DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

предлог

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 11 Feb 2007 09:34    Post subject: предлог Reply with quote

Мислим да тренутно има доста тема на овом подфоруму. Не би било добро кад би се овој подфорум претворио у ћаскње у кафани кад се започне 200 тема а не заврши нити једна. (сваки пут са "имаш упаљач", "дај исто" или "чек да шорам" се започне нова тема) Наравно да се неке теме неисцрпне, али бар да се мало разради. Полако обухватићемо све, само полако ако баш не мора не отварајте нову тему.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 11 Feb 2007 13:55    Post subject: Reply with quote

ако може и ја ово да предложим, немојте ми замерити али ајде мало да смањимо копирање линкова са других сајтова него да се трудимо да више пишемо својом руком то јест да пренесемо своја мишљења па макар и она била погрешна, неко ће то већ да исправи
у реду када се ради о биографији или када се жели неким текстом доказати нешто али када се једна тема претвори у чисто трпање текстова онда нема никакве користи од ње.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 11 Feb 2007 15:10    Post subject: Reply with quote

Потребне су теме које су информативне, нек је ту и гомила података, коме треба да чита, а неком као податак о некој личности, догађају,... добро то може да функционоше. Али су потребне теме где ће се расправљати, предлагати и оне ће доћи саме по себи.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 16 Feb 2007 09:28    Post subject: Reply with quote

Још једном, много тема разводњавају овај део форума, пробајте да се уздржите, ја капирам да су све ствари битне, али дај да се бар мало закључи расправа или прича на овим темама које су овде.
Није поента да се покрене прича о свему што има везе с Србијом ако се конкретно нешто не напише/расправи. Боље размислите и допринесите на већ постојећим темама. До јуче овај подфорум није постојао, тако да сигурно ништа није толико хитно. Полако све ће се обухватити, али не сме то да буде овако површно.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 21 Feb 2007 11:48    Post subject: Reply with quote

Обрисано је пар потпуно непотребних тема.

Молимо вас да мало боље размислите пре него што отворите тему на овом под-форуму, јер није циљ гомилати бројне нове теме, већ водити квалитетну дискусију на неким од постојећих. Има времена да се дотакнемо свега што је битно, и зато не треба по сваку цену журити.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 26 Feb 2007 17:25    Post subject: Reply with quote

Постоје две теме везане за Космет.
Можда би требало тему СВОЈ ПОТПИС ПРОТИВ НЕЗАВИСНОСТИ закључати и ставити као лепљиву, биће уочљивија и неће бунити људе приликом писања о дешавањима везана за Космет. А дискусију наставити на Сутрашњи дочек ахтисарија! јер се ту више развила. Евентуално променити назив теме пошто се на први поглед чини као да се ради само о митингу у вези са доласком Ахтисарија.
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 01 Mar 2007 14:33    Post subject: Reply with quote

Ајмо још једном...

Немојте да отварате милион тема које су, или већ прежвакане 20 пута, или се састоје од прекопираног километарског текста. Ако хоћете да покренете неку расправу, мало обратите пажњу да ли је већ о томе полемисано. И трудите се да се тема не састоји од "копи-пејстованог" текста, него мало поведите разговор својим мишљењем.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 16 Mar 2007 09:09    Post subject: Reply with quote

А кад преносите текст, дајте линк и потпишите аутора.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Никола Д/С
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jun 2006
Posts: 503

PostPosted: 08 Apr 2007 19:28    Post subject: Reply with quote

*Није ми се отварао топик због једног поста , па ово постављам овде ! Ако мод. имају прикладније место нека га преместе !!!

У питању је програм за претраживање Библије (такође и читање).
Претраживач Библије омогућава лако проналажење стихова Светог Писма (Библије) по задатим речима.

У програм је укључена цела Библија у хтмл формату (Стари и Нови Завет у преводу Даничић-Караџић), па пронађене стихове можете одмах и прочитати.


Download link Arrow
Претраживач Библије
_________________
Хвала господо што ме убеђујете да је моја међа код Мердара и Руднице али мој поглед је упрт у Скадар, Проклетије, Јуник ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Херој_улице
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2006
Posts: 65
Location: Studio 54

PostPosted: 06 Jul 2007 15:10    Post subject: Reply with quote

Iмам и ја један предлог који није дирктно везан за УЛ-ов предлог.
Било би ОК када би се све слике које се окаче на овај форум окаче у виду линка или још боље thumb-а.
Када се окаче слике велике резолуције људима који имају dial-up то представља праву гњаважу( ја сам један од њих Sad ) Прави проблем настаје када када се окачи више слика одједном. Хаторијев топик о прошлој сезони није ми ни падало на памет да отварам Wink
Лепше и прегледније је када се слике окаче као thumb.
Било би супер када би то прерасло у праксу и када би се то требало обавезно радити(као и ћирилица).
Не знам, то је мој мишљење и мој предлог.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 06 Jul 2007 16:34    Post subject: Reply with quote

Подржавам предлог за thumbs.
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 26 Dec 2007 21:55    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
Још једном, много тема разводњавају овај део форума, пробајте да се уздржите, ја капирам да су све ствари битне, али дај да се бар мало закључи расправа или прича на овим темама које су овде.
Није поента да се покрене прича о свему што има везе с Србијом ако се конкретно нешто не напише/расправи. Боље размислите и допринесите на већ постојећим темама. До јуче овај подфорум није постојао, тако да сигурно ништа није толико хитно. Полако све ће се обухватити, али не сме то да буде овако површно.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Омладинац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Feb 2010
Posts: 61
Location: Наша Звездара, Звездина тврђава

PostPosted: 22 Nov 2010 23:52    Post subject: Reply with quote

Нисам знао где да напишем па сам ово формулисао као неки од предлога и разлога зашто треба да се иде организовано на навијање за репрезентацију. Ево нпр. када би се организовало навијање за репрезантицију, и када би све јаче групе од разних клубова заједно навијале на северу(или некој другој трибини, мада је на мараканином северу разглас инсталиран, па ради бољег анимирања људи), довело би до међусобног упознавање разних људи из разних навијачких група, што би довело до српске слоге, што би на крају довело до међусобних фер, чистих и ''спортских'' туча на руке. Данас кад се погледа између редова, схаватамо да се већина туча завршава типа има избодених, на смрт испребијених, упуцаних, спржених бакљом итд. Сви знамо да се већ дуго година потеже парола стоп бодењу, али ја стварно не знам да ли је то донекле смањило међусобно бодење нас срба и ако влада бела куга, и ако нас трује осиромашени уранијум итд. Размислите мало ипак смо ми највећа и најјача навијачка група на српској сцени навијања тако да ако бисмо бар покушали да некако зближавамо људе различитих клупских опредељења и да позовемо на српску слогу у овим тешким репресивним временима, најбоље би било да сви заједно одстојимо на једној трибини и сви заједно певамо српске песме за нашу репрезентацију.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 12 Jan 2011 15:15    Post subject: Reply with quote

предлажем надлежнима да размотре увођење још једног правила понашања на овом делу форума, а то је да се свако вређање и омаловажавање части и угледа СПЦ, њених органа и архијереја кажњава бановањем.
мислим да посебна објашњења нису потребна, свако ко је овде пратио разне теме зна да је граница `лепог понашања` пуно пута пређена-нека црта мора да постоји-ја рекох, а ви размислите.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 15 Mar 2011 08:35    Post subject: Reply with quote

Све чешће се псотаљају теме за епелима на помоћ раличите врсте. Али некада те теме остану не примеђене паби требало размислити како да се уради да што више њих чују и виде те апле небили се и они укључили. Верујем, а и знам да имам оних који би се одазвали али само треба дођи до њих зато би можда било добро да се отвори посебан део или посебна тема само за те апеле за помоћ.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop