утакмици...па ако успеју, хвала им до неба...ако не...опет ми је осећај исти јер је ово све нестварно што се дешава на терену. Да се вратим годину у назад и да ми неко ово исприча слатко би му се насмејао. Да имаш осећај пред утакмицу са Арсеналом, да можемо да се боримо...да има основа да мислиш уопште о томе...то је већ само по себи лудило. Према томе...да се прекине више прича...МИ...ОНИ...сутра као један и да се извуче максимум из тих људи који дођу али на нормалан начин. Нисмо ми на бомбоњери и навијачи Боке...овде мора да се ради на људима који не знају, не осећају оно што и ми...доста су напушавани, они једноставно не разумеју шта им причаш. Скретаће се сигурно пажња онда кад буде требало на ове проблеме...можда и сутра, али утувите у главу да је сутра битно да извучемо максимум из стадиона кад је већ пун. Сви ми имамо мишљење какво имамо...али ту смо сви због једне ствари коју сигурно нећемо ставити у трећи план због наше фрустрације.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 18 Oct 2017 10:23    Post subject: Reply with quote

'ајде да ми гурамо играче, да им ми будемо ветар у леђа, а не да они гурају нас, па да навијамо како треба само кад је корнер, шут, опасан напад... Нормално да треба и да се гледа утакмица и да се навија 90 минута, нико није робот, и ваљда смо тамо због Звезде, а не због, како умеју овде неки да напишу, "журке"
онај ко ће навијати, ући ће раније заузети место у копу, па из копа да се шири на остатак трибине, а и стадиона. Утакмица може и код куће да се гледа, а на стадиону се навија, ма на којој год трибини био! Дај све од себе, ма на ком год делу стадиона био! Напокон играмо са нашим друштвом!
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2017 17:17    Post subject: Reply with quote

Око тог уласка раније, људи су можда заборавили а неки нису ни били на утакмицама каква је против Милана, Ренџерса, Роме, Лација...Барселоне...када је север пун малтене сат времена пред почетак, а већ пола сата пред почетак нема где игла да падне. Нема сумње да ће тако бити и сутра, тако да то...ући раније и заузети своје место, изискује улазак сигурно сат раније, ако не и пре тога. Нека буду људи свесни о каквој се утакмици ради и да сигурно неће наћи своје место пола сата пред почетак.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dentez
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2007
Posts: 190

PostPosted: 18 Oct 2017 21:01    Post subject: Reply with quote

Са навијањем да се крене бар пола сата раније. Да се усеру одмах у свлачионицама а када буду у тунелу, од грмљавине да не знају дал су дошли или пошли. Тај тунел је много јак фактор а не користимо га, већ крећемо са навијањем када изађу играчи на терен! Тако погубљенима увалимо гол у првих 5 минута, да им дочарамо епицентар лудила! Cool
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Oct 2017 22:26    Post subject: Reply with quote

Све има своје...или да ћутиш да не знају шта их чека...да не могу да се спреме на то....па кад изађу онда да им се ноге одсеку...то су играчи који су играли свуда...треба им показати да Маракана није "свуда"...само прави тајминг.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 19 Oct 2017 08:08    Post subject: Reply with quote

Тунел јесте јединствен доживљај и треба га искористити,само треба пазити да се не залетимо,ипак треба навијати 90+ минута.
НЕ ЖАЛИТЕ ДЛАНОВЕ,НЕ ЖАЛИТЕ РУКЕ,НЕК СЕ ЗВЕЗДИН ПРОТИВНИК УСЕРЕ ОД БУКЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
ДраганКојић
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 May 2015
Posts: 27
Location: Иза ћошка

PostPosted: 19 Oct 2017 10:29    Post subject: Reply with quote

Не идите у крајност. И ми смо ту због овога, не треба бежати од тога. Трибина није довољна за себе, ми смо ту да би пратили терен, да њима дајемо подршку. Напокон нешто за шта смо се борили, велике утакмице поново на нашој (никад лепшој) мари. Зато ми највише треба да уживамо у овоме, да растерећено и без притиска уђемо у утакмицу без евентуалних разочарења (до јуче нас нигде није било, не смемо се одмах размазити). Једноставно пуна подршка клубу и играчима свим срцем, без освртања ни на кога (енергија онда иде где не треба), уживајте 90 минута, све екипе и градови, сви другари су вам ту вечерас. Тако да уживајте са њима, певајте вашем клубу, направите журку свако за себе.
А у повратку причајте о наредној утакмици и организацији као да је ова!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 19 Oct 2017 11:46    Post subject: Reply with quote

Лудии за тобом а ограда нас дели,
јебеш Арсенал - Север се веселии!

Ајмоо јако Цигании Laughing Twisted Evil
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
lucky luciano
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Feb 2013
Posts: 641
Location: Под Везувом

PostPosted: 19 Oct 2017 12:01    Post subject: Reply with quote

јеби венгера француског педера!
_________________
Цигани лудаци!
Back to top
View user's profile Send private message
Од рођења мог
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jan 2012
Posts: 77

PostPosted: 19 Oct 2017 19:50    Post subject: Reply with quote

треће полувреме, каква емоција Exclamation

САД НИСАМ МАЛИ И ПОЛАКО СЕ СТАРИ, АЛ' СРЦЕ ЈОШ ЗА ТЕБЕ ЛУДО УДАРА!

Момцима свака част!
_________________
Ако је волиш као што причаш онда буди уз њу!
Back to top
View user's profile Send private message
соло ултра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2010
Posts: 12

PostPosted: 19 Oct 2017 19:58    Post subject: Reply with quote

Делије, испао ми је кључ од кола на утакмици, у питању је КИА кључ са северна армија привеском. Ако неко нађе, частим.
_________________
''Ја невера никад нисам био. Нит' сам био нит' ћу икад бити''.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop