DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 20 May 2009 21:32    Post subject: Reply with quote

Ако морам да бирам између тога да Звезда настави да животари из сезоне у сезону као што је животарила претходних 15так година; и тога да жртвујемо 2-3-4 сезоне без успеха, али да се за то време клуб постави на нове чврсте основе и поново буде оно што је некада давно био ("...весело ми с тобом некад беше...") - бирам ово друго. И верујем да нисам једини.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 20 May 2009 22:09    Post subject: Reply with quote

-Sone- wrote:
Често сам се питао како они Енглези воле Тотенхем,Лидс,Фулам и остале клубове када никад неће бити шампиони и оне клубове који су у другој и нижим лигама


Тако што они воле свој КЛУБ због КЛУБА, а не због трофеја. Клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи, а не по томе колико је трофеја освојио! Например Челзи никада неће бити већи клуб од једног Нотингем фореста колико год титула освојио.

Но вратимо се теми...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
Ројал[цз]
ДЕЛИЈА


Joined: 10 May 2007
Posts: 214
Location: Церак

PostPosted: 20 May 2009 22:26    Post subject: Reply with quote

Quote:
ПА???

Па пишта.Најбоље да је рекао да у наредних 5-6 година не очекујемо титулу.

Знаш ли ти можда колико се добија новца за улазак у ЛШ?? 7 милиона,он каже да ћемо покушати да освојимо НЕКИ (не титулу већ НЕКИ) трофеј,да ће клуб живети од маркетинга и продаје играча,па само ми реци коме да увалимо играча из клуба који не може ни ову јадну лигу да освоји,од чега да преживи клуб??Наравно,продаће Паркера,Шишића,Милијаша,Коромана,Исаха и Томовића,стићиће рате од појединих играча и прошириће причу како је спасао Звезду пропадања.Што се титуле тиче,нека је мали Југословенски клуб осваја наредних 2-3 године,па нек се развија док ми пропадамо и на крају нек нам набију комплекс ко у кошарци да не видимо титулу 8-9 година.Видите ли да нас већ две године урушавају као што нам урушавају КК који се једва опоравља.
Често сам се питао како они Енглези воле Тотенхем,Лидс,Фулам и остале клубове када никад неће бити шампиони и оне клубове који су у другој и нижим лигама,и сада како време пролази схватам да то може и нама да се деси са Звездом.Далеко било.Јел ти и даље свеједно да не освојимо титулу у наредне 2-3 године



ПА... Мени није јасно шта теби није јасно око ситуације. Твој сценаријо наше ближе а и даље будућности (иако можда екстремно песимистичан) је чак штавише и најреалнији. ПА сигурно ниси могао да очекујеш да ће неко сад да се појави и све преко ноћи среди, мора изпочетка. (доста о овоме). ПА сад ћеш имати прилику да ти се у 1:1 разјаснити како и зашто људи прате Тотенхем и Лидс. ПА шта ако јсд и узме титуле? ПА шта и ако да бисмо опстали распродају цео тим? ПА шта ако не буду у стању да добију сваку утакмицу?

Једноставно, СЕВЕР ће увек бити ТУ. Ма, да испадемо у београдску зону, СЕВЕР ће и даље пратити. Као што неко рече, навијање за Црвену Звезду је ствар опште културе. То је нешто са чим си одрастао, нешто што никада из тебе изаћи неће нити престати да се рефлектује на околину. Сви ће да те мрзе, а ти ћеш одлично знати зашто те мрзе, и било коме да пљунеш у фацу "Ми смо Цигани, најјачи смо, најјачи". Да увек живимо за победе, да никад нема предаје. И КАДА ГОД играмо са малим јсд, УВЕК ће СЕВЕР бити пун, и УВЕК ће грмети "пичко гробарска", и то никада неће бити другачије, па таман да не узмемо титулу 10 година. И таквим ставом ћеш свима показати шта је понос и лојалност.
_________________
ми смо деца љубави
јебаће вас цигани
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 20 May 2009 23:21    Post subject: Reply with quote

-Sone- wrote:
cvele88 wrote:
-Sone- wrote:
По овом Лукићевом плану,у наредне 2-3 године можемо да се поздравимо са титулом. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

па?


ПА???

Па пишта.Најбоље да је рекао да у наредних 5-6 година не очекујемо титулу.

Знаш ли ти можда колико се добија новца за улазак у ЛШ?? 7 милиона,он каже да ћемо покушати да освојимо НЕКИ (не титулу већ НЕКИ) трофеј,да ће клуб живети од маркетинга и продаје играча,па само ми реци коме да увалимо играча из клуба који не може ни ову јадну лигу да освоји,од чега да преживи клуб??Наравно,продаће Паркера,Шишића,Милијаша,Коромана,Исаха и Томовића,стићиће рате од појединих играча и прошириће причу како је спасао Звезду пропадања.Што се титуле тиче,нека је мали Југословенски клуб осваја наредних 2-3 године,па нек се развија док ми пропадамо и на крају нек нам набију комплекс ко у кошарци да не видимо титулу 8-9 година.Видите ли да нас већ две године урушавају као што нам урушавају КК који се једва опоравља.
Често сам се питао како они Енглези воле Тотенхем,Лидс,Фулам и остале клубове када никад неће бити шампиони и оне клубове који су у другој и нижим лигама,и сада како време пролази схватам да то може и нама да се деси са Звездом.Далеко било.Јел ти и даље свеједно да не освојимо титулу у наредне 2-3 године


не могу да верујем да овако нешто читам на овој теми.. и на овом форуму...
Back to top
View user's profile Send private message
cvele88
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Aug 2008
Posts: 89

PostPosted: 20 May 2009 23:33    Post subject: Reply with quote

Шоне брате,одговори су ти у постовима изнад..
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 21 May 2009 09:08    Post subject: Reply with quote

Али скроз не потребно расипање енергије на распаву о томе ко је шта рекао и обећао!имамо меч у недељу за који ''буквално'' живимо тренутно и где морамо да покажемо колико нам је стало до звезде.осим да се ради на прикупљању што више снага за недељу овде се разглабају приче да ли ћемо бити први или не.људи мани те се овога јер тренутно имамо само једно,ДА СЕВЕР У НЕДЕЉУ БУДЕ ПУН!!!
Back to top
View user's profile Send private message
-Sone-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2009
Posts: 35
Location: Зворник (Република Српска-Србија)

PostPosted: 21 May 2009 14:56    Post subject: Reply with quote

Нисте ви мене схватили.Нисам ја рекао да ћу престати да волим Звезду ако се не дао Бог деси овај сценарио,само сам написао неке од могућности какав би могло бити,надајмо се да до тога неће доћи.Звезда је клуб који живи од трофеја и тако сваки председник мора да мисли јер овакав план је могао написати свако жив,па и ја сам могао рећи-"Радићу поштено,титулу не могу да обећам у року од 2-3 године",па са овим тимом што сада имамо би могли следеће сезоне да се прошетамо лигом,требало је времена да се уклопе играчи,требао и треба нам још увек тренер који ће то да уради.А како је он решио да прода све што ваља,титуле нормално неће ни бити.Када је Лукић требао да се кандидује био сам за њега али након што сам видео план опоравка он ми је све мање занимњив,и верујем да нисам једини који тако мисли.И сам се слажем са појединима који кажу да би пре жртвовали пар сезона да би се опоравили,али ово је Србија,клуб не може да живи од навијача јер тих истих сем на СЕВЕРУ и нема,и боли што морамо признати али од љубави се не живи.Нотингем је 2 пута био првак Европе и има он навијаче који га воле али погледајте где је он сад.Све је теже наћи спонзора који ће да уложи велике паре у неки клуб у Србији,макар то била и Звезда,јер нам стадиони зврје празни,једини приходи су нам утакмице у Европи и продаја играча а ми се као спремамо да се одрекнемо ЛШ и 7 милиона само што би ушли у поменуту лигу.Једна година у ЛШ без освојеног бода може да донесе 10 милиона,7 од уласка+улазнице+маркетинг+ТВ права,ту су огромне паре за наше услове и док ми вучемо крај са крајем ЈСД све више пушта пипке у савезу као што су то годинама радили у кошарци.

Не видим где сам погрешио са претходним постом,понављам,волим ја Звезду,и волећу је ма у којој лиги играла и сви ми желимо најбоље нашем клубу али са овим кандидатима ће то бити тешко,али јбг кад немамо боље.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 21 May 2009 15:31    Post subject: Reply with quote

Прво, твоје писање превазилази оквире теме и прелази у спортске приче.

Друго, мани се више кошарке. Имаш обавештење о томе и са тим обавештењем се расправа о кошарци завршава. Свако ко повлачи паралелу између фудбала и кошарке би требао да прво преиспита себе као навијача.

Треће, ја не знам шта си ти очекивао од нове управе. У Лукићевом програму има доста елемената који се поклапају са планом Делија за излазак из кризе. Ти елементи јесу основе за здраво функционисање једног клуба. Јел теби драже да промене у управи буду шминкерске природе, да остану тајкуни у клубу, купе нас са једном, две титуле и тако да наставимо да се вртимо у круг и животаримо од године до године? Делије су рекле да то неће, већ да хоће корените промене. А корените промене траже и жртвовање.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Патриота
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Mar 2009
Posts: 93

PostPosted: 21 May 2009 16:04    Post subject: Reply with quote

-Sone- wrote:
Нисте ви мене схватили.


Нико те није схватио и престани да појашњаваш своеј несхватљиве постове. У будуће добро размисли дал ће да те схватимо пре него што нешто напишеш, а ако ниси сигуран да хоћемо, немој ни да пишеш!

И доста више несугласица и неразумевања. Све нам је преко главе, хоћемо корените промене и зато ћемо жртвовати све што се може жртвовати!
_________________
За крст часни и слободу златну, за краља и отаџбину, слобода или смрт!
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Sparrow
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2009
Posts: 95

PostPosted: 21 May 2009 17:16    Post subject: Reply with quote

Па ако ми кандидат за председника нуди да не будемо прваци следеће три године,не знам шта смо онда који мој к.... мењали.То што он намерава да уради је могао било ко.Да распрода тим,на тај начин врати паре и да га дувамо следеће три сезоне.Па дај да ја будем председник,сигуран сам да и ја тако могу да направим плус.

Нек иду сви у три пичке материне!

Ништа браћо,на нама је да анимирамо људе,да пунимо стадион,да скупимо неки новац кроз акцију која предстоји...све остало је празна прича.

Једино ми можемо да вратимо Звезду на ноге!
_________________
Он није лопов ни убица,па да лежи 10 година !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Фараон
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 151

PostPosted: 21 May 2009 17:22    Post subject: Reply with quote

Овде би требало да се стави тачка на ову причу.Ово што је написао Пијанац је тачно,па сад хтео то неко да прихвати или не,али ситуација је таква да не може да нико гарантује титулу у наредном периоду.
Back to top
View user's profile Send private message
-Sone-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2009
Posts: 35
Location: Зворник (Република Српска-Србија)

PostPosted: 21 May 2009 17:25    Post subject: Reply with quote

Пијанац wrote:
Прво, твоје писање превазилази оквире теме и прелази у спортске приче.

Друго, мани се више кошарке. Имаш обавештење о томе и са тим обавештењем се расправа о кошарци завршава. Свако ко повлачи паралелу између фудбала и кошарке би требао да прво преиспита себе као навијача.



Извини,што да преиспитам себе као навијача ако волим и КК??Јел сам ја негде поменуо бојкот??Колико видим да нисам,нема потребе да ме упућујеш на ту тему о кошарци.Направио сам паралелу и мислим да је стање у КК најближе овом у фудбалу а ти како оћеш.Волим Звезду,Звезда није само ФК,никад неће ни бити,то за обавестенје о баскету је друга ствар коју ја нисам поменуо.

И кад смо код КК,све честитке играчима на избореној мајсторици,леп је осећај добити мишеве 2 пута заредом.

Као што неко рече,да се вратимо теми,ок,ако ћу допринети напретку ФК-а,и трибине уопште онда нека то буде моје присуство на стадиону,и на томе се неће завршити,исцимаћу пар ортака да пођу самном,ако им се свиди наравно,доћиће опет јер ми навијачи само тако и можемо помоћи клубу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Никола Д/С
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jun 2006
Posts: 503

PostPosted: 21 May 2009 17:49    Post subject: Reply with quote

И ти гусаре и ти Шоне ... колико ви момци имате година ... да ли сте деца или само волите тако да се понашате ?

Очигледно не схватате ОЗБИЉНОСТ ситуације у којој се налази наш клуб ... значи ово није игра ... о ком тиму причате ... знате ли колико вреде наши вајни фудбалери ... а колики је минус ФК-а ...

Ако вам 10 људи да најдобронамернији савет , ако вам се потанко објасне неке ствари ... јел толико тешко трезвено размислити и схватити , да нису битне титуле ако ћемо ми и даље као клуб да га пљугамо де стигнемо .

ОВО СВЕ НЕ ВАЖИ АКО ИМАТЕ МАЊЕ ОД 17 ГОДИНА (а ипак мислим да немате)

.. и не могу поново да вам причам ... људи лепо кажу , ''ако си глуп ниси глув'' , баталите са том причом , баталите са непотребним расипањем енергије ... нисте у праву и крај !
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
-Sone-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2009
Posts: 35
Location: Зворник (Република Српска-Србија)

PostPosted: 21 May 2009 18:06    Post subject: Reply with quote

Ма у реду,рекао сам да сам завршио са том причом,моје мишљење је да ко год био председник Звезде мора да јуриша на све могуће трофеје и то је то.Ако се не слажете са тим онда ок,за мене је то готова прича.Врло добро сам ја свестан ситуације,на жалост,таква је-каква је,за сада једини начин да помогнем,и ја а и ви,је то да будемо на трибини.Видимо се у недељу на Маракани,надам се у огромном броју.

Позз
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Andre.inc.DS1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 May 2009
Posts: 38
Location: У каналу .. Пијан

PostPosted: 21 May 2009 20:41    Post subject: Reply with quote

Мене смара сто се сви толико препирете око баскета, управа и осталих срања.. Све Делије су гледале дерби у баскету са гајбе и свима вам је драго сто смо усрали одвратне ликове други пут за 4 дана.. То је у реду.. Какав год план да је изнео Лукић изнео га је и морамо бити свесни да је он за сад једини који је скупио муда да нешто каже за разлику од осталих ''ВЕЛИКИХ ЗВЕЗДАША''.. Морамо бити свесни да је он тај чији се план у великом делу поклапа са ставом свих нас у вези обнове и коренитих промена као што рече неки дечко пре мене... Горе од овог не може.. МИ смо ти који ће их покренути.. МИ И НИКО ДРУГИ!!!! Једино што можемо је да напунимо Маракану у недељу, да је пунимо целе следеће сезоне и дамо допринос и помогнемо Звезди.. Мислим да је свака даља прича беспотребна на ову тему.. Боље да се вратимо да план прикупљања што више људи и да не скрећемо са теме... Недеља, 17 часова Маракана..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 28 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop