DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Шта је бре ово?

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
милвол011
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2003
Posts: 342
Location: БЕОГРАД

PostPosted: 20 Nov 2007 17:28    Post subject: Шта је бре ово? Reply with quote

http://www.fc-redstar.net/home.aspx?cultureID=2

погледајте рекламу на дну стране, јер ово нека шала...

а кад кликнете на то добијете ово

http://bushclintonkatrinafund.org/?goog

Ако је неко то озбиљно поставио онда немам речи...
_________________
Ostaćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 20 Nov 2007 17:42    Post subject: Reply with quote

Google Ads...
За сваки клик на тај банер њима иде отприлике 0,1$ или тако нешто,небитно.Углавном пошто видим да су тек сад ставили (по неком дифолту кад ставиш тај банер први пут на сајт одма се појави та реклама за ту помоћ настрадалим америма Evil or Very Mad Rolling Eyes ).Касније ће се реклама сама променити(требало би Confused ) па ће вероватно бити нека са домаћим садржајем.
У сваком случају јебем их уста кад су то ставили на сајт.Бедно.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Никола Д/С
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jun 2006
Posts: 503

PostPosted: 20 Nov 2007 17:56    Post subject: Reply with quote

Па да ли је могуће ??? Shocked Rolling Eyes Shocked

Е све сам очекивао од њих , али да ставе гугл рекламе на сајт , не да је срамота , него немам речи!

То је тако ситна кинта , тако мизеран доходак да стварно не постоји разлог за оправдање !

Или је та екипа људи која сад уређује сајт састављена од тоталних незналица и шарлатана , ил' се неко добро зајебава са ЗВАНИЧНИМ сајтом Ф.К.-а !

Није ни битно шта је тренутна реклама показала , јер су оне ротирајуће и стално се мењају , али невероватно је да на тај начин сакупљају новац за сервер или ко зна шта већ !



bag bag Embarassed Embarassed
_________________
Хвала господо што ме убеђујете да је моја међа код Мердара и Руднице али мој поглед је упрт у Скадар, Проклетије, Јуник ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
arsago
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 May 2007
Posts: 2
Location: KRAGUJEVAC

PostPosted: 20 Nov 2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Нико се није овајдио од реклама са гоогле.Мислим није баш нико али је мало ко јер су многе од ових реклама бесплатне.
Не плаћају се све рекламе јер се оне приказују у зависности од садржаја сајта,тако да ако на сајту нема неких тема око хостова или око програма или тако неких популарних тема онда ни од пара ништа ма колико се кликтало на њих.Исто тако не може ни да се кликће колико хоћеш јер су се они заштитили и од таквих ствари.
Све у свему сајт ће бити много ружнији а од зараде ништа или скоро ништа(10-15 евра месечно).
Зато ја мислим да је ово врло глуп потез.

ЕДИТ: А ни твој потез кршења правилника није баш најпаметнији. Предложен си за бан.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop