DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Косово је Србија - на дресовима
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 13 Mar 2008 01:00    Post subject: Reply with quote

Quote:
у домаћем првенству нема коме да се покаже то


Ни мало се не слажем са тобом. Тај парола знаиче много народу на Космету када виде а и људима који не мисле као ми, а којих, колико год ми затварали очи има доста ... и превише...
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Лоше
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2008
Posts: 211
Location: Магистрала шоу...

PostPosted: 13 Mar 2008 06:40    Post subject: Reply with quote

Podgorica FxCxRxSx wrote:
Quote:
у домаћем првенству нема коме да се покаже то


Ни мало се не слажем са тобом. Тај парола знаиче много народу на Космету када виде а и људима који не мисле као ми, а којих, колико год ми затварали очи има доста ... и превише...


Требао си да цитираш целу реченицу везану за то јер се из овога што си ти издвојио стиче утисак да сам децидирано рекао да нема никаквог ефекта и потребе за то.

Лоше wrote:
Можда глупо звучи,али у домаћем првенству нема коме да се покаже то,јер сваки Србин би требало да је тога свестан и да нема потребе да му се на тај начин указује на то.


Значи тиме што сам рекао мислио сам на то да је јако битно да се ван граница Србије,када год смо у прилици,на овај начин свима набија на нос да је Космет Србија и да се српски народ не мири са тренутним стањем!
А конкретно у вези овога што сам сам себе цитирао,то је претпоставка да би сваки Србин требао да буде свестан тога па да можда из тог разлога не би било потребе да се указује на тај начин (а ко је и колико свестан,то је опет нека друга прича).
А свакако да би ношењем тих амблема,поред осталог нпр била присутна и нека,да кажем,психичка сатисфакција.Ево један баналан пример за то,ја се нпр супер осећам када носим беџ "Косово је Србија",а свакако да би свим Србима са Космета импоновало када би српски спортисти,ето преко тих обележја,указивали на то да се не одустаје од борбе!
Back to top
View user's profile Send private message
Лоше
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2008
Posts: 211
Location: Магистрала шоу...

PostPosted: 13 Mar 2008 06:49    Post subject: Reply with quote

Опет сам конфузно написао.

Лоше wrote:
А конкретно у вези овога што сам сам себе цитирао,то је претпоставка да би сваки Србин требао да буде свестан тога па да можда из тог разлога не би било потребе да се указује на тај начин (а ко је и колико свестан,то је опет нека друга прича).


Значи и ако би била тачна та претпоставка,свакако да то не значи да у домаћем првенству не треба носити амблеме.
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 13 Mar 2008 14:45    Post subject: Reply with quote

Ок, брате схватио сам те да нема поенте носити их на домаће текме.
Посебно ми се свидела ова твоја реченица:
Quote:
Ево један баналан пример за то,ја се нпр супер осећам када носим беџ "Косово је Србија",а свакако да би свим Србима са Космета импоновало када би српски спортисти,ето преко тих обележја,указивали на то да се не одустаје од борбе!


У томе је сва поента моје приче... хвала ти.

А што се тиче акције... Какво је расположење у вођству групе и да ли се слажу око покретања ове иницијативе? Да ли се помињало када би ова иницијатива могла да буде покренута?
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop