DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

jedan je podbara :)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Велики Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 109
Location: Братислава (Словачка)

PostPosted: 08 Jul 2007 22:26    Post subject: Reply with quote

Ево како су га открили на СербијанКафе Надам се да није било овде...Very Happy :



PODBARA kakvog nepoznajete
sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 17.28 (registrovani član)

Podbara kakvog ne poznajete!
PokiForPresident (JedanJeStijacicDejan) - 25. decembar 2006. u 13.33 (registrovani član)
Kakva je to dusa od coveka. Posten lep i pamet, laz mu je strana a zgodan je jako pa mu obrazcici dolaze onako crveni do izrazaja. Nikad slagao, nikad za...o, uvek dobar, zgodan i neophodan

i na kraju dobro znani pozdrav
ZIVELA SRBIJA

Smile

--------------------------------------------------------------------------------

mister_andersson (kockar) - 25. decembar 2006. u 13.41 (registrovani član)
crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 12.36 (registrovani član)
Cigani su katolici, koji se furaju na pravoslavlje da ih ne istrebe skinsi.
-------------------------------------------------------------

poki za moderatora!

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 13.56 (registrovani član)
Sto rece mihels pre neki dan:

Da li bi smeo ovako uzivo?

--------------------------------------------------------------------------------

master85 (IT) - 25. decembar 2006. u 14.08 (registrovani član)
svi ste vi neke face u pm na netu...ja mislim sa vama ne bi smeo ni SWAT da se sali...šta bi bilo kad bi covek i rekao uzivo pred tobom...ti bi ga izudarao? kako znaš da bi ga prebio...možda se nadje i uvek se nadje neko jači od tebe...mislim jedino ako ga poznajes uzivo i onda znaš o cemu se radi...ali ima mnogo ovde koji prete a pojma nemaju kome prete...

--------------------------------------------------------------------------------

TRIPKO (motokultivator) - 25. decembar 2006. u 14.30 (registrovani član)
De Poki ne seri stare ti ...

Ti si bar trebao nauciti da se ne kurcis preko neta ...

pozdrav

TRIPKO

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 14.30 (registrovani član)
Nije u pitanju vise tuca, nisam klinac da se bijem. Pitanje je imaš li muda, ako na primer zezas, da mi to kažeš uz pivo? Znaci reci slobodno i cenim te. Ne moramo da se sibamo. Baci mi kosku(verbalno) i biće sve u redu.

--------------------------------------------------------------------------------

mister_andersson (kockar) - 25. decembar 2006. u 14.58 (registrovani član)
poki ne razumemo se, postujem.

eto mnogo je ljudi koji razmišljaju kao ti, ali retko koji to i napise/kaže.

a da popijemo pivo uzivo, uvek.jedno je web a drugo live.

u svakom slučaju ti za moderatora

--------------------------------------------------------------------------------

au_brale (SuperOperater) - 25. decembar 2006. u 15.07 (registrovani član)
Nije u pitanju vise tuca, nisam klinac da se bijem. Pitanje je imaš li muda, ako na primer zezas, da mi to kažeš uz pivo? Znaci reci slobodno i cenim te. Ne moramo da se sibamo. Baci mi kosku(verbalno) i biće sve u redu
------------------------------------------------

Dok ne dodjes na crtu čisto da ti kažem - Yebbem ti mater.

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 15.10 (registrovani član)
Slazem se andersone. Uzivo pola likova se ne bi foliralo, izigravalo zesce mangupe. Prosasam fazu da mi kola pauk mazne(ko razume shvatice). Uvek možemo da popijemo pivo, ne samo jedno nego i vise od jednog.

Godinama sam se macevao sa momcima iz Kragujevca, posle sam shvatio da su ti momci na mestu i da vole svoje. Normalna stvar.

Ja ovde na kraj izadjem sa ludim Bosancima. Njih imaš dve vrste. One kojima bi' smrskao sve kosti kad im čujem pricu i one koje zabole za nešto, na šta nisu imali uticaj.

A Tripko ti brate treba najmanje ovde da se siris. Još uvek mi dugujes pivo:) Evo ti prilike, sad za Srpsku Novu godinu, pozivam te ovako javno dodji sa momcima iz Hamiltona, Toronta, Londona, Kicinera sto su nekada živeli ovde pa da se družimo. Pa da malo popricamo i uzivo, da posle možeš da kažeš. Popio sam pice sa likom, rekao sam mu neke stvari uzivo.

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 15.12 (registrovani član)
Slaba vajda. Ne stajem na crtu, nisam indijanac. Dok me ne pipnes, dobar si.

Daj bre, da pokazemo sabanima iz Amerike da smo bolji od njih. Oni se kao nešto druže, luduju i pomazu. Mi se poklasmo međusobno. A ima tu momaka za primer.

--------------------------------------------------------------------------------

Disciplina_Kicme (gurbeti warriors forever) - 25. decembar 2006. u 15.46 (registrovani član)
Ovo su zestoke teme.

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 15.48 (registrovani član)
Incidentne situacije.

--------------------------------------------------------------------------------

C-E-Z-A-R (AVE) - 25. decembar 2006. u 15.57 (registrovani član)
Vreli kanadski asfalt:)

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 16.06 (registrovani član)
Mala Kanada puna eskima:)

--------------------------------------------------------------------------------

C-E-Z-A-R (AVE) - 25. decembar 2006. u 16.11 (registrovani član)
Ljudi mora da nauce da postuju...Smile))

--------------------------------------------------------------------------------

Enjoy-Sarma (sve) - 25. decembar 2006. u 16.21 (registrovani član)
„Vodja eskima je morao da bude ubiven”...

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 17.29 (registrovani član)

b-64 (@@@) - 25. decembar 2006. u 16.24 (registrovani član)
Podbara kakvog ne poznajete!
PokiForPresident (JedanJeStijacicDejan) - 25. decembar 2006. u 13.33 (registrovani član)

Kakva je to dusa od coveka. Posten lep i pamet, laz mu je strana a zgodan je jako pa mu obrazcici dolaze onako crveni do izrazaja.

TO JE POKIJU SELJACKO RUMENILO.

--------------------------------------------------------------------------------

Anti-Gypsy (Svecko a nashe) - 25. decembar 2006. u 16.28 (registrovani član)
TRIPKO ako si iz Hamiltona brate onda mora da poznajes ...acicu Danku Smile) ima negde oko 24-25 godina Smile) Možda je i ti Poki poznajes ? Smile

--------------------------------------------------------------------------------

Enjoy-Sarma (sve) - 25. decembar 2006. u 16.29 (registrovani član)
Ako ništa, pismeniji je od tebe. Ti ne bi ubo' tacku i zarez pa taman da ti zivot od toga zavisi.

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 17.05 (registrovani član)
Danku? Pre jedno desetak godina poznavao sam jednu. Bruneta, kratka smedja kosa, onako buca... Šta ja znam. Godiste tu, godinu dve iza mene.

--------------------------------------------------------------------------------

Anti-Gypsy (Svecko a nashe) - 25. decembar 2006. u 17.15 (registrovani član)
Hheheeh ne ta nije buca Smile

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 17.22 (registrovani član)
Kako izgleda? I cemu to indijanisanje? Devojka nije trpacica, samo je malo konkretnija od ostalih primadona. Cenim, cenim...

--------------------------------------------------------------------------------

Anti-Gypsy (Svecko a nashe) - 25. decembar 2006. u 17.23 (registrovani član)
Pa kažem ti lepo da nije to ta jer nije buca a i dosla je u kanadu pre 5-6 godina.

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 25. decembar 2006. u 17.52 (registrovani član)
I šta kažeš. Trpa se a?

--------------------------------------------------------------------------------

Anti-Gypsy (Svecko a nashe) - 25. decembar 2006. u 18.01 (registrovani član)
Da brate trpa se ko ciganka u kontenjer Smile)

--------------------------------------------------------------------------------

Legenda (DVB) - 25. decembar 2006. u 21.24 (registrovani član)
Ljudi,

Nemojte se za*bavati s Podbarom, covjek je magistrirao Ju-Jitsu Smile))

http://img235.imageshack.us/my.php?image=podbara5kv2.jpg

A još dosta toga o mitu Podbare :

http://delije.net/forum/viewtopic.php?t=5756&highlight=podbara&sid=cedae46e69e407bd65će873398dadf47

Smile)))

----- ---------------------------------------------------------------------------

Ciganominator (kao šta rekoh ciganominator) - 26. decembar 2006. u 04.43 (registrovani član)
Zavodnik...
http://img236.imageshack.us/my.php?image=podbara4hd6.jpg

Vernost...
http://img235.imageshack.us/my.php? image=podbara3nw2.jpg

Izadjite na CRTU misevi!!!...
http://img236.imageshack.us/my.php?image=podbara6kr5.jpg

...da vam se na... keve Smile
http://img235.imageshack.us/my.php?image=podbara5kv2.jpg

???
http://img236.imageshack.us/my.php?image=podbara7jk 7.jpg

Dok je on igrao Sale Djordjevic je grejao klupu...
http://img104.imageshack.us/my.php?image=poki3vr8.jpg
http://img424.imageshack.us/my.php?image=poki1es8.jpg

POBEDAAAA!!!!!!!!
http://img104.imageshack.us/my.php?image=poki7mv5.jpg

U ZOO-u Smile
http://img424.imageshack.us/my.php?image=razno3mm1.jpg
http://img104.imageshack.us/my.php?image=razno4sm9.jpg
-------------------------------------------------------------- ------------------

crnobelagarda (grobar) - 26. decembar 2006. u 11.55 (registrovani član)
Samo da prijavim da sam cuku sa slike izgubio u jednoj od gradskih tuca:)

--------------------------------------------------------------------------------

Ciganominator (kao šta rekoh ciganominator) - 26. decembar 2006. u 12.29 (registrovani član)
Poki bitno da su muda ostala Wink

Neka nam te Bog cuva jer si postao urbana, provincijska i interkontinentalna legenda...tu uopste nema dileme Wink

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 26. decembar 2006. u 12.36 (registrovani član)
Hvala brate na lepim zeljama!

--------------------------------------------------------------------------------

TRIPKO (motokultivator) - 26. decembar 2006. u 13.51 (registrovani član)
Nisam iz Hamiltona ... a za srpsku novu sam na koncertu/zurci trubaca u kulhausu u Torontu ... pa ako dodjes, popicemo pice zajedno ...

a ovo sa privatnim slikama i nije neka fora, vise me zabrinjava sto ovaj drzi kolekciju tvojih slika ...

pozdrav

TRIPKO

--------------------------------------------------------------------------------

dobri_uca (ucitelj) - 26. decembar 2006. u 14.02 (registrovani član)
ja bih pripazio dupe jer se ovaj ocigledno pali na slike

--------------------------------------------------------------------------------

crnobelagarda (grobar) - 26. decembar 2006. u 14.42 (registrovani član)
Ne brini ništa. Ovaj sto ima slike puca od muke. Ja brate i dalje živim kako sam živeo i pre, ništa se nije promenilo. Znam da ovde neću biti vecno.

--------------------------------------------------------------------------------

Centarhalf (Bio huligan) - 26. decembar 2006. u 15.00 (registrovani član)
http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/new/redirect.php?url=http://img235.imageshack...
Poki kakve su ovo zavese u mama Sneze?Da udarimo mi neku humanitarnu akciju za pomoć ugrozenoj intelektualnoj porodici Vinipega?

--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 17.13 (registrovani član)
Uskoro će svi imati prilike da vide pokija kao nikada do sada.
Jeli Poki jel istina da te je decko tako do jaja ugostio oba puta,
da je svaki obrok morao da ti lično sprema,zato što si pun tikova?
Jel istina da si zakljucavao sobe iako je to nemoguće da se uradi kad si izvan sobe?
Jel istina da si cekicao u kolima po pola sata ili sat vremena neznajuci kako da izadjes njix?
Jel istina da zatvaras prozore na automobilu kada si već napolju i kad si zakljucao vrata?
Jel istina da si kod decka uzivao privilegije koje ti ni rodittelji ni rodbina ne bi udovoljavali jer si lenj i drzak retard?
Jel istina da si nevin?
Jel istina da ne znaš da kažeš slovo rrrrrrrrrrr?
Jel istina da ne znaš da pricas i da samo ubacujes Beogradski sleng de stignes čak i ne povezano?
Jel istina da pricas ispred ogl;edala i da ti je glavni zadatak u toku dana ad peres zube i da se brijes iako si cosav i celav tj imaš defektnu vilicu, lice i oci?

HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

p.s. Odgledao sam ti celu kolekciju slika, saslusao sam tvoje pricice i pesmice i video te na kameri kako se buljis i koliki si retard...
Jeli brate jel znaš da je Stotka imao kameru u ogledalu ui kupatilu i da ima snimak kako ga !@#$s svoju malu i retardiranu kitu?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 17.21 (registrovani član)
E Poki znaš ono, iako si najavio da ides na godisnji odmor, putovanja, akciej i sve to u bilo kom slučaju ako sve ovo iznad negiras ti si onda stvarno teško poremecen. Ovako si vise xumor uzivoali pazi ako negiras onda si lujka do jaja mada imaš potencijal.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 17.42 (registrovani član)

Gradjani Vinipega da li znate da je jedan od vas tacnije Stijacic Dejan zvani Podbara u zadnjix nekoliko godina u vise navrata prijavljivao lažno odredjene od vas jer ste mu smetali.
Od akciaj poput kontra- terorizam do invazija taksi itd.
Pokusavao je vise da vas namesti.

crnobelagarda (grobar) - 26. decembar 2006. u 17.53 (registrovani član)

Samo ti brate dodji po pare i kupi kartu u jednom pravcu. Zanima me, smes li da divljas ovako uzivo? To sto pokusavas da zatalasas zabokrecinu ti ne uspeva, jer kakav god da sam- nikada ne bi' nikoga našeg druknuo. Taman da znam da je utaja u pitanju. Dakle dodji, cekamo te.

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 18.07 (registrovani član)

Ovo će Stotka u svakom slučaju da procita, pazi kad me ne zanima šta ti pricas.

Inače cekate ga?! Koliko si ti jadan e a pazi još ništa nije pocelo.
Cekaj samo još malo da se samo dojavi ljudima šta si radio i da vide koliko si ljubomoran.
Lagano.

crnobelagarda (grobar) - 26. decembar 2006. u 18.12 (registrovani član)

Da, da prvo plasenje mecke resetkom u prvom licu, brdo uvreda i price kako dugujem pare. Pa kad je tu pao teski dudlingen, sad se ovo poteze. Slobodno siri laži, ovo je mali grad i sve se zna. Sada si iz prvog presao u treće lice. Provaljujem te po rukopisu i kolicini gramatickih i pravopisnih gresaka.

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 18.15 (registrovani član)

Odgovori na pitanja?!
A sto da ne !?!?!?!?!?
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Uskoro će svi imati prilike da vide pokija kao nikada do sada.
Jeli Poki jel istina da te je decko tako do jaja ugostio oba puta,
da je svaki obrok morao da ti lično sprema,zato što si pun tikova?
Jel istina da si zakljucavao sobe iako je to nemoguće da se uradi kad si izvan sobe?
Jel istina da si cekicao u kolima po pola sata ili sat vremena neznajuci kako da izadjes njix?
Jel istina da zatvaras prozore na automobilu kada si već napolju i kad si zakljucao vrata?
Jel istina da si kod decka uzivao privilegije koje ti ni rodittelji ni rodbina ne bi udovoljavali jer si lenj i drzak retard?
Jel istina da si nevin?
Jel istina da ne znaš da kažeš slovo rrrrrrrrrrr?
Jel istina da ne znaš da pricas i da samo ubacujes Beogradski sleng de stignes čak i ne povezano?
Jel istina da pricas ispred ogl;edala i da ti je glavni zadatak u toku dana ad peres zube i da se brijes iako si cosav i celav tj imaš defektnu vilicu, lice i oci?

HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

p.s. Odgledao sam ti celu kolekciju slika, saslusao sam tvoje pricice i pesmice i video te na kameri kako se buljis i koliki si retard...
Jeli brate jel znaš da je Stotka imao kameru u ogledalu ui kupatilu i da ima snimak kako ga !@#$s svoju malu i retardiranu kitu?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 18.16 (registrovani član)

Bitno je da si ti miran i siguran u sebe.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Odgovori na pitanja?

crnobelagarda (grobar) - 26. decembar 2006. u 18.26 (registrovani član)

Decko čuo si za fotomontazu? Za ubacivanje slika, likova u filmove? I za montaze u filmovima? Dakle, cekam samo da se pojavi famozni filmic pa da te ojadim i za to malo para sto si zaradio peruci podove po „Macy's”...

Brate prodajem duseke:)

sindikatski (psixijatar) - 26. decembar 2006. u 18.31 (registrovani član)

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Pricalo je vise ljudi da te keni cupao za usi ida si morao da se sagnes.

Ma šta te briga. Bolje je Sneza i Tijana da ti peru spermu sa carsafa i presvlaka i da te izdržavaju.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

p.s.
Da neko nije već ojadjen pa mu sve to teško pada?
I iz ruke si mu jeo i sad mu opet napadas familiju.
Kao ovo Kenny piše?!
Nije tebi dovoljno sto si greška prirode treba neko majku, oca ili sestru da ti napadne?!
Bas si jak Podbara!

kennykennykenny (cuvar plaze u zimskom periodu) - 26. decembar 2006. u 22.11 (registrovani član)

Malo si tim kukao i patio. Pazi kad nisi svestan koja kazna sledi za ponovo spominjanje poslova i gde ko radi.

Uostalom vidi ceo svet koliko si bolestan.Sindikatski, lagano brateviddis da se dileja buni kao da mu je neko kriv, krivi nesin !@#$ i snezinu matericu usta te psujem ona lazljiva, musava i sugava.

crnobelagarda (grobar) - 27. decembar 2006. u 16.51 (registrovani član)

Ja sam tebi ono zahvalan do neba, sto si me primio, naucio da jedem, da pijem, da se oblacim i da pricam kao svi civilizovani ljudi. Znaci ja to bez tebe ne bi' nikada postigao.

Jedino sto mi smeta u celoj toj prici, jeste spominjanje moje porodice, s obzirom da znaš ko smo i odakle smo...

A sve ovo ostalo sto pišes... Ne zameram ti. Ti si ipak meni mnogo pomogao u zivotu.

kennykennykenny (cuvar plaze u zimskom periodu) - 27. decembar 2006. u 17.04 (registrovani član)

Ne bi ti reč rekao da nisi poceo sa ličnim informacijama, gde ko radi...
A ti to znaš inače ali ajde...

p.s.
Zapamti samo još ovo sto ću da ti kažem. Ja tebi ovde na netu nisam bio potreban za bilo kakvo stvaranje, bilo kakve situacije.
Šta si se ti istripovao, kao ovo ili ono ja sam tebi rekao sve u lice i obično si mi tad govorio „ja to cenim brate i xvala ti, to drugi...” mada ja znam da ti i to znaš. Dao sam sve od sebe sto sam mogao, mislim da sam na relacijama tipa roditelji i nas dvoje bio maksimalno korektan. I onda i sad i sutra i za milion godina ja uvek stojim iza onog sto kažem ali sam ti sve rekao i sve znaš.
Za razuzdanost xistriona ja nisam kriv...
Znam da sve znaš ali se samo pravis lud.

delija-sever - 27. decembar 2006. u 17.22 (*.mts.net)

http://img104.imageshack.us/my.php?image=soksoba3ne1.jpg
poki gleda u ogledalo

http://img517.imageshack.us/my.php?image=razno2po8.jpg
http://img104.imageshack.us/my.php?image=razno1zg6.j pg
http://img424.imageshack.us/my.php?image=soksoba1fq2.jpg
http://img104.imageshack.us/my.php?image=soksoba2rp4.jpg
bez tabletica

http://img104.imageshack.us/my.php?image=soksoba4fv0.jpg
http://img219.imageshack.us/my.php?image=podbara1op5.jpg
http://img235.imageshack.us/my.php?image=podbara3nw2.jpg
dileja je malcice bolestna ... kenny pa čak i ti se zavadi sa njim glupsone ...o ti on majku raspalu hahahahaha haha haha haha haha haha

crnobelagarda (grobar) - 27. decembar 2006. u 17.27 (registrovani član)

Ja znam da si cekao da se oglasim. Reci ću još samo ovo. Da nisi kacio slike bezveze i da nisi poceo da vredjas, pazi ništa ne bi bilo. Znaci i dalje bi se zezali, kao i pre.

Sve ja znam, ali ovo su nebitne stvari. Net nije zivot. Opusti se, zaboravi. Ja te vise u usta neću uzeti, ali samo tražim da me ispostujes.

kennykennykenny (cuvar plaze u zimskom periodu) - 27. decembar 2006. u 18.37 (registrovani član)

Ti recimo znaš da ja ovom indijancu recimo mogu da pijem krv ali...
Ja sam tebe za sve ispostovao. Mislim da nema smisla da me...
sve dok mi nisi rekao nisam ni pokusao da objavim slike.
Ti znaš koliko mi net znaci u zivotu, ja ovde neću nešto dugo još sto zbog nekix drugix stvari a i zato što ja nemam šta da pricam sa leptiricima i vevericama koje su samo jaki na netu.
Sve je uredu, razumeo sam.

crnobelagarda (grobar) - 27. decembar 2006. u 19.19 (registrovani član)

Kapiram, razumem. Malo je glupo da se svadjamo, kacimo, pljujemo i psujemo ovde. Koliko se znamo? Nemoj tek tako da to zaboravis. Ja se nisam naljutio na tebe i uvek mogu da ti pruzim ruku. Ja dvaput pruzam ruku, a tek treci put sapu. Desilo se, to što se desilo- sto nije smelo da se desi. Ali ja sam opet za to da se nadje neko rešenje...

„Pare i žene dodju i odu,
ali cuvaj drugare”...

Držim se te... Čak se i moji pitaju „pa kako, pa zašto”, a pazi da si neki indijanac, reč mi ne bi rekli, niti bi me pitali. Ako hoćeš da zaverglamo iz početka, ja sam za. Nema zle krvi između mene i tebe. Do tebe je. Ja ti ništa ne zameram.

Kideeeee (sdfsdf) - 27. decembar 2006. u 22.55 (registrovani član)

Nemoj da se shlihtas podbaroooooooooooo podbarooooooooooooo podbarooo.
Shini se shtanglom u glavu pa možda dodjes pameti. Covek te primio, ugostio a ti mu tako vracas. Imaš sreće da ga to previse ne tangira. Nego kenny nemoj da ispadnes budala pa da kao zaboravis sveo ovo...kao ono poki je to...
Poki kako ti nije zao Snjeze, Nenada i Tijane??????

crnobelagarda (grobar) - 28. decembar 2006. u 00.13 (registrovani član)

Tebi i Usketu bi bilo bolje da idete na neku radnu akciju tipa okopavanje kukuruza ili tako nešto.

Kideeeee (sdfsdf) - 28. decembar 2006. u 09.59 (registrovani član)

Poki ti znaš da te ja pratim još od '96. Nema potrebe da se lažemo. Inače još uvek se nadam da ću barem jednom imati cast da te upoznam. Možda za metar dana, jel' toliko bese do tvog povratka????
Ovo ono tamo vamo boli te tuqi al' nikako nebi da sam u tvojoj kozi, bolje reci mozgu...mazgo.

crnobelagarda (grobar) - 28. decembar 2006. u 11.09 (registrovani član)

Konju, na netu sam od '98. Igramo se. Gde je moj drugar Sindikatski?

Kideeeee (sdfsdf) - 29. decembar 2006. u 00.14 (registrovani član)

Hahahahahaha kao sto sam ti već objasnio nenad ti je konj jer ga nije cioba...dalje nemoj da se lažemo jer si na serbiancafeu od '96, čim se otvorio. Nego sada bez zezancije posto vidim da se nerviras, kada i gde mislis da se vratis?

crnobelagarda (grobar) - 29. decembar 2006. u 00.42 (registrovani član)

Da li smes ovako uzivo?

Inače net nisam imao '96, a ako sam mogao bilo šta da iskucam pre desetak godina za vreme skolske pauze od sat vremena, to sigurno nije bilo ovde.

Racunar sam kupio daleke '98 godine u decembru. Pre toga, padale su mose iz skolske biblioteke. Danasnji klinci imaju sve. Mi nismo ništa imali.

Kad ću nazad? Još malo... Samo ću da nestanem...

Otvorite diskusije „Elmvud” da pravimo haos.

Kideeeee (sdfsdf) - 29. decembar 2006. u 06.16 (registrovani član)

Ono ako ti smes tako uzivo onda je smem i ovako Smile

crnobelagarda (grobar) - 29. decembar 2006. u 15.13 (registrovani član)

Ja smem. Za tebe nisam siguran.

king of bongo - 29. decembar 2006. u 16.10 (*.suth.com)

Jad i cemer je ovo sto radite, ostavljate slike, vrjedjate javno familiju.
Napadate Dejana, ostavite se njegove porodice i ostavljanja imena njegove porodice. Vrjedjate ga na veoma primitivan način, jer ne mozete drugacije da ispadnete lafovi, nego daj da mu yebem familiju. Jadno.

A ti Dejana seres kao kengur mladunce, nemoj ni da se cudis sto hoće svi da te gaze. Deset punih godina divljas ovde, zabadas nos gdje ti nije mjesto, i onda se cudis sto ti ovo rade. Mada opet kažem, na jadan te način karaju.

Pozdrav Vinipegu.

crnobelagarda (grobar) - 29. decembar 2006. u 16.26 (registrovani član)

Ko god da si, lepo si ovo srocio. Ali ne smeju uzivo da mi pisnu, pa moraju ovde. Ovako... Doduse ekipa se kao malo primirila, nakon upozorenja da me se prodju. Nikoga ne diram, imam par ljudi sa kojima sam u stvarno dobrim odnosima. Nisam reagovao na provokacije, sami su procenili da bi bio red da upozore pojedince(prepoznace se sami). Ako ja budem zavodio red, neće biti veselo. Nadam se da nikada do toga neće doći. Pozdrav, svima, pozdrav i tebi brate u tudjini.

king of bongo - 29. decembar 2006. u 16.58 (*.suth.com)

Vidis da opet prizivas frku, strasno si plitak što se toga tiče. Opet kažem, zaboli me tuki ako će da te proganjaju danima i noćima i da ti bubrege pomjeraju, yebe mi se.

Ostavite se familije i tog prizivanja, oni ljudi nisu ništa krivi.

dada milojka - 29. decembar 2006. u 16.59 (*.mts.net)

ko tebi nesme da pisne matere ti nemoj da me zasmejevas samo se znate svadjati...poz

crnobelagarda (grobar) - 29. decembar 2006. u 17.25 (registrovani član)

Ja ne pravim sranja. Nemam nijedan incidentnu situaciju zabelezenu, gde god sam se kretao. Ja samo kažem, onako kako jeste.

poki idol - 29. decembar 2006. u 22.09 (*.shawcable.net)

ovo me odusevljava

pimpek(ribolovac) - 30. decembar 2006. u 04.24 (*.mts.net)

hvala na najlepsem novogodisnjem poklonu.ovo se stvarno ne može kupiti nigde.Smile
srećna nova nastupajuca godina uzgred(i nasem glavnom liku,naravno,bez njega ništa)
p.s.
možda se i može kupiti,prica kruzi oko neke knjige,samo joj još ne znaju naziv valjda?Smile
nadam se da ćemo mi zainteresovani kupci biti blagovremeno obavesteni kad doticna izadje u prodaju

sju (profesor) - 31. decembar 2006. u 19.21 (registrovani član)

Koje ste vi bolesne budale!

pimpek(ribolovac) - 2. januar 2007. u 19.55 (*.mts.net)

eh sad profo,pa sto nam se pridruzujes,ucestvujes i čitaš onda sve ovo?Smile

mojne mala - 12. januar 2007. u 21.30 (*.cable.roger)

i tko je taj lik sto sve diskusije pišu o njemu?

Boki_B (Magnum Crimen) - 15. januar 2007. u 00.53 (registrovani član)

Deki samo da te pozdravim i da ti kažem da su te pozdravili Bolji od Tebe i Stankovic, i da su se živi iskidali od smeha kad su videli fotke i onda smo se svi zapitali pa koji smo mi debili bili tamo 98'99' da se sa takvim likom kao ti kacimo hahahahahaha. pozdrav iz LA!
_________________
КОСОВО ЈЕ СВЕТА СРПСКА ЗЕМЉА
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 09 Jul 2007 12:32    Post subject: Reply with quote

е људи ја направио показну вежбу, ускоро следи линк

стварно нисам веровао да тај лик постоји али оно је страшно.
дакле лик се представља и као ракија5 али најстрашније је што на теми Зона Сумрака (научна фантастика, надприродне појаве, НЛО) пише као Тетра и дунав и каже да има гене гуштера и да је нека ко зна која раса...
Back to top
View user's profile Send private message
Велики Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 109
Location: Братислава (Словачка)

PostPosted: 09 Jul 2007 13:21    Post subject: Reply with quote

Линк за Тетру и Дунав:

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/51/010485243.html?95

Уживајте у забави Very Happy
_________________
КОСОВО ЈЕ СВЕТА СРПСКА ЗЕМЉА
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЛудиШеширџијa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 331
Location: У земљи чудеса

PostPosted: 09 Jul 2007 15:10    Post subject: Reply with quote

Нисам сигуран да су Тетра и Дунав Подбара, колико сам могао из претходних страница да схватим он је више у том крими фазону , гето, социјална неправда,зна многе људе... А ово ми мало делује превише екстремно за њега, Исусов клон, Берлински Илуминати, рептилски гени, припадник Хогографске империје (како год ), и још су у питању коментари а не форум. Мада можда грешим можда ипак у његовој глави има више од две личности. Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=62Pkr5xWbX8
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 09 Jul 2007 16:33    Post subject: Reply with quote

Кобра wrote:
али најстрашније је што на теми Зона Сумрака (научна фантастика, надприродне појаве, НЛО) пише као Тетра и дунав и каже да има гене гуштера и да је нека ко зна која раса...

Лупаш. То су 2 лика различита.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Велики Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 109
Location: Братислава (Словачка)

PostPosted: 09 Jul 2007 17:52    Post subject: Reply with quote

Ја мислим да Подбара јесте бар један од њих (ја узимам у обзир начин изражавања и, писања такође). Он је познат на којим темама пише највише и сада хоће да се крије... бар ја тако мислим.
_________________
КОСОВО ЈЕ СВЕТА СРПСКА ЗЕМЉА
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 09 Jul 2007 18:29    Post subject: Reply with quote

Велики Делија wrote:
Ја мислим да Подбара јесте бар један од њих (ја узимам у обзир начин изражавања и, писања такође). Он је познат на којим темама пише највише и сада хоће да се крије... бар ја тако мислим.

Мисли.
Тај Тетра је из друге приче, он има и свој форум са таквим темама типа рептили, илуминати итд.. он је исто писао на кафеу још пре пар година па су га отерали/отишао је..
Ово све нема никакве везе са Покијем...
Бришите ово
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
savacium21
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Jan 2005
Posts: 63

PostPosted: 10 Jul 2007 19:35    Post subject: Reply with quote

Kada vidis cicu koja nosi naglas 38 godina, a iz nje izbija suvi seks i izgleda kao devojcica bez trunke sminke, cak sta vise izgleda tako dobro da nabija komplekse svojoj petnaestogodisnjoj cerki i kada joj doneses dorucak u krevet, a ona brate bez trunke sminke ti otvori vrata i udrveni te... E to se zove pun pogodak. Pri tom, jos ako je pametna, ima cuku zna gde joj je mesto, zna sta zeli u zivotu, nije lujka i ima svoj pravac... Odma' treba pokusati osvojiti je... Takve zene ne traze mnogo. Njima kinta ne treba, imaju je. Njima brak ne treba, prosle su ga. Deca takodje, imaju ih. Njima treba ljubav, muskarac, covek koji je dovoljno jak da na ledjima iznese dvoje ljudi. Nisam to kapirao 2003-ce, ali kapiram sada...

Mlade keve su zakon, jos ukoliko su dobre kao ova gore opisana gospodja... Onda nemamo sta da pricamo... Sto kaze Voodoo:

"E kako smo stopirali do Tivta i kako sam
te nosio na sedmi sprat u zgradi bez lifta"...

Nijedna tetovaza, mindjusa(sem po usima), nista gudra, pljuge u redu ne bunim se, cirka s vremena na vreme i sa odabranim drustvom... Nista silikoni, zatezanje lica, dupeta... To se zove riba! A ne tamo neka cajka sto te jase i urla "karaj me" k'o u pornicima...

Ove keve sve znaju... A ja nesto malo, sto sam video u pornjavi. I to malo sam zaboravio kad sam video ovu zenku.


Један, једини- ненадјебиви! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
непоправљив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2005
Posts: 53

PostPosted: 18 Aug 2007 12:08    Post subject: Reply with quote

поки у елементу,сада као навијач војводине Very Happy ___________________________________________


sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 16.38 (registrovani član)
2:2 u kornaman, 0:0 u golovima. Dobra igra Vose, iskusno na sredini terena. Svaka lopta, svaki napad ide preko Tadica, Pekaric odlično drzi odbranu... Despot nikad bolje cuvan, ali vreba priliku... Atletiko ništa nije pokazao, ali treba izdrzati do kraja. Bolje što se ovo igra u Madridu sada... Na Karadjordju ima da bude haos... 1:0 za Atletiko... Ono što se i ocekivalo. Gol iz ničega. Samo da ovako ostane. Cigani su to...


--------------------------------------------------------------------------------

C_Z-nr10 (dosadjivac) - 16. avgust 2007. u 16.41 (registrovani član)
Sindikatski, koji napadi Vojvodine? Posed lopte Madrid 72%, Vojvodina 28%


--------------------------------------------------------------------------------

bababuj - 16. avgust 2007. u 16.43 (registrovani član)
o cemu ovaj covek gore prica, gledam tekmu, vojvodina se nije sastavila sa loptom, ne mogu da predju centar bukvalno, jad i tuga, gol visi u vazduhu sve vreme. ne moze se gledati, uzas, ispucavanje čim se dobije lopta, dace gol jedino ako bude autogol


--------------------------------------------------------------------------------

svemirskibrod (Astronaut) - 16. avgust 2007. u 16.49 (registrovani član)
A gde gledaš?


--------------------------------------------------------------------------------

Kriticar (Bez linka ne valja) - 16. avgust 2007. u 16.53 (registrovani član)
Divi ovog ljakase sto baronise. Ko si bre ti indijanac da sumnjas u Pokijeve reci? Ako on kaže da Vosa igra iskusno na sredini terena, onda je to tako.


--------------------------------------------------------------------------------

Enjoy_Sarma - 16. avgust 2007. u 16.54 (registrovani član)
Poki, nastavi da nas izvjestavas informacijama iz prve ruke i ne obaziri se na ove indijance koji se javljaju iz ko zna kakvih vuko...ina.


--------------------------------------------------------------------------------

Kriticar (Bez linka ne valja) - 16. avgust 2007. u 16.56 (registrovani član)
Slazem se sa Sarmom.


--------------------------------------------------------------------------------

nmNYC (zanimam se za zanimaciju....) - 16. avgust 2007. u 16.56 (registrovani član)
ajde opusteno, novi je decko, nije znao, o'ma bi ga nabadate. prerasli smo te stvari valjda, sad smo iskusna ekipa.

nego sine, pazi posle na koga naleces, da te ne bi slali po pivo uz par shamara.


--------------------------------------------------------------------------------

Kriticar (Bez linka ne valja) - 16. avgust 2007. u 17.00 (registrovani član)
Pošto je novi može bez samara, ali da donese pivo.


--------------------------------------------------------------------------------

nmNYC (zanimam se za zanimaciju....) - 16. avgust 2007. u 17.00 (registrovani član)
nasi treneri bi trebali da patentiraju „totalni ANTIfudbal” Smile svi umeju da ga igraju.

prvi postulat - bolje pet nego sest.
drugi postulat - ko tebe napadom, ti se brani sa 10 odbrambenih
i treci postulat - sudija, ebem li ti kevu Smile


--------------------------------------------------------------------------------

drNELE (STUDENT) - 16. avgust 2007. u 17.08 (registrovani član)
poki kralju šta se desava...na kojoj tribini sedis?...kako su ti dali da laptop uneses?...kakva im je internet konekcija?


--------------------------------------------------------------------------------

KWIS (atentator) - 16. avgust 2007. u 17.10 (registrovani član)
Vosha nastavlja sa 10 igrača


--------------------------------------------------------------------------------

Enjoy_Sarma - 16. avgust 2007. u 17.10 (registrovani član)
Još bolja igra Vose u drugom poluvremenu, iako imaju igrača manje od 48-og minuta. Mardidjani su ipak iskusniji, drže loptu i muljaju, ali nemaju pravo rjesenje za organizovanu igru Vojvodine.



--------------------------------------------------------------------------------

dzoni3 (menager) - 16. avgust 2007. u 17.12 (registrovani član)
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. 1:1


--------------------------------------------------------------------------------

Grobar11060 (Tata) - 16. avgust 2007. u 17.13 (registrovani član)
Bravo VOSO! Bravo majstori!


--------------------------------------------------------------------------------

dzoni3 (menager) - 16. avgust 2007. u 17.14 (registrovani član)
Jebiga sudija ponistijo off side


--------------------------------------------------------------------------------

ojj (kosarkas) - 16. avgust 2007. u 17.17 (registrovani član)
glupi sudija mamu mu


--------------------------------------------------------------------------------

KillerBee (PIKSI) - 16. avgust 2007. u 17.19 (registrovani član)
2;0 forlan


--------------------------------------------------------------------------------

delija66_ultras (#6) - 16. avgust 2007. u 17.29 (registrovani član)
3-0...Aguero


--------------------------------------------------------------------------------

DaneZR - 16. avgust 2007. u 17.29 (registrovani član)
biće teško,Atletiko jak kao zemlja,evo sada usao i Reyes...
nonstop je lopta u posedu Atletika,evo dok tipkam i treci gol...

3:0 za Atletiko,nadam se samo da ne bude i petarda na kraj...


--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 17.30 (registrovani član)
Usla nam voda u usi nakon ponistenog gola. Ukljucio sam se u radio NS. Ne trepcem, volio bi' da mi zavucemo jedan, za mirniji revans...

Umri bagro beogradska...


--------------------------------------------------------------------------------

DaneZR - 16. avgust 2007. u 17.32 (registrovani član)
gde si poki...

dugo nisam bio na diskusijama,prvo sam mislio da si nestao...

nisam u toku...za koga navijas?



--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 17.33 (registrovani član)
Atletiko uvijek bude jak, pa zavrse peti-sesti u prvenstvu. Mi ne smijemo ovako da igramo, moramo zbiti redove... Kao protiv Partizana ne možemo s loptom da se sastavimo. I da ode Pekaric, biće ovo solidna ekipa za par godina... Samo ih treba zadrzati i ne dozvoliti stoci da nam otima perspektivne igrace.


--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 17.38 (registrovani član)
Za Vojvodinu brate... Ponos Novog Sada... Kod nas se svi prezivaju na „ic”...


--------------------------------------------------------------------------------

nmNYC (zanimam se za zanimaciju....) - 16. avgust 2007. u 18.03 (registrovani član)
a gojko kacar? Smile


--------------------------------------------------------------------------------

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 16. avgust 2007. u 18.30 (registrovani član)
To mu je nadimak, kao Ronaldinjo, na primjer.


--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 19.14 (registrovani član)
Kacari su Srbi. Koliko ja znam.
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 18 Aug 2007 12:18    Post subject: Reply with quote

непоправљив wrote:
....

--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 17.38 (registrovani član)
Za Vojvodinu brate... Ponos Novog Sada... Kod nas se svi prezivaju na „ic”...


--------------------------------------------------------------------------------

nmNYC (zanimam se za zanimaciju....) - 16. avgust 2007. u 18.03 (registrovani član)
a gojko kacar? Smile


--------------------------------------------------------------------------------

Kazneni (proizvodjac ugljen-dioksida) - 16. avgust 2007. u 18.30 (registrovani član)
To mu je nadimak, kao Ronaldinjo, na primjer.


--------------------------------------------------------------------------------

sindikatski (cocaine decesions) - 16. avgust 2007. u 19.14 (registrovani član)
Kacari su Srbi. Koliko ja znam.


Аааааааааааааааааааа, не верујем...Laughing
smile smile smile
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
doplerov_efekat
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Aug 2007
Posts: 1

PostPosted: 18 Aug 2007 15:05    Post subject: Reply with quote

хххахаххахахаххахахах


неке ствари сам знао али све ово само могу да замишљам..

ево смијем се већ 2 сата.. поки хвала ти легендо!
за све ове сате дане и мјесеце хумора.


какав лик...
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 03:55    Post subject: Reply with quote

sindikatski (cocaine decesions) - 5. avgust 2007. u 14.50 (registrovani član)

Ja sam Novosadjanin... Doduse ne rođeni, ali zar je to bitno? Ni Bata Buturovic nije rođeni Novosadjanin, pa je za nas grad i klub učinio mnogo...

AllRR - 6. avgust 2007. u 00.13 (registrovani član)

..komsinica - 4. avgust 2007. u 23.38 (*.net.my)
ne palite se - 30. juli 2007. u 23.38 (74.12.*)
kakva Eva kakvi bakrachi.. tip je skriboman i nekontrolisano smara na svim diskusijama. do sad je bio na Novom Sadu ali je pokid'o lanac..

***

Čini ti se, čitam ja nju već 5 godina, sve znam o njoj. Niko normalan ne može ovako da pali, pa sve da hoće iz petnih zila. Eva je neuracunljiva osoba poreklom madjarica iz Vojvodine, zato se i javlja na NS diskusije. Do sada je osudila muza, sestru, majku, bracu, rodbinu, prijatelje, svi su je izneverili...ona se javlja iz ludnice.

slovenska - 6. avgust 2007. u 03.11 (registrovani član)

E bas mi milo da sam vas malko probudila, ne budite lenji, raspisite se ima se šta reci o nama i nasem gradu...

a što se Eve tiče, nemam nikakvo mišljenje niti je to bitno, nego sam mislila o onome sto piše, pa to može na nekom drugom mestu da radi, bez obzira da li je ili nije Novosadjanka, Vojvodjanka ili šta već...pa nije njena licna prepiska i otvaranje duse, sa detaljima iz njenog licnog zivota, pa još i tekstovi raznih pesama za ovde...ima topika „knjizevnost” „poezija” „psihologija”...ma svasta nešto, a ovo ovde smara, bre, previse...

A o Bati Buturovicu, neću, ovo nije tema za to, a i bolje da se suzdržim...

Eva-mladja - 6. avgust 2007. u 10.59 (registrovani član)

Smile))))
Lepo ste se ispisali ovde a i ja se ispisem bas zato jer sam Vojvodjanka ali ne i VO i tiče se Vojvodine i Novog Sada a oni koji su često ja se ovako ponasaju. Da ja idem vicem ulicama, maltretiram i vredjam druge po uluci, odlazim u setnju sa svim i svakakvim, izlezavam se zajedno sa ko zna kime i luda sam i pišem iz ludnice a eto ja ništa od toga nego samo pricam ono što se zaista desava i glumu uz to. A juče bas svuda beli venovi prolaze i ista kola bas tih pomenutih sestri i njene porodice. Čak sam ih videla kako se vozaju Webb ulicom sedeci na balkonu.Samo se pitam jesu li izigravali pauka ili hteli biti i to ili su ga tražili gde je ili negde pricali opet na nečijem mestu?
A znate kako je kada se deca plase pa kažu ajde mama ti reci ili kada mama stiti decu od onih kojih se plase pa kada mame dobiju sve i svasta zato što se bori za decu pa i ovo tako nekako ispada kao ajde mama kaži pa eto u ovoj prilici sada luda i to ko zna na cijem mestu jer eto i juče zaseli za stolom na vojvodjanskim i decijim mestima planinari a ja pricala verovatno opet isto sa nekim ludima Smile. Zato često se desi da negde cujes kako nečija deca i ako nepricaju tako kako kažu u stilu gde si bolan u stvari izraze i ponasanja način izrazavanja sto to oni nisu. A roditelje(prave) mi nedirajte i ako i njih ima po svuda u raznim oblicima Smile pa zato se verovatno ispada da se i sa njima svadjam.
A to je i problem sto tačno znam kako se oseca taj osecaj „da ću za svoj deo zemlje, pravdu i istinu njenu (ne mislim na lazne) ako treba i umreti ili i na ulici umreti da se ispravim( ali ne po teroristicki način mišljenja Smile)I ovo su neki razlozi takođe zašto neki i dospeju u ludnicu jer se mnogima nesvidja:). Idem sada da budem luda još malo Smile.

sindikatski (cocaine decesions) - 6. avgust 2007. u 18.25 (registrovani član)

Svi mi znamo da je Bata krimos. Ali je ulozio pare, kupio je hotel „Putnik”, tvrdjavu i direktor je Vojvodine. Izgurao je klub na stare staze slave. Sad bolje da mi on sedi onako smesan u upravi, nego neki bahati dodjos koji će sistematski da urnise grad.

Radikali vide u nama kintu, zato i ulazu. Ne ulazu, zato što nas gotive.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 03:57    Post subject: Reply with quote

Opet!
MeMyselfAndI - 6. avgust 2007. u 03.48 (registrovani član)

Sudska hronika

Nepoznati mladić opljačkao je preksinoć oko 19.30 trafiku „Futura plus” u Novom Sadu pored „Si - marketa” na Bulevaru oslobođenja i pritom lakše povredio prodavačicu nožem. Prilikom komešanja sa razbojnikom trgovkinja je uspela da otkine deo hirurške rukavice koju je razbojnik imao na ruci, a izgrednik je nožem zaparao radnici stomak, ali ona nije ozbiljnije povređena, saznali smo nezvanično iz Istražnog odeljenja novosadskog Opštinskog suda.

- Sve je trajalo oko dva minuta, bila sam jako uplašena kad je ušao u trafiku s nožem uperenim u moj stomak, kazala je juče za „Dnevnik” prodavačica Smiljka B. (43). - Zgrabila sam mu ruku da me ne ubode i on me je tom prilikom zagrebao po stomaku. Ni danas ne znam kako sam zadobila modricu na ruci. On je u jednoj ruci držao sečivo, a drugom je uzimao pazar iz kase. Nešto je mumlao kad je ušao, ništa ga nisam razmumela. Nije bio maskiran, imao je samo kačket na glavi. Želim ovo što pre da zaboravim, uopšte ne znam kako ću nastaviti s tim poslom jer se plašim, dodala je Smiljka B.

Policija je obavila uviđaj, a tragovi su poslati na DNK analizu, tako da se očekuje brzo rasvetljavanje ovog zločina. Inače, prodavačivca u obližnjoj trafici nam je takođe rekla da se jako plaši razbojnika jer je opljačkana tri puta. M. V.

---------------------------------------------------------------------

Ovu trafiku su opljackali nebrojeno puta,kao i većinu prodavnica u tom delu grada.Kako da se žene,devojke zastite od takvih nasilnika?Svaka od njih je u stalnom strahu da li će ih opet opljackati.Strasno!
Jedino mi nije jasno,zašto ne zakljucavaju vrata trafike,to je opet neka vrsta sigurnosti,teško da razbojnik može uskociti kroz pult.

MeMyselfAndI - 6. avgust 2007. u 03.51 (registrovani član)

Bas sam jednom naletela tamo posle pljacke,bilo je to u po bela dana,žena se tresla od straha!Ma ne bi ja tamo vise radila da sam na njenom mestu!

sindikatski (cocaine decesions) - 6. avgust 2007. u 05.01 (registrovani član)

Treba da nas zaposle da zavodimo red. Mi gradski mangupi smo odbaceni, privodjeni od strane grada... A kad god je trebala neka pomoć, uvek smo izasli u susret...

Novosadski mangupi su za razliku od beogradskih i dalje živi.

slovenska - 6. avgust 2007. u 05.38 (registrovani član)

Strasno, stvarno strasno...sve je vise ovakvih desavanja, a mislim da se teško tome može stati na put...nema ovoga samo kod nas, ima toga u celom svetu, jedino je toga ovde nekad bilo mnogo manje, pa je to sad za nas uzasavajuce...

A šta kazete na onu porodicu, majka, otac i sin, koji su uz pomoć „važnog” coveka u MUP-u zaradjivali na „uslugama” maloletnica od 14 do 17 godina...ovde u Novom Sadu...ne mogu da verujem da se to ovde desava...a desava se...
UZAS!

MeMyselfAndI - 6. avgust 2007. u 07.14 (registrovani član)

Veliki pozdrav novosadskom mangupu! Smile))

Vrhovni sud Srbije poništio je presudu kojom je u krivičnom postupku bivšem igumanu fruškogorskog manastira Hopovo Ilarionu, čije je svetovno ime Jovan Mišić, izrečena kazna od godinu zatvora zbog bluda nad maloletnicima. Kako je za „Dnevnik” izjavio branila oca Ilariona advokat Ilija Radulović, Vrhovni sud Srbije je ovakvu odluku doneo nakon što mu je uložen vanredni pravni lek u ovom postupku.Naime, Opštinski sud u Novom Sadu je u oktobu 2006. godine Jovana Mišića proglasio krivim za tri krivična dela nedozvoljene polne radnje i osudio ga na deset meseci zatvora.
------------------------------------------------------------------------
A ovom skotu ne znam šta bi radila!!!Ovo je sramota!Ma taj ne zasluzuje da živi!!!

sindikatski (cocaine decesions) - 6. avgust 2007. u 12.36 (registrovani član)

Otpozdravljam:))) Ovom stvarno ne znam šta bi' radio... Kastracija... Isto vazi i za ove sto su podvodili...

MeMyselfAndI - 6. avgust 2007. u 12.57 (registrovani član)

Da,da kastracija!I to javna!Za primer drugima!

flighter_022 - 6. avgust 2007. u 20.00 (registrovani član)

Treba uvesti zakon po kome je za silovanje deteta jedina kazna ta da se osudjenom, po potrebi, izvadi poneki deo, kao rezervni deo onima koji to zasluzuju... Sad

Nigerijci to lepo srede... za razbojnistvo, silovanje, odvale od batina pocinioca, navuku mu oko vrata automobilsku gumu, poliju benzinom i zapale.

sindikatski (cocaine decesions) - 6. avgust 2007. u 20.22 (registrovani član)

Nigerijci su kraljevi. Zato im pola zemlje preko divlja po Zapadu, ali su dole manji od makovog zrna. U Lagosu živi oko 8.000 Srba:)

MeMyselfAndI - 7. avgust 2007. u 07.18 (registrovani član)

ADSL danas radi na kurblu,i to je nasilje...Smile))

MeMyselfAndI - 7. avgust 2007. u 08.03 (registrovani član)

14.03 u najlepsem gradu na svetu!Neće ni mail.

MeMyselfAndI - 7. avgust 2007. u 08.31 (registrovani član)

Nemoguća misija...

MeMyselfAndI - 7. avgust 2007. u 08.58 (registrovani član)

Sve se svodi na MeMyselfAndI monolog šta ćeš...A možda sam malo i cuknuta,ma jesam sigurno,od besa zbog ovog zločina.A da odgovorni znaju ono što ne znaju a ja znam...Eheyyyyyyy,radilo bi to besprekorno...Ali...U iscekivanju...Grrrrrrrrrrr...

sindikatski (cocaine decesions) - 7. avgust 2007. u 11.24 (registrovani član)

Dobro sad ti radi nadam se... Pošto su ti izasle sve poruke:)))

MeMyselfAndI - 7. avgust 2007. u 14.43 (registrovani član)

Povratak u civilizaciju uspesan... Smile))

sindikatski (cocaine decesions) - 7. avgust 2007. u 14.47 (registrovani član)

Drago nam je. Zalio mi se gari. Zvao devojku, kaže k'o da zove Afganistan, a ne Srbiju. Krci, ništa se ne cuje. Morao je da vice „Baba, baba jesam li u studiju”?Smile))

MeMyselfAndI - 7. avgust 2007. u 15.00 (registrovani član)

Smile))

Ko zna odakle taj tvoj gari zove?Smile))

Veze u Srbiji su odlične. Smile))

sindikatski (cocaine decesions) - 7. avgust 2007. u 15.22 (registrovani član)

Ma znam. Laže baraba, prozvao sam ga Avganistanac:))) Ono „f” se potkralo...

vosacober (razna zanimanja) - 7. avgust 2007. u 16.21 (registrovani član)

A šta rade pedofili u Quebecu, otimaju decu.
http://www.cyberpresse.ca/article/20070807/CPACTUALITES/708070433/6737/CPACTUALITES

sindikatski (cocaine decesions) - 7. avgust 2007. u 16.58 (registrovani član)

Pa svo zlo dolazi odavde... Sa Zapada. Majke im nenormalne sto bi rekli Leskovcani.

sindikatski (cocaine decesions) - 11. avgust 2007. u 11.42 (registrovani član)

Ja ovo iznad nisam pisao, to su mi namestili.
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:00    Post subject: Reply with quote

Ова два текста су са сербианцафе-а нови сад и ту је инаце и изгледа мемyселанди уствари подбара...


icon_w00t
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
ЛУДОУЈЕДИЊЕНO
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Aug 2004
Posts: 143

PostPosted: 24 Aug 2007 04:02    Post subject: Reply with quote

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/new//read.php?num=36&id=10672450&thr
_________________
КРЕЈЗИ ЈУНАЈТЕД !!! ЛУДО УЈЕДИЊЕНО
ЗВЕЗДА ЈЕ РЕЛИГИЈА !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 12 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop