DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page 1, 2, 3 ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Apr 2009 21:12    Post subject: ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!! Reply with quote

Од недеље па на даље...свако ко себе сматра било каквом врстом Звездаша,мора да се појави на стадиону...иначе слободно може да каже да навија за неки други клуб.Ко се не појави у суботу више нам и није потребан!Кренули смо у борбу у којој морамо прво да победимо...да би рашчистили са бандитима једном за свагда!!!Ово је једино изводљиво у колико се цела Звездашка јавност дигне на ноге и дође на стадион.Сем нас неће остати много шта када најуримо ове...ми смо једини у шта Звезда може сада да се узда.Ми морамо да будемо пример сада свима како се воли клуб и колико се воли клуб.И зато....НЕ ПОСТОЈЕ ОПРАВДАЊА ЗА НЕ ДОЛАЗАК!!!Ово је нешто битније од лиге шампиона,од дербија....сада се одлучује куда ће да иде наш клуб...само ми можемо да покажемо свима да смо и даље велики упркос свему.Једини пут је ОГРОМНА НАША БРОЈНОСТ!Скупљајте паре ви из унутрашњости...Београд будите људе....мора да нас буде много!!!
ИПАК У НАМА ЛЕЖИ СПАС!!!


Last edited by Генералштаб on 23 Apr 2009 08:50; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 22 Apr 2009 23:06    Post subject: Reply with quote

Свако коме је остало макар мало осећања да је ЗВЕЗДАШ , требало би да осети да је у суботу тренутак да се појави Маракани.
Свако ко је некада долазио да би гледао једну успешну Црвену Звезду, у суботу би морао да дође и покаже да се не одриче те Црвене Звезде.
Црвена Звезда данас има само своју историју и навијаче. Зато се очекује од сваког оног који се декларише као ЗВЕЗДАШ , да у суботу дође и помогне свом клубу у најважнијој борби у његовој историји , у борби за преживљавање. Наредни период ће бити најтежи од постојања Црвене Звезде.
Од нас навијача зависи да ли ће клуб нестати , или ће изаћи из тог периода јачи него раније.
Слободан ђосић, један од оснивача Црвене Звезде је рекао :"Један клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи!"
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
Фрикинг
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 304

PostPosted: 22 Apr 2009 23:44    Post subject: Reply with quote

28. коло,јелен супер лига
2008/2009: 26. apr. 16:00h Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Apr 2009 07:13    Post subject: Reply with quote

ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ wrote:
:"Један клуб вреди онолико колико вреде његови навијачи!"
Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
eerland
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 9

PostPosted: 23 Apr 2009 07:37    Post subject: Reply with quote

Dolazim sa sinom na sever ( 14 god. ) iako redovno visimo na zapadu i ponekad istoku.
Cak stavise kupio sam par polo zvezdinihu majica za oboje pa u subotu na sever...a i inace ovaj forum zagledam jedno destak godina i evo tek sad se ulogovah
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Apr 2009 07:45    Post subject: Reply with quote

Сви кукају на ову управу на стање у Звезди...где год да се окренеш сви причају о томе...по школама,пословима,на улици...свуда....ево сад,кренуло се у промене...ајде сада да видимо колико се заиста људи интересује за наш клуб!!!
Ништа нисмо урадили ако на стадиону уместо 3000 људи буде 4000...то је неприметно...мора да се осети да је навијачима,симпатизерима...свима догорело!Мора да се осети да Звезда и када не буде имала на кога да се ослони...МИ СМО ТУ!О каквом моделу барселоне,реала да причамо...ако не постоје људи који довољно и искрено воле свој клуб...ми смо у каналу ако је то само оних пар хиљада са сваке домаће утакмице.Не може Звезда да живи од 3 утакмице годишње када је пун стадион...стадион мора много више пута да буде пун да би Звезда могла да преживи а не нешто више!
И зато још једном треба најозбиљније схватити позив да се дође на наредну утакмицу...па на сваку сваку следећу,јер ако не кренемо сада...кад ћемо?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Podbara's Fan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Apr 2004
Posts: 62

PostPosted: 23 Apr 2009 08:31    Post subject: Reply with quote

Ево и ја да се огласим после пар година... Laughing
Свакако да у недељу треба да дође свако ко може. Е, сада, мислим да ту ,,мобилизацију'' треба спровести пре свега међу београђанима и онима којима је БГ близу. Ја конкретно нема теоретске да стигнем за БГ, ЗБОГ ПОСЛА, иако је недеља! Претпостављам да има доста таквих случајева, али да би пружио бар неку врсту помоћи, послаћу малог комшију на утакмицу. Таман нека се учи. Дакле, из овог разлога, мислим да се пре свега треба оријентисати на оне којима је БГ близу, а поготово на београђане који планирају да после подне троше седећи по кафићима. Дакле нека потроше неку ситну кинту и 2 сата не Звезду, уместо да блеје бесциљно.
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Sparrow
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2009
Posts: 95

PostPosted: 23 Apr 2009 08:43    Post subject: Reply with quote

И веома је битно да се купе улазнице.Иако имам пропусницу,већ 3 последње утакмице купујем карту,јер је и то свакако један од видова помоћи Звезди.Дакле,маните се шверцовања,дајте неки динар за клуб и на овај начин.

Друга ствар,нека свако од нас исцима бар по 3 човека.
_________________
Он није лопов ни убица,па да лежи 10 година !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Apr 2009 08:49    Post subject: Reply with quote

Ма Београд под обавезно!!!Ко нема никакве обавезе,али баш обавезе...а не дође,тај не треба више ни да долази.Ово само треба да допре до што више људи и ја мислим да неће бити проблем...али треба да допре до људи...зато и пишемо овде 4 дана раније.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Podbara's Fan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Apr 2004
Posts: 62

PostPosted: 23 Apr 2009 09:07    Post subject: Reply with quote

Нереално је сада очекивати пун стадион, али мислим да би успех био и 15-так хиљада људи! За поруку која треба да се упути, биће и то довољно. Не треба очекивати много више људи, јер због целе ове ситуације, и с обзиром да не гостује Бајерн, није ,,ин'' бити виђен на стадиону.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Apr 2009 09:23    Post subject: Reply with quote

Podbara's Fan wrote:
Нереално је сада очекивати пун стадион, али мислим да би успех био и 15-так хиљада људи! За поруку која треба да се упути, биће и то довољно. Не треба очекивати много више људи, јер због целе ове ситуације, и с обзиром да не гостује Бајерн, није ,,ин'' бити виђен на стадиону.

Е онда треба да се покријемо ушима и да не кењамо да нас има на милионе...а када дође опет тај бајерн треба траком оградити ЗВЕЗДАШЕ а остатак стадиона надувати курцем!
Иначе слажем се да би та цифра коју си поменуо била сасвим добра за недељу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
komandosFKCZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2008
Posts: 26

PostPosted: 23 Apr 2009 09:33    Post subject: Reply with quote

па ако че тако да буде онда да сви чекају бајерн онда кад дође европска текма треба затворити маракану и отворити само север и југ треба да цимамо људе али свако свако треба да се укључи у ову акцију
Back to top
View user's profile Send private message
eerland
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 9

PostPosted: 23 Apr 2009 09:38    Post subject: Reply with quote

Zasto mi je izbrisan post ?
sa dva kuma ( koji 15 godina nisu bili na Severu ) dolazim u nedelju , a bice i moj sin sa nama
Back to top
View user's profile Send private message
Србија Београ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Apr 2008
Posts: 394

PostPosted: 23 Apr 2009 09:44    Post subject: Reply with quote

Сваки тип позива треба искористити максимално,почевши од налепница по граду,натписа,интернета,школе,посла...
Ако је Београд НАШ град,а знамо да јесте и поносимо се тиме онда би у суботу на трибини требао да буде знатно више људи него до сада,причам само за нас који смо одавде !
Да видимо коме је Звезда у срцу ,а коме само пролазна станица у животу !
Сви на Север ! ! !
Back to top
View user's profile Send private message
Света
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Sep 2008
Posts: 238
Location: Шабац

PostPosted: 23 Apr 2009 09:58    Post subject: Reply with quote

Верујем да ће се глас о овом масовном окупљању брзо проширити.Онај ко буде хтео да чује,чуће.Ко не буде чуо,ко га ј...!Да ли се размишљало о неком кратком тв споту и позивању звездашке јавности на стадион.Ипак је телевизија моћан медиј,мада опет кажем,мислим да је јучерашње саопштење одјекнуло.

ИПАК У НАМА ЛЕЖИ СПАС!
_________________
Од рођења мог,није прошо' без имена твог,ни дан,ни година,Звездо Црвена!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop