DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

одговори на питања
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 28 Sep 2008 11:37    Post subject: одговори на питања Reply with quote

Пошто немамо простора у медијима , наша једина шанса је да полако али сигурно отварамо очи људима у дискусијама или на разним форумима.
Сигуран сам да у појединим разговорима неки од вас и не знају да дају праве одговоре на незгодна питања која вам постављају. Зато сам отворио овај топик , да сви заједно пронађемо најлогичније могуће одговоре и аргументовано одговоримо на питања оних који другачије размишљају од нас. На тај начин ћемо моћи свакоме да запушимо уста и преокренемо његово мишљење. Боримо се за правду , зато је истина на нашој страни.
Сви који волите правду и желите добро Урошу, Делијама и навијачком покрету , морате још много више да се ангажујете. Региструјте се на разним форумима , чак и на оним на којима вам је мучно да пишете и свакодневно бомбардујте својим коментарима. То је наш најбољи медиј , јер ова неправда против Уроша Мишића је уперена против свих нас, али њега само користе као најбољи могући инструмент који може да им донесе најповољнији резултат.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
ЛудиШеширџијa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 331
Location: У земљи чудеса

PostPosted: 28 Sep 2008 12:10    Post subject: Reply with quote

Хтео сам да питам да ли постоји неки званични захтев , шта је оно што ми тражимо , јасан и прецизан захтев , на пример да ли тражимо ново суђење за Уроша тј. да му се не суди за покушај убиства , да ли тражимо да буде осуђен на максималну запрећену казну а не на десет година . Ово наше званично саопштење доста тога разјашњава али мислим да би требало да имамо неке конкретне захтеве , јер само по себи правда и иситина су нажалост релативни појмови који у Србији изгледа не значе ништа .
Back to top
View user's profile Send private message
Total Red
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Aug 2008
Posts: 76

PostPosted: 28 Sep 2008 12:14    Post subject: Reply with quote

Oво што каже шеширџија је баш оно што је потребно и мислим да то недостаје нашем саопштењу, конкретно морамо да кажемо да тражимо ново суђење управо због питања у саопштењу, значи суђење без притисака на суд и релевантног сагледавања свих чињеница у случају и да би се тиме јасно појаснило шта значи наша парола Правда за Уроша.
_________________
Напред Звездо!
Back to top
View user's profile Send private message
Лоше
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2008
Posts: 211
Location: Магистрала шоу...

PostPosted: 28 Sep 2008 12:33    Post subject: Reply with quote

Ново суђење са реалном оптужницом,која неће садржати неоснован покушај убиства,нити било какве инсинуације да је Урош радио било шта са предумишљајем.
Back to top
View user's profile Send private message
DaniloKB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2008
Posts: 39

PostPosted: 28 Sep 2008 14:06    Post subject: Reply with quote

Ja sam primetio da svako skim pricam o tome, mi kaze sta bi ti radio da je tvoj otac umesto onog policajca, koj je najbolji odgovor na to?
_________________
Слуге режима сте,
браните богате,
бијете народ за мале паре,
штитите лопове
Back to top
View user's profile Send private message
цоа[кг]
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Sep 2006
Posts: 109

PostPosted: 28 Sep 2008 14:09    Post subject: Reply with quote

Па јеби га, и ми смо нечија деца. И наша леђа, кичме су пуцали, нама су избијали бубреге. И ми смо нечија деца, ваљда.. Или смо стока? Како би, тешко је повезати ових дана... Rolling Eyes Кад те неко пита за тако нешто, ти му реци "Шта би да ти је Урош син?"
_________________
Од душе се не може отети - Космет је Србија!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 28 Sep 2008 14:09    Post subject: Reply with quote

Да Урош мора да одговара за наношење лакших повреда и да мој отац не би лажно сведочио и мењао 10 пута у току процеса исказ.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 28 Sep 2008 14:18    Post subject: Reply with quote

DaniloKB wrote:
Ja sam primetio da svako skim pricam o tome, mi kaze sta bi ti radio da je tvoj otac umesto onog policajca, koj je najbolji odgovor na to?

А ти њима реци:
Да ти је Урош син или да ти је Урош ортак јел би ти бар било жао што је једини у овој земљи на коме држава показује сву своју моћ злоупотребе система.
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 28 Sep 2008 14:21    Post subject: Reply with quote

DaniloKB wrote:
Ja sam primetio da svako skim pricam o tome, mi kaze sta bi ti radio da je tvoj otac umesto onog policajca, koj je najbolji odgovor na to?


Прво бих рекао да је отац требао да ме научи да пишем ћирилицом и поштујем правила форума на којима пишем.

А онда бих рекао да бих био тужан што је мој отац дозволио себи да постане слуга режима, лажов, фолирант, манипулатор, и да вади пиштољ на децу од 13-14 година, како би извршавао наређења режима и тако зарађивао за своју породицу.

И на крају бих њима поставио питање шта би они урадили да им је отац или брат Ранко Панић за чије убиство нико не одговара?
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
petar92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 May 2008
Posts: 20

PostPosted: 28 Sep 2008 14:22    Post subject: Reply with quote

Било би добро кад би неко написао којим аргументима,укратко,да одбранимо уроша,тј. да изменимо мишљење других о "заслуженој" казни од 10 год.То би сигурно јако помогло свима...
Back to top
View user's profile Send private message
DaniloKB
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Sep 2008
Posts: 39

PostPosted: 28 Sep 2008 14:25    Post subject: Reply with quote

Амбасадор wrote:
DaniloKB wrote:
Ja sam primetio da svako skim pricam o tome, mi kaze sta bi ti radio da je tvoj otac umesto onog policajca, koj je najbolji odgovor na to?


Прво бих рекао да је отац требао да ме научи да пишем ћирилицом и поштујем правила форума на којима пишем.

А онда бих рекао да бих био тужан што је мој отац дозволио себи да постане слуга режима, лажов, фолирант, манипулатор, и да вади пиштољ на децу од 13-14 година, како би извршавао наређења режима и тако зарађивао за своју породицу.

И на крају бих њима поставио питање шта би они урадили да им је отац или брат Ранко Панић за чије убиство нико не одговара?


отприлике сам и ја тако нешто размишљао, а што се тиче ћирилице нисам на свом компјутеру иначе пишем, али ево само за тебе сам користио онај онлине транслатор.
_________________
Слуге режима сте,
браните богате,
бијете народ за мале паре,
штитите лопове
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 28 Sep 2008 14:26    Post subject: Reply with quote

MarkoPustolov wrote:
DaniloKB wrote:
Ja sam primetio da svako skim pricam o tome, mi kaze sta bi ti radio da je tvoj otac umesto onog policajca, koj je najbolji odgovor na to?

А ти њима реци:
Да ти је Урош син или да ти је Урош ортак јел би ти бар било жао што је једини у овој земљи на коме држава показује сву своју моћ злоупотребе система.

И да ако је 10 година правда за Уроша онда се тиме правда само оно што они сматрају да је правда и да се правда одређује само где они желе и како желе а не како право каже.
Back to top
View user's profile Send private message
Милутин
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Sep 2008
Posts: 110

PostPosted: 28 Sep 2008 14:31    Post subject: Reply with quote

Кад се прича са неким прво му треба ставити до знања да су му испрали мозак из медија,дати конкретне доказе,нпр.лист данас што је написао чланак како нам није пало на памет да тражимо правду за Џају,ми лепо покажемо слику правда за Џају и све наше људе,па тек онда кренути са причом,да не би причали како је Урош покушао да убије жандарма и остале глупости.
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 28 Sep 2008 14:42    Post subject: Reply with quote

много људи брзо заборавља и зато их треба подсетити на то да је тај њихов б92 пре неколико година наградио делије за животно дело. зашто исте те делије сада представљају државног непријатеља?
- када је у тучи са полицијом на утакмици против торпеда полицајац (у униформи) витлао пиштољем, делије су били хероји који су се супротставили режиму. зашто је данас потпуно обрнута слика у идентичној ситуацији (шта више овај пут пандур није био у униформи и на први поглед могло се закључити једино да је нека пијана будала)
- ове две чињенице могле би многе да натерају да ставе прст на чело.
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
severnoarmejac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jul 2008
Posts: 333

PostPosted: 28 Sep 2008 14:45    Post subject: Reply with quote

оптужница је небитна могу да га оптужују за шта год желе кад за то нема доказа,једини наш захтев мора бити да не буде притисака на суд(од стране пандурског синдиката и новинара)...и да у случају да врховни суд не поништи пресуду (или врати на поновно разматрање)дође до новог суђења..
што се тиче аргумената
1.не може да се суди за покушај убиства зато што повреде које је добио трајковић нису опасне по живот(то је тумачење вештака)
2.не може да одговара за напад на службено лице зато што у тренурку напада нападнути је био у цивилу и нико није могао да зна да је то службено лице.
3.у горе наведене аргументе треба уврстити да је урош млађи пунолетник који није осуђиван досад и који је изразио кајање за учињено дела па сходно томе треба да добије казну коју прописује закон за ово дело..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop