DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

занимљиво
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 75, 76, 77  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Simke_Ljubav_jedina
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Oct 2007
Posts: 43

PostPosted: 30 Nov 2009 14:34    Post subject: Reply with quote

За Критичара:
Текст је фантастичан, свака част на њему. Делимично се слажем са њим, али има и неких ствари које су пренадуване. Тачно је да је много непостојећег новца, јер смешно је да америка која је у тешким дуговима и која би у случају потраживања неких земаља(довољна је само Кина) моментално банкротирала, одједном убризга 700 милијарди долара за спас привреде, е 700 милијарди, па то свако ко иоле познаје економију може да схвати да је то једна обмана. Могуће је једино да су штампали новац, али би у том случају имали огромну инфлацију, тако да тај новац НЕПОСТОЈИ.
Што се тиче тога да ти банка да кредит, а да тај новац не постоји, то је мало искривљено, јер не постоји опција да неко узме новац од банке а да тај новац кад дође на шалтер не постоји. Замисли сад узмеш кредит за стан и треба да га исплатиш, а они кажу е па то не постоји. То је мало написано на основу оног златара, који даје злато, надајући се да неће сви повериоци доћи у исто време.

За РУСОФИЛА и рашанина.
Што се тиче банака, веома је једноставан рецепт, који се примењује у свим бедним земљама као што је наша.
1. Дође човек и каже дајте да погледамо књиге, седне и гледа активу, гледа пасиву и каже, аха дугује вам фирма из либије брдо пара, милионе и милионе, и каже видите, то је ненаплативо, бришемо, стављамо у колону ненаплативо. Идемо даље...и ово исто, у да ово такође...е сад да видимо, па ви сте неликвидни, СТЕЧАЈ. То се зове дириговани стечај. Постоје и докази за то, али сви смо ми овде небитни, да би могли било шта да учинимо.
2. Човек који је довео практично Југобанку до стечаја ( Зоран Војновић), рашанине, питај маму сигурно зна тог "стручњака", за свој добро обављен задатак, награђен је местом у врху ХВБ банке, а зашто ХВБ, па зато што је Радован Јелашић близак са том банком, а Јелашић је купио два аутомобила од Југобанке старе годину дана за 50% њихове цене, иначе су били мерцедеси плаћени кешом, километража смешна, толико о томе колико Југобанка није имала паре.
3. Што се тиче знања људи у тим банкама, пошто су причали како су неспособни, већина тих људи је прешла у стране банке, како се не би бунили, а и њихова стручност уопште није под знаком питања, јер људи имају огромног знање и искуство, али једноставно Српске банке нису смеле да постоје. ЗАШТО? једноставно
4. Запад жели да будеш задужен, на западу су сви задужени, а биће и после смрти, банке су један од важних инструмената монетарног система, који је такође важан и за макроекономију. Сви вероватно знате да је Румунија за време Чаушескуа, имала спољни дуг 0, е па то НЕ МОЖЕ.
_________________
Ја не одлучујем да ли ћу ићу у битку према сили која ми прети, него по светињи коју браним.
Back to top
View user's profile Send private message
рашанин
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2009
Posts: 237
Location: kod jataka...

PostPosted: 30 Nov 2009 16:30    Post subject: Reply with quote

КРИТИЧАР:
Увод за господина икса јасан као дан,и никада лепше објашњен.Креирање новца из ничега,је нешто што би сви који икада реше да имају пола са лихварима прочитају.
Поређење стварања прве Централне тзв.Националне банке је нешто о чему сам читао,али поређење са Националном штедионицом је ствар са којом се у потуности слажем.Уствари ту нема човек шта да се слаже то је сува истина(узгред јел смо је оно продали чини ми се Грцима?).За Светску Банку и ММФ-објашњено ВРХ!
Е,за највећу банкарску династију и Мајер Амсел Ротсилда стварно нисам знао и пуно ти хвала на томе.
Распад СФРЈ,веруј ми баш онако како сам и сам сматрао,са све господином икс.''Шта хоћете сами-е сад ћемо да видимо''.
А да је ''Круна'' играч број један-то један мој пријатељ већ 15так година тврди,бранећи тај свој став од неистомошљеника,иначе исто наших пријатеља малтене до фајта.
Све у свему ништа занимљивије и простије објашњено нисам одавно прочитао.СВАКА ЧАСТ!Чак је и моја мајка само рекла-дечко разуме,економиста Wink

_________________
https://youtu.be/zLfXw7IicGs
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 30 Nov 2009 16:32    Post subject: Reply with quote

http://www.pogledi.rs/diskusije/viewtopic.php?p=151863&sid=3d19693c4420c186a8e20c84fdc0b59d
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
рашанин
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2009
Posts: 237
Location: kod jataka...

PostPosted: 30 Nov 2009 16:39    Post subject: Reply with quote

Simke_Ljubav_jedina wrote:



За РУСОФИЛА и рашанина.
Што се тиче банака, веома је једноставан рецепт, који се примењује у свим бедним земљама као што је наша.
1. Дође човек и каже дајте да погледамо књиге, седне и гледа активу, гледа пасиву и каже, аха дугује вам фирма из либије брдо пара, милионе и милионе, и каже видите, то је ненаплативо, бришемо, стављамо у колону ненаплативо. Идемо даље...и ово исто, у да ово такође...е сад да видимо, па ви сте неликвидни, СТЕЧАЈ. То се зове дириговани стечај. Постоје и докази за то, али сви смо ми овде небитни, да би могли било шта да учинимо.
2. Човек који је довео практично Југобанку до стечаја ( Зоран Војновић), рашанине, питај маму сигурно зна тог "стручњака", за свој добро обављен задатак, награђен је местом у врху ХВБ банке, а зашто ХВБ, па зато што је Радован Јелашић близак са том банком, а Јелашић је купио два аутомобила од Југобанке старе годину дана за 50% њихове цене, иначе су били мерцедеси плаћени кешом, километража смешна, толико о томе колико Југобанка није имала паре.
3. Што се тиче знања људи у тим банкама, пошто су причали како су неспособни, већина тих људи је прешла у стране банке, како се не би бунили, а и њихова стручност уопште није под знаком питања, јер људи имају огромног знање и искуство, али једноставно Српске банке нису смеле да постоје. ЗАШТО? једноставно
4. Запад жели да будеш задужен, на западу су сви задужени, а биће и после смрти, банке су један од важних инструмената монетарног система, који је такође важан и за макроекономију. Сви вероватно знате да је Румунија за време Чаушескуа, имала спољни дуг 0, е па то НЕ МОЖЕ.

За дириговани стечај си у праву 100%.А мајци када сам поменуо дотичног господина,први пут после дужег времена сам јој видео сузе у очима.Чак је на неком пријему у Бгду,као најбољи радник филијале од дотичног примила неку диплому и књигу,за које узгред нисам знао и сада сам први пут видео.
И банке не да су важан инструмент,већ најважнији и микро и макро економије.
п.с.Каже мајка:100% би ви боље водили ову земљу,па ја сам мислила ви само о бакљама и оним вашим петардама причате Very Happy
_________________
https://youtu.be/zLfXw7IicGs
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 30 Nov 2009 20:24    Post subject: Reply with quote

http://news.beograd.com/srpski/clanci_i_misljenja/djurdjevic/index.html

и овде се могу наћи одговори на нека питања..
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 01 Dec 2009 14:52    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=6l1qHpTw4cU&feature=player_embedded

.
Back to top
View user's profile Send private message
рашанин
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2009
Posts: 237
Location: kod jataka...

PostPosted: 01 Dec 2009 15:22    Post subject: Reply with quote

Критичар wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=6l1qHpTw4cU&feature=player_embedded

.

Свака ти част Брате!Ауу,као да су самог ђавола хапсили.Само ничија није горела до зоре,што би рекли наши стари...Још једном хвала,само да што више наше Браће погледа и прочита овакве ствари.
_________________
https://youtu.be/zLfXw7IicGs
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 01 Dec 2009 15:46    Post subject: Reply with quote

рашанин wrote:
Критичар wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=6l1qHpTw4cU&feature=player_embedded

.

Свака ти част Брате!Ауу,као да су самог ђавола хапсили.Само ничија није горела до зоре,што би рекли наши стари...Још једном хвала,само да што више наше Браће погледа и прочита овакве ствари.


Ово је мање више стандардна акција америчке полиције. Од комарца се прави магарац, и тако увек.

Ја сам био сведок када су се на једној плажи у Мајамију потукла два хиспаноса. Обојица су имали по пар ортака у друштву који се нису тукли већ раздвајали. Не претерујем, у року од два минута стигла је прва патрола, а после мање од сат времена на месту туче, иако су хиспаноси одведени доста пре тога, били су:

неколико полицијских аутомобила, 20ак позорника, обалска стража(чамац) обалска стража (хелихоптер), хитна помоћ и два ватрогасна камиона!?!?!
Плус једно 3 тв екипе.

Тотална контрола у демократској америци!
Back to top
View user's profile Send private message
рашанин
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2009
Posts: 237
Location: kod jataka...

PostPosted: 01 Dec 2009 15:58    Post subject: Reply with quote

Само што је овде био у питању човек спреман да изнесе ствари које нису ''за зајебанцију''.
А то за плажу и ту фрку,то је сигурно тако.Тако та ''демократија'' њихива и функционише,зар не?Макар смо ми осетили ''милосрдног анђела''...
_________________
https://youtu.be/zLfXw7IicGs
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 02 Dec 2009 02:23    Post subject: Reply with quote

течај је нормална ствар у банана државама. Него имамо нешто много занимљивије овде...

Гробар српске привреде, Млађан Динкић, је недавно потписао за "Необус" споразум са фирмом "ВДЛ", осредњим произвођачем аутобуса из Холандије. Све би то било добро да тај исти Динкић и ова власт тенденциозно већ дуже време не уништавају највећег прозвођаче аутобуса на Балкану-"Икарбус". У "Икарбусу" ради 730 радника, производили су се савремени аутобуси, изузетно блиско се сарађивало са реномираним произвођачем аутобуса "БредаменариниБус" из Болоње. Са Бредом су се заједно добијали послови напољу. И поред тога држава је искористили све полуге да уништи ту фабрику.
О чему се ради? Пре више од годину дана ваћински пакет акција "Икарбус"-а купује руска компанија "АвтоДетаљ Сервис", која послује у оквиру великог холдинга "АМС Груп" из Уљановска. Људи су дошли, почели да чешљају, реорганизовали фирму, после много година је неко почео да захтева нешто од запослених, исплатиле су се прве плате итд... Када су преузели "Икарбус", фабрика је била задужена око 17 мил.евра. То су све неплаћене обавезе добављачима, кредити који су узети раније и сл. Све је то узело руководство, које је било страначки обојено. Фактички, демократе су дебело задужиле фирму. Нећу да пишем шта се све дешавало, постоје органи који би требали то да утврде. Rolling Eyes
Дошло је до светске кризе, која је поготово погодила аутомобилску индустрију, посебно земље са рапидним привредним растом у предходних пар година, као нпр. Русију. Потенцијални послови за "Икарбус" у Русији су почели да се одлажу, са Бредом се још увек радило, на домаћем тржишту се нудио стандардни производни програм "Икарбуса" али нико није био луд да у овим условима купује аутобусе. Једино се могло зарадити, како овде, тако и у Русији, на резервним деловима за секундарну уградњу. Логика је јасна, мање новог, више половно, половно се више квари, тржиште резервних делова расте. Тако је увек било у аутоиндустрији и увек ће бити.

Елем, необавештени и гладни радници су били хушкани против инвеститора од стране истих оних који су довели фабрику у тај положај. Дошло је до генералног штрајка, немира у и око фирме, неиспуњења уговорених обавеза, неизвршења посла, банке и добављачи су дириговано пустили менице и блокирали рачуне фирме итд... Све у свему, једна добро испланирана и од стране ко зна кога диригована акција.
Индикативно је што је највећи кредитор пустио меницу на дугорочни кредит, што није смео да ради. Што је друга банка, која је имала цесију, пустила меницу! На свим састанцима са државним органима, са банкама, са градом, нико није имао слуха за руске инвеститоре, који су заиста хтели да направе добру фабрику овде. Руси су молили државу да преузме један део соц. програма, који је иначе катастрофалан за било ког инвеститора. Молили су да се утиче на банке да се одблокира рачун, како би фирма некако могла да ради... Ништа!
Русе су отерали, узели им паре, поништили приватизацију, а људи још чекају. Сада држава нуди наводно "Икарбус" и Кинезима, и Жабарима и коме све не. Сада су спремни да преузму цео соц. програм... Само русима нису могли да изађу у сусрет...

Поврх свега, овај потписује уговор са холанђанима, позива да се гради фабрика у КГ-у. Ради све да уништи "Икарбус", који ће изгледа зајахати поново ови што су га и задужили. Туга...
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 02 Dec 2009 03:16    Post subject: Reply with quote

Критичар wrote:
Молим вас, прочитајте ово пажљиво са максималном концентрацијом ,јер ниједна написана реч није сувишна. Чини ми се да нигде нисам прочитао једноставнији текст који боље објашњава ствари. Неће вам бити добро када прочитате, али свакако да је добро да разумете шта вам се дешава у приватном животу, шта се дешава у Србији, шта се дешава на нивоу планете.

http://www.serbianwings.com/fusion/fullnews.php?fn_id=12

.


Феноменалан текст! Знаш ли можда ко је аутор?
Иначе, прерасподела о којој се говори у тексту је лагано већ почела. Прерасподела новца и ДУГОВА, што је најважније. Светска економска криза није ништа друго до финансијска криза изазвана том прерасподелом, пуцањем многих банака и концентрацијом средстава у веће банке и фин. институције.
Иначе, интересантан податак. Централне Банке САД, Канаде, Енглеске, Швајцарске и Шведске су направиле невижен корак смањивши каматну стопу за пола полсто. То се није дешавало у предходних 100 година сигурно. Laughing Основни разлог је наводно покушај да се раздрма економија, т.ј. производња, т.ј. стварање вишка вредности. Управо се у тексту који је Брате Критичар поставио спомиње најмеродавнија вредност-људски рад, што се у економији зове стварање вишка вредности, на основу чега се касније граде сви други аспекти у једном друштву, Држави... Шта Србија ствара Question А, да, не ствара, узима кредите од ММФ-а и осталих Бретон Вудских организација, банака, разних држава итд. Него живо ме интересује, пошто нико не прича о томе у медијима, када смо искористили своја Специјална Права Вучења у ММФ-у? Вероватно одмах... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
рашанин
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2009
Posts: 237
Location: kod jataka...

PostPosted: 02 Dec 2009 18:35    Post subject: Reply with quote

Специјална права вучења

"Оскудица долара" је довела у кризу бретонвудски монетарни систем. Стога је на састанку "клуба десеторице" у Стокхолму 1968. године донета одлука о увођењу "специјалних права вучења" која је требало да буду замена за злато. Да постану "папирно злато".

"Специјална права вучења" нису валута него обрачунска јединица. Плаћања су и даље у националним валутама према њиховом паритету у односу на СПВ.

Е сад Брате РУСОФИЛ вајна министарка Драгутиновић је негде у октобру изјавила да је Србија од ММФа добила 620 милиона долара.До данас ни на сајту владе нити било где нисам успео да пронађен када и дали су искоришћена...
_________________
https://youtu.be/zLfXw7IicGs
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 06 Dec 2009 00:38    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:
Критичар wrote:
Молим вас, прочитајте ово пажљиво са максималном концентрацијом ,јер ниједна написана реч није сувишна. Чини ми се да нигде нисам прочитао једноставнији текст који боље објашњава ствари. Неће вам бити добро када прочитате, али свакако да је добро да разумете шта вам се дешава у приватном животу, шта се дешава у Србији, шта се дешава на нивоу планете.

http://www.serbianwings.com/fusion/fullnews.php?fn_id=12

.


Феноменалан текст! Знаш ли можда ко је аутор?


Аутор текста је Ивона Живковић. Нисам ни ја знао, а онда сам се потрудио и пронашао ко је написао.
Жена је много занимљива шта пише. Изгледа врло интелигентно и мислим да много добро влада енглеским језиком, зато што ми се чини да прати интернационалне алтернативне сајтове где долази до података до којих није могуће доћи праћењем званичних медија.
Поставићу линк са једним интересантним чланком , па преко њега може да се дође и до осталих текстова.
Кроз оно што је писала пре 6-7 година и оно што пише данас, види се страховит помак.У почетку је лутала са писањем , а сада се у њеном писању осећа, да су јој се коцкице полако сложиле.
Није лако писати о ономе што она пише, јер врло лако могу да те извргну руглу.
Ево да поновим мој пост из овог топика, који сам написао пре него што сам и знао да постоји ова Ивона Живковић.
Критичар wrote:
Дечији мозак је најмање затрован мозак. Пита пријатељев клинац оца :"Тата, а шта ће Мишковићу толико пара ?"
Ултрас Лондон, морам да ти признам да ми баш није до зезања и да ме је ова информација солидно избедачила.
То је само још једна од низа коенциденција , а превише је коенциденција да све не буде тако како се већ дуго чини да јесте.
Ми смо већ потпуно "печени" и као народ , и као држава, ако је горе поменути господин повереник Рокфелера (Новог Светског Поретка) за Србију, а многе чињенице говоре да је баш тако.
Човек није располагао никаквим значајним иметком до 1990., за време Слобиног режима отворена су му врата да стекне позамашан капитал (пронађи везу између мојих текстова са ове стране http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=7997&postdays=0&postorder=asc&start=870 о Слоби и Садаму и информација са овог топика).
Петог Октобра га нико није поменуо, у међувремену је мултиплирао "свој" капитал и данас поседује велики део Србије.
Наивно је помислити да неко сам , на основу својих способности, може да заузме позицију у којој се тренутно налази г. Мишковић, без обзира каква су времена била (та времена су и направљена да буду таква, да би се издешавало то што се издешавало).
Један човек једноставно нема физичке и менталне капацитете да све то оствари, без обзира колико био похлепан и на шта све спреман, па макар имао и ненормално среће на свом пословном путу.
У свој несрећи која нас је задесила, неким људима је омогућено да лако дођу до огромног капитала и то се није догодило случајно. Нажалост, годинама смо жртве константних планских и систематских изакулисних радњи. Све је јасно, али је тешко доказати, што се и труде да буде тако, они који све смишљају и спроводе.
Контролишу се мисли људима, тако што се контролишу информације.
Информације могу да буду истините , могу да буду лажне и могу да буду полуистините, т.ј. обликоване према потреби, да би се остварио жељени ефекат.
Неке информације могу да се прикривају или маргинализују, неке могу да се предимензирају, опет све са жељом да се оствари одређени ефекат.
Медији су данас апсолутни владари мисли већине људи. Ако онај ко контролише медије пожели да људи размишљају о економској кризи, они ће размишљати о економској кризи. Ако пожели да размишљају о грипу, они ће размишљати о грипу.
Да би се избегао жељени ефекат оних који господаре протоком информација, важно је да свако научи да тумачи информације између редова и повезује ствари, како би дошао до правих закључака. Да би неко могао да повезује ствари, потребно му је довољно предзнање.
Бескорисна знатижеља је обична мана, али радозналост је врлина човеку дата од Бога, како би је користио у својој потрази за истином и суштином.
Што си боље фокусиран и дубље концентрисан на одређени проблем, већа је вероватноћа да ћеш брже и успешније проникнути у њега.
Баш због тога, људима се константно подмеће нога, т.ј. одвлачи им се пажња на друге ствари, како не би проникнули и схватили шта је заправо суштина и истински проблем.
Ово сигурно чита пуно људи који не верују у теорију завере. Шта би заиста требало да се догоди да поверују, али да не буде касно ?
Сећам се да сам у "Дуги" 1990. године (у то време је била врло читан часопис) читао интервју са неким професором, чије име нажалост нисам запамтио. Човек је говорио о плану да се раскомада Југославија, и да ће Србија бити мала, одвојена од територија у којима живе сународници, јасно спомињући Босну, Црну Гору, Косово, Војводину,... Иако је интервју био аргументован, због целе тренутне поставке у држави и Европи, мислио сам да је човек луди параноик, јер ништа од тога није изгледало реално. Данас мислим да сам био много глуп и наиван.
Све се ради постепено и дозирано, онолико колико већина људи може да прихвати, а да се не побуни.
Знате ону теорију, како жива жаба може да се скува у лонцу ? Када би је убацили у лонац вреле воде, она би моментално искочила. Али зато, када се стави у лонац млаке воде, она то прихвата са задовољством. Температура се постепено појачава и оног тренутка када жаби постане претопло, она пожели да искочи из лонца, али је тада већ прекасно, јер је већ кувана.
Искрен, поштен и добронамеран ум никада не може да се упореди са неискреним, поквареним и злим. Док он предпостави једну могућност преваре, негативан ум је већ осмислио десет различитих обмана.
Данас су људи махом површни и себични. Колективна свест целог друштва је доведена на такав ниво (радило се годинама напорно да се доведе ту где јесте, а биће и горе), да је реализацију пројекта Новог Светског Поретка немогуће зауставити. На крају крајева , све што се дешава и што ће се тек дешавати, описано је у Библији.
Једино што не могу да вам узму, што је најважније и зависи само од вас је, да ли ћете сачувати своју душу.
Не дозволите да будете глупи и да манипулишу са вама. Интересујте се , размишљајте , повезујте и полако ће почети све коцкице да вам се склапају.

Много ми је драго што код нас има људи који слично размишљају. Добро је кад видиш да ниси једина "будала".
Ево текста у коме ако само мало размислите можете да пронађете одговоре и зашто имамо фудбал сваки дан на телевизији,и зашто хоће да нас вакцинишу, и зашто смо држани у гету, и зашто намећу геј параде, и зашто главна улица сваког града у Србији има више банака него швајцарски градови, и зашто има толико дроге, и зашто се форсирају Кока-Кола, Мек Доналдс, и зашто су људи у последње време полудели са парама, и зашто се снимају "Инсајдери" о навијачима,...

http://www.ivonazivkovic.net/PUT-U-RAJSKI-VRT.html

Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 06 Dec 2009 13:39    Post subject: Reply with quote

Критичар wrote:


Аутор текста је Ивона Живковић..... Много ми је драго што код нас има људи који слично размишљају. Добро је кад видиш да ниси једина "будала".
Ево текста у коме ако само мало размислите можете да пронађете одговоре и зашто имамо фудбал сваки дан на телевизији,и зашто хоће да нас вакцинишу, и зашто смо држани у гету, и зашто намећу геј параде, и зашто главна улица сваког града у Србији има више банака него швајцарски градови, и зашто има толико дроге, и зашто се форсирају Кока-Кола, Мек Доналдс, и зашто су људи у последње време полудели са парама, и зашто се снимају "Инсајдери" о навијачима,...

http://www.ivonazivkovic.net/PUT-U-RAJSKI-VRT.html

Exclamation


Познато је да код нас људи све мање читају и да ће многи када виде дужину текстова, одустати од читања. Међутим, немојте да вас мрзи да одвојите део свог слободног времена, да прочитате све оно, што пише Ивона Живковић. Много добрих текстова и хвала Критичару што је, остављањем линка, многима од нас омогућио да исте прочитамо.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 06 Dec 2009 21:58    Post subject: Reply with quote

http://www.ivonazivkovic.net/kovladasvetom.htm

http://www.ivonazivkovic.net/titanik.htm

Занимљиви текстови,много тога се поклапа,многе тврдње су индентичне као и у Лучићевим текстовима...
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 75, 76, 77  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 77

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop