DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

U vezi shop-a

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 27 Jul 2003 12:37    Post subject: U vezi shop-a Reply with quote

Gde se nalazi shop tj. ako je u BGD-u, gde da odem i kupim sta mi treba, a ako nije koliko je otprilike postarina na recimo majicu?

'Ajd uzdravlje
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 31 Jul 2003 18:56    Post subject: Reply with quote

'Oce mi li neko odgovoriti?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 31 Jul 2003 20:23    Post subject: Reply with quote

Evo ajde da ti ja kazem nesto pa mozda ti bude od koristi.ne nznam koji shop trazis ako trazis shop od fkcz to ti mogu reci ali ti mogu reci i da je ocajan jer je najnovija majca kup je nas od2002god.taj shop ti se nalazi na zapadnoj tribini marakane.neznam tacno koji ulaz ali mi se cini drugi ili treci kad dolazis sa severa....na zadnjoj strani revije ima ova adresa za shop.WWW.REDSTARSHOP.NET ALI TO NE POSTOJI
A STO SE TICE SHOPA KKCZ CINI MI SE DA JE NEGDE U CENTRU BGD-A................ nepise ti lokacija pa ne znam odakle si ali imas na SPENSU U NS-U TAKODJE SHOP KOJI JE ZASTUPNIK naseg shopa shopa talibana i shopa vosinog i mogu da ti kazem da je bas ekstra .neznam zasto ali bolji je nego na mari.izasla je nova majca ova u koju nasi igraci treniraju SVE PROLAZI ZVEZDA TRAJE TAKAV JE SLOGAN I KOSTA 600DIN A IMA ONA MAJCA DOSTA DOBRA JE BOJA TRULA VISNJA SA BELIM BOJAMA NA RAMENU UKOJU NOSE NASI GOLAMANI ZA TRENINGE TA TI KOSTA750DIN

nadam se da sam ti malo pomogao.ali cakijev i che-ov shop ti je za dve klase bolji nego na mari jedino sto nemaju kravate cz i olovke Laughing Laughing
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 01 Aug 2003 20:34    Post subject: Reply with quote

O ovom se shop-u radi i to je Cakijev i Cheov valjda http://shop.oaza.co.yu/delije.jsp. Pitam koliko je otprilike postarina posto se placa pozecem, a ja nisam Rokfeler, jos uvek.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Cvettas
Guest





PostPosted: 02 Aug 2003 07:31    Post subject: Reply with quote

Ево одговора...

Цакијев и Чеов шоп? Предлажем да се исти бојкотује, баш због цене поштарине! Наиме, они су на ионако високе цене артикала додали енормно велику поштарину, на којој зарађују и богате се. Како? Па рецимо, теби стигне мајица из шопа, мислиш: Ту је негде поштарина 50ак динара. Кад оно - звекете рођаци! Поштарина је вишеструко већа него цена онога што добијеш. Не смеш да одбијеш плаћање јер су они у дослуху са сицилијанском мафијом, која ти после буџи камату ако нећеш да платиш, и останеш го к`о пиштољ. Прича се у чаршији да је ирачка криза избила због поштарине, као и да се спремају да оборе Кастра, јер наравно - одбио је да плати поштарину. И тако се ви ложите и купујете ствари из шопа, док Цаки прави нову кућу на Малдивима, а Че се бави изградњом хотела у Дубаију... Углавном - ко на њих крене, из места је најебо! Cool

Хе хе, морао сам мало... Smile Поштарина на артикле није велика и износи око 50 - 100 динара, не више. Претпостављам да је цена виша ако даље живиш, тако да ако си на Гренланду, онда...

Продавница ККЦЗ налази се у Краља Милана (Српских владара) - преко пута Београђанке.

Што се тиче продавнице на западној трибини Маракане... Био сам пре пар дана и могу рећи да се ситуација мало побољшала. Имају оловке, привеске, свеске, 2-3 врсте мајица (и најновију), 2-3 врсте дуксева, кравате, шоље, подметаче за чаше, календар, неке смешне капе... Ето, побројао сам све, па кога шта занима - можда некоме требају кравате... или свеске... Smile
Back to top
Misha
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 23

PostPosted: 02 Aug 2003 07:47    Post subject: Reply with quote

Cao,

postarina zavisi od tezine i vrednosti paketa, ali mozes da racunas na oko 100 din za manje pakete i oko 150 za vece ...

Pozdrav
Misha
Back to top
View user's profile Send private message
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 02 Aug 2003 21:03    Post subject: Reply with quote

FALA
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop